» »

F1 Stars

F1 Stars

MatejL ::

Pozdravljeni!

Zagotovo še kdo izmed vas hrepeni po hitrosti in tekmovanju. Zato sem se odločil, da predstavim našo ligo, ki uspešno deluje že eno leto.

Vozimo rFactor simulacijo, ki je trenutno najbolj približana k realnosti.

Simulacija se lahko igra na tipke prav tako pa seveda na volan.

Zdaj pa nekaj besed o ligi: Smo kolektiv 15 rednih uporabnikov ter 31 prijavljenih uporabnikov. Tekmujemo na 14 dni ponavadi v Soboto. Liga temelji na veselju do vožnje, tekmovalnosti ter seveda Fair playu. Imamo sestavljeno tudi komisijo če pride slučajno do nesreč. Med temi 14 dnevi imamo tudi nekaj skupnih "uradnih" treningov. Za vse kar potrebuje liga, uporabljamo kar navadni forum saj je čisto dovolj.

Torej če še koga vleče želja po tekmovanju naj obišče naš forum:
www.f1worldchallenge.mojforum.si

Če nimate igre to ni problem to vse uredimo mi in vam tudi pomagamo pri inštalaciji najlažje preko Msn-ja. Če še kaj ni jasno me lahko dodate na matej_lavric@hotmail.com in seveda vprašate zadeve, ki jih tu nisem uspel pojasnit. Letošnja sezona je skoraj še na začetku odpeljali smo samo prvo dirko čez en teden pride na vrsto druga tako, da še niste veliko zamudili. To pa objavlam zato ker naš server zdrži tudi do 22 dirkačev in bi bilo zelo zanimivo videti vseh 22 na štartu (trenutno nas vozi 12).

P.s Liga je sestavljena iz prijaznega kolektiva vsakega novega bomo sprejeli kot da se poznamo že nekaj let.

Lp, Matej

darius ::

Ajmo, F1 zna biti zelo zanimiva. več nas je boljše bo! JOIN ;)
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

Pesimist ::

Zanimivo.

g. Oden ::

Torej, kje dobit rFactor?

iLichu ::

rFactor se da edino kupit prek spleta :/

darius ::

ste smešni, rfactor LITE je zastojn, igra pa se itak mod ki je glih tak brezplačen, dobite pa ga na F1 stars forumu. OBOJE.
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

iLichu ::

sam rabis volan,na žalost ga jst nimam :(

Pesimist ::

Kaj dirka zacne tocno ob 19:00 al kasneje malo? Da vidim ce se sploh splaca trenirat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Ales22 ::

Mene sam neki zanima. Kaksne so kj zahteve za ta spil. Sicer imam Rfactor igro in mode F1 2008 cars in pa track pack2008. Grafika je zelo lepa res. Samo imam en problemček če igram sam napr. samo kaksn trening mi igra lepo teče na 1600x1200 tm nek vse na max z glajenje robov x8 (AA8X). Če pa igram tekmo (race) da so se ostali avtomobili F1 v igri pa tako grozno šteka da nemors igrat kljub temu če zmajšam kakovost grafike. Imam intel dual core 2400 z gefforce 9600GT in pa 2gb rama.

darius ::

Naredi si avto detail FPS tam pod nastavitve za grafiko, nareid na kakih 35FPS, da ko je največ akcije ti sam "zgrša" grafiko ;)
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

Ales22 ::

Mislm da je napaka v sami igrci ker texture detail pa car detail imam lahka vse na full in sence čim pa spremenim detalje proge pa začne štekat in kakovost grafike med full in low ni nobene razlike o progi :)!!!!! Newem kj mam samo jz take težave????? Al bo treba res rač. zamenjat. K crysis (tanov) kot za primer lahka igram normalno na gamer 1600x1200 (tm nek) ...

No gdaj je dons dirka pa kera proga ?

No gdaj je dons dirka? Pa kera proga?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ales22 ()

darius ::

včeraj bla ob 19. Saj ti vse piše na forumu ;)
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

MatejL ::

Znova se javljam:) Hotel sem sporočiti, da sta v ligi še dva prazna moštva. Vse zadeve v zvezi z ligo sem pojasnil že v prvem postu. V glavnem, če še koga zanima vožnja preko virtualnega sveta naj se pridruži. Čez en teden je na sporedu 6 dirka sezone. Samo za informacijo.

Lp, F1 Stars Liga, Matej

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MatejL ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sim Racing Slo-Tech Kotiček

Oddelek: Igre
283327 (848) globoko grlo
»

Assetto Corsa (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
65796059 (14338) maksklemen3
»

rFactor 2

Oddelek: Igre
434159 (2214) Sssaga
»

simulacija vožnje avta (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10013885 (11259) Loki
»

ARL RACING RFACTOR

Oddelek: Igre
61275 (1078) ixus

Več podobnih tem