» »

Ps3 ekskluzive

Ps3 ekskluzive

laught ::

Mene pa zanima katere ekskluzive še pridejo za ps3? Trenutno jih je zelo malo in nevem če se sploh splača ps3 kupit(če ga sam ne bi dobil kot gift, si ga itq nebi kupo)sam ga itak še mam sam zaradi gow 3 in me zanima če je še pride kakšna druga igra, zaradi katere se ga še splača obdržat?

Berserker ::

ressistance 2, SOCOM(ta nov), Killzone 2,.. več se ne spomnim.

laught ::

Pred časom sem videl na netu igro z naslovom la noire če je kdo slišau dela pa rockstar sam ni nič infota če bo igra prišla sploh kdaj ven...

Berserker ::

Kaj pa MAG?

laught ::

Točno sam ko mi net ne dela za ps3!baje jih bo lahk 250 na enkrat se šutalo?al še več..

Mercan ::

Omisliš si lahko pač soul calibur 3, uncharted, mgs, GTA4, itd.. Res da niso vse ekskluzive, imaš pa le kaj igrat, razen če že nimaš xboxa.

Berserker ::

uncharted , mgs in gta 4 sem jaz že prešpilal, soul calibur pa podobnih iger pa ne igram, kr nemaram japonske fantazije.

laught ::

Mam xbox in pol gtaje in soul calibrote...špilam na xboxi,upam na gow 3 in mag,in tr33k soul calibro ni glih neka čista japonščina,pač fajtaš se.

laught ::

kaj je igral kdo ressistance 1,pa kak je na coop kaj je različna zgodba če greš na 1ga al na coop igrat?pa kak bo to v 2jki, ker sem nekje slišal da je drugačna zgodba(če greš na 1nga al na coop)?al pa je vse skup fejk..pa je vse isto.

Berserker ::

meni zgelda kot navadna streljačina, mal pretirano se mi zdi da te velika pošast prime vrže v drugo stolpnico pol se pa takoj pobereš in hopla imaš bazuko na rami. brez bolečin in brez vsega.

laught ::

Ja saj si neke ukužen al kaj, da maš neke moči al neke takiga..

Tihi Mi53k ::

V enki je coop enaka zgodba kot če igraš sam.
Samo en ti pač pomaga zraven.

laught ::

Tnx za info,sem mislo da je drugačna zgodba..

shark_nm ::

Mene pa sam zanima, če kdo zna mi razložit, zakaj je tak problem skrekat igre za ps3, da ni še nikjer čipa pa tega?

Hvala

Valvoline ::

Če ne bojo naredil čip kar hitro , se ps3 oz sonyju obeta zelo slaba prihodnost.
Po mojem bo kar sam sony potihoma spravu čipa nekje na črno..:)
Drgač XBOX360 že zdavneje odklenjen bo hitro pometel z vso konkurenco.
me prav zanima kolk je v Slo lastnikov X360 kolk pa ps3.

Berserker ::

No k večji prodaji ps3 bo vrjetno pripomogel god of war 3. no sej so že za ps2 pravli da si je vredno kupit sam zaradi god of war 1 in 2.

shark_nm ::

sam kaj ko xbox 360 nima tako hude grafike ko ps3...ali pač?

Berserker ::

Isti shit ni večje razlike med njima zaenkrat igre isto tečejo na obeh le da je ps3 v prednosti glede večje kapacitete predvajanja medijev. no lahk pa zdaj tudi na xboxu istaliraš igre.

Mavrik ::

Okej, daj nehajte, ker te bedarije tu mi povzročajo glavobol. Topic je itak o ekskluzivnih igrah za PS3.

Ko se boste pa spet odločali prepirati o superiornosti konzol, pa si najprej poglejte osnovno arhitekturo sistemov, potem pa sistemske specifikacije konzol, nato pa še bero iger za konzole in razlike med njimi.
The truth is rarely pure and never simple.

laught ::

Zakaj so zaj ressistance 2 prestavli na 28.11 v evropi?v ameriki pa ga že nabijajo,res ne razumem zakaj taka razlika izidov..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: laught ()

Berserker ::

Ja pač tam je večji trg in drugačne razmere mi smo pal zato smo vedno zadnji( očitno brišejo krvave prizore ki jih bo ntsc ali usa verzija imela).

T-h-o-r ::

offtopic

uporabniki konzol /=/ slovnica
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Berserker ::

Bo šlo kopije dat na prenosni disk pol pa priklopit na ps3, instalirat in igrat.

laught ::

Ja sam tega, še dolgo nebomo ugledli.

Berserker ::

Seveda bomo ugledali vrjetno 2009 sej zaj majo že 2 leti časa da so pogruntali drobovje in mlinčke ps3-ja.

Berserker ::

Ve kdo kak naj se vpišem pri mgs 4 za KONAMI ID kr karkoli vpišem nič ne prime, isto mi dela za GAME ID, ma kdo kaj pojma da zadevo pošlihtam. pomoč rabm!
LP

Zero One ::

uncharted , mgs in gta 4 sem jaz že prešpilal, soul calibur pa podobnih iger pa ne igram, kr nemaram japonske fantazije.



Haha, kaj pol počneš s PS3? Aja, mgs je tud japonski.
printf(%s, "No statements? Why no... whoops");
//well if we can't make a statement, we should just leave a comment instead.

Berserker ::

Pravim da ne maram japonske fantazije pod kar štejem final fantazy serijo, mgs serija je bolj zahodno uravnana, oz je bolj za nas zahodnjake, prav tako je na ps3 več iger stila fps in tretjeosebne streljačine kot fantazijskih, pravkrat čakam na resisstance 2, red faction guerrila, god of war 3 paa ofp 2.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najbolj pričakovane igre (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815133 (4793) oo7
»

Katero konzolo kupiti? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Konzole
15826334 (22912) Pesimist
»

PS3 vs. XBox 360 [grafika, strojna oprema]

Oddelek: Konzole
456255 (5423) Berserker
»

Gears of war 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
986519 (4803) laught
»

Ali se PS2 še splača nabavit?

Oddelek: Konzole
372820 (1839) Gr0unD Zer0

Več podobnih tem