» »

Tiskanje vizitk

Tiskanje vizitk

CAT ::

Pozdravljeni,

mene pa zanima ali mogoče kdo ve kje bi se dalo najcenje tiskat vizitke.. oblikovane imam..le tiskanje še manjka..vizitk bi bilo nekje 500...

hvala za informcije..
Lp
CAT

ali3n ::

Kakšen papir, eno/dvostransko, koliko barv,... kakšna dodelava (mat plastika, offset lak,... slepi tisk,...),....
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

CAT ::

taksen papir da se ne strgajo takoj..torej malo trsi kot je navaed..ne rabi pa bit neki posebni in dragi tud ne..
400 vizitk je dvostranskih..100 pa bi bilo enostranskih..glede barv je različno..ker so različne vizitke..na enih je črni napis in ozadje..na drugih prav tako napis črn in enobarvno ozadje..
obdelave pa ni treba..
Lp
CAT

LapD ::

Priporočam smatros, pomojem najcenejša rešitev. 42€ za 500 kosov, naredijo hitro, dobiš po pošti domov. Če hočeš obojestransko, boljši papir, plastifikacijo, mat, sijaj itd. se tudi da zmenit. Pa upam da imaš narejeno v primerni resoluciji ter da si upošteval pravila pri oblikovanju, da ne bo kakšnem tekst nepričakovano odrezan.
web&motion designer

Poldi112 ::

Heh, smatros. Debili imajo tako grozno glasbo na strani da nisem zdržal da bi prišel do cen.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

LapD ::

Zato je boljše it direkt na tisk-vizitk.info, čeprav je stran obupna pa ni muzike :D Ampak sam se ne oziram na stran, glavno da je natisnjeno v redu. Je pa seveda še en kup možnosti na netu in verjetno se kje skriva še kakšna boljša.
web&motion designer

CAT ::

Hvala za informacije..saj sem sama že brskala po netu a včasih je dobro še kje povprašat in se najde še kakšna alternativa.

LapD brezskrbi vse sem upoštevala in narejeno je kot mora bit to ne rabi nikogar skrbet..jaz sprasujem le za tisk.

lp
Lp
CAT

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: CAT ()

Tear_DR0P ::

"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

blackbfm ::

Za tako stvar se cene gibljejo recimo 40-60 eur. Če hočeš še kej ekstra pride še mal več. Bistveno ceneje se ne da skoz prit. Sicer pa če res hočeš najceneje najdi kakšnega privatnika pa naredta stvar brez računa.

minmax ::

Malce pozen odgovor, pa vendar, ce se kdo najde to stran in isce tisk vizitk - Tiskarna.com

Disclamer: druzinska povezava

bye
andraz


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Barvni tiskalnik do 500€

Oddelek: Kaj kupiti
273220 (2864) psyke
»

Izdelava vizitk

Oddelek: Programska oprema
63232 (3011) harvey
»

Nov članek: Polnjenje Canon CLI-8x kartuš

Oddelek: Novice / Nova vsebina
405017 (3651) TESKAn
»

Grafična priprava za tisk

Oddelek: Pomoč in nasveti
334315 (3888) Matev
»

Nakup barvnega laserskega tiskalnika

Oddelek: Kaj kupiti
161890 (1585) Tea Time

Več podobnih tem