» »

kaj je to ISSN 1581-0186

kaj je to ISSN 1581-0186

themouse ::

ja prov to me zanima .kaj to pomeni oz.kdaj to dobis
pa se zanima me al se to
"" Copyright by Slo-Tech Team
Vse pravice pridržane! "" sam napise al je to res copyright ..pa kje nardis to oz.kolk je za placat ..ce je pac tako?? ..aha pa se kaj naj bi sodlo pod copyright..
seveda me to zanima samo zaradi splosne razgledanosti :)
thx za razlago

bastadu ::

Kolikor jaz vem, ke to kao ena ragistracijska številka, s katero bralec ve, da je vsebino strani lahko tudi uporablja za izobraževalne namene, seminarske itd. ...ali se mogoče motim?

Glede Copyright by Slo-Tech Team pa pomeni, da je stran avtorsko zaščitena. To lahko vsak napiše na svoj izdelek in tako upozori uporabnika o avtorskih pravicah... tako nekako.

CaqKa ::

ja pa če se ne motim moreš nekaj davkariji plačat da sploh imaš zadevo pod avtorskimi pravicami... vsak lahko skopira nekaj pa zraven napiše da je avtorsko zaščiteno..

bastadu ::

CaqKa: Skoraj ne verjamem...

madmitch ::

ISSN - mednarodna koda serijske publikacije. Dobi jo vsaka serijska publikacija. Kakšni so kriteriji boš verjetno izvedel v Narodni in univerzitetni knjižnici, ki je pristojna za izdajanje ISSN za Slovenijo.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: madmitch ()

themouse ::

ma je nekaj podobnega na nuku ja sam tam je isbn...jz bi pa rad vedu kaj je to issn ...pa kaj je pod copyrightom...lahk das kaj ti pa se al kako??? treba to kej placat al kak ???...pliz ce ve kdo ...kaj pa kaksen od moderatorjev ...vi bi mogl vedet..al?
thx

DMouse ::

Za copyright ne rabiš nič plačevat, dovolj je da napišeš spodaj:
"Copyright [dates] by [author/owner]"

Sicer si pa več lahko prebereš
tuki

themouse ::

ksavs hvala...to mi je velik pomagal...sam se vedno pa ne vem kaj pomeni ISSN 1256 2351 ...za kaj je ta ISSN ?
npr. slo-tech team zakaj ste dali to gor oz. kaj za temu stoji??

Mercier ::

Saj je že madmitch dal link > INFO ZA TISKARJE IN ZALOŽNIKE > ISSN

madmitch ::

ISBN -International Standard Book Number

ISSN -International Standard Serial Number

Torej, ISBN je za knjige (tudi elektronske)
ISSN pa je za serijske publikacije - revije, letna poročila (LP kegljaškega kljuba ipd)..., kamor spadajo tudi strani kot je ST.

A ti je sedaj jasno, themouse?
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

themouse ::

thx decki zdej je pa ze skor vse kristalno jasno ....sam se to...ko napises podaj copyright...to vela za celo stran in vsak detajl na njej al sam idejo strani oz. postavitev strani ...outlook strani itd?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nam je Facebook zasenčil pogled? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
8015767 (10476) CaqKa
»

SiOL-Tech

Oddelek: Slo-Tech
242417 (1765) AndrejS

IE Plugin problemi

Oddelek: Omrežja in internet
12861 (786) RacaClone
»

Beda

Oddelek: Slo-Tech
241281 (1015) kuglvinkl
»

Kaj pomeni ISSN 1581-0186

Oddelek: Slo-Tech
5856 (742) Taras_Bulba

Več podobnih tem