» »

v XP LogIn mi non-stop pise - 8 unread mail messages (??)

v XP LogIn mi non-stop pise - 8 unread mail messages (??)

matic ::

V winXP, tam kjer se logiram in so prikazane slikce in uporabniki, zraven pa pise koliko prograov ima kdo odprtih ce je logiran in koliko novih mailov. Meni non-stop pise:
8 unread mail messages
To ze od samega zacetka, ko sem zacel uporabljat otlook Express in sem dobil 8 novih mailov.. od takrat naprej se to stanje ne spremeni, pa ceprav je tistih 8 mailov ze zdavnaj oznacenih kot "prebrana", nekatera tudi pobrisana in ze cel kup novih mailov!!! Zakaj? Kdo sploh skrbi za to stanje!? Je to povezano z MSMessagerjem?
Zivcira me.. ;((
  • spremenilo: matic ()

andrej ::

kaj te pa ni slo v Piranu - sem tocn povedal kaj mores naredit, da se tega znebis:D

evo, samo v registryju pobrises:
HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\UnreadMail

royt ::

ne vem zakaj te to moti...mislim, da je to zelo priročna zadeva

Kekec ::

Poglej tukaj mogoče najdeš zdravilo!

matic ::

Ja moti me zato, ker mi je "steknu" .. meni je skos pisalo 8 unread messeages! Pa ce so bili vsi oznaceni kot prebrani ali pa edene neprebran.. tam je skos pisalo 8!!! Rajs imam brez, tko kot sem zdej naredu, kakor mi je Andrej svetoval.. ce pa ve kdo kako nej popravim, da bo delovalo tako kot je treba, bom pa tut vesel!

Pa se eno vprasnje v povezavi z MS Messangerjem in Oltookom Expressom.. Kadar Otlook Express odprem se mi odpre tudi MS Messanger... tega pa ne uporabljam..in zato tut ne maram da se mi odpira.. kdo kak predlog? A kdo ze ve resitev?

andrej ::

lahko ga popolnoma odinstaliras - navodila so v prejsnjih postih pa se mi trenutno ne da iskat.

Ce te pa samo moti, da se ti odpre ob OE pa je v OE opcija nekje v tools options ali nekaj takega... tocno ne vem na pamet ker OE ne uporabljam...

AngelOfDeath ::

Spet je na delu microsoft s svojim messengerjem, Men pokaže samo te ko imam neprebrana sporočila. Uporabljam samo messenger brez outlooka.

matter ::

V OE maš MOŽNOSTI pa daš jeziček DRUGO pa maš spodi slikco od messengerja (tipček) pa odklukaj.
Sicer pa messenger rox.

matic ::

meseenger sux! ICQ pa rula... pa se sms lahk posilas in to dobis se prov svojo unikat cifro.. tko da ti vsak lahk tut na dzabe poslje sms nazaj!! :D

matter: kar si ti predlagu jest pojma nimam kje je.. prvo kot prvo uporabljam winXP angleske (a ze ma kdo slovenske?) in ce grem potem TOLLS - OPTIONS potem ne najdem tam nicesar, sploh pa ne cesa kar bi blo enako ali vsaj podbno besedi "OTHER" (DRUGO) ... edino ze dolg nazaj sem izkopu tsiti kao auto login za messengerja, ki pa se vseeno vklopi!
SKRATKA ta K***** M$ SPET TURI SVOJE ZADEVE V WINDOWSE NOTR!!! Lih tko kot je Media Player..

Apek ::

Zakaj folk ne zna uporabljat Tweak UI ki je del PowerToys?:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Android obvestila - bug ali strojna napaka?

Oddelek: Mobilne tehnologije
92413 (2182) jukoz
»

si.Mail 1.0 RC1 - revolucija na področju urejanja elektronskih sporočil

Oddelek: Programska oprema
111900 (1606) krho
»

Zelje za Internet Explorer (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
514509 (3648) Road Runner
»

Siol & Volja, in pošiljanje pošte iz outlook express-a

Oddelek: Pomoč in nasveti
83058 (2871) ToniT
»

Outlook Express

Oddelek: Programska oprema
161501 (1284) Loki

Več podobnih tem