» »

nv4_disp.dll error

nv4_disp.dll error

nvidiaboy ::

živjo fantje mam en problem tko da prosm če bi mi lahk kdo pomagu k pržgem računalnik in ko pridm notr v xp-je mi takoj zmrzne rač. in dobim nv4.disp.dll error....to pomen da morm uinštalirat driverje za grafično in it v safe mode in zbrisat še vse file ki so še ostal od driverjov z enmu programom men se zdi da Driver Sweeper pol pa restartat komp pa nove driverje naložit.....sam problem je pa da mam jst na rač. windowse xp in visto in je naštiman da k pržgem rač. da je vista 1 prioriteta in lahko tm k zberem al grem v visto al v xp-je lahko samo pr visti da grem v safe mode z f8 tm k grem pa na xp-je pa sploh ne morm prtisnt f8 in ne morm it v safe mode....tko da če bi mi lahk prosm povedu če je še kšn drug način da pridm v xp-jih v safe mode...al pa kako bi naredu če grem v visti v safe mode da bi naredu xp-je prioriteto k pržgem rač...da bi šu lahk tm v safe mode....

bluefish ::

ni potrebno iti v SafeMode, če jih lahko odstraniš normalno.

nvidiaboy ::

ne morem ker takoj k pridm v xp-je mi da nv4_disp.dll error...nimam cajta da uinštaliram driverje ker mi prej error pokaže....

bluefish ::

potem pa poskusi v boot.ini dodati switch za safe mode (če imaš zagonski meni od XP): http://support.microsoft.com/kb/239780

Podobno pa lahko poiščeš tudi za Visto.

Zorro ::

Nimam dual boota z XP-ji, samo se mi zdi, da lahko prideš v safe mode, če se v dual meniju najprej postaviš na XP (osvetliš) in takrat pritisneš F8 ali pa, druga varianta, da izbereš XP-jev in v hipu pritisneš F8.

Ena od teh možnosti bi menda morala delovati. Z Visto vem, da deluje, če že v dual meniju pritisne F8.

p.s.: Vidim, da si takoj razumel moj namig in da sem sporočilo popravljal brez zveze:D. Fino, da si rešil stvar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zorro ()

nvidiaboy ::

evo hvala vam ja dela takoj k daš na začetku Earlier version of Windows morš takoj F8 prtisnt pa lahko potem izbereš Safe Mode...Še enkrat hvala =)

bluefish ::

heh, sploh nisem pomislil na to. No, fino, da si rešil stvar.

nvidiaboy ::

amm ne nism rešil stvari nažalost :(...sm probu že ta najnovejše driverje 182.22 z nvidia.com pa 178.24 z driverheaven...pa mi še kr vrže nv4_disp.dll error takoj k pridm v xp-je notr...pa k sm uinštaliru driverje sm pol šu še v safe mode pa z drivercleaner PRO-jam tm nVidia zbral pa vse zbrisu od driverjov pa pol inštaliru v safe modu driverje pa mi še kr ta error vrže...:(še kšn predlog, kaj bi lahko naredu ?

Zorro ::

Si poizkusil zadnji Driver Sweeper za odstranjevanje gonilnikov?

nvidiaboy ::

ja sm z obema glih prejle naredu za vsak slučaj ja z driversweepperjom in drivercleanerjomPRO za vsak slučaj in še kr isto nardi...:( :S

bluefish ::

imaš nforce chipset? Morda bi pomagala še zamenjava teh.

nvidiaboy ::

k pa nimam nobenih driverjov gor mi pa vse normaln dela k pridm notr v XP-je, nobenga errorja...

kva je že to nforce chipset, to sm vidu na nvidia.com k sm šu za driverje ke gor pogledat... ?

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

nforce 4, 5,...

nvidiaboy ::

mislš kero grafično mam ? mam nVidia 6800GT...če to mislš =)

Zorro ::

Poizkusi še z Nv4loopfix .

Kaj imaš na Visti isto verzijo gonilnikov in delujejo v redu?

bluefish ::

nforce je sistemski nabor po domače. Katero plato pa imaš?

nvidiaboy ::

AMD Athlon 64...

bluefish ::

to je procesor.
Sicer, če imaš a64, potem je najbrž na nforce4 plati, kar pomeni, da odstrani še te driverje, namesti najprej najnovejše za matično, potem pa še za grafično.

nvidiaboy ::

ok..=)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows XP Black screen

Oddelek: Pomoč in nasveti
122949 (2689) Twix
»

Geforce 6600 problem

Oddelek: Strojna oprema
5977 (860) jan01
»

BSOD pri Remote Desktopu v Win 2003 Server R2 Enterprise SP2

Oddelek: Pomoč in nasveti
211719 (1546) ender
»

Blescreen (sumim network driverje..) (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
594792 (4127) BB4l
»

Blue screen

Oddelek: Pomoč in nasveti
202097 (1827) Bee82

Več podobnih tem