» »

Specializirane trgovine z športno opremo

Specializirane trgovine z športno opremo

SmeskoSnezak ::

Kr nemrem spat, gledam US Open... pa me zanima, če obstajajo kake trgovine ki so specializirane za tenis (nogomet, ip.) ? Torej da majo majce, kratke hlače, nogavice, športno opremo točno za nek določen šport? Po možnosti kje v bližini al pa v MB. Na netu recimo obstaja www.tengo.si. Bolj me zanimajo prodajalne s cotami, da lahk to greš sprobat, predn kupiš.

(čeprav vem, da te majce kaj jih majo oni so itak sponzorske samo za njih narejene, ali pač?)
@ Pusti soncu v srce... @

SmeskoSnezak ::

Kaj zaj? Spite čez dan al ne veste odgovora? Človek bi že mislo, da ne grete nič vun z bajte , slo-techovci. :P

p.s.:Majce, ki jih nosijo nekateri pa so prokleto lepe. Res ne vete, ki se kaj takega da kupit?
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…

Marc` ::

Teh majic v Sloveniji ne boš našel IMO, ker so (kot si že rekel) verjetno del neke kolekcije igralcev. Iz ZDA bi preko interneta to sicer lahko dobil, ampak ne vem, če se splača. Če imamo v Sloveniji kakšno specializirano trgovino za tenis ne vem, dvomim pa, da se oblačila sploh bistveno razlikujejo od navadnih majic in kratkih hlač (nike, adidas), ki jih dobiš v hervisu npr. Razlika pa je pri obutvi, ki je specializirana, kot lahko vidiš tukaj (trgovine Tomas Sport, če hočeš probat v živo).
(Ker je ravno rain delay, pa se mi je dalo...;))

Edit: zdaj sem videl, da je na linku tudi nekaj tekstila, če ti kaj pomaga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Marc` ()

SmeskoSnezak ::

Ej, med oglasi je bila neka internet trgovina iz nemčije. Neki tennis-neke.de Se mogoče spomniš celega naslova? Da vidim, če je podobna tej, ki je z otoka.
@ Pusti soncu v srce... @

SmeskoSnezak ::

Ah, našo. tennis-point
@ Pusti soncu v srce... @

SmeskoSnezak ::

Ok, za tenis niste vedli. Kaj pa specializirane na nogomet? Ali pa če veste za kako, ki je specializirana za kak drug šport?
@ Pusti soncu v srce... @


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

aktivna oblačila (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7619040 (10719) slomakita
»

Stavni nasveti (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12141243 (16505) Pinturicchio
»

Kaj poceti na Rogli?

Oddelek: Loža
101915 (1408) PacificBlue
»

nike or adidas

Oddelek: Loža
302769 (2304) Boeing

Več podobnih tem