» »

Savna

Savna

equinox ::

Kdo kaj pozna savne po Sloveniji? Kam se splača it s punco malo pogledat?

STASI ::

A ti bi rad tako , da bi bil s punco sam v savni? Ali skupinsko?
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

bibip ::

Sam sem bil v enih parih. Stvar okusa. Ponavadi se ravno tiste niso dopadle kolegom, ki sem jim jih priporočal. Najboljše je, če malo pogledaš kakšne v bližini, da potem ne greš predaleč nazaj domov. (Odvisno, koliko te savna zdela...) Če bi rada imela mir, priporočam obisk med tednom. Kako uro prej s šihta, pa bo dobro. Pa glej, da bo takšna savna, da ne bo imela prost dostop z kakega bazena, ker ti pol vso smrkovje skače noter, pa bebci v kopalkah. V savni je fajn, da je mir.

Mimogrede... Enkrat sem bil v eni, pa je prišel en avtobus enih košerkašev noter. Glasni, vsi v kratkih hlačah, kar not pa ven so hodli(temperatura pade, ni efekta),... tega si ne želiš.

Če se vama bo ena dopadla, hodita v tisto, drugače, pa naslednjič drugam...

BigWhale ::

Atlantis, Terme Olimia?

Zeberdee ::

Verjetno iščeš mir. Dobil, ga boš, če ga boš plačal. Razen če si svinger ali gey, sploh v Olimju so baje hude žurke, se je kolega ponesreči punco znašel v gang bangu, sta hitro pobegnila (bila je edina punca v savni).

Privatne savne ima vsako večje mesto, zanimive so tudi savne na Ptuju v Primusu, v moravcih, na Bledu. Pozimi tam skorajda nobenega ni. Drugače je pa včasih bilo dobro v mengšu. Sam moraš tudi se pozanimati za termine, ker so tudi "javne tajne", samo ne vem kdaj.

BigWhale ::

Ja, men je enkrat spodrsnil, ker sem na svezo spermo stopil. Sem si skor glavo razbil v turski savni!!!!

Eh? A se ti ne zdi, da mal pretiravas? :)

Zeberdee ::

Hočeš da ti poiščem samo internetne teme glede olimja?

Zeberdee ::

Radenci: http://www.sloveniasex.com/html/modules... .
Salinera: http://www.sloveniasex.com/html/modules...
....
Pa še Olimje: http://www.sloveniasex.com/html/modules...

No problem, jaz take družbe, vsaj ritopikov, nočem.
http://www.sloveniasex.com/html/modules... Celotna tema o savnanju :).

tx-z ::

Lol, a to dejansko? :\ 8-O Najbol da grejo še tja v une velke zmrovalnike :\
tx-z

Zeberdee ::

Jaz sem, sicer 8 let nazaj po nesreči skorajda prisostvoval gangbangu v Radencih, v tistem zunanjem bazenu "kjer je krožni "podbazen"". Nočno kopanje.

bibip ::

A dejte ga no biksat. Zdej ste pa kar na lepem vsi neko kurbarijo vidl. Sam sem bil dosti po savnah, pa ljudje tega tam NE počnejo. Seveda se pa ogromno hvalijo, kaj vse so vidli. (mogoče se kje najde kakšen par, ki vsako nago priliko ponuca, pa da je vse prazno)

Tisto iz sloveniasex je pa tko tko. Ljudje tam veliko fantazirajo, pa se zapletejo v take besedne igrice. Ponavadi pa iz tega ni nič. Če pa je, je pa privat.

BigWhale ::

Radenci: ...


A dej no. Postat linke iz enga foruma, kaj se dogaja. Hehe. :>

Zeberdee ::

Te linke sem dal zato, ker sem zgoraj napisal, kaj se dogaja v Olimju.

Vem, le to, da v Olimju imajo geji srečanja. Zato tam rajši sedim za šankcom v vodi in zapestnico prislanjam k magnetku. Vem tudi to, da imajo v Atlantisu črno listo, ker je ena mama enkrat znorela ko so eni svingali. To je bilo tut v najbolj kredibilnem viru: Slovenskih novicah. :)

iceurb ::

Če imaš Ptuj v bližini kar v Primusa skoči savn je kolko hočeš pa tudi gužve ni razen mogoče med vikendi

Doman ::

Na Vrhniki je ena fajn savna. Dobis kljuc od prostora kjer je savna. Imas savno, predprostor z lezalniki, potem imas se dva tusa, in en "slap". Imas mir in privatnost ;)

SmeskoSnezak ::

Če dobro preračunaš, (če rad savnaš) je najbolš da si svojo kupiš.
@ Pusti soncu v srce... @

ŽirC ::

Mega center v kranju, jacuzzi, finska, turska, lezalnika in tus, 40€ za 2,5 ure, ''VIP'' zadeva.


Lp, ŽirC
aks.rula.org

boolsheat ::

Laško Wellness center

http://www.wellnesspark-lasko.si/

SkIDiver ::

Ko smo že pri tej tematiki. A mogoče kdo ve oz svetuje kje se lahko kupi peč za finsko savno? Dobrodošel tudi kak nasvet o gradnji savne (kater les, ...).

bibip ::

Ko smo že pri tej tematiki. A mogoče kdo ve oz svetuje kje se lahko kupi peč za finsko savno? Dobrodošel tudi kak nasvet o gradnji savne (kater les, ...).


Tule je dobro izhodišče. Pa še eno povezavo je eden dal, kako jo je doma delal (infra).

Za peči pa najboljše, da pokličeš prodajalce. Z malo informiranja pa po mojem ne bil problem, če jo tudi sam narediš. Če imaš možnost kurit, drugače elektro ali infra.

Alec999 ::

Priporočam:
1. Atlantis - Dežela savn
2. Wellness park Laško - Savna center



Ne priporočam:
1. Železniki - Bazen/JZ Ratitovec
2. Moravske toplice - Terme 3000

hhhhh ::

lep pozdrav vsi!
doman, daj povej kako se pride do te savne na vrhniki o kateri govoriš! imajo kak telefon?

Ali obstaja še kakšna druga savna na vrhniki, a gdo ve?

Invictus ::

Drugače imaš v Preddvoru savno v hotelu kamor se lahko zakleniš.

Tvoja privat savna za dve uri.

LP I.

c0dehunter ::

Mi imamo v Dolenjskih toplicah prikolico in smo večkrat tam. Imaš res lepo zrihtano savne (turška, IR, finska, pa še par), ponavad si skoraj sam noter in je znano, da tam geji ravno ne hodijo. Ok, nisem proti gejem, razumem da jim je težje poiskat partnerja in da morajo to precej eksplicitno pokazat, ampak mi je pa res neprijetno da te tam nekdo po nogi boža OMFG 8-O
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

bibip ::

@ c0dehunter: A pa daj ga no biksat. V savne ne hodijo pohotneži. Če pa že, se vsi lepo obnašajo. Geji ali kurbirji, še nikoli niso izstopali. Vsaj v teh letih, kar jst s svojo hodim.
Veliko sem bil po savnah, pa še nikoli kakšnega incidenta.

Za savne na ključ:

-Vrhnika
-Dolenjske toplice

Še katera? Koliko to kaj stane? Pa kako veliko je? Katere savne in koliko?

c0dehunter ::

Že, ampak geji morajo izstopati, če želijo najti partnerja. Če se bo en fant nasmehnil drugemu, to ne pomeni nič. Ne gre tako kot ko hoče fant namigniti punci, da mu je všeč. Gej mora to pokazat precej bolj očitno in potem počakati na reakcijo dotičnega.
Že nekajkrat sem videl sumljive reči po savnah in raje potem nisem šel notri. Baje imajo tak sloves predvsem savne na Dobrni.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

bibip ::

Kako sumljive? Sam sem že videl neke športnike, ki so bili sumljivi, potem so pa še njihove boljše polovice prišle, pa so se še naprej zafrkaval neke "homo" fore. Nič kaj očitnega pa še nisem videl po savnah.

Ponavadi so to samo nagi ljudje. Tako kot na nudl plaši, pa se tudi tam ne žgejo vsi povprek. Samo ljudje. Vsi se znamo obnašat.

Kakšni pa hodijo v Dobrno pa ne vem. Mogoče pa je kaj na tem. >:D

Dokler nimam za hrbtom kakšnega sumljivega me čisto nič ne moti, kam ga vleče.

Raptor15 ::

pri nas doma :) savna za 4-5 ljudi

BigWhale ::

Seveda, geji hodjo okol po svetu in druge tipe za riti prjemljejo in po nogah slatajo. Kar skoz. V savnah, v stacunah in avtopralnicah!

A ne?

bibip ::

Raptor15, s kod pa si? Ti počneš kaj takega, kar je BigWhale omenil? [hec]

Ja, samo res. Jst grem samo v trgovino pa kruh pa mlek, pa me čist prešlatajo. V gostilno sploh ne upam.

Raptor15 ::

Raptor15, s kod pa si? Ti počneš kaj takega, kar je BigWhale omenil? [hec]

Ja, samo res. Jst grem samo v trgovino pa kruh pa mlek, pa me čist prešlatajo. V gostilno sploh ne upam.

Haha smešno. Prekmurje - Murska Sobota. Ne, savno uporabljamo samo domači...

bibip ::

Uh, sem se ustrašil, da vabiš na kakšen "sauna parti"... >:D

OK, če jo imate doma... kako pogosto jo uporabljate (domači)? Kako pogosto je v uporabi? Zanima me, ker si jo eni naredijo, potem pa jamrajo, da se jim ne da, da se ne spravijo, da nimajo časa...

Aja, pa najbrž imate finsko... ali?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bibip ()

SmeskoSnezak ::

Najlažje je naret IR savno... lih študiramo doma, da bi si eno postavli.
@ Pusti soncu v srce... @

svecka ::

Sem bil v Olimjah in smo srečali očitnega pedofila. Malo je manjkalo da ga ne bi zakopal direkt na zunanjem balkonu savne. Drugače pa Olimje je fino, velika izbira savn, urejenost, starejši folk, ne pa v Atlantisu, kjer je dost mularije k hod sam da babe gleda in si ga meče.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

hhhhh ::

lep pozdrav vsi!
doman al pa bibip, daj povej kako se pride do te savne na vrhniki o kateri govoriš! imajo kak telefon?

Ali obstaja še kakšna druga savna na vrhniki, a gdo ve?

bibip ::

Tudi čakam, da bo Doman kaj rekel. Ampak ga od konec januarja ni bilo na forumu. Saj bo prišel, pa bo povedal.

Zgoraj sem samo začel spisek, katere savne so na ključ. Ve še kdo za kakšno?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bibip ()

BigWhale ::

Sem bil v Olimjah in smo srečali očitnega pedofila. Malo je manjkalo da ga ne bi zakopal direkt na zunanjem balkonu savne.


A je mel tablco z napisom?

Drugače pa Olimje je fino, velika izbira savn, urejenost, starejši folk, ne pa v Atlantisu, kjer je dost mularije k hod sam da babe gleda in si ga meče.


Pics or it didn't happen.

svecka ::

@BigWhale

Če bi kaj ven hodu in ne sam pred računalnikom gnil, bi tud ti kaj vidu.

bibip ::

Svecka, če je bilo tako očitno, a si ga prijavil? To bi moral storiti. Pedofilom se ne prizanaša!!!

hhhhh ::

V Fitnes Ložar majo savno za rezervirat za dva, zelo ugodno, vsaj včasih je blo! Bil je tudi đakuzi, ki ga na slikah ni videt, maš pa finsko, turško, infra in masažna miza je bla tud notri. Đakuzi je mel sicer bol mlačno vodo ampak mi je bilo všeč! http://www.fitnes-lozar.si/Savna.htm

Vesoljc ::

v ljubljani
http://www.bit-center.net/sport_center....

za extra 5e dobis "zasebno" varianto, dobis kljuc za 2 uri, se prav te pride za 2 osebi 19e
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Finska vs infra savna

Oddelek: Loža
3315357 (2426) Invictus
»

Savna v Lj?

Oddelek: Loža
92305 (1447) noraguta
»

Štajerska-razvajanje v dvoje ala. jacuzi

Oddelek: Loža
1412647 (9618) hancy
»

zvočniki v savni

Oddelek: Zvok in slika
163121 (2460) Trancedeejay

Več podobnih tem