» »

Nokia n95 ali kaj druga?

Nokia n95 ali kaj druga?

;-) ::

Zdravo,
kupujem nokio n95 pa me zanima kako ste zadovoljni z telefonom itd. pa če ima kdo kake izkušnje če je naročil iz tujine kak telefon ? pozitivne seveda.

Drugače pa če predlagate kak drug telefon (nokijo) za ceno okoli 200€ rabi pa symbian, gps se bo uporabljal z modulom lahk, fotoaparat 3.2 mp vsaj, velik ekran...

Goldee ::

E51.
Lep, tanek in funkcionalen (symbian, wireless..) Ga ma sodelavec in je zelo zadovoljen. Tudi sam razmišljam o nakupu.

And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

;-) ::

Ta se mi tud dopade, sem ga že uporabljal pa je super. Sam nokia n95 mi je nekako lepša, glasnejša, večji ekran...

Kje pa kupujete telefone? Naročnino že mam tako da to odpade.

w00tnes ::

Osebno sem svojega samsung SGH-E900 kupil pri mobisvet.com
Prodajajo pa telefone brez vezave

Za N95: http://www.mobisvet.com/advanced_search...

Lp :)

davco ::

Kakšna pa je razlika med NOKIO N95 (DEEP PLUM) pa med NOKIO N95 (SAND) ?

Lp

;-) ::

Po mojih podatkih samo barva.

AnWar ::

Zdravo!

Jst ti prodam Lg ku990 viewietx, črn...ima gps,fotoaprat 5.0MP,zaslon na dotik,zelo veliko funkcij

Funkcionalnosti

o Ura,datum,koledar,budilka
o Kalkulator
o Opomnik
o Štoparica
o Beležke
o Pregledovalnik dokumentov
o SMS
o MMS
o E-pošta
o Snemalnik zvoka
o MP3, MPEG4, WMV, AAC, DivX
o MP3 predvajalnik
o FM radio
o Divx video predvajalnik
o Opozarjanje z vibriranjem
o Večglasni način zvonjenja
o Zunanji zvočnik
o VGA kamera za videotelefonijo
o Kamera s 5 milioni slikovnih pik
o 16x digitalni zoom
o Samodejno ostrenje
o Xenon bliskavica
o Zajem video posnetkov(VGA 30 fps, QVGA do 120 fps)
o HSDPA 3.6
o UMTS
o EDGE
o GPRS razred 12
o WAP 2.0
o XHTML, HTML
o Debispomin
o Bluetooth 1.2
o USB
o Java 2.0
o Igre


http://www.debitel.si/index.php?sv_path...

Prodam za 240 evrov, je pa kot nov, garancija,brez praske.
[Asus ROG Strix SCAR III]

drejc ::

E71 ftw!
"Rise above oneself and grasp the world"
- Archimedes of Syracuse

;-) ::

e71 je dobra, sam mal predraga.

najbolj se nagibam k n95 pri mobisvetu (še cenejša je od večine ko jih prodava na oglasih).

davco ::

Samo zaradi barve je druga cena ? :S

Reaper ::

Zdravo!

Jst ti prodam Lg ku990 viewietx, črn...ima gps,fotoaprat 5.0MP,zaslon na dotik,zelo veliko funkcij

Funkcionalnosti

o Ura,datum,koledar,budilka
o Kalkulator
o Opomnik
o Štoparica
o Beležke
o Pregledovalnik dokumentov
o SMS
o MMS
o E-pošta
o Snemalnik zvoka
o MP3, MPEG4, WMV, AAC, DivX
o MP3 predvajalnik
o FM radio
o Divx video predvajalnik
o Opozarjanje z vibriranjem
o Večglasni način zvonjenja
o Zunanji zvočnik
o VGA kamera za videotelefonijo
o Kamera s 5 milioni slikovnih pik
o 16x digitalni zoom
o Samodejno ostrenje
o Xenon bliskavica
o Zajem video posnetkov(VGA 30 fps, QVGA do 120 fps)
o HSDPA 3.6
o UMTS
o EDGE
o GPRS razred 12
o WAP 2.0
o XHTML, HTML
o Debispomin
o Bluetooth 1.2
o USB
o Java 2.0
o Igre


http://www.debitel.si/index.php?sv_path...

Prodam za 240 evrov, je pa kot nov, garancija,brez praske.


viewty nima GPS-a in tudi nima symbiana ali WM, tako da na njega ne moreš naložiti nobenega pravega programa za navigacijo...za navigacijo je neuporaben, bolj kot ne modna muha...

;-) ::

LG itak odpade.

Sony Ericsson p1i je tud ok ?

SPCsi ::

Priporočam ti SonyEricsson P1i, jaz ga imam in sem zadovoljen

Funkcionalnosti:
- Wireless,
- digitalni fotoaparat s 3,2 MP,
- barvni grafični zaslon, občutljiv na dotik,
- Symbian
- urejevalnik dokumentov(Quicksheet, Quickword)

http://www.mobisvet.com/product_info.ph...
Brez vezave, nov mobitel z garancijo, poleg mobitela dobiš v paketu še GPS modul, in si na mobitel naložiš TomTom programček in imaš navigacijo na mobitelu,...


www.spc.si

;-) ::

Tale symbian je isti kot pri nokiji? Iste programe itd. lahko nalagam?

Pri mobisvetu dobim gps modul?(ne piše.)

SPCsi ::

Kolikor vem spada modul v paket mobileta P1i in ga dobiš zraven kjerkoli ga kupiš. Podari ti ga SE :)
za vsak slučaj pa kontaktiraj mobisvet in se pozanimaj za točno vsebino paketa.

Je pa tudi možnost da mobitel v roku 8 dneh vrneš, če nisi zadovoljen, seveda brez stroškov.

www.spc.si

JanezekNovak ::

iPhone 3g FTW
http://www.euroairsoft.com/

Goldee ::

Vzemi N95. Mislim, da še nisem slišal slabega o tem aparatu. Je pa res, da je cena malce visoka.

/Mal offtopic:
kako zvedet ali se obetajo kaki novi aparati na Simobilu in kdaj?
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

LuGi ::

Neuporabn GPS, kamerca tudi, svoj OS..aplikacij premalo. Mogoče čez par let ko bo vecja izbiria aplikacij =) (iphone)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

T-h-o-r ::

nokio n95 ti priporočam, se odlično obnese
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

mare_ ::

kako zvedet ali se obetajo kaki novi aparati na Simobilu in kdaj?
Včeraj je rekla teta na simobilu, da se ravno zdajle ne splača kupovati novega mobitela pri njih, ker bodo zelo zelo kmalu dobili nove. Ni pa nič bolj točno rekla.

bluefish ::

daj, malo jo zasliši :).

Goldee ::

daj, malo jo zasliši :).


You do that! ;)
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

LuGi ::

Verjetno N96 =)

TekO ::

Jaz imam nokio N95 8GB in jo priporočam. Pač če iščeš telefon z veliko funkcij je to super telefon (meni najboljši :) ) povrhu pa ima še velik zaslon. Jaz sem se osebno odločal med SE p1i, SE k850i in N95 8GB. Ko sem vse sprobal sem se odločil za nokio ravno zaradi funkcij in zaslona, čeprav mi je bil najlepši na pogled k850i. Touchscreen mi pa na telefonih itak ne odgovarja, ker tiste palčke se mi ne da skos drkat..prsti so pa preveliki ponavadi.

In zaenkrat deluje super. Imam jo pa cca 1 mesec pa še vedno stalno nekaj na njej drmam :)
Ideas are bulletproof.

;-) ::

k850i
sem uporabljal 1 teden pa sem bil zadovoljen, samo sony ericsson ni zame =)

n95 danes uporabljal cel dan, super zadeva (kot moj predhodnji tel. n73), tako da bo nabava šla v to smer, če do 18 ne bo kaj novega za tak denar.

HP89 ::

Prodam čisto novo nokio N95, za 350 €
kontakt: uros89.piletic@gmail.com

;-) ::

Ja fak ne!
Takih mailov dobim na milione odkar sem dal oglas da kupim n95! Dajte si rečt da nova stane 300€ pri mobisvetu! Folk pa jih prodava draž od trgovine. Ka vam ni jasno?

hamax ::

Fantje mogoce ve kdo od vas kako je mozno, da so telefoni pri mobisvetu tam nekje 30% cenejsi kot drugod?
V bistvu so toliko cenejsi, da jaz raje ne bi kupoval pri njih (^L^)
Morda jim delam krivico, ampak moj imunski sistem mi nekje v ozadju govori, da tu nekaj ne more biti vredu...

w00tnes ::

Pomoje so uvozeni iz nemcije (vsaj jaz sem poleg svojega samsunga dobil samo nemska navodila - menu je pa slovenski ^^)
Posiljka je pa bila poslana naslednji dan (narocil sem okol 22/23-te ure) tk da nimam pripomb (bom zagotovo ponovno kupoval pri njih)

rebro ::

Zdravo!

Zanima me, če ima kateri od novejših telefonov vsaj približno tako dober fotoaparat, kot ga je imela N95? Ne mislim na kvazi visoko število pikslov, ampak na ostre slike, ki jih je dosegala nokia. Pomoje predvsem zaradi dobre optike, večjega očesa, ki je dovoljevalo zajem več svetlobe in pa odličnega softwera za obdelavo slike.

Imam recimo i8910 z 8mpix, pa je po kvaliteti-ostrini, barvah... fotografij daleč slabši, poleg tega je tudi zelo počasen. Prav tako Galaxy S2, je sicer malo boljši, ampak še vedno ne tako dober kot N95.

Kateri so novejši GSM-ji z dobrimi fotoaparati?

Ramon dekers ::

Lumia 800. Dela dobre slike hkrati pa je sistem stabilen.

JayKay ::

novi iPhone

cortez ::

Sony smartfoni.

Bolf3nk ::

nokia lumia 920

ali pa nokia 808

Če ti je kamera najbolj pomembna, sta ta 2 telefona top of the top.

T-h-o-r ::

jaz imam še vedno 1. verzijo n95, hell yeah
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

RejZoR ::

Bolf3nk je izjavil:

nokia lumia 920

ali pa nokia 808

Če ti je kamera najbolj pomembna, sta ta 2 telefona top of the top.


Mja no, če je kamera pomembna lahko v isti koš vržeš še kar nekaj Samsung, Sony in Apple telefonov...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Bolf3nk ::

kateri se pri kameri ne morejo primerjat niti približno

rebro ::

Lepa hvala za koristne odgovore in kot 1. se najbolj strinjam s T-h-o-r-om: tudi jaz bi še sedaj imel N95, če mi jo nebi ujel dež. Da bi pa sedaj kupil 4-5 let rabljeno: no-go!!!
Prebiram malo podatke o teh ostalih modelih: vsi imajo strašne resolucije, ampak za čimboljšo sliko je še vedno pomembno, da senzor zbere več svetlobe, torej da ma pred sabo večjo odprtino. Torej mi je še najbolj zanimiva tale Nokia 808, ki ima večje oko, pravi flash pa tudi ost. lastnosti so solidne. Ali obstaja še kakšen podoben model?
Je že res, da je za pravo fotografijo fotoaparat, ampak GSM je pa zmeraj pri roki.
Ostali našteti modeli so bolj tako....bojim se, da bi z menjavo i8910 za katerega od njih bil bolj brc v temo glede kvalitete fotografij.

rebro ::

No ja, je nekaj minusov pri tej Nokii:
- OS: Nokia Belle - WTF - verjetno še ni kakšne zastonjske navigacije(brez potrebnega prenosa podatkov) z dobro podporo za Slovenijo in okolico in še drugih pogostih uporabniških programov(free seveda)
- CENA: to je eden izmed najnovejših telefonov...tako da bom še malo počakal.

MacGyver141 ::

Nokia ima svojo offline navigacijo.

T-h-o-r ::

Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

rebro ::

Verjetno bo kar morala zadostovati Nokia N8 do takrat, da bo padla cena 808.

keitai ::

RejZoR je izjavil:

Bolf3nk je izjavil:

nokia lumia 920

ali pa nokia 808

Če ti je kamera najbolj pomembna, sta ta 2 telefona top of the top.


Mja no, če je kamera pomembna lahko v isti koš vržeš še kar nekaj Samsung, Sony in Apple telefonov...


Če ti je kamera najpomembnejša pri telefonu je edina izbira nokia 808 (vse ostalo je bolj meh), je edini telefon, kateri ima boljšo kvaliteto slik kot ogromno trotl kamer.

@rebro: glede na to, da imaš telefon za dalj časa, na geizhalsu poglej, se prodajajo 808ke od 413e dalje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: keitai ()

Mad_Lion ::

rebro je izjavil:

Zdravo!

Zanima me, če ima kateri od novejših telefonov vsaj približno tako dober fotoaparat, kot ga je imela N95? Ne mislim na kvazi visoko število pikslov, ampak na ostre slike, ki jih je dosegala nokia. Pomoje predvsem zaradi dobre optike, večjega očesa, ki je dovoljevalo zajem več svetlobe in pa odličnega softwera za obdelavo slike.

Imam recimo i8910 z 8mpix, pa je po kvaliteti-ostrini, barvah... fotografij daleč slabši, poleg tega je tudi zelo počasen. Prav tako Galaxy S2, je sicer malo boljši, ampak še vedno ne tako dober kot N95.

Kateri so novejši GSM-ji z dobrimi fotoaparati?

Nebi sicer zgubljal besed o N95 (nevem ali sem samo jaz imel to nesrečo da je ob čisto normalni uporabi v že meniju štekal) ampak meni je S2 naredil boljšo sliko kot N95. Še posebej makro je veliko bolj oster. Zdaj imam S3 pa se mi zdi da dela še boljše slike. Če se boš slučajno odločil. S2 ti sicer nebi priporočal ker je vsaki drugi telefon z tako imenovano pink spot napako. Ni sicer preveč moteče ampak opazi pa se. Na s3 pa je to popravljeno.

Bor H ::

Če so ti slike najbolj pomembne poglej Samsung Galaxy Camera, drugače pa lahko primerjaš kar nekaj telefonov v tem toolu: http://www.gsmarena.com/piccmp.php3

alexa-lol ::

Če koga zanimajo slike in video z 808 Pureview
https://docs.google.com/folder/d/0B50zb...

Če hočte res videti si downloadajte, ker ta YouTube player mal zniža kvaliteto, slik pa ne moreš povečati.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon z dobro kamero? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5017075 (15472) denabiker
»

Kateri GSM s poudarkom na fotoaparatu bi bil "best buy"

Oddelek: Loža
464848 (3708) umexteacher
»

kateri telefon imate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
19232547 (22220) LuGi
»

Prosta prodaja Nokij N serije!!

Oddelek: Mobilne tehnologije
255081 (4425) V-i-p
»

Kateri mobitel?

Oddelek: Mobilne tehnologije
142255 (1832) ceecee

Več podobnih tem