» »

katera varijanta "pihanja" je načeloma boljša?

katera varijanta "pihanja" je načeloma boljša?

V-i-p ::

Že pri večih hladilnikih za proce sem opazil, da pri nekaterih vent piha iz ohišja na hladilnik, se pravi da piha v hladilnik ki je na procu, nekateri pa pihajo ven, iz hladilnika... Zdej me pa znima, kaj bi naj bilo bolje?:\
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

jRk0 ::

Sam mam izkusnje z navijanjem tnt 2 in sem gor mel tudi en vent. najprej je bil obrnjen tako, da je pihal vstran od proca potem sem pa obrnil okoli, da je pihal na proc in sem lahko bolj navil, pa freezalo ni vec... tako, da mi mislim da je bolje da piha proti.

Lahko pa tudi probas naprimer, da ti vent piha v faco, al pa ga das cisto blizu face in ti piha vstran - ldaj ti bo bolj hladno?:)
You fuck up once, you loose two teeth.

ChiefThunder ::

odvisno od specifičnega modela. eni so narjeni tko drugi tko. najbolj, da probaš.

aja; če nimaš airflowa je itak vseen...

lp
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

msmiha ::

Najbolje je da piha proti proco ventilator, ker tako hladen zrak, ki je v ohišju (če je v ohišju:D) piha v procesor. Če pa je ventilator obrnjen kontra pa piha vroči zrak iz procesorja po ohišju.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CPU temperature

Oddelek: Pomoč in nasveti
323472 (2045) solatko
»

Kako ohladiti x1950xt?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
191973 (1541) Svizec69
»

a so ventilatorji dobro obrnjeni?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
242434 (1938) 5er-->
»

Pravilna raba VENTILATORJEV....

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
393447 (2712) SkIDiver
»

voodoo3 in ventilator

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
91106 (1020) Dami

Več podobnih tem