» »

Najcenejše pošiljanje v Nemčijo.

Najcenejše pošiljanje v Nemčijo.

XImhotep ::

Me zanima če ima kdo že izkušnje s pošiljanjem v Nemčijo. Poslal bi prenosnik. Kakšen link ali nasvet. hvala

Kawa6 ::

Poskusi z GLS-Slovenia. Osebno uporabljem njihove storitve, ko imam kak paket za poslat. So poceni in hitri.

Seveda ostajajo tudi drugi ponudniki, kot je Pošta Slovenije itd.

lonz ::

Ravno prejšnji teden sem poslal paket (3 knjige) v Nemčijo preko pošte slovenija. Kolikor sem čekiral konkurenco so najcenejši in relativno hitri. Se splača preverit...
...arrrrrr, shiver me timbers...

OldSkul ::

Za večje kilaže poglej global-express. Pride izredno hitro, pa še poceni je.
Pošta Slovenije pa je dobra za pakete pod 2kg.

XImhotep ::

Ja jaz imam paket malo pod 10 kg. Pa sem šel na pošto pa mi je tam rekla da je 30 euro poštnina + da nalepi nalepko lomljivo gor "lepo ravnajo" stane 12 euro. to je 42 €. Ve kdo še za bolj poceni varianto? npr. ta global-express al GLS.

Kawa6 ::

Ja jaz imam paket malo pod 10 kg. Pa sem šel na pošto pa mi je tam rekla da je 30 euro poštnina + da nalepi nalepko lomljivo gor "lepo ravnajo" stane 12 euro. to je 42 €. Ve kdo še za bolj poceni varianto? npr. ta global-express al GLS.


Najboljše da pokličeš in vprašaš. Tako boš imel informacijo iz prve roke ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kawa6 ()

#000000 ::

Tale GLS slovenija mi že ni všeč, vse živo imajo le cenika nikjer ne najdem, al pa me Firefox kibica.

Kawa6 ::

Tale GLS slovenija mi že ni všeč, vse živo imajo le cenika nikjer ne najdem, al pa me Firefox kibica.



Sem opazil da je nekam izginil cenik. No jaz sem vedno pri njih najceneje prišel skozi. Pokličeš, se zmeniš in pridejo sami po pošiljko.

Pyr0Beast ::

GLS je super. Sicer pa pokličeš in vprašaš za cenik :)
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Misak ::

Me zanima če ima kdo že izkušnje s pošiljanjem v Nemčijo. Poslal bi prenosnik. Kakšen link ali nasvet. hvala


www.bex.si
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

Bizkit45 ::

vem da je stara tema, ampak rabim info o pošiljanju v Nemčijo.
Kaj je ta trenutek najcenejše in najhitrejše(enostavno)? Nekaj je crknilo in ima garancijo v Nemčiji, ker je bilo kupljeno preko ebaya. Paket je majhen in ima 100g.
Hvala za info.

radmannsdorf ::

Odgovori enaki kot 10 let nazaj. Pokliči dostavne službe in vprašaj. Če ima zadeva noter baterijo, je velika verjetnost, da PS paketa sploh ne bo poslala, ker se ukvarjajo samo z letalskim prevozom v države, ki niso sosede. Meni so recimo zavrnili pošiljanje ročne ure v francijo. Banda!
Meni so najbolj kul DPD in GLS.

kixs ::

Navadno je Posta Slovenije najcenejsa do neke teze. Priporocena posiljka do 100g bo cca 4€, do 250g pa 5,22€.

http://wpo.posta.si/IzracunPostnine/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

časi dostave dostavnih servisev ?

Oddelek: Loža
247729 (2792) fikus_
»

Pošiljanje paketov v EU ?

Oddelek: Loža
3310993 (2546) joker16_7
»

Pošiljanje večjega paketa v tujino

Oddelek: Loža
179537 (8022) kixs
»

Pošiljanje paketov v tujino (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6339378 (21767) darkolord
»

S katero posto naj posljem notebook

Oddelek: Loža
172101 (1728) koyotee

Več podobnih tem