» »

Problemi z Grafično kartico

Problemi z Grafično kartico

D3nisM ::

Am moj problem je v tem da sm mel doma računalnik in je delal vse lepo in prav...nato je pršla šola in sm računalnik peljav v ljubljano...ga priklopim in mi skuri grafično kartico ( doma je še delav ) Sm mislu eh..je bil že cajt..:) sam pol sm šaw iskat novo grafično 6600gt 512mb...dam not...in mi je delala 3 dni..pa je spet skurilo...am a se kermu sanja kva bi lohk blo? Ker drugim v stanovanju lepo dela kišta..sm taprej mislu da je kva iz štromom v stanovanju..sam zgleda da ni..HELP! :)

DustWolf ::

Napajalnik?

D3nisM ::

Napajalnik?

Am ja ga bom menjal zdj..sam upam da je res..ker pomoje bi mi prej plato skuril..mislem nvm no :) zato tle prašem..:) No se bomo vidl zdej bom napajalnik menjal..drgač bom pa sam v smeti zabrisal :D

bluefish ::

če grafična ne potrebuje dodatnega napajanja, potem je malo verjetno, da je krivec napajlanik. Pa tudi za 6600GT, ki bi imela 512MB RAM-a še nisem srečal.

opeter ::

jaz tudi ne. 6600GT je imela ali 128 MB, ali pa 256 MB RAM-a.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

D3nisM ::

če grafična ne potrebuje dodatnega napajanja, potem je malo verjetno, da je krivec napajlanik. Pa tudi za 6600GT, ki bi imela 512MB RAM-a še nisem srečal.

ja sorry...sm se zmotu..sam se mi ni dalo popravt...imam gf 8600gt..:) am ne..grafična nima posebnega napajanja..sam prek plate..to je to...a je možno da bi blo kva iz plato narobe? al pa ko sm komp mel v avtu...da se je sam kva premaknil in mi dela kratk stik..? pa a pozna kdo kešno štacuno v lj...da bi lohk pelev kišto pregledat..pa da niso kr tko eni :) hvala za pomoč

bluefish ::

vsaka malo bolj poznana trgovina ima dokaj učinkovit servis.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero AGP 8X/4X grafično kartico?

Oddelek: Kaj kupiti
91385 (1128) Pyr0Beast
»

Poceni kvalitetne grafične kartice

Oddelek: Kaj kupiti
402367 (1495) Sparkl
»

Izbira grafične glede na konfiguracijo

Oddelek: Strojna oprema
291752 (1244) Jan987
»

grafična kartica

Oddelek: Kaj kupiti
161093 (836) persho
»

Geforce 6600 GT problem ! oz vprašanje

Oddelek: Strojna oprema
11996 (824) Tugo

Več podobnih tem