» »

Huda grafična

Huda grafična

Golden eye ::

ali naj raje vzamem Herculec FDX 8500 Le ali geforce 4 ti4200. Ktera je bolša!!!!

Area_51 ::

:)) GeFroce vzemi se ti bolj splača ba še boljši je. Razen če si fanatik na Herculeca pa vzemi njega.
Area 51

JLP ::

Mal bl povej za kaj boš grafo uporablov. Pol bo laži rečt kero izbrat.
Live long and prosper!

tha_man ::

Čist odvisno kolk imaš keša. 4200 bo skoraj zagotovo opazno dražji od Herculesa, zato pa tud (skoraj) toliko hitrejši.

Thanatos ::

Gainwardov GF2Ti4200 z 128MB rama bo v Slo okoli 80K. je že ba mlacomovem ceniku. Res pa je da je Gainward drag. Verjetno bo kakšen leadtek cenejši.

Area_51 ::

:) A niso mogoče Leadtekove kartice dražje. Ker GeForce 4 Ti 4600 je 140.000SIT od neke druge mislim da od Gainwarda pa 100.000SIT

Tako mislim, da je pisalo v Jokeru.
Area 51

Blizz ::

Jest bom jutri nabavu Leadtek GF4Ti4400128DDR pri Jae computers - oni so uvozniki za Leadtek za Slovenijo, pa stane tam kartica 93.000 SIT, pri Mlacomu je pa 102.000 SIT. Pa še na firmo uzamem, kar je dodatnih 20% nizje, se prav me pride pol okol 75.000 SIT - kar je zelooo ugodno.

Golden eye ::

Ja rabu jo bom za igre spilat, ja sem gledu od Winfast za 55000 sam ma 64 MB rama!8-O

kuglvinkl ::

Kaj misliš to vzel na firmo, firma ni davčni zavezanec?
Your focus determines your reallity

eland ::

Tist RAM, po mojem sam preplačaš, vzami raj Herc., ker sta obe v istem razredu in ker po avgustu bojo že naslednje generacije kartic. Pa že tele so hudo močne, tko da je škoda keša za GF4... po mojem mnenju...da ne omenjam surround gaming, na kar sam čakam , po tem res nebo nobena igra več taka kot je bila nekoč...

Firma je opravičena davka na potrošni material, al' neki tacga in se davek vrne...Preverjeno...večkrat...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: eland ()

kuglvinkl ::

Se pravi plačaš polno ceno, potem pa nekoč dobiš ta keš nazaj, or what?
Your focus determines your reallity

eland ::

Ja, pri pogrebu ti dajo popust na izkop luknje:D ...

Ne račun napišeš na firmo na katero kupuješ, recimo Đurić export - import s.p.oo.., nato pa oni to prijavijo kot nabava potrošne opreme za firmo (ker država s tem kao stimulira podjetništvo in vrača davek, če se vlaga v podjetje) al' neki tacga na SDK in na koncu al začetku meseca, ti vrnejo davek na račun firme in potem ti da šefe denar nazaj - če hoče dat seveda...

kuglvinkl ::

Torej sem imel prav, da ti dajo keš šele POTEM nazaj. SDK ni več.

TNX
Your focus determines your reallity

eland ::

Ni pene0:)
Lp

Golden eye ::

JA pol bi se mi splačal jo nabav za 53000?
Men se zdi da ji nič ne manka.8-O
:D

Trupl0 ::

kaj morm že nardit da bom dobo DDV nazaj. A dela na s.p. hehe itaq sej je firma. Kaj pa npr. napišeš da bo vse lepo laufalo? A morš dat npr. IME KUPCA: Firma s.p. al kej podobnga dej pleaz povej.Ker bom nasledn mesc nabavu robe:D za 100K in hočm neki od Drnovška nazaj:)

eland ::

Sam na ime firme, zraven mej naslov firme in njihovo davčno številko. Nej gre lepo mama s tabo če ti ni nerodno - jez grem z mojo povsod, razen na morje:8)
Pa sem po mojem najstarejši klele za Thomasom.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katera grafična kartica za max 25.000 sit (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
845196 (3905) mtosev
»

Katero graf. kartico za 25.000 sit (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
564530 (3695) Jaffa
»

Kje naj kupim GF4 Ti4200? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
504091 (3081) frenk
»

Sestavite do 300.000 SIT računalnik??!!?

Oddelek: Kaj kupiti
271944 (1390) Airskull
»

proc, mama plata in grafična

Oddelek: Kaj kupiti
321736 (1289) rh^

Več podobnih tem