» »

f_audio in priključek za mikrofon

f_audio in priključek za mikrofon

racunalnicar ::

Zdravo!!

Mene zanima, zakaj sploh je tale F_AUDIO priklop? - Je mogoče za priključitev zvočnikov in mikrofona na sprednji strani ohišja?
Slika:
 F_AUDIO

F_AUDIO



Ker jaz imam priključen tukej not kabel, ki gre do sprednje strani ohišja, kjer je priključen mikrofon in slušalke, pa vseeno ne delata. Zanima me, kaj moram storiti, da mi bodo delale slušalke in mikrofon, tudi če ju priključim na sprednji strani ohišja. (matična: Gigabyte EX38-DS5)

HVALA!!

dukedl ::

predvideval bi, glede na tvoj nick, da bi znal vsaj prebrati navodila...pa ti ne uspe? Kako to? :|
http://europe.giga-byte.com/FileList/Ma...

F_AUDIO (Front Panel Audio Header)
The front panel audio header supports Intel High Definition audio (HD) and AC'97 audio. You may
connect your chassis front panel audio module to this header. Make sure the wire assignments of
the module connector match the pin assignments of the motherboard header. Incorrect connection
between the module connector and the motherboard header will make the device unable to work
or even damage it.

kako že pravijo...nije žvaka za seljaka? ;)
lp dukedl

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dukedl ()

333333 ::

1. poglej kakši front panel imaš HD/AC97 na ohišju, potem preveriš če ga podpira plošča. Če se vse ujema (in so pini prav priklopljeni) potem v Win izklopi front panel connetion pa bi načeloma potem moralo delat.
Spiritual

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 333333 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ni zvoka / FM2 / Realtek

Oddelek: Zvok in slika
231259 (1105) m0LN4r
»

Dva računalnika na izbiro

Oddelek: Kaj kupiti
121157 (1000) opeter
»

GMC

Oddelek: Strojna oprema
81306 (1174) DJ MartiNi
»

F_Audio

Oddelek: Strojna oprema
71669 (1592) 5er-->

Več podobnih tem