» »

21" monitor-do 270k SIT

21" monitor-do 270k SIT

burekar ::

V kratkem mislim kupit nov monitor, proračun je do max. 270 000SIT. Zelo dober se mi zdi Sony E530. Sem pa videl tudi sliko ta novega 17" Philipsa, ki zgleda ubitačno, samo jaz bi rabil 21". A se dobijo tudi 21" Philipsi s tem novim designom?
Tudi ideje za kakšno drugo znamko dobrodošle. Uporaba je pa za 3D in obdelavo slik.
"The last 29 days of the month are the hardest."
- Nikola Tesla

burekar ::

Mislil sem, če obstaja 21" verzija tegale Philipsa:

gumby ::

Poglej na Philips-ovo stran...
Sicer pa razmisli o trinitronu, če misliš delati s slikami.

Mr.B ::

Izogibaj se E serije pri sonijih , ker so namenjeni za , hm nič. Enostavno so predragi. Razmisli malo o G seriji , ali višje.
Drugače pa je edina izbira Mitsubishi.
Seveda z dobro grafično .
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

burekar ::

t.g.:
Nisem nič našel.
Mr. B.:
Gledal sem razne teste, in Sony E verzije imajo vseeno 0.24 piksle, zelo lepo sliko in dober refresh rate. Pravzaprav sploh ni kakšne večje razlike med E in G serijo. G serija je za moj žep predraga. Pri Sonyju dobim tudi 20-30% popusta, zato se mi zdi bolj možen. Imam pa tudi enega 6 let starega Sonyja doma in dela še vedno kot nov. Tudi to je en razlog za nakup.

MadMax ::

Ce ti kaj pomaga: Sony ima v vecini primerov geometrijo nikakvo (ne mores poravnat robov-vse je valovito, le pravokotno nikakor...).
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Mr.B ::

Mogoče res gledaš samo slike ampak.

Nej ti tam dajo lepo tekste čež celo stran , po možnosti na belem ozadju. Pa pojdi prebreati kopleten tekst od zgoraj do spodaj , pa mi povej kako se boš počutil.Sicer je bila ostrina indruge zadeve na 17S2 monitorju slabša , ampak berljivost itd pa je bila bisteno boljša.
Drugo , jaz imam sicer 19" E serijo , pa sem ga v garanciji nesel na servis , da so mi popravili geometrijo , fokus , čudno izbočene rumene robove , itd. Sicer sem to napako , če lahko to napako tudi imenujemo , videl na vseh 19" modelih , tako da moj ni izjema.
Je pa res da imajo čudovito sliko , ko gledaš slike na njemu , ampak , za to kar ponujajo je enostavno predrag.Zato ti priporočam mitsubishija , ki teh težav nimam , ekran pa je kvečemu enak ali boljši od sony-a.
Je res da nove E serije nisem videl , ampak vem za prešno serijo , da je poden.
Probaj se malo pogovarjati s tistimi prodajalci , oz malo rtaj , pa jim bo zelo hitro ušlo da je E serija poden , še sploh če preveriš , katera elektronka je v njem.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

jRk0 ::

Hm, moj prijatl ma 22" Iiyamo, pa je zlo zadovoljen... Malo se to poglej, ce hoces.
You fuck up once, you loose two teeth.

burekar ::

jrko:
Najverjetneje misliš iiyamo 511 Pro. Sem gledal par primerjav na netu in je E500 in E530 dobil boljše ocene od iiyame.

Golden eye ::

Jest mam Sony 21 E500 in sem zelo zadovoljen. Refresh ma dober in še slika je čist kul!!! Pa še drag ni tok 190K. :))

Zgodovina sprememb…

Brane2 ::

Zame kar se tiče SONYja ne obstaja nič ispod FW-900. Ta je nor, vendar zate verjetno 2x predrag (čez 500k)

Drugače mam pa Mitsubishija 22" Diamond Plus Pro 200, ki je tud super v svoji klasi.
Sedaj imajo sicer samo novejšo verzijo (mislim, da 220ka), ki bi znala lepo pasti v tvoj razred.
Pokliči na MEDIS in povprašaj. (tam sem ga nabavu).
tel:01/563-40-12.

Čist tolk da mi nabiješ rating (pr nas majo reklamo) mu lahko omeniš, kje si dobil cifro >:D www.avtomatika.com

Bessie ::

Iiyamom 511pro 22" sem videl že za 200k sit.

zdravcc ::

Najboljsi 21" monitor spoh, pri katerem bos mel najvecjo delavno povrsino(v pixlih) je Sony 520F, ki ima boljsi focus kot 900FW in s tem tudi boljso berljivost ceprav je manjsi.
Jaz osebno bi iskal monitor, ki mi ponuja berljivost na cim visji resoluciji, iljamo 511 pro sem probaval, pa ma focus in purity dosti slabsi od 520F, sploh pa je vidno polje 520-ke 19.9", illyame 22" pa 20", skoraj ni razlike pa ceprav je sony nazino 21" monitor.
520F ima okoli 3 MP(2000*1500), ker ima visino odprtine mreze 0.22, 900FW ima okoli 2.3MP.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sony 21" CRT ali NEC 21" CRT???

Oddelek: Kaj kupiti
5961 (888) TribesMan
»

LCD ali CRT pri ločjivosti 1600x1200

Oddelek: Kaj kupiti
282506 (2067) Brane2
»

kater CRT monitor nabavit, ali celo LCD? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
574016 (2894) MViper
»

Kater 19 monitor do 130k?

Oddelek: Kaj kupiti
281769 (1420) Trdi
»

17" monitor za 70-90 kSIT

Oddelek: Kaj kupiti
251874 (1560) RookY

Več podobnih tem