» »

Diablo III

Diablo III

Temo vidijo: vsi
««
155 / 157
»»

togo ::

Če imaš srečo, te tudi sezonski buff ubije.
Na gr 117 HC se sproži sezonski buff fireball in zavrtijo se vrtavke - dune derwish.
Tudi proknil nisem, samo napisalo je Togo was slain.
Igra se žalostno konča. Mejduš, a to res nisem pričakoval, vsaj z Barbom ne.

Samo v vednost za HC igralce.

Matev ::

a še komu drugemu rekordnih dosežkov ne beleži

?

Lojzze ::

A imate to kšn klan al svi goli pa ko šta voli?

togo ::

Sezonska naloga uspešno končana. :P
Vsi trije serverji (evropa, amerika in azija) tako na SC kot HC narejen gr116 z Barbarom brez augmentov in manj kot 1k paragonov.8-)
Enkrat proti koncu oktobra pa upam na novo potovanje.

Bodite v cvetju.

Andreos1 ::

togo je izjavil:

Sezonska naloga uspešno končana. :P
Vsi trije serverji (evropa, amerika in azija) tako na SC kot HC narejen gr116 z Barbarom brez augmentov in manj kot 1k paragonov.8-)
Enkrat proti koncu oktobra pa upam na novo potovanje.

Bodite v cvetju.

Bravo! Samo vprašanje? Captain Crimson's build?

togo ::

ja ww-rend wastes + crimson z bul-kathos meči

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: togo ()

Andreos1 ::

Lepo. Bravo še enkrat.

Andreos1 ::

Sicer ne pa zanima, kaj lahko naredi Blizzard v naslednji sezoni? Novi seti so za vse karakterje bili narejeni, zadnji buff je bil(vsaj za moje pojme) porazen. Blizzcon je tudi prestavljen za tri mesece. Upam da nas še lahko presenetijo...

togo ::

PTR če koga zanima :D

togo ::

pardon prehiter sem bil

začetek 01.10. prvi del in 08.10. drugi del

veliko novega razen za barbara

v drugem delu se bo lahko probal tudi sezonski buff

tko https://us.diablo3.com/en/blog/23529004... tuki pa podrobno da se ne delam pametnega 8-)

Actarus16 ::

OOOO...se obeta frost hydra pri meni zgleda v sezoni 22 :D ... trenutno se bližam gr100 z wizzom pa zgleda da bo v novi sezoni precej močnejša tale hydra ;) To sezono se trudim naredit gr100 z vsemi liki :P Zaenkrat barb 120 monk 105 crus 80 necro 80 dh 100 wizz 95 wd se caka ... Srečno vsem :D

Bravo togo za 116 brez augmentov ... pohvalno ;)

Še wd na gr80 danes ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Actarus16 ()

togo ::

No pa smo dočakali "kmalu", ta se zgodi 8.11., potem še kak teden ali dva in smo v novi sezoni.

togo ::

Začetek 22, sezone 20.11. in še navodila, kaj bo drugače.

https://diablo3.blizzard.com/en-us/blog...

togo ::

Od včeraj je že novi patch 2.6.10 aktiven, če ga kdo želi preizkusit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: togo ()

togo ::

Če ima kdo težavo, da mu igra zmrzuje, najraje v GR, cca 4-6 sek, naj si prebere tole na forumu.

https://eu.forums.blizzard.com/en/d3/t/...

Zgleda da je težava z zvočno kartico in da na wx 1909 še deluje, na višjih verzijah pa ne. Vendar je težava pri Blizzardu.
Zakaj ne popravijo pa ne bi vedel, glede na to, da so dobili veliko ticketov na to temo.

togo ::

Za lažjo odločitev, kateri lik boste izbrali v novi sezoni v tem linku

https://maxroll.gg/

Unforgiven ::

Živjo!

Če bi kdo želel se pridružiti v SloD3 discord, tule je link:

Slovenski Diablo Team

Dobrodošli ste vsi, tudi če niste člani klana. Malo se trudimo z objavljanjem novic, na voljo so tudi voice kanali.
Se vidimo v sezoni 22.

Unforgiven

togo ::

Sezonsko potovanje končano na hardcore. Malo dlje je trajalo zaradi Dynasty, kot tretji conquest, ker rabiš 2 pajaca. 8-)

togo ::

sigurno sem najsrečnejši igralec Diabla. Ponovno me je ubil sezonski buff.
Klik na pylon z nemiji, prikaže se senca in derviš. Senca udari, derviš se zavrti in jaz si zapojem - Te igre je konec.
kdaj bo že konec teh nemogočih kombinacij v sezonskih buffih, da o lagih ne govorimo.

Matev ::

kakšen monster je to "dervish"
aha sem pogooglal... to je vrtavka
in ima napako že nekaj časa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matev ()

Actarus16 ::

Zaradi takih trikov sem zapustil HC sceno :P .... Toliko truda in časa vložiš ...pol pa pride dervish :O ...na SC se samo nasmeješ in letiš naprej na HC pa kr boli :P

Freya# ::

Ta bug je edina stvar zaradi katerega ne igram DH na HC (pa me mika, ampak tole je pa ze mechanic in ne bug v oceh devov ). Pa mislim da ma barb tut težave s tem.
Ce koga zanima je bilo vceraj na twitch kar nekaj streamov o diablo imortal. Je v open alpha fazi.

togo ::

Sem prepričan, da se vglavnem čaka na ŠTIRICO, telefon imam za telefoniranje.

Kozzie ::

kakšni so vaši občutki po igranju? se splača igrati zdaj ali je bolje počakati na nekaj posodobitev?

Diablo 3 me je tako močno pritegnil, poskusil sem ga igrati na preizkusu, to smo storili tudi z mojim prijateljem, a po zaključku preizkusa smo razumeli, da ga ne želimo kupiti
Spomnim se, kako sem igral MU, ki je prav tako žanr hack n slash, toda pred 10 leti in še boljši xd

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kozzie ()

Andreos1 ::

Diablo 3 nima kar tako 155 strani komentarjev na Slo-tech forumu. V bistvu je igra ki ima največ komentarjev(naj me popravi kdo, če se motim). Gube it a trg?

Give it a try.. lol autocomplete

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Andreos1 ()

Freya# ::

Ojla,
Tole je blo pa "long time coming". 100 % achivments done. Sicer ne dobis nic , razen osebnega zadovoljstva in pa bragging rights. :) hehe.
Edino k fali so cosmic wings in rainbow portret. Ampak se ne bom sekiru ce jih ne najdem.

 100 posto

100 posto

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Freya# ()

Actarus16 ::

Bravo bravo :D Vsem lepe praznike in srečno 2021

togo ::

Freya#
za cosmic wings sem rabil cca 200 raibow goblinov, kolega iz prve - tok za primerjavo
za portret me je pa kolega povabil, ker je najdu že drugega tisti dan, sam ga pa še nisem
murlocked amulet (plav) sem pa dobil na azijskem serverju

togo ::

V nedeljo zvečer se je zame končala sezona. Na 127 mi je zaprlo igro z obvestilom v novem oknu - Fatal error - drugače povedano - mrtev.

Tako, da moj novi rekord ostaja 126 na HC, prej 125 par sezon nazaj.

Nasploh za vse, ki so imeli srečo s sezonskim buffom in serverjem, bila je lepa sezona. Marsikdo je preskočil stari rekord.

V upanju na 4 se veselim nove sezone in novih dosežkov.

Še to - našel sem ga - amulet MURLOCKET.

Izi ::

Diablo 3 še nič ne umira. Po mnenju mnogih najboljši sezoni 22 bo tudi sezona 23 spet polna novosti.
PTR za sezono 23 oziroma Patch 2.7.0 se začenja 25. februarja in bo trajal 2 tedna:
Diablo 3 PTR 2.7.0 Preview

Kot kaže bodo po vseh teh dolgih letih naši praktično neuporabni Followerji morda celo postali uporabni 8-)
Morda bo Solo igranje spet malo primerljivo s skupinami, če bodo Followerji seveda dovolj močni.
Celotni Follower sistem bo doživel kompletno in temeljito prenovo, ki ne bo samo sezonska ampak bo ostala za vedno.

Na našega spremljevalca bomo po novem lahko navesili kar 14 kosov opreme.
Poleg dosedanjega Relica, dveh prstanov in ogrlice bodo dobili še: Helm, Shoulders, Chest, Gloves, Bracers, Belt, Pants, Boots in pa orožji za vsako roko posebej.
Spremljevalec bo tako deležen tudi Legendarnih moči in Set bonusov, ni pa še jasno ali bodo le ti enaki kot za nas ali posebni samo za spremljevalce. Imenovali se bodo Emanate.

Za povrh pa bodo spremljevalci dobili še prenovljene skille. Za Hardcorovce bo pomembno, da bo en izmed skillov pri vseh treh tudi novi dodatni "Cheat dead", ko nas bo spremljevalec v primeru naše skorajšnje smrti takoj oživil in nas potem še nekaj sekund tudi ščitil pred sovražniki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Zmajc ::

Se pravi po 9 letih bojo končno skopirali D2 sistem za merce. ;((

Se vidi, da delajo D2 remaster.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Actarus16 ::

Moje mnenje je , da je to odlična novica :D

Zmajc ::

Jaz sem z Blizzardom zaključil, D2,3,4, ancient history

Preveč novih iger za igrat da bom to sranje še kdaj igral.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Jerry000 ::

sej bo D4 :)

Izi ::

FOLLOWER SYSTEM EXPLAINED

Torej:
- Naš spremljevalec je sedaj v bistvu nova "hodeča kocka" (Kanai's Cube) :D
Pravzaprav je vreden kar za 4 Kanajeve kocke, saj lahko nanj teoretično navesimo do 13 Legendarnih moči, ki se prenesejo na nas.
Na našega junaka se prenesejo tiste legendarne moči, ki so označene z novo besedo "Emanates" (Slo: izžarevati, oddajati). V prihodnosti bodo menda dodajali še nove moči.

- En dodatni "cheat dead" nam sedaj prinese spremljevalec.
Cooldown je 2 minuti. Na vsakem spremljevalcu je malo drugačen. Za Hardcore je še vedno najboljši Templar.

- Damage naših spremljevalcev pa bo še vedno sranje.
Tisti milijon damagea je sicer podoben kot ga ima naš junak, ampak naš glavni damage pride iz set bonusov (okoli +20.000% damagea). Brez tega bonusa je damage spremljevalcev zanemarljiv.

jijetelu ::

a lahko kdo na hitro priporoca kak Hardcore Wizard Build, nazadnje sem igral CM wiza, pa menda ga ni vec ?

Freya# ::

CM Wizz , hahah kje je to. Vanilla D3 . Good old times. Critical mass je sel po gobe.
Drgac pa za HC za t16 in gor sem ziher z 500.000 toughnessa do kolikor pac gre . Obvezni vsi cheat deathi in pa vedno stavim na dvojni ali trojni dmg reduction. Halo of Karini da 80 % . Orb of Infite neki (source) da tudi 80%. Karini je za na dalec, Orb je za na blizu. Ce imas oba aktivna si neumrljiv sam da se zgodi dostikrat da imas enega ali drugega ce pa noben ni pol si pa k strudl. Potem pa seveda se dmg reduction od seta ali LOD/LON in pa seveda se kaksen dmg reduction recimo chest k da 50 % .. itd.
Najveckrat sem zgubu lika ko sem igral Vyr set na visokih GR. Najdlje sem prisel z LON twister.
HC je dalec bolj zabaven kot SC tko da have fun and You will die. :) :)

Freya# ::

@jijetelu
Sem mal ptr probau. In ce bos pocaku do zacetka nove sezone , definitivno Firebird set , ki bo v vsakem primeru osvezen. Kokr ga imajo trenutno je OP . HC para 1400 5 Bil Toughnessa in GR 116 v 6minutah. Pa se uredu je za spilat, pa se ahko si ga priredis kot star CM wiz. Chain reaction in perma freeze (skor perma ).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Freya# ()

Izi ::

Season 23 Tier List

- 99% možnosti je da bo Wizardov Firebird malo nerfan. Če ne bo nerfan bo to absolutno najbolj OP build v Diablo zgodovini in bodo v S23 vsi igrali samo Wizarda.
Kakorkoli že, Firebird Wizard ni ravno lahek za igranje in medtem ko je odličen za Softcore igranje je popolnoma neuporaben in zanič za Hardcore.

- Za Casual igralce (do P2000 v sezoni), kar smo tukaj v večini, je najboljši klas Barbarian z buildom Whirlwind. Lahek za igranje in v vseh kategorijah nadpovprečen. Tudi izguba četrte kocke iz sezone 22 bo najmanj prizadela ravno Barbara.

- Witch Doctor bo v S23 najbolj zanič. O tem ni kaj debatirati. Ta klas se močno odsvetuje. Vsi ostali klasi pa so vsaj za nekaj dobri.

- Demon Hunter bo najboljši Speed klass. Odličen za tiste, ki mislijo hitro narediti samo sezonsko popotovanje potem pa nehati. če pa se kdo misli uvrščati na lestvice pa naj pozabi na DH. Za Solo Push bo v S23 DH najslabši klass, celo slabši kot WD.

- Za podiranje rekordov in uvrščanje visoko na lestvice, tako Solo kot Grupne, bo menda najboljši Necromancer. V PTR je sicer doživel hude nerfe, ampak so ga spet kar lepo dvignili in je daleč od zanič.

Matev ::

če pa se kdo misli uvrščati na lestvice pa naj pozabi na DH


lestvice so sedaj za vsak set posebej

tako da ni panike, lahko igrate natalijo in se prebijete na lestvico

Freya# ::

Izi je izjavil:

Season 23 Tier List
Firebird Wizard ni ravno lahek za igranje in medtem ko je odličen za Softcore igranje je popolnoma neuporaben in zanič za Hardcore.


S tem se glih ne bi strinjal. Firebird na PTR je OP trenutno ampak bojo nerfal dmg. 4-Set ti da 80% dmg reduction, ki ga imas konstanto aktivnega brez da bi se trudu + cheat death ima v samem setu. Ce kaj, bo ravno Firebird dober set za HC v naslednji sezoni.
Kakor stoji trenutno na live, pa je set neuporben do konca in ga noben ne spila. Na novi varianti pa samo spustis 2 sek disintigrate in imas 1 minuto aktive dmg reduction.

jijetelu ::

za 3. conquest pri sezoni, kaj ponavad delat, ker vse kar ostane je bolj bedarija, še posebej če si solo, a je sprinter sploh doable ?

Matev ::

avarice je čist enostaven
tudi rift pod 2 minutama
in pa gr 70 sploh eazy

...
ni panike

vse narediš spotoma

Izi ::

Jijetelu verjetno sprašuje za sedanjo 22. sezono, ki je kar zaguljena glede Conquestov. Naslednja 23. bo pa čisto simple.
Za S22 nimaš druge možnosti kot:
1. On A Good Day/I Can't Stop — level 3 legendary gems to Level 65 - (tale se naredi praktično sam od sebe)
2. Boss Mode/Worlds Apart — kill all the bosses in Diablo 3 at max level on Torment X within 20 minutes of the start of the game - (za tega se je treba kar potrudit, predvsem pa rabiš en dober speed build)
3. Years of War/Dynasty — reach Greater Rift 55 solo with the full bonuses of six class sets - (tale pa sicer ni težak, ampak je pa dolgotrajen saj rabiš 2 različna klasa in precej opreme)

Sprinter/Speed Racer — complete the entire campaign from Act I to Act V at Level 70 in under 1 hour - (tega pozabi saj je solo praktično nemogoč)
Masters of the Universe/Masters of Sets — complete 8 set dungeons with a Mastery ranking - (tale je pa samo za najhujše mazohiste ;))

Pomembno: Sezona 22. se konča v nedeljo 28. marca 2021. Se pravi samo še 9 dni do konca.
Začetek 23. sezone pa še ni čisto uraden ampak bo zelo verjetno v petek 9. aprila 2021

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

jijetelu ::

ja za 22. sezono, prva dva sem naredil brez problema, edin 3. mi še manjka, edina opcija je sprinter, ker se mi ne da ukvarat še z enim charsem

bo treba dobit kake pajdaše, a pozna kdo kak pameten diskord za konzolaše ?

Matev ::

sprinter je mogoče še najtežji

daj naredi boss mode
20 minut - enostavno ubiješ vse bosse po spisku
samo en speed build rabiš

Izi ::

Sezona 23 - The Disciples of Sanctuary

Začetek: 2. april 2021 ob 17:00

Link: Season 23 - The Disciples of Sanctuary

Kormac, Lyndon in Eirena so leta opazovali našega junaka in se učili. Sedaj so končno pripravljeni za vstop med legende 8-)
 Novi inventar naših spremljevalcev

Novi inventar naših spremljevalcev


Tole pa sta nagradi za končanje 23. sezonskega potovanja:
Novi portret imenovan "Chopping Block" in pa novi pet, ki bo Lakunijev mladič (Lacuni Cub).


Štartni seti za 23. sezono:
Monk - Raiment of a Thousand Storms
Demon Hunter - Unhallowed Essence
Crusader - Roland’s Legacy
Wizard - Tal Rasha’s Elements
Barbarian - Wrath of the Wastes
Witch Doctor - Helltooth Harness
Necromancer - Bones of Rathma

Kar se tiče buildov, vključno s predelanima setoma "Bones of Rathma" in "Firebird's Finery", pa so na koncu vse lepo uravnotežili (nerfali ;)), tako da prav noben ne izstopa. Praktično vseeno je kateri build igrate, še posebej ker bo imel po novem prav vsak set svojo lestvico.

Se vidimo na štartu. Jaz bom verjetno igral Hardcore Barbara.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Matev ::

nerfali so novo meto - 2x firebird + supp barb + supp dh
tako da ni nič iz tega

rat run bo še vedno best xp farm način

...
folk je na robu obupa

...
razvijalci očitno nimajo stika z realnostjo

ali pa namerno želijo ubiti igro

po forumih je 99/100 ljudi nezadovoljnih in besnih ali pa se že norca delajo iz blizzarda

Izi ::

Matev je izjavil:

razvijalci očitno nimajo stika z realnostjo
Haha, nekateri igralci očitno nimajo stika z realnostjo :D Tisti Firebird build je bil samo za test in je bil 3-krat močnejši od vseh ostalih.
Sedaj so vsi buildi dokaj enakovredni in to je tisto kar se pričakuje od razvijalcev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

togo ::

Emenate list ? Ali je že znano kaj vse je na tej listi ?
««
155 / 157
»»