» »

Digitalni fotoaparat

Digitalni fotoaparat

marjan_h ::

Kupujem digitalni fotoaparat, ampak ker jih je toliko na trgu ne vem od katere firme in katerega bi vzel.

Mora pa imeti izpolnjene tele pogoje:
-samosprožilec 2/10sec
-snemanje filmov približno 640x320 / 30fps AVI pa z zvokom (če ni zvoka je brezveze, da sploh ima snemanje)
-naredi lepe fotografije/videoposnetke brez kakšnega poznejšega popravljanja v programih.
-nekje do 130€ lahko je za kakšen evro več.


Drgač sem pa že gledal na internetu digitalne fotaparate od podjetja PRAKTICA
Ima dost poceni fotoaparate pa še te pogoje izpolnjuje, sam me še mal zanima vašo mnenje.

bond007 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bond007 ()

marjan_h ::

Tale je malo predrag. Sem pa gledu Canon PowerShot A580 za 124€. Pa ima enake funkcije. V čem je razlika?

bond007 ::

Res da je 25€ dražji od A580, sam morš vedet, da pri a590is dobiš cel komplet ... fotoaparat + torbica + polnilec + 2GB kartica.

A590 ima še IS, kar pripomore k temu, da predvsem pri 4x zoomu fotke niso stresene. Jst vsekakor bi dal 25€ več pa dobil lep komplet + boljši fotoaprat :)

ant ::

itak tale a590 je super nakup

marjan_h ::

Dobu sem A590 IS in moram rečt da je odličen fotoaparat. Da ne bom nove teme odpiru bi samo še nekaj vprašal.

Zraven sem dobu še software za prenašanje fotografij iz digitalca na računalnik.
Zdej me pa samo zanima, če je treba nujno uporabljat ta program za prenašanje. Ali lahko greš Moj računalnik pa izbereš Canon 590, označiš vse fotografije in z desnim klikom kopiraš kamor hočš. Tko k pr USB-ju.

Prvič delam take stvari pa še ne vem vsega :) . Da nebi kej pokvaru.

ivanuscha ::

ne boš nič pokvaril, slike lahko vlečeš direkt iz kartice dol kot pri sticku.

ant ::

pa sej ima xp že programček, ki ti vse to naredi in še avtomatsko se zažene oz. ga lahko izbereš ob vklopu fotiča v usb. tam lahko uštimaš kam hočeš dat slike, poimenuješ slike in mapce, kjer bodo slike. torej zelo uporaben.

Pyr0Beast ::

ahh, škoda, a720 ni dosti slabši nakup. Razlika je samo v 6xnem zoomu, pa da podpira CHDK [:D]
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spet nakup fotoaparata -Canon

Oddelek: Zvok in slika
143321 (2325) Tadys
»

Kateri fotoaparat do 250 EUR?

Oddelek: Kaj kupiti
208973 (8434) Matej_K
»

Canon powershot A60

Oddelek: Zvok in slika
252335 (1412) Djuro
»

Kateri digitalni konpaktni fotoaparat?

Oddelek: Kaj kupiti
121672 (1284) Pyr0Beast

Več podobnih tem