» »

Hp pavilion baterija

Hp pavilion baterija

roki_b ::

Pozdravljeni!
Imam vprašanje glede Hp pavilion baterije, in sicer ali je normalno da se baterija v prenosniku v slabih 5-ih dneh sprazni na 20-30%? Prenosnik je bil v tem času ugasnjen(ni bil v stand by-u). Baterija oz. prenosnik je star dober mesec dni(HP Pavilion Dv 65xx). Sam prodajalec mi je zagotovil da je to čisto normalno, zato me zanimajo vaše izkušnje pri (Hp)baterijah.

hvala za odgovore.

-ziga- ::

Moja baterija po par dneh počitka zdrži sicer malo manj, ampak nikakor pa ne, da se bo spraznila na 20%.

roki_b ::

torej je tvoja baterija še vedno polna po parih dneh več ko 90%? Ker pri mojem prejšnem prenosniku se tudi ne spomnim da bi se tako hitro izpraznila brez praktično nedejavnosti.

-ziga- ::

Ja.
Jaz sicer baterijo dajem ven iz prenosnika in jo pustim na mizi in potem je po nekaj dneh še vedno polna (dobrih 90%). Ne spomnim se več, koliko je bila polna, če je bila pri miru in v prenosniku, ampak toliko se zagotovo ni spraznila, ker bi me zaskrbelo in bi tudi pisal po forumu.

Šimpanz ::

To je sigurno napaka. Pri mojem notesniku je baterija tudi po dveh tednih neuporabe nad 90%.

<b>klima</b> ::

Tudi pri mojem prenosniku je po petih dneh bila baterija sigurno nad 85%. Baterija je v prenosniku ves čas in je ne dajem ven... Tko da mal se mi zdi čudno da ti v 5 dneh pade za tolk...

jukoz ::

Na službenem HP nx6125 se mi nova baterija čez vikend sprazni na 80%. Če je v sleep pa nekje na 60%.

Ajt!

Realman ::

Če je baterija na 100% napolnjena pa je že bolj slaba,potem je možno, da pade tam ene 15%.Ker najhitreje ji pade kapaciteta prav, če je napolnjena do konca.Če pa je že spraznjena na ene 60%,potem pa padec ne bi smel biti tako velik,kvečjemu ene 5%.

roki_b ::

torej je dejstvo da z mojo baterijo nekaj ni vredu čeprav je skoraj nova. Nič, baterija gre nazaj v trgovino.
Hvala za odgovore

Hardstyle ::

Mogoče kdo ve kje bi dobil baterijo za hp6735s? V mislih imam 8 ali več celične, potovalne pa ne pridejo v poštev.

Šimpanz ::

Servis Pro-tek d.o.o.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

prenosnik - kako polniti baterijo?

Oddelek: Pomoč in nasveti
4115095 (1865) sh00ter92
»

Baterija

Oddelek: Pomoč in nasveti
283482 (2375) klekej
»

Baterija v prenosniku - delovanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
162326 (1949) domenc
»

Kako ravnati z litij-ionskimi baterijami (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
6020273 (16900) MrStein
»

Baterije prenosnikov

Oddelek: Strojna oprema
425096 (4082) WyattEarp

Več podobnih tem