» »

Diablo III

Diablo III

Temo vidijo: vsi
««
142 / 157
»»

Izi ::

Matev je izjavil:

guardian dosežen
:)
Čestitke !
Potepuhec je tudi že Guardian in ne morem vedeti kateri je bil prej. Ker si se ti tukaj prvi javil bomo kar tebe določili za zmagovalca 12. sezone. :D

Kenpachi ::

Aja, nova sezona je že? Wiiiii
Zaraki Kenpachi.

Izi ::

Evo, tudi jaz sem končal Guardiana 8-)
Počasi bo že čas za sezonsko Slo-Tech lestvico, nekateri se že bližajo Paragon 800.

Izi ::

Točno po treh dneh je situacija sledeča, ko jaz zaključujem z lahkotnim ogrevanjem na softcore in prehajam na pravo hardcore igranje :D


Slo-Tech Diablo 3 - 12. sezona - 3. dan


Seasonal Journey - 9 Chapterjev (Chapter I-IV, Slayer, Champion, Destroyer, Conqueror, Guardian)

Chapter 9 - Guardian __ Matev
Chapter 9 - Guardian __ potepuhec
Chapter 9 - Guardian __ Izi

Chapter 6 - Champion _ Freya#

Chapter 5 - Slayer ____ Andreos1
Chapter 5 - Slayer ____ Vajenc

Chapter 4 - IV ________ kkemikk
Chapter 4 - IV ________ killer86
Chapter 4 - IV ________ togo
Chapter 4 - IV ________ guybrush
Chapter 4 - IV ________ Zmajc
Chapter 4 - IV ________ klasicni
Chapter 4 - IV ________ KaiV6
Chapter 4 - IV ________ Tribal
Chapter 4 - IV ________ kita103

Chapter 3 - III _______ sajmonmofo

Chapter 0 - __________ Actarus16


Hardcore Solo Greater Rift lestvica

_1. _72 (_6:33) __ Freya# - HC Wizard
_2. _70 (_5:58) __ KaiV6 - HC Barbarian
_3. _68 (_4:48) __ togo - HC Demon Hunter
_4. _48 (_6:36) __ Tribal - HC Witch Doctor
_5. _40 (_5:46) __ Andreos1 - HC Witch Doctor
__. ___ (__:__) __ Actarus16 - HC Barbarian


Softcore Solo Greater Rift lestvica

_1. _88 (10:30) __ kkemikk - Necromancer
_2. _87 (10:30) __ Izi - Witch Doctor
_3. _87 (12:19) __ killer86 - Barbarian
_4. _85 (_9:31) __ potepuhec - Demon Hunter
_5. _80 (_8:16) __ Matev - Barbarian
_6. _70 (_3:12) __ sajmonmofo - Monk
_7. _70 (_4:28) __ klasicni - Demon Hunter
_8. _70 (_5:05) __ kita103 - Monk
_9. _56 (_4:23) __ Zmajc - Barbarian
10. _55 (_2:05) __ guybrush - Barbarian
11. _50 (_7:38) __ Vajenc - Demon Hunter


Paragon lestvica

_1. _733 | ____ __ potepuhec
_2. _720 | ____ __ kkemikk
_3. _685 | ____ __ Izi
_4. _681 | ____ __ killer86
_5. _638 | ____ __ Matev
_6. ____ | _548 __ Freya#
_7. _527 | ____ __ sajmonmofo
_8. _485 | ____ __ klasicni
_9. ____ | _477 __ KaiV6
10. _463 | ____ __ kita103
11. _437 | ____ __ guybrush
12. ____ | _355 __ togo
13. _327 | ____ __ Zmajc
14. ____ | _269 __ Andreos1
15. _229 | ____ __ Vajenc
16. ____ | _224 __ Tribal
17. ____ | __56 __ Actarus16

potepuhec ::

Izi je izjavil:

Matev je izjavil:

guardian dosežen
:)
Čestitke !
Potepuhec je tudi že Guardian in ne morem vedeti kateri je bil prej. Ker si se ti tukaj prvi javil bomo kar tebe določili za zmagovalca 12. sezone. :D


Matev je bil prej... jaz sem samo koncal sezonsko tlako, ker sem se ze zopet na hitro navelical D3. Se vidimo v zacetku naslednje sezone za kak dan ali dva ;)

paco ::

Šment, pa sem spet nekako izginil iz lestvice :x
It iz aj.

Izi ::

paco je izjavil:

Šment, pa sem spet nekako izginil iz lestvice :x
V času zadnje lestvice si bil komaj level 68. Za na lestvico pa rabiš paragone in kakšne dosežke, prazne črtice nimajo kaj iskati na lestvici :P
Nisi bil edini, ki v treh dveh ni uspel prilesti do level 70. Še vedno ste vsi na lestvici.

Kenpachi ::

Eh tudi jaz sem počasen. Si ga tejkam uizi :)
Zaraki Kenpachi.

togo ::

Da naznanim Sezona 12 HC GUARDIAN z gr80 končana 8-).

togo ::

Zanimalo me je in sem našel, koliko časa sem porabil za dokončanje sezone.
Torej, 29h in 37min ter z manj kot 600 paragonov.
Mislim, da še nikoli tako hitro, kar kaže na to, koliko je bil DemonHunter podhranjen do sedaj.

Zmajc ::

Jaz to sezono sploh ne hitim ne z GRji ne z seasonal journey... prejsnjo sem v koncal v enem tednu in pol quital.
GR 70 sem naredil da unlockam primale, zdaj pa lepo na easy speedfarmam GR 60 z WW barbom ter uživam. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Freya# ::

Evo tudi jaz koncal Guradian na HC z wizom. Sicer ne vem koliko ur ampak najhitreje do sedaj. Hvala Togo za pomoč pri 350 kill conquest. UE DH je res najbolj idealen za to.
Sedaj pa pridno paragone nabijat pa GR 100 odret. :) brez ripov!!

Zmajc ::

Meni samo še zaden conquest manjka ....kje najti kakega UE DHja :(

Vajenc ::

Če me vidiš online in najdeš skrinjo ti z lahkoto pomagam.

IMO bi lahko tudi z WW barbom to opravil
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vajenc ()

Izi ::

Pa ne pozabit, da za Conquest Curses! zadostuje že težavnost Torment 10, kar pomeni, da ga s trenutnimi super močnimi buidli brez problema opraviš solo praktično s katerimkoli buildom ;)

Najtežji del je najti tisto skrinjo v 5. poglavju.
Na mapi "Paths of the Drowned" je možnih 6 eventov.
Pravi je "The Cursed Peat". Če vidiš katerega izmed ostalih pet, potem skrinje ne boš našel:
- Lord of the Hill
- Pillar of the Faithless
- The Burning Man
- Lord of Fools
- The Crazed Camper

Zmajc ::

Vajenc je izjavil:

Če me vidiš online in najdeš skrinjo ti z lahkoto pomagam.

IMO bi lahko tudi z WW barbom to opravil


Bom probal z WW barbom, če ne bo šlo se javim. :D

togo ::

Če imaš DH, tudi na T13 ni več problem že z osnovno opremo pobit več kot 350 pošastkov.

Večkrat preverjeno :D

Seveda če pa so težave, se pa vedno kdo najde gor, ki lahko pomaga. Pa več kot 10 reload-ov nisem delal, da se je prikazala kišta.

Zmajc ::

Mi je uspelo, hvala za pomoč Kita. :D

krneki ::

Ma jaz sem tokrat obupal po ene 20 reloadih za ta conquest, pa sem raje fliknil na DH-ja full leg opremo pa zmazal GR45, ki je pa zdaj res enostaven zaradi vseh teh boostov v tej sezoni. :D

Zmajc ::

Dejansko ne rabiš cursed peat bountiya ...maš seznam bavtijev ko se ne spawna pa na hitro preletis vmes. Po ene 20 min sem ga našel.

Izi ::

Dvanajsta sezona je čist divja. Paragoni letijo tako hitro, da si z 1000 že čisti Noob, ki te nihče ne upošteva.
Kot vidim trenutno skoraj vsi igrajo samo še Hardcore :D
Na HC sem končal GR95 in sem mislil kako dober sem, dokler nisem pogledal naše lestvice in ugotovil, da ni to vse skupaj nič in že padajo stotke :))
Sem pa le uspel prehiteti Togota za nekaj sekund :P


Slo-Tech Diablo 3 - 12. sezona


Hardcore Solo Greater Rift lestvica

_1. 101 (12:15) __ potepuhec - HC Barbarian _ GL
_2. 100 (13:52) __ krneki - HC Demon Hunter ____ O
_3. _96 (_9:58) __ nuclid - HC Wizard _____________ R
_4. _95 (_9:32) __ kita103 - HC Demon Hunter ________ I
_5. _95 (14:04) __ Izi - HC Witch Doctor ________________ O
_6. _95 (14:13) __ togo - HC Demon Hunter _______________ US
_7. _92 (_9:46) __ Freya# - HC Wizard
_8. _83 (10:47) __ Actarus16 - HC Barbarian
_9. _78 (_9:51) __ KaiV6 - HC Barbarian
10. _70 (_6:51) __ Andreos1 - HC Barbarian
11. _48 (_6:36) __ Tribal - HC Witch Doctor
12. _27 (_6:48) __ Zmajc - HC Necromancer


Softcore Solo Greater Rift lestvica

_1. _98 (13:55) __ killer86 - Barbarian
_2. _97 (12:17) __ sixxs - Barbarian
_3. _96 (13:38) __ Matev - Barbarian
_4. _95 (14:00) __ Vajenc - Demon Hunter
_5. _93 (11:01) __ togo - Demon Hunter
_6. _93 (13:37) __ kkemikk - Necromancer
_7. _90 (_9:31) __ kita103 - Monk
_8. _89 (13:47) __ klasicni - Demon Hunter
_9. _88 (14:56) __ potepuhec - Demon Hunter
10. _87 (10:30) __ Izi - Witch Doctor
11. _86 (_6:13) __ sajmonmofo - Monk
12. _80 (_7:21) __ Actarus16 - Monk
13. _75 (_8:53) __ Zmajc - Barbarian
14. _75 (10:23) __ paco - Wizard
15. _60 (14:07) __ miskoslo - Monk
16. _55 (_2:05) __ guybrush - Barbarian
17. _35 (_7:31) __ Kenpachi - Necromancer
18. _20 (_3:53) __ ru7 - Monk
19. _10 (11:14) __ kentrix - Demon Hunter
20. ___ (__:__) __ bozicek - Crusader


Paragon lestvica

_1. 1631 | ____ __ killer86
_2. ____ | 1372 __ nuclid
_3. _772 | 1188 __ potepuhec
_4. _739 | 1114 __ kita103
_5. 1060 | ____ __ kkemikk
_6. _814 | 1040 __ togo
_7. _685 | 1002 __ Izi
_8. _978 | ____ __ Matev
_9. ____ | _957 __ krneki
10. _721 | _900 __ Actarus16
11. ____ | _868 __ Freya#
12. _834 | ____ __ Vajenc
13. _785 | ____ __ sixxs
14. _763 | ____ __ sajmonmofo
15. _757 | ____ __ paco
16. _696 | _147 __ Zmajc
17. _686 | ____ __ klasicni
18. ____ | _644 __ KaiV6
19. ____ | _601 __ Andreos1
20. _437 | ____ __ guybrush
21. _433 | ____ __ miskoslo
22. _277 | ____ __ ru7
23. ____ | _224 __ Tribal
24. _138 | ____ __ Kenpachi
25. __35 | ____ __ bozicek
26. __25 | ____ __ kentrix


Seasonal Journey - 9 Chapterjev (Chapter I-IV, Slayer, Champion, Destroyer, Conqueror, Guardian)

Chapter 9 - Guardian __ Matev
Chapter 9 - Guardian __ potepuhec
Chapter 9 - Guardian __ Izi
Chapter 9 - Guardian __ krneki
Chapter 9 - Guardian __ nuclid
Chapter 9 - Guardian __ killer86
Chapter 9 - Guardian __ Freya#
Chapter 9 - Guardian __ klasicni
Chapter 9 - Guardian __ kita103
Chapter 9 - Guardian __ togo
Chapter 9 - Guardian __ Zmajc
Chapter 9 - Guardian __ Vajenc
Chapter 9 - Guardian __ Actarus16

Chapter 8 - Conqueror _ sixxs

Chapter 7 - Destroyer _ Andreos1
Chapter 7 - Destroyer _ paco

Chapter 5 - Slayer ____ Kenpachi
Chapter 5 - Slayer ____ sajmonmofo

Chapter 4 - IV ________ kkemikk
Chapter 4 - IV ________ guybrush
Chapter 4 - IV ________ KaiV6
Chapter 4 - IV ________ Tribal
Chapter 4 - IV ________ miskoslo

Chapter 3 - III _______ bozicek

Chapter 2 - II ________ kentrix

Chapter 1 - I _________ ru7

Actarus16 ::

Kot sem napovedal .... barbarci na vrh ... juhej :P

togo ::

Le kratek komentar k mojem gr 95 na HC.
To je bil le test kombinacije seta Natalya/Marauder, sicer anc oprema, a brez augmentov.
Želel sam samo videti, kakor sem slišal, kako močna je ta kombinacija, da vidim kako daleč se prileze.
Že z osnovno opremo se dela 75 brez problem, če se bo še kdo okorajžil in sprobal.

Izi čestitke za 7 sec prej s polno augmentirano opremo.

Lp

Matev ::

Izi čestitke za 7 sec prej s polno augmentirano opremo.

a se samo meni zdi ali je res malo porogljivosti v tej izjavi

Izi ::

togo je izjavil:

Izi čestitke za 7 sec prej s polno augmentirano opremo.

:P
Ja, tako pač je, Pet Witch Doctor je bil vedno bolj slaba izbira za podiranje GRift rekordov, ker si prepuščen umetni inteligenci Gargantuanov, ki niso ravno višek inteligence.
Sem pa vseeno zelo zadovoljen s tem buildom. Do GR 90 melje vse pred seboj in je super hiter z okoli 7 minut, na GR 93 se začne opažati, da Gargantuanom začne pešati moč in rabijo že okoli 11 minut, na GR 96 pa povsem omagajo.
Je pa igranje tudi na GR 95 še vedno povsem lahkotno in je praktično nemogoče da bi umrl, razen če bi v najhujši gužvi doživel disconnect. Skratka super zadeva za Hardcore.

Je pa moj Pet Doctor na 45. mestu naj Hardcore Witch Doctorjev v Evropi, kar vsekakor ni slabo:
https://eu.battle.net/d3/en/rankings/se...

Ti (Abel) si s svojim HC Demon Hunterjem šele na 316. mestu ;)
https://eu.battle.net/d3/en/rankings/se...

Izi ::

Strokovna analiza za natančno določitev najmočnejšega klasa v 12. sezoni

Kako ga določiti?
Večina preprosto pogleda najvišje doseženi GRift, ker je hudo napačno saj se na svetu vedno najde nekaj supermanov, z neverjetno srečo. Vsi klasi so na Hardcore trenutno dosegli GR 110, razlikujejo se samo za dva GR gor ali dol. Iz tega se ne zaključi popolnoma nič. Tudi na Softcore ni bistveno drugače, samo da so rekordi na okoli GR 117.
Bolj pametni pogledajo kakšen GRift je treba doseči, da prideš na lestvico najboljših 1000. Tudi to ni merodajno, saj so nekateri klasi bistveno bolj igrani kot drugi. Tudi to torej odpade za natančno določitev.
Potem pa je še vprašanje ali gledati Softcore, kjer lahko rineš z glavo skozi zid dokler se ti enkrat slučajno ne posreči. Ali gledati Hardcore, kjer si lahko privoščiš eno samo napako.
Glavno pri vsej stvari je najti eno mejo, za katero se je treba kar malo potruditi, recimo okoli 150 ur, kljub temu pa jo lahko vsak doseže z vsakim klasom in brez faktorja sreče. Ta meja je to sezono točno na Hardcore GR 95 in na Softcore na GR 105.

Torej, poglejmo na katero mesto v svojem klasu se uvrstiš, če na Hardcore končaš GR 95 v točno 15 minutah.
Nižje na lestvici si uvrščen - močnejši je klas. Če je klas močan bo logično več ljudi doseglo GR 95 na Hardcore.

Hardcore rezultati za GR 95:
1. Demon Hunter - 332. mesto (najmočnejši klas)
2. Barbarian - 289. mesto
3. Wizard - 284. mesto
4. Monk - 229. mesto
5. Crusader - 174. mesto
6. Witch Doctor - 53. mesto
7. Necromancer - 39. mesto (najšibkejši klas)

Daleč najmočnejši je Demon Hunter saj je kar 332 ljudi na Evropskem serverju z njim že končalo GR 95 na Hardcore.
Tudi Barbar je to sezono odličen Hardcorovec in celo za malenkost prekosi Wizarda.
Marsikdo se bo začudil, da je Nekromancer najšibkejši HC klas to sezono, ampak isto je bilo tudi prejšnjo sezono. To je predvsem zato, ker je Necro čisti "Glass cannon" in na Hardcore praktično popolnoma neuporaben.
Kdor se preskuša v Hardcore vodah mu toplo svetujem, da naj na Necrota popolnoma pozabi. Witch Doctor je po drugi strani kljub slabim rezultatom na Hardcore precej uporaben. Jaz bi si celo upal trditi, da je en najhitrejših klasov v območju med GR 80 in 90.

Precej drugačni rezultati bodo na Softcore, kjer se da koristno uporabiti tudi "Glass cannon" klase in builde, če ti le ni mar stalnega umiranja. Letijo kot sneta sekira in zraven umrejo praktično vsako minuto, kljub temu se ti dostikrat posreči doseči izjemen rezultat.
Za softcore je treba za osnovo vzeti GR 105, ki je približno enakovreden GR 95 na HC. Z GR 100 se na Softcore ne uvrstiš niti na lestvico 1000.

Softcore rezultati za GR 105:
1. Necromancer - 610. mesto (najmočnejši klas)
2. Wizard - 361. mesto
3. Monk - 287. mesto
3. Crusader - 287. mesto
5. Barbarian - 193. mesto
6. Demon Hunter - 138. mesto
7. Witch Doctor - 86. mesto (najšibkejši klas)

Na softcore je daleč najmočnejši Necromancer in to praktično dvakrat močnejši od drugo uvrščenega Wizarda.
Monk in Crusader si delita tretje mesto in sta enakovredna.
Barbarian, ki to sezono blesti na Hardcore pa je na Softcore že precej podpovprečen.
Demon Hunter, ki je najboljša Hardcore izbira je praktično popolnoma zanič za Softcore. Se pravi ravno obratno kot Necromancer.
Witch Doctor, ki je že na Hardcore hudo zanič pa je na Softcore daleč zadnji in je brez dvoma najslabši klas 12. sezone v vseh pogledih.
Witch Doctor je klas, ki najbolj od vseh klasov potrebuje močan buff, ampak mu ga nočejo dati zaradi Grupnega igranja, ker je WD že sedaj OP in si dobre 4-članske skupine ni mogoče zamisliti brez WD-ja.

potepuhec ::

Na tole "strokovno" analizo pa je potrebno dodati komentar. :)

Razen rezultatov dosezenih na posameznih GR, ki pac so, kot so, je ze koncept in posledicno argumentacija popolnoma zgresena. To je bolj lestvica za enostavnost igranja, kot lestvica moci.

Najprej je potrebno sploh definirati "najmocnejsi". Ce odmislimo najmocnejse classe za posamezna opravila, je najmocnejsi class tisti, ki je pri primerljivih paragonih, opremi in augmentih sposoben pocistiti najvisji GR.
GR za vstop na lestvico in GR 95 na HC in GR 105 na SC s tem nimata popolnoma nobene veze.

Za nekaksno "realno" primerjavo moci classov so lahko merodajni izkljucno primerljivi paragoni, oprema in augmenti. Ce pogledate lestvice in najboljsih 10 rezultatov na lestvici hitro ugotovite, da nekateri classi potrebujejo za enak najvisji GR par 100 paragonov vec. Kompletna augmentirana oprema, ki je za povrh se dobra in s pravimi stati, je samoumevna.

Veliko je odvisno tudi od, kar je tudi Izi ugotovil, popularnosti in zastopanosti posameznega classa ter seveda tezavnosti igranja le tega... na HC pa veliko tudi od moznosti prezivetja na visjih GR.

GR level za vstop na lestvico tudi ni odraz moci classa ampak bolj primernih buildov v tistem rangu GR. Skoraj noben class ne vstopa na lestvico s pushing buildi, ker so specificni za igranje in potrebujejo dolocene geme, opremo in rolle na opremi, da sploh funkcionirajo. Na lestvico se ponavadi vstopa s speed buildi, ki jih pac malo stestiras kako visoko gredo. Ce so ti speed buildi tudi relativno mocni in enostavni za igranje pac dobimo to, kar imamo pri posameznih classih.

Zmotno je tudi misljenje, da se glass canon igra samo na SC... na HC se igrajo isti buildi kot na SC s tem, da na SC lahko igrajo brez "procka" na HC pac ne. In noben lik, ki umira na GR ne bo naredil najboljsega GR. 1 ali morda 2 smrti na SC se gredo preko potem je pa konec lustnega zaradi casovnega penala in zaradi tega ker enostavno izgubis prevec casa z novim bufanjem ipd. Na HC pa podobno... 1 "prock" na "varni" mapi, da lahko igras previdno naprej se gre drugace pac jovo na novo. Ampak to je narava pushanja.

Zaenkrat kaze v smeri, da je zopet najmocnejsi class Necro, na SC in HC... sploh ce primerjamo paragone in opremo ter narejen najvisji GR. Crusader je tudi presenetljivo mocan in ce upostevamo, da ga redno igra relativno malo ljudi, ker ni uporaben v skupinah... posledicno, tisti z najvec paragoni, se nimajo najboljse opreme zanj in se ne pushajo na GR lestvici oz. jim to trenutno se ni prioriteta.
Vsi ostali liki so bolj ali manj uporabni v skupinskih GR... bodisi speedih ali pa visokih in posledicno so tudi bolje opremljeni in visje na prioritetni lestvici igranja.

SC je za gledanje moci classov popolnoma irelevanten zaradi vseh boterjev, ki bodo imeli nenormalno visoke paragone ter opremo, ker jim boti farmajo bountije in lahko rerolajo opremo po mili volji, da dobijo primal-e. Na HC je, kar se tega tice, precej bolje, ker ga ni bota, ki ne bi ripnil vsake toliko.

Ce pogledamo in upostavamo vse to, je verjetno najslabsi oz. najmanj mocan class DH tako na SC kot na HC dosti pa ne zaostajata niti WD in monk. To je ob predpostavki, da ne bodo pogruntali kaksnega novega builda ali pa nasli kak bug. Je pa res, da ima DH builde, ki so precej mocni na srednjih riftih in hitri na nizjih. Na visjih GR pa so ti classi v veliki meri odvisna od mape in mobov (no ja, to velja za vse classe) so pa bolj kot ostali omejeni z dmg-om ampak tu sta pa WD in monk vseeno v prednosti, ker nista v taksni meri odvisna od AI.

Da bomo videli, kako so kateri classi dejansko mocni, bo pa potrebno pocakati do konca sezone, ko bodo najboljsi igralci premikali meje. Zaenkrat bi rekel da bo za krono ogorcen boj med crusaderjem in necrotom... sploh ce bo vec igralcev igralo crusaderja, da bodo imeli na koncu sezone primerljivo opremo in paragone.
Ce bi sedaj razvrscal bi izgledalo nekako tako... pod isto stevilko so precej podobni po moci:
1. Necro, Crusader
3. Barb, Wiz
5. WD, Monk
7. DH

Actarus16 ::

Srečno in uspešno 2018 želim vsem :D

Izi ::

Glede na to, da še vedno prihajajo novi in novi igralci bi bilo dobro omeniti, da je skozi celoten januar spet na voljo Anniversary Event, kot smo ga imeli že lanski januar. Kdor je že lani vse dokončal, ne bo letos našel nič novega.


Če pa kdo lansko leto še ni končal vseh dosežkov in pobral vse bannerje, portrete, nove ljubljenčke in kar še sodi zraven je sedaj spet možnost.
Tukaj so podrobna navodila kako in kje pobrati vse nagrade:
Diablo Anniversary Event Complete Guide

Zmajc ::

Osebno sem D3 že kr naveličan, PoE mi ta moment nudi dosti več tako da sem se bolj preselil tja. Abyss liga (PoE verzija sezon) pa je tudi super.

togo ::

Uspelo nama je gr100 ACTARUS16 in jaz 8-)

togo ::

Eni se ne damo. Tole je moja prva 100 v sezoni. Morda mi uspe še na HC.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: togo ()

Actarus16 ::

Bravo bravo :D pridem še jaz...sam še kak paragon pa še par augmentov :P

Actarus16 ::

 http://shrani.si/f/2Q/NN/1TlXvWR1/screenshot026.jpg

http://shrani.si/f/2Q/NN/1TlXvWR1/screenshot026.jpg



No pa je ratalo :D GR 100

togo ::

Uspelo mi je 8-)

Actarus16 ::

Čestitke...samo zgleda da sva sama in tuki in v igri HAHA :P

111111111111 ::

V igri ja. Tukaj pa ne. :) Strici iz ozadja še vedno spremljamo. :)

Smurf ::

A se kej ve kdaj bo nova sezona, mogoce bi po dolgem casu spet oddigral eno :).

nuclid ::

Bom pa še jaz objavil svoj dosežek, da togo in Actarus ne bosta edina :)
Včerajšnji GR133 na sezonski hardcore lestvici štirih igralcev, ki nas trenutno uvršča na 1. mesto.
 GR133 4man HC - Rank 1

GR133 4man HC - Rank 1

togo ::

Ni snega, toplo je, potem se začno dogajati neke čudne reči.
Kaj naj rečem, tale sezona je čista fantazija.

ČESTITKE8-)

vsem borcem in borkam za čista nebesa >:D.

Ne predamo se po parih dneh, ne glede na leta :P.
Vedno vztrajamo do konca in še naprej.

Actarus16 ::

Bravo Nuclid :D

killer86 ::

Čestitke!!

12 sezona se bo zaljučila v nedeljo 11.2.2017 ob 17h.

13 sezona se bo pa začela v petek 23.2.2017 ob 17h.

klik

opeter ::

Koliko ur rabiš v povprečju, da prilezeš do 70. stopnje/levela?

Ker jaz občasno (mesečno 2-3 ure) igram stari Diablo 2 :)), trojko pa še nisem poskusil.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Izi ::

opeter je izjavil:

Koliko ur rabiš v povprečju, da prilezeš do 70. stopnje/levela?

Ker jaz občasno (mesečno 2-3 ure) igram stari Diablo 2 :)), trojko pa še nisem poskusil.

Stari igralci vedno začnemo v Adventure mode (brez zgodbe), kjer je minimum okoli 2 uri, povprečno pa okoli 6 ur.
Če boš pa prvič igral greš pa na Story mode, kjer skozi zgodbo počasi lezeš do level 70, kar zna trajati verjetno okoli 20 ur. Če torej igraš samo 2-3 ure na mesec boš do level 70 rabil pol leta :P

Matev ::

Koliko ur rabiš v povprečju, da prilezeš do 70. stopnje/levela?


če tii nekdo pomaga (boosta) je to par minut

opeter ::

Izi je izjavil:

opeter je izjavil:

Koliko ur rabiš v povprečju, da prilezeš do 70. stopnje/levela?

Ker jaz občasno (mesečno 2-3 ure) igram stari Diablo 2 :)), trojko pa še nisem poskusil.

Stari igralci vedno začnemo v Adventure mode (brez zgodbe), kjer je minimum okoli 2 uri, povprečno pa okoli 6 ur.
Če boš pa prvič igral greš pa na Story mode, kjer skozi zgodbo počasi lezeš do level 70, kar zna trajati verjetno okoli 20 ur. Če torej igraš samo 2-3 ure na mesec boš do level 70 rabil pol leta :P


Hehe, super. Hvala za podroben odgovor. :D

Matev je izjavil:

Koliko ur rabiš v povprečju, da prilezeš do 70. stopnje/levela?


če tii nekdo pomaga (boosta) je to par minut


Ne, ne, bi hotel normalno igrati, od začetka. :)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

potepuhec ::

Cestitke vsem za lepe dosezke, se posebej nuclidu za 1. mesto na 4.pl lestvici tako pozno v sezoni.

Stisnite, da boste tudi na koncu na vrhu ;)

nuclid ::

Evo, še 1. mesto na hardcore solo wizard lestvici z GR113.
 Rank 1 solo wizard HC - GR113

Rank 1 solo wizard HC - GR113

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nuclid ()

potepuhec ::

Opaaaa... svaka cast. Dobro si to zrihtal ;). Se je kaj lufta?

nuclid ::

potepuhec je izjavil:

Opaaaa... svaka cast. Dobro si to zrihtal ;). Se je kaj lufta?

Mal še je lufta, če ne umrem :)
««
142 / 157
»»