» »

Asus ali HP

Asus ali HP

refosk ::

Zanima me vaše mnenje o HP Compaq 6820s T8300 KU285 4GB? Kako se računalnik obnese v praksi? Vleče pa me tudi k 17" Asusu F7Se T9300.

kranjskijože ::

definitivno Asus F7Se !!! tudi HP ni več to kar je bil

refosk ::

Pri Asusu me malo skrbi resolucija 1920x1200. Ni previsoka za 17"? Da ne bom v ekran gledal z 15 cm razdalje!

shark_nm ::

Sej resolucijo se da na manj... To je najvišja a ne. Ahhh moja tamala je kupila HP 6820s in se greje ko pes. Vent skos na polno ruli. Use je vroče. Proc pa sploh ni obremenjen. Zdej prodaja kiblo, pred morjem bova dala pa še na garancijski servis. Pomoje da je slab stik med proc pa ventom. Tko da HP ni to kar je včasih bil. se mi zdi da Dell pusti daleč za sabo HP.

Leks ::

Pa saj je bilo že dosti napisanega da HPjeva "s" serija ni za nikamor. Če že kupite HPja posežite po "b" ali "p". "w" je pa tako in tako izven dosega običajnih uporabnikov.

bajsibajsi ::

"Sej resolucijo se da na manj... To je najvišja a ne."

Si se ze kdaj "igral" z resolucijo na prenosnikih? Verjetno da ne, ker ce bi se, bi vedel, da je po defoltu prvotna resolucija najveckrat edina primerna.

bajsibajsi ::

Oba prenosnika sta super. Osebno bi me motila le graficna kartica v obeh.

Pimoz ::

@bajsibajsi: resolucija na prenosnikih kokr sm se jst igrov je kul vsa nižja od default resolucije...višje resolucije pa ponavad povzročijo scrollanje ekrana

urosh ::

Resolucija (enako velja za vse LCD ekrane) je najboljša priporočena. To pa iz enostavnega razloga, ker ima recimo 1024X768 resolucija točno 1024X768 pikslov. In če jo daš na 800x600 je slika spacana, saj se recimo črta, ki je bila prej v eni vrst raztegne na eni strani na 2 vrsti, na eni pa ostane na 1. To pa v praksi pomeni tako zamegljeni ničkajlepo sliko. Če želiš uporabljati manjšo jo daj - jaz je vsekakor ne bom. Imaš pa dokaj enostavno rešitev - povečanje pisave - tako v vseh brovserjih kot tudi drugih programih. Povanadi pa na leptopih na večjo kot je priporočena tako ali tako ne gre - ne rečem za desktop ;)

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri prenosnik do 1000 eurov

Oddelek: Kaj kupiti
82561 (2107) calculator
»

Vaše mnjenje ali je 1440x900 prevelika resolucija za 14¨ prenosnik

Oddelek: Strojna oprema
142410 (2089) Witboy
»

best buy LCD TV sprejemnik

Oddelek: Kaj kupiti
253067 (2373) Zako
»

Mnenja o HP Compaq 6235 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
766490 (4659) cbelica
»

Kateri HP prenosnik mi svetujete?

Oddelek: Kaj kupiti
81171 (1114) Shadowman-x

Več podobnih tem