» »

slim CD v USB adapter

slim CD v USB adapter

matobeli ::

a se to da kje pri nas dobiti? na internetu nič, iz tujine se mi pa ne kupuje ker pride ogromno poštnine.

rabil pa bi po možnosti takega ki je na vezju in brez nekih plastik okoli (za vgradnjo, prenosni CD-ROM narejen iz slimCD enote od prenosnikov in pa tega adapterja)

DustWolf ::

Kaj pa če bi skombiniral slim CD v IDE in IDE v USB adapterja?

Sicer ne vem če ti IDE v USB adapterji podpirajo CD enote...

il ::

Če ti slim CD/DVD ohišje ne ustreza je po moje res edina varianta, kot je rekel DustWolf:
slim CD -> IDE -> USB. Imam doma IDE/SATA -> USB pretvornik, pa CD/DVD enote na njem dobro delajo.

matobeli ::

ja ohišje je najcenejše za 30€(preveč), IDE->USB imam doma (usaj upam da je, ker je iz prenosnega 2.5" diska pa mislim da je IDE, nebi pa točno vedel ), slim->IDE pa se da dobt za nekaj €, ampak nisem bil prepričan če bi ta kompinacija delovalo dobro, pa tudi nekaj več prostora zavzame. sem mislil da je v slo tuki kakšen slim->USB, ker tujina jih ima kar nekaj, recimo kot tale http://www.centrix-intl.com/details.asp...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

DustWolf ::

Slim --> IDE, je kolikor sem uspel videt itak samo adapter med konektorji.. se pravi dva konektorja vmes pa navadne žičke. Nima kaj ne-delat.

matobeli ::

mislu sm na IDE->USB ker je iz 2.5" prenosnega diska, pa sploh nevem a je klasičen IDE->USB na katerega bi lahko priklopu slim->IDE konektor al ne.

DustWolf ::

Conrad elektronika ma vse. :)

Sicer pa kje pa mislite da jih dobijo oni ki sestavljajo zunanja ohišja? ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IDE disk preko pretvornika V USB disk NI ZAZNAN

Oddelek: Pomoč in nasveti
121309 (1100) m3k
»

Adapter USB - SATA / IDE (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
595030 (4304) T-Mac
»

SATA na plati, IDE disk. Kaj rabim?

Oddelek: Pomoč in nasveti
151130 (992) hojnikb
»

Čitalec diskov St-Lab U-390!

Oddelek: Strojna oprema
162279 (1621) Spajky
»

Kako prenesti podatke iz starega računalnika na novega?

Oddelek: Omrežja in internet
103290 (2721) solatko

Več podobnih tem