» »

Volan

Volan

iLichu ::

kok bi me prisel dober volan,sam da bi bil bolj pocen,k sm na tesnem z dnarjem :/
  • premaknil iz Igre: Tilen ()

Doman ::

Zakaj kupuješ volan če si na tesnem z njim? Delaj, namesto da igraš igrice :)

iLichu ::

hehe :) sj sm delu,ampak zdj je sola...tko da ne morm delat,in nacrtujem nakup avta z sestro...tko da ne morm velik zapravt za volan :D

Pesimist ::

avta z sestro. Ididiotija lol.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

šernk ::

kupi avto pa odšeravfaj volan iz njega hehe
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Berserker ::

Al pa jaz poznam enga ko proda avto za 50 € , 20 €je tak vredn bencin(ukraden seveda) 20€ je vreden akumulator 10 € pa je vredn pleh, poceni pa še vozno je oz ma še vse 4 kole.

janwoolf ::

:))haha
C2D E8400, Crucial Ballistix Tracer 2x1gb PC-8500,
P5K-E, XFX 8800GTS (G92) 512MB,Antec nine hundred
cooling 4x120mm and 1x200mm, Enermax Infiniti 650W

Berserker ::

Po eni strani se pa rajš uči pa boš polj ko boš odrastel kr dosti za volanom, oz. te bojo v avto soli vse naucli.

Zimavc ::

Povprašaj, po Slorbr forumu

kixs ::

Matr' ste eni zabavni :|

Clovek da konkretno vprasanje in namesto, da bi kaj pametnega napisali... nekaj pametujete! Se posebej kaksno norenje po cesti s pravim avtom 8-O

Glede volana je takole. Pri nas, na zalost, prakticno nikjer ne mores probat pred nakupom. EDINO, ce imas sreco v kaksnem Big Bangu, da imajo kaj predstavljenega ali CELO DEMO volana - kot je to npr. v BigBang Rudnik, kjer imajo na PS3 priklopljen Logitech G25 SKUPAJ s Playseat-om 8-)

Meni se kaj prevec tisti G25 sploh ne dopade. Na sploh se mi ne dopadejo vibracije, ki so kar nekaj. Verjetno v kaksnem dobrem spilu pridejo do izraza pri kaksnem "slajdu" ali ko ti kaj podkrmari... v vecini primerov pa je brezveze - moje mnenje.

Torej, v prvi vrsti je odvisno kaj mislis spilat - arkade (NFS...) ali bolj simulacije (GP4, GTR Evolution,...).

Osebno imam se starega Thrustmaster Enzo Wireless, ki meni cisto povsem zadostuje - se posebej v Test Drive Unlimited :)

Na kratko... pojdi v kaksen BB pogledat kaj imajo razstavljeno. Tudi ponudbe navadno nimajo slabe. Za vsak zep se najde. Ne it v bivsi BOF - nimajo nic. V BTC-ju imajo se najvec v BB pri trznici.

lp

laught ::

Rajši za avto šparaj moje mnenje!ka boš z volanom se maš WASD :D offtopic: aja tr33k pa moj bivši sošolc je isto delau in je zaj lepo na hladnem, ko so mu policaji vse najdli tak da če daješ ponudbe bo do te ovi že tak v resti pomojem predn bo sploh ke prodal :P s tem tak se lahk sam po goši furaš..:D drugač pa jas sn probal tale g25 v bigbangi v mb in je zadeva kr kul sam 260 eurov je celo za tak volan preveč,za tako ceno bi mogla bit polek ročna in še ohišje od avta:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: laught ()

Berserker ::

mene zanima če je volan od xbox 360 vreji za vozit, če lahk pune za 360 stopinj zarvrtiš volan pa če ma airbag not za boljše počutje in varnost v sobi =) mal se hecam sam me zanima če se ga splača kupit in če ga lahk uporabljaš za pc.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Assetto Corsa (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
65796047 (14326) maksklemen3
»

Dobra Rally igra?

Oddelek: Igre
474350 (3315) opeter
»

simulacija vožnje avta

Oddelek: Pomoč in nasveti
414203 (3141) ganjaman
»

Volani

Oddelek: Kaj kupiti
142063 (1541) ABX
»

GTR2

Oddelek: Igre
402702 (1493) Blinder

Več podobnih tem