» »

Problem z navideznimi usb pogoni

Problem z navideznimi usb pogoni

darkkk ::

En mali problem:

Po inštalaciji novega os (xp sp3, nato win. server 2008) mi računalnik javlja 4 usb disk pogone(isto kot če bi notri porinil 4 usb ključe).

Če dam safely remove hardware lepo izginejo, samo ob ponovnem zagonu so spet tu.

Zadeva se mi je zgodila na 2 različnih računalnikih (en amd 3.5k+ z neko MSI plato, drug na p5kpl plati), s tem da na zadnjem računalniku se je to zgodilo najprej ob inštalaciji XPjev sp3 (clean install), nato pa ob inštalaciji windows serverja 2008(spet clean install).

Po inštalaciji je bila prva stvar nameščanje gonilnikov za matično ploščo, samo mogoče so prestari, mogoče treba kak bios nadgradit?

Če ima kdo kako idejo v čem se skriva težava, halp.

logout ::

Če imaš na stroju vgrajen čitalec spominskih kartic, se ti za vsak tip kartice naredi ena črka. S tem ni nič narobe, tako pač to deluje.

L.p., Kloko

darkkk ::

Če imaš na stroju vgrajen čitalec spominskih kartic, se ti za vsak tip kartice naredi ena črka. S tem ni nič narobe, tako pač to deluje.

L.p., Kloko



Ja dejansko imam na novejšem računalniku tole gor. Na starejšem pa ne, rezultat je pa isti - zato sumim istega krivca. Poleg tega je pogone kreiralo že takoj po samem zagonu OSja, pred nalaganjem driverjev...

Noja bom pregledal gonilnike.

ender ::

Pojdi v Device Manager, klikni na + pred Disk Drives, IDE ATA/ATAPI controllers in pred Universal Serial Bus controllers, povečaj okno da dobiš celotno drevo na ekran, naredi posnetek zaslona, in ga prilepi sem.
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

darkkk ::



Evo link do zahtevane slike. Tole je na compu, ki ima čitalec kartic.

ender ::

To je normalno. Mene zanima slika iz računalnika, ki nima čitalca.
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

darkkk ::

To je normalno. Mene zanima slika iz računalnika, ki nima čitalca.



Tole bo pa komaj v nedeljo zvecer, pac sel domov za vikend in se mi je mudilo :(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows clean install (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
577662 (6506) BorutK-73
»

HP prenosnik - vgrajen čitalec kartic (čuden problem)

Oddelek: Strojna oprema
71353 (1274) SimplTech
»

težave z branjem izmenljivih medijev (usb, SD kartica) na prenosniku

Oddelek: Pomoč in nasveti
131712 (1550) ST-777
»

kateri asus naj izberem?

Oddelek: Kaj kupiti
81580 (1360) djordjevic
»

Prepoznavanje rama težava

Oddelek: Pomoč in nasveti
141698 (1496) king22

Več podobnih tem