» »

F_Audio

F_Audio

sawa ::

Imam eno tezavo in mikrofon mi ne dela.. Z mikrofonom je vse vredu.. Jaz sumim da je nekaj narobe pri konetorjih na maticni za F_Audio... Imam maticno gigabyte k8nsc-939...

Plosim pomagajte mi!
Lp!
asd

5er--> ::

Jaz sumim, da imaš v driverjih omogočeno 5.1 (ali kaj takega) oz. je mic na mute in zato "ne dela". (pa priklapljaj mic z zadnje strani pc-ja, ker ponavadi je sprednji vhod na ohišju nepravilno zvezan na matično)

sawa ::

emm v driverjih je nastavljeno na slusalke in mic ni na mute... saj priklapljam od zadnje strani...
tak naj bi blo za mojo plato.. samo nevem kak je to misleno zai.. Mam MIC IN konektor.. to pride verjetno na prvi..? pa pol je MIC VVC nekaj takega kam pa to pride..? na mic_bias? Pa zanima me se ce bi lahko to nardil da bi brez tega F_Audio vse laufalo... ker tega tak nea rabim.. :)

LP!
asd

5er--> ::

Za mikrofon verjetno rabiš samo MIC (1) in GND (2) pin. Sicer pa mikrofon priklopi sem:
(roza konektor)
in ne bi smel imet problemov.

sawa ::

mam nareto tak kot pise v manualu tale mic in na prvega pa gnd na drugega... pa noce delat... Pa lahko to kako brez tega F_AUDIO dela to..? ker bi to odstranil...
LP!:)
asd

5er--> ::

PS: Ti priključi mikrofon ZADAJ
in pusti tiste priključke na matični pri miru.

Hvala.

sawa ::

vse mam tako kot si napisal... ampak ne deluje.. v driverjih ni mutan niti ce grem pod control panel -->sounds lala ... niti tam ni mutan.. zgublam upamnje ;(
asd

5er--> ::

Tukaj je tako?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Priklop pinov

Oddelek: Strojna oprema
131218 (797) fruc900
»

zvočna kartica in kitara

Oddelek: Zvok in slika
334246 (3832) DOOM_er
»

slušalke/mic na sprednjem delu ohišja

Oddelek: Pomoč in nasveti
71512 (1438) 5er-->
»

Vhod za slušalke spredaj na PC-ju ne dela

Oddelek: Zvok in slika
153797 (3564) mit3k

Več podobnih tem