» »

nike or adidas

nike or adidas

sonyboy ::

No tz mojim frendom se vedno nekak cukavam kaj je boljše Nike or Adidas:\. Sam trdim, da je Nike boljš :D, ampak on pa da je adidas ;(( . No povejte vi, kaj raje obujete:8)

Area_51 ::

:)) Nike so ta najboljše. Odvisno za kaj jih uporabljaš.:)
Area 51

andrej ::

ma to je isto kot kaj je bolje Linux vs. Windows? Ali Audi ali mercedes ali BMW?

Jasno je da NIKAMOR nebo prisli.:D

Matek ::

Converse all the way>:D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Dr_M ::

jst ce bi ze kere od teh kupu bi adidas, ker nike so tko....ne hvala.
drugac pa dc shoes,globe..itd... :) :)

bobby ::

Waaaaaa kuuul!!! končno ena v stilu "kaj je bolje" in ne zajema računalništva!!! no jst osebno prisegam na Puma patike.
ČE pa bi že eno od teh dveh potem pa sigurno Nike.

Matek ::

Dr_M, DCjke so zakon!
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

||_^_|| ::

moj okus:
- NIKE SUXX big time (kar se obutve tiče)
- ADIDAS, dobra kvaliteta, ampak mi niso nobene všeč:)
- converse, do letošnjega leta so mel hude, letos so me pa ful
razočaral, sam krš majo, do zdej sm jih skos nosu, letos sm pa
prešaltu na reebok in ni mi žal, ampak upam da se bo converse nazaj
popravu!

Kaboom ::

Just do it !
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

madviper ::

Ni ga čez AirWalk:D !
Seveda so pa Nike Zakon, Adidas so za Boga, jes pa prisegam Na Converse>:D !!!
I'd like to do something crazy!

b ::

Hehe, Dr. Martens forever :-))

Binji ::

Trenutno nosm Adidas. Predvsem zato, ker so bile edine z mojo stevilko noge:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

JurijTurnsek ::

heh, od teh dveh je itak Adidas zakon, drgač pa DC shoes man
http://www.slatnaskejta.com

_Mortal_ ::

Puma. Če pa izbiram pa rajš Nike, k ma adidas grd logo
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Misty ::

Moje izkušnje:
- za fuzbal obvezno Nike (mehkejše, nižje, bolš "sedejo"),
- za tek, hojo, ... Adidas (ZAKON - bolj vzdržljive, ...),
- košarka - ne vem, do zdej sm meu sam Converse, pa so me nekak razočarale ;( .

A Dr. Martens, Airwalk, DC delajo superge??

krucymucy ::

Od superg, ki sem jih imel, Puma, Adidas, Nike, DC, Mizuno, Reebook, ... so ta najtaboljše Nike - verjetno zato ker mi najlepše sedejo na nogo pa všeč mi je ker so spredi ozke in imajo rahlo dvignejo peto! Najslabše DC - zjebu prec ... od superg Puma Cell (ta novejše) ... aja polet drgač prsegam na colke za 5K sit! :D

malinavc ::

Circa Footwear...danes se itak sam še to kupuje, hehe...
...odvisno s katere perspektive gledamo...

Airskull ::

definitivno adidas
Every word of this is a lie, and my readers should put no trust in it at all.

A.J. ::

Vans.

Ampak ne zaradi firme, temveč zaradi lahkosti in vzdržljivosti pri mojih dejavnostih.

Tomi ::

Kar je pač trenutno najbolj ugodno. Tako ali tako mi je vseeno, kaj imam obuto, glede na to, da nisem (redni) tekač (ok, kak jogging na Rožnik med izpiti je nuja).
Sem pa prijetno prenenečen nad enimi Mizunovimi, ki jih imam za na kolo, in ni boljših, čeprav so stare po moje že ene 5 let ali več.
metrodusa.blogspot.com

Enzo77 ::

definitivno adidas. Zakaj? nike mi razpadejo ze po parih tednih medtem ko adidas drzijo in drzijo>:D
With a license to gib :)

perci ::

Kaj pa za mali fubzal? Katere uporabljate? Meni se katerikoli uničijo po pol leta - outdoor. Večina jih gre pa po 2-3 mescih. Trenutno imam ene diadora in se kar dobro držijo.
Drugače pa so Nike superge za košarko super - jih imam že štiri leta in so še vedno uporabne. Adidas je v redu, samo je kar drag ;(.

SkIDiver ::

Kar se tiče za nogomet Nike sux po celi črti. Trenutno mam lotto pa se kr držijo sam ne več dolgo. Naslednje so adidasove.

Misty ::

Kar se mene tiče so Nike za nogomet "slabe" sam zato, ker so tolk mehke in se dokaj hitro zdrgnejo. Ampk prednosti majo ta cajt pa full.
Aja, men so zdržale tam okol 2 mesca/par.
Adidas = trši in je zdržau celo sezono (za outdoor govorim). So pa zarad tega ker so dost bol trše, slabše za špilat. Pa še višje so.
Pa ne me narobe zastopt. Kar se tiče navadnih superg, kej druzga k Adidas ne kupujem.

OldSkul ::

Jaz uporabljam za tenis od Adidasa.Menim da ma najboljše.
Nike in druge firme sploh ne pogledam.

The Unknown ::

converse sux...

so mi začel razpadat pa jih niso hotl zamenjat...
menda so šli celo v stečaj al kaj..

BaRtMaN ::

Fantje, men je všeč karkol dobim. Ni met lahko noge št. 52 (+- 1 številka). Največ sem mel Adidask, ki so zakon!, Nikic nisem mel nikol, mam pa tud ene Converske.

V Odklopu je Dušan Mravlje (maratonec) reku, da je zamenjal sponzorja in je mel tako sfukane noge (ožuljene, krvave), da je šu nazaj h prejšnjemu sponzorju. Ta 'zanič'
sponzor kdo drug kot Nike, stari novi sponzor pa kdo drug kot Adidas.

P.S.: Eno soboto se z mamo odpravim v LJ na lov za teniskami.
1. cilj: BTC. Grem v CityPark (Tomas Sport 2), kjer nimajo številke velje od 50. Prav tako NIKJER v celem BTCju ali celo stari Lublani. Čist zmučeni gremo popoldne domov in se še ustavmo v Leclercu. Grem za foro v CitySport, kjer majo na zalogi številke celo do 56! Prej bi rekel naključno kot pa vedno. Kupim Adidaske in vesel naprej domov v Novo mesto. Pa še neki. Lublana je bolana!!! :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()

dela ::

za prosti čas so najboljše adidas (superstar 2 so zakon čeprav jih ma pol sveta!)
za velki fuzbal mam ene stare nike za 5 jurjov (črne z rumeno zelenim napisom). štiri sezone brez pranja pa še niso razpadle :D so pa nekam čudno visoke, ampak na njih sem se zelo navadil tako da z drugimi kopačkami grejo žoge v p.m. :O
za mali fuzbal pa ni bolšega ko puma- sicer majo lukne že po enem poletju ampak za občutek so pa enkratne.Pa še jezik tak lepo stoji

Wolfram ::

A kdo tuki špila rokomet? Za rokomet npr. (skoraj) ni drugih superg kot Adidasovih. Le nike se neki štul pa odkrito povedano nima za burek. Samo adidas pa res rula na področju udobja noge v šuhih... Kvalitetne so pa tud, zdržijo. Jaz imam ene za rokomet že 2 leti pa so kot nove!
www.igralec.com

ChiefThunder ::

Prisegam na Converse * All Star. :)

čeprav imajo zlo omejeno ponudbo modelov. vsaj v sloveniji... ;(
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Boeing ::

Za na kolo vsekakor Shimano 8-)
Drugače pa kroži ena šala o Nike-u: Nike - za bike i poljuprivrednike. >:D
čeprav mam tut sam najkiče že ene par let in so superca zaenkrat. so far so good.
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Obutev (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9421691 (3540) gruntfürmich
»

Sneaker-Heads

Oddelek: Loža
214380 (2771) BivšiUser2
»

Converse All Star...ste zapriseženi legendi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8122201 (14171) Siddh
»

Nakup superg ali kako se prebiti skozi goste izločke oddelka za marketing

Oddelek: Loža
266996 (6178) Penderecki
»

Kakšno obutev nosite? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5316111 (14677) energetik

Več podobnih tem