» »

N95 in Wlan

N95 in Wlan

shadeX ::

najprej en lep pozdrav..

Imam eno težavo, ki bi jo zelo rad odpravil zato se obračam na forum ki vem da mi boste znali pomagati, torej...
Imam nokio n95 8gb ki podpira wireless lan in moja težava je sledeča. Namreč wlan mi na nekaterih lokacijah ( nekatere restavracije, bari, firma ipd ) zazna. signal je močan in omrežje popolnoma odklenjeno. nekatera so tudi zaklenjena kakor recimo ima moj sosed in tega seveda se neda uporabljati brez ključa. torej omrežja mi zazna in tudi določi dostopno točko vendar ko hočem surfati po netu mi ne deluje. brskalnik mi napiše : Splet: prehod se ne odziva.

je pa sedaj še nekaj kar bi rad omenil. sam imam tudi doma wlan, ki mi na začetku ni deloval je bil isti problem. nato sem samo to spremenil
in internet je deloval...

Cola400 ::

Ja jaz imam tudi Nokio N95 in mi v restavracijah občasno ne deluje WLAN, verjetno se, da s spreminjanjem WLAN nastavitev telefona...za doma pa si probaj nastaviti MAC listo..MAC kodo dobiš, če v mobi vtipkaš *#62209526# ali *#MAC0WLAN# ...

LP, Luka

shadeX ::

ne sej pravim da doma mi deluje s tem ko sem spremenil pač tiste nastavitve in sem napisal svoje uporabniško ime in geslo od siola notr v pppoe okence...
mene zanima zakaj mi na drugih ne dela..hmm

shadeX ::

za rečt mi nokia brez wlana ne pomeni kaj dosti in sedaj pri vsakem mi tako naredi..
kdo ve?

Tilen ::

Meni deluje bp.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Ted ::

Wlan pri Nokiah ni tisto pravo, dobro dela le na res močnem signalu. Tudi jaz se na nekaterih lokacijah ne morem priključit na odprta omrežja. Mogoče je hec, da ima folk ročno določene IP-je in ti mora on osebno določit IP da lahko "sodeluješ" v omrežju.
Mah...

kriko1 ::

Tale prehod se ne odziva sem tudi jaz prejemal, po nadgraditvi fw-a routerja pa je izginilo.
Če se ne motim je bilo tudi nekaj popravkov okrog wlana v zadnji različici fw-a za telefon, tako da naloži novega.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia E52 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
37482060 (40075) mailer
»

Nokia E66/E71 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8010808 (4991) MrAs
»

wlan nokia n95 problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
62030 (1546) kriko1
»

Prehod se ne odziva - Nokia WLAN

Oddelek: Mobilne tehnologije
62036 (1600) rozanc
»

n95 - vzdržljivost baterije (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
858502 (5393) PrimozR

Več podobnih tem