» »

Bicikel Kranj Krk, nujno

Bicikel Kranj Krk, nujno

Zeberdee ::

Vprašam še tukaj. Kako je možno z biciklom preko Delnic priti do mosta za Krk? Na kartah je urisana le avtocesta, tako da bi mi lahko kdo pomagal s pravilnimi kartami. Hvala.

krneki0001 ::

Ja, da se. Iz kranja greš preko ljubljane, ribnice, kočevja in broda na kolpi(mejni prehod) do delnic pa preko vasice sljeme, belo selo, vrata, fužine,benkovac fužinski, zlobin do vasi križište od katere sedaj vodi cesta direktno do mostu na krk.
Po tej cesti je iz kranja do krčkega mosta 161 kilometrov, do mesta krk je 186 in do baške je 201km.
Stara cesta od delnic gre ob avtocesti in mimo jezera bajer, kjer se lahko ohladiš, vmes pa je tudi ena kraška jama, ki se jo splača pogledat. To cesto vedno uporabljam, kadar grem proti morju in je na avtocestah gužva. Lepa mirna cesta in na obeh straneh ceste gozd, tako da si stalno v senci.

Zgodovina sprememb…

Zeberdee ::

Hvala.

grand10 ::

Zdravo,
Se opravičujem ker aktiviram že staro temo - Zanima me samo kakšna je cesta od Fužin - Zlobin - Križišče (makedam, asfalt) namen imam iti s specijalko.

100x hvala za odgovor/e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: grand10 ()

kixs ::

EDIT:
zajebal cesto... sem "mislil", da gres po stari magistralki Delnice - Krizisce

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

msjr ::

 Cesta

Cesta

grand10 ::

Uf specialka bo trpela:) A pa je takšna cesta skoz od Fužin do Križišča?

St235 ::

????

Stara cesta od Delnic pori Rijeki ali krku je čist klasična asvaltirana magistralka.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kolesarjenje na daljše razdalje (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
589458 (6189) energetik
»

Stare bencinske črpalke (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10818450 (12062) Samson
»

Maribor-Krvavec

Oddelek: Loža
61143 (1069) ahac
»

Kako obvoziti RIJEKO

Oddelek: Loža
284369 (3111) msjr

Več podobnih tem