» »

nov računalnik za 300-400eu

nov računalnik za 300-400eu

cewapcic ::

a kdo ve kje majo pocen pa dobre sestavljene računalnike za 300-400eu...

dzinks63 ::

npr: PC butik

Leks ::

Mogoče se ozreš za katero že sestavljenih konfiguracij HP, DELL, Lenovo.
Res da dobiš nekoliko manj za enak denar kot v drugih trgovinah, kjer sami sestavljajo, dobiš pa
zanesljivost in 3 letno garancijo.

S HPjem imam 5 letne izjemno dobre izkušnje. Do sedaj še ni zatajil
Okvirne cene

x45 ::

sam tega ne... ko kaj crkne rabiš originalni del in poem stane. jas tega nebi. pa biosi so čudni pa kup stvari je čudnih. raje clasic PC.

mtosev ::

sam tega ne... ko kaj crkne rabiš originalni del in poem stane. jas tega nebi. pa biosi so čudni pa kup stvari je čudnih. raje clasic PC.


lol, dober si ja. starsi imajo Compaq (athlon xp 2400+) ze 3leta. vse dela. not sem dal xxx agp grafo, menjal ram, dal wifi vse non-Compaq (xxx proizvajalci brez da bi bili "made for/compatible with Compaq") pa vse dela.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

x45 ::

vsak ma svoje mnenje, klacični pc ji so univerzalno kompatibilni, tile pa majo neke svoje dele, nekaj paše, nekaj ne. Prej se zaplete pri kakem napajanju, montažnih delih, večjih grafičnih , ker je vse na knap, navijanja ni ipd... sem pa slišal ravno za compaqa da je crap, pač govorice ...

mtosev ::

vsak ma svoje mnenje, klacični pc ji so univerzalno kompatibilni, tile pa majo neke svoje dele, nekaj paše, nekaj ne. Prej se zaplete pri kakem napajanju, montažnih delih, večjih grafičnih , ker je vse na knap, navijanja ni ipd... sem pa slišal ravno za compaqa da je crap, pač govorice ...


bios je crap.

tih pa je kot miska :) pa vse poganja bp 250watt napajalc. wifi, agp grafa, 2diska, 2pogona. 250watt samo na napajalcu.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Adrijan0 ::

problem lahko nastane če je drugačno ohišje, npr. lahko je drugačen napajalnik in takega v prodaji ne dobiš poceni.

Drugo je itak vse kompatibilno.

mtosev ::

problem lahko nastane če je drugačno ohišje, npr. lahko je drugačen napajalnik in takega v prodaji ne dobiš poceni.


eni poznamo eBay.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Volta ::

Ja vsi pa nimamo volje in jajc, da bi naročali z eBaya. Pa potem nazaj, če kaj ne deluje itd. Drugače pa Cewapcic, ti priporočam da vzameš kakšno skupaj sestavljeno mašino v akciji, ampak ne od raznih velikih firm, ker ponavadi ponujajo sisteme, ki ne predstavljajo best P/P, pa še navijajo se ponavadi slabo, slab bios,...

Kolko sem bral postov, so me prepričali, da le ni takšen problem če kaj kupiš pri Elektroniki, tako da bi ti priporočal da za to ceno kupiš kakšno mašino tam. Dobil boš največ za svoj denar.

Leks ::

@x45
Si me kar nasmejal....v mojega HPja sem že dal 4 različne znamke ramov (4x512) in je vse delovalo. Tak da tvoja trditev ne bo držala popolnoma.

@Čewap
mogoče pogledaš tudi kakšno PCX konfiguracijo.

dzinks63 ::

npr2: chip.si

Volta ::

Tista konfiguracija za 430 evrov se pomoje kar splača kupiti, ker je za ta denar res vredu mašina.

cewapcic ::

hvala za pomoc
ja men se zdi tale ponudba od mlacoma kr fajn
k graficne ne rabm nevem kake
pa nujno more bit 2giga rama
pa tukile je proc hud pomoje
aja pa kaj se rabm da bom lohk povezu komp s tv

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cewapcic ()

Invictus ::

Če ne rabiš ne vem kake škatle in se ne boš zafrkaval z dodatnimi karticami, potem so priznani proizvajalci (Dell, HP, ..) čisto v redu. S 3 letno garancijo nimaš kaj falit. Ti so narejeni za zanesljivost (kao).

Meni Dell dela že 9 leto brez hardverskih problemov.

LP I.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Matična ali kaj drugega?

Oddelek: Pomoč in nasveti
141307 (1080) DustWolf
»

Skurjen element - vezje laptopove baterije

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
171677 (1271) Pyr0Beast
»

Kateri notebook???

Oddelek: Kaj kupiti
81771 (1562) BigFoot
»

Kupujem notebook, svetujte?

Oddelek: Kaj kupiti
141260 (1075) Tomi
»

Prenosnik...

Oddelek: Kaj kupiti
181665 (1476) PsiHO

Več podobnih tem