» »

Kje hudiča se da dobit popravek k ti nardi win xp slovenske?

Kje hudiča se da dobit popravek k ti nardi win xp slovenske?

Tito ::

Kje dobiš MS WIN XP language int. SLO?? Al kaj je že?

Hvala!

Ribicija ::

Če imaš originalne WIN XP pro potem za ceno medija naročiš pri MS Slovenija. Če pa nimaš originala pa ti ne smem povedati ker je to piratstvo.

Tito ::

Hvala k mi ne poveš, pa lepo da nisi pirat!

zigadr ::

Obstajal bi lahko samo popravek, ki ti slovenske Windowse naredi angleške. V nasprotni smeri se temu strokovno reče pokvarek.

ender ::

in kaj je narobe s slovenščino v programih?
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

CaqKa ::

antitrust lol :)
em.. vem da sem mel nekje slo mui.. samo kolko se spomnim ce si ga instaliral potem več programi v starmeniju baje niso šli sortirat po abecedi...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

ToniT ::

Caqka :

Meni se programi v start meniju čisto lepo sortirajo po abecedi, pa imam SLO Language pack na XP.

CaqKa ::

se zgodi tudi najboljšim.. na katerem start meniju pa starem al novem.. napaka bi naj bila namreč na starem

ToniT ::

Na novem seveda. Ko se enkrat navadiš na novi meni, ga na kakem drugem OS kar pogrešaš.:D

Tito ::

MArička, naj mi kdo pove kje se to da dobit! SAMO DA VIDIM! tukaj klikni in mi pošli link ali karkoli drugega!

V-i-p ::

TITO: pa kaj ti še ni jasno da na slo-techu takšnih odgovorov ne boš dobil, no?:O
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

JohnyB ::

Zdej me pa prov zanima k se vsi delate neke poštenjake, koliko vas ima legalen OS?
Apple iMac

Tito ::

Stvar je taka, dokler bodo založniki zahtevali take mastne denarce za svoje produkte, do takrat jast nebom kupil originalnegaa programa (ali igre)! Odgovor že poznam: NIKOLI!!!!! No ja sej ko bom dobil kak dobr đob bom mrbit tut kej licenčnega ubodu! Zdaj v kapitalistični sloveniji pa si komaj privoščim hrano! Tako da ne mislim stradati na račun neumne programske opreme!

Ni vse rožnato kot se zdi, če si sam premožen in neveš kam z denarjem izvoli in osreči me z originalno licenco (zadovoljen bi bil že z piratsko a vseno, original je original!!)

Izdelovalci programske opreme so sami krivi za tako veliko stopnjo piratstva, samo malo bi pocenili in bilo bi ok!

Kera budala bo za 11 prešernou kupla špil k ni nujno da bo sploh dobr??

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

Dusko ::

Hrošči v slovenskem language packu so kot je ze napisano v starem start meniju torej tem ko je bil v vseh prejšnjih različicah je napaka ta ,da če ne namestiš languge packa na čiste angleške winse imaš programe narobe razvrščene tisti ki so bili nameščeni pred langugae packom so razvrščeni pravilno torej najprej mape pol ikone,in pol zatem pa so razvrščeni vsi ostali programi ki jih namestiš ko že imaš slovensko različico tako da v bistvu se pol začnejo v meniju sopet mape in pol ikone.pa ponavadi še te niso pravilno razvrščene

Druga napaka pa se pojavi v outlook expreesu ko dobiš mail s priloženo datoteko lahko prideš do te datoteke la tako da mail odpreš.Moralo bi obstajati možnost da ko samo obarvam mail da mi pokaže pol spomnko v desnem delu in pol lahko že shranim stvar na disk.Upam,da veste o čem govorim.

Tako da upam,da bo prišel kakšen popravek service pack za winse naj bi itka prišo ven jeseni če upoštevamo še kakšne težave bo to ta novo leto.
Drugače pa tito tu ne ponujamo piratskih cd-jev te lahkoobiš v salamonu ali pa na bolhi. Zato ne teži s tem.
Če pa misliš da nimam legalnih winsov pa ti lahko povem ,da jih mam sem jih dobil zaston na FERI-ju.Vse lepo cd in aktivacijsko kodo.Pol pa lepo na microsoftu dostavijo še orginalen language pack.8-)

CaqKa ::

pa btw .. študenti FERIja dobimo skoraj vse MS produkte zastonj :) jaz se glede licence tud ne bojim več :)

royt ::

mogoče sem butast...ampak...kaj je to FERI???:8)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: royt ()

ToniT ::

FERI: Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko

CaqKa ::

v mariboru seveda

royt ::

in dobite vse zastonj...skoraj dvomim...

CaqKa ::

meni je pa ful hudo v kaj ti dvomiš :)
http://www.feri.uni-mb.si/content/msdna...
http://www.feri.uni-mb.si/content/msdna...
vsaj ena izmed šol ki je ms tolko nafehtala v tem pogeldu da nam ni potrebno vsem imet nelegalnih winsev :)

royt ::

se vidimo v mariboru :):):)

CaqKa ::

kolikor sem slišal govorice in jim gre verjeti ima tudi FRI to opcijo... newem lahko kdo potrdi?

andrej ::

hm, to je cisto odvisno od dogovora, mislim, pa da tega ni na FRI.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 7 je tu (za razvijalce in študente) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
19825679 (14330) ;-)
»

FERI vs FRI (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
5517686 (14173) Hardstyle
»

Univerzitetni vs Visokošolski strokovni študij

Oddelek: Šola
2913332 (12155) SasoS
»

windows vista- kak je zaj s tem

Oddelek: Operacijski sistemi
272740 (1949) Matri[X]
»

Slovenski XP (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
538432 (7077) Han

Več podobnih tem