» »

Številčenje strani v Wordu

Številčenje strani v Wordu

violette ::

Ok, verjetno malo banalno vprašanje, pa vseeno: v Wordu bi želela, da bi se mi številke strani prikazovale od določene strani naprej, npr. na šesti strani bi se šele pojavila označba 6, prej številke strani ne bi bile vidne. Kako to naredim? ;) Imam slovenski office 2003.

Najlepša hvala!

pecavar34 ::

Pozdravljena, kolikor se jaz spomenem sedaj moraš dati insert (Vstavljanje) nato page break(prelom strani) ko pa dodaš številko moraš vklopiti funkcijo ne številči prve strani, vse ostale morajo pa imeti funkcijo same as privius. Tako nekako gre, kere office pa maš da ti bolj natančno bi lahko povedal
Asus ROG G751JY

Leks ::

Kolker se spominjam sem jaz vsako poglavje delil z session break oz. nekaj takega, potem pa v nogi določiš od katerega poglavja naprej ti nej številči in od katere številke naprej.

Npr. prvo je naslovna stran nato pa poglavje št.1, Za naslovno stranjo naredi session break, nato pa določiš da ti oštevilči od 2. sekcije naprej in začne s stevilo 2.

Tako ti naslovne strani ne oštevilči, nato pa ti pri prvem poglavju začne s številko 2, ker je na 2. strani.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Je mogoče narediti odseke v OpenOffice Writerju?

Oddelek: Pomoč in nasveti
111871 (1686) Icematxyz
»

Word pomoč

Oddelek: Programska oprema
51321 (1290) Mike07
»

Različno za prvo stran - OpenOffice

Oddelek: Programska oprema
161830 (1513) Yossarian
»

urejanje v wordu

Oddelek: Programska oprema
84521 (4384) kolombo
»

Pomoč - Word

Oddelek: Programska oprema
61297 (1242) kopernik

Več podobnih tem