» »

Diablo III

Diablo III

Temo vidijo: vsi
««
143 / 157
»»

togo ::

Še ena sezona je mimo.:D

Še sklepno dejanje, ko bo IZI imel čas.;)

Izi ::

Slo-Tech Diablo 3 - Končna lestvica 12. sezone



Seasonal Journey - 9 Chapterjev (Chapter I-IV, Slayer, Champion, Destroyer, Conqueror, Guardian)

Chapter 9 - Guardian __ Matev
Chapter 9 - Guardian __ potepuhec
Chapter 9 - Guardian __ Izi
Chapter 9 - Guardian __ krneki
Chapter 9 - Guardian __ nuclid
Chapter 9 - Guardian __ killer86
Chapter 9 - Guardian __ Freya#
Chapter 9 - Guardian __ klasicni
Chapter 9 - Guardian __ togo
Chapter 9 - Guardian __ Zmajc
Chapter 9 - Guardian __ Vajenc
Chapter 9 - Guardian __ Actarus16
Chapter 9 - Guardian __ kkemikk
Chapter 9 - Guardian __ nomad_soul

Chapter 8 - Conqueror _ sixxs

Chapter 7 - Destroyer _ Andreos1
Chapter 7 - Destroyer _ paco

Chapter 5 - Slayer ____ Kenpachi
Chapter 5 - Slayer ____ sajmonmofo

Chapter 4 - IV ________ guybrush
Chapter 4 - IV ________ KaiV6
Chapter 4 - IV ________ Tribal
Chapter 4 - IV ________ miskoslo
Chapter 4 - IV ________ kentrix

Chapter 3 - III _______ bozicek

Chapter 1 - I _________ ru7


Hardcore Solo Greater Rift lestvica

_1. 113 (14:59) __ nuclid - HC Wizard
_2. 101 (12:15) __ potepuhec - HC Barbarian
_3. 100 (13:52) __ krneki - HC Demon Hunter
_4. 100 (14:54) __ togo - HC Demon Hunter
_5. _95 (14:04) __ Izi - HC Witch Doctor
_6. _92 (_9:46) __ Freya# - HC Wizard
_7. _90 (_9:40) __ Actarus16 - HC Demon Hunter
_8. _78 (_9:51) __ KaiV6 - HC Barbarian
_9. _70 (_6:51) __ Andreos1 - HC Barbarian
10. _48 (_6:36) __ Tribal - HC Witch Doctor
11. _27 (_6:48) __ Zmajc - HC Necromancer


Softcore Solo Greater Rift lestvica

_1. 106 (12:06) __ killer86 - Barbarian
_2. 106 (14:37) __ nomad_soul - Crusader
_3. 104 (13:38) __ kkemikk - Necromancer
_4. 101 (14:38) __ togo - Demon Hunter
_5. 101 (14:52) __ sixxs - Barbarian
_6. 100 (14:18) __ Actarus16 - Crusader
_7. _96 (13:38) __ Matev - Barbarian
_8. _95 (14:00) __ Vajenc - Demon Hunter
_9. _89 (13:47) __ klasicni - Demon Hunter
10. _88 (14:56) __ potepuhec - Demon Hunter
11. _87 (10:30) __ Izi - Witch Doctor
12. _86 (_6:13) __ sajmonmofo - Monk
13. _75 (_8:53) __ Zmajc - Barbarian
14. _75 (10:23) __ paco - Wizard
15. _60 (14:07) __ miskoslo - Monk
16. _55 (_2:05) __ guybrush - Barbarian
17. _35 (_7:31) __ Kenpachi - Necromancer
18. _30 (_3:56) __ kentrix - Demon Hunter
19. _20 (_3:53) __ ru7 - Monk
20. ___ (__:__) __ bozicek - Crusader


Paragon lestvica

_1. ____ | 2824 __ nuclid
_2. 2171 | ____ __ killer86
_3. _772 | 1247 __ potepuhec
_4. 1235 | 1236 __ togo
_5. 1234 | ____ __ nomad_soul
_6. 1204 | ____ __ kkemikk
_7. 1017 | ____ __ Matev
_8. _685 | 1011 __ Izi
_9. 1008 | 1003 __ Actarus16
10. ____ | _957 __ krneki
11. _942 | ____ __ sixxs
12. ____ | _873 __ Freya#
13. _834 | ____ __ Vajenc
14. _763 | ____ __ sajmonmofo
15. _757 | ____ __ paco
16. _696 | _147 __ Zmajc
17. _686 | ____ __ klasicni
18. ____ | _668 __ Andreos1
19. ____ | _644 __ KaiV6
20. _437 | ____ __ guybrush
21. _433 | ____ __ miskoslo
22. _277 | ____ __ ru7
23. ____ | _224 __ Tribal
24. _147 | ____ __ kentrix
25. _138 | ____ __ Kenpachi
26. __35 | ____ __ bozicek

111111111111 ::

nuclid, pa si ti ja na glavo padel. Koliko ur pa ti je šlo, da si se prebil tako visoko?

Kenpachi ::



:D
Zaraki Kenpachi.

nuclid ::

111111111111 je izjavil:

nuclid, pa si ti ja na glavo padel. Koliko ur pa ti je šlo, da si se prebil tako visoko?

Ni bilo sile. Sicer pa lahko nekdo zopet izračuna dnevno povprečje v pretekli sezoni, in objavi rezultat :D

Izi ::

nuclid je izjavil:

Ni bilo sile. Sicer pa lahko nekdo zopet izračuna dnevno povprečje v pretekli sezoni, in objavi rezultat :D

OK, sam si hotel izračun :P
Nuclid 12. sezona:

Monk - 303,5 ur
Wizard - 191,5 ur
Necro - 139,5 ur
Barbar - 23,5 ur
Crusader - 1 ura
---------------------
Skupaj: 659 ur
12. Sezona je trajala 94 dni

Če 659 ur razdelimo na 94 dni pride po 7,01 ur na dan.
Se pravi, Diablo 3 si igral prav vsak dan po 7 ur v povprečju. :D

111111111111 ::

Faaaaak. En šiht si naredil oz še več, ker gledamo dneve. :)

Izi ::

Pa poglejmo še naše D3 kariere oziroma izvensezonske paragone.
Imamo že enega junaka preko 3000. S tem se da verjetno že GR 115 igrati z levo roko :D


Slo-Tech Diablo 3 karierna lestvica


Hardcore Paragon

_1. 2851 __ nuclid
_2. 1682 __ togo
_3. 1391 __ potepuhec
_4. 1349 __ krneki
_5. 1290 __ Izi
_6. 1198 __ Actarus16
_7. 1040 __ Freya#
_8. _867 __ Andreos1
_9. _750 __ Vajenc
10. _729 __ Matev
11. _708 __ Tribal
12. _694 __ killer86
13. _690 __ KaiV6
14. _663 __ ru7
15. _567 __ Kenpachi
16. _523 __ miskoslo
17. _368 __ kkemikk
18. _184 __ Zmajc
19. __69 __ sajmonmofo
20. __59 __ klasicni
21. __42 __ bozicek
22. __40 __ guybrush
23. ____ __ nomad_soul
24. ____ __ sixxs
25. ____ __ paco
26. ____ __ kentrix


Normalna Paragon

_1. 3133 __ killer86
_2. 2953 __ nuclid
_3. 2874 __ potepuhec
_4. 1746 __ kkemikk
_5. 1648 __ togo
_6. 1564 __ ru7
_7. 1446 __ Izi
_8. 1441 __ sixxs
_9. 1354 __ Matev
10. 1270 __ Actarus16
11. 1234 __ nomad_soul
12. 1218 __ klasicni
13. 1097 __ Freya#
14. 1033 __ Vajenc
15. 1028 __ sajmonmofo
16. 1012 __ guybrush
17. _973 __ paco
18. _945 __ Zmajc
19. _917 __ KaiV6
20. _867 __ miskoslo
21. _859 __ kentrix
22. _858 __ bozicek
23. _815 __ Kenpachi
24. _803 __ Tribal
25. __46 __ Andreos1
26. __36 __ krneki

togo ::

Sedaj, ko je vsega konec, mislim na sezono in lestvice. Ko v miru počivamo
in srkamo pivo ali mleko (stvar okusa in let), je prišel čas, ne glede na vse,
da se zahvalimo za trud IZIju. :D

Torej IZI, res HVALA za tvoj trud z nami.

Freya# ::

Ja , se pridruzujem tej hvalnici.

Mi je vedno fajn pogledat tele lestvice in prebrat kake novice - zanimiovsti.

Drgac pa se enkrat cestitke nuclidu. Tako visok GR na HC je cela jeba. Respect!!!

Badwolff ::

Pred leti sem igral diablo 3, imam key, kako pa instaliram igro?
Na njihovi strani najdem samo je samo možnost buy

Izi ::

Badwolff je izjavil:

Pred leti sem igral diablo 3, imam key, kako pa instaliram igro?
Na njihovi strani najdem samo je samo možnost buy

Iz Blizzardove strani si potegni njihov Battle.net client
https://us.battle.net/account/download/
Posnami si tistega, kjer piše "Blizzard Battle.net® app" in ga nainstaliraj.
To je client za vse Blizzardove igre. Iz njega pa potem nainstaliraš katerikoli njihovo igro.

Shadow666 ::

Izi vsa čast in slava za ves trud ki ga vlagaš da lahko spremljamo napredek in se bockamo in hvalimo med sabo!
Kapo dol, če bi bilo več takih ljudi bi bil svet lepši =)
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

Matev ::

izija za predsednika

togo ::

Danes mi je uspelo narediti še zadnji master set dungeon 8-).
Zopet na 100% achievements.
Upam, da bodo pri Blizzardu, kmalu ponudili kaj svežega.
Če pa ne, potem je ta igra končana ;).

Lep snežni dan :D

Matev ::

v novi sezoni je nov "pet-pobiralec golda"
zopet medved - tak kot že mislim da vsaj dva obstoječa

Izi ::

Matev je izjavil:

v novi sezoni je nov "pet-pobiralec golda"
zopet medved - tak kot že mislim da vsaj dva obstoječa

13. sezona:


Novi portreti bodo imeli Imperius tematiko.
Novi pet bo pa medvedek imenovan Blaine’s Bear, ki je oborožen z ostrim predmetom in ves pošprican s krvjo.

Gift seti za 13. sezono so pa sledeči:
Barbarian – Might of the Earth
Crusader – Thorns of the Invoker
Demon Hunter – The Shadow’s Mantle
Monk – Monkey King’s Garb
Necromancer – Grace of Inarius
Witch Doctor – Raiment of the Jade Harvester
Wizard – Firebird’s Finery

Štart 13. sezone je pa v petek 23. februarja ob 17:00

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Actarus16 ::

Čestitke za uspehe v tej sezoni vsem :) Malo offtopic...a vseeno :D Malo sem poskusil Path of exile...a kdo od tukaj igra tole? Malo se še lovim a je še kar no...malo drugačna je,par stvari me moti,a bom malo igral...po moje si zasluži malo pozornosti...pa povejte,če je kdo že noter ;)

Izi ::

PoE ima svojo temo: POE - Path of Exile (Uradna Tema )
Jaz občasno igram obe.

Smurf ::

Izi je izjavil:

PoE ima svojo temo: POE - Path of Exile (Uradna Tema )
Jaz občasno igram obe.

Se ti da kaj napisati o primerjavi? S hitrim pregledem mi izgleda PoE zanimiv ampak bi rekel, da je end game manj zanimiv (ampak to sam kolikor sem preletel po internetu).

Izi ::

Smurf je izjavil:

Se ti da kaj napisati o primerjavi? S hitrim pregledem mi izgleda PoE zanimiv ampak bi rekel, da je end game manj zanimiv (ampak to sam kolikor sem preletel po internetu).
Oba sta tretje osebni akcijski RPG potem se pa podobnosti že skoraj nehajo ;)

Bojevanje, ki je bistveni element obeh iger je pri D3 opazno boljše, lepše in tekoče. Bojevanje v PoE v primerjavi z D3 deluje kar malo leseno.
So pa zato RPG elementi daleč boljši pri PoE. Izgradnja našega junaka ima tako obsežno drevo, da ga lahko tudi popolnoma zavoziš. Dobiti dobro opremo pa je pri PoE tudi neprimerljivo težje kot pri D3, zato cveti preprodaja, ki je narejena hudo nepraktično in primitivno, poteka izven igre, in je eden najslabših delov PoE. Tam blestijo Kitajci in bogataši. Zato je praktično edini uporaben in "pravi" način igranja SSF (Solo Self-Found), kjer je možnost menjave in kupovanja opreme onemogočena in si odvisen samo od tega kar sam najdeš.
Solo igranje je pri PoE svoja ločena liga in to je tudi ena izmed zadev, ki je najbolj pogrešana pri D3, ki nujno rabi ločene Solo lestvice, če hoče preživeti.

V obeh igrah je treba najprej svojega junaka spraviti vsaj do level 70, kjer se pravo igranje šele začne. Pri D3 gre to bistveno hitreje ampak dolgočasno, pri PoE pa je kar precej dela saj moraš iti skozi celo zgodbo, ki obsega 10 poglavij, kar traja precej časa, ampak je pa dosti manj dolgočasno kot pri D3, četudi to počneš vsako sezono znova.

Na koncu je kot pri vsakem akcijskem RPG ostane bolj ali manj enolično ponavljanje enega in istega. Po moje je pri PoE vseeno nekaj več end game.
Omenil bi še, da kdor hoče uspešno opravljati end game pri PoE, tega ne bo mogel početi zastonj. Najmanj kar je nujno je nakup dodatnega prostora v skrinji, ki ga je v zastonjski osnovi mnogo premalo za karkoli resnega.

Pri D3 gredo Paragoni v neskončnost, pri PoE pa gredo leveli "samo" do 100, ampak to dosežejo samo redki najbolj zagnani igralci. Do 80 gre zelo hitro, do 90 se je treba že močno potruditi, 100 pa za večino za vedno ostane samo nedosegljiva želja.

Omenil bi še Hardcore, ki je pri D3 daleč boljši in praktično edini pravi način igranja, saj imaš večino časa na voljo varovalko, ki ti oprosti eno napako. Pri PoE pa je Hardcore samo razlog za frustracije in ga ne priporočam, saj ni nobene varovalke in tudi če si močno pazljiv in overleveled, te sem in tja kdo ubije z enim udarcem ali pa umreš v kakšni eksploziji, ki jo spregledaš. Da vseh super močnih Bossov, ki imajo milijarde življenja in te ubijejo že samo z grdim pogledom sploh ne omnejam, saj se jih v Hardcore ne moreš nikakor izogniti, ker so nujni del zgodbe.

Smurf ::

Ok, sodec po napisanem bom verjetno po dolgem casu vseeno sel raje poskusiti spet D3. Hvala za razlago.

Actarus16 ::

Hvala IzI ... kot vedno lepo napisano in se do zdaj popolnoma strinjam :)

togo ::

Šment. Torej ni drugega trenutno.
Potem pa v petek ob 17h.8-)

Ajnstajn` ::

grem malo nazaj probat diablota. Mi lahko kdo na hitrco pove, kak je postopek za wizzarda? kateri set prvo, kateri set za speed rune in kateri set potem za GR push
//

Smurf ::

Ajnstajn` je izjavil:

grem malo nazaj probat diablota. Mi lahko kdo na hitrco pove, kak je postopek za wizzarda? kateri set prvo, kateri set za speed rune in kateri set potem za GR push

Jz bom po temle sel: http://teambrg.com/diablo-3/d3-seasonal...

Izi ::

Ker je 13. sezona praktično brez novosti se jo lahko lotimo opremljeni z znanjem o dosežkih iz 12. sezone. Tole je povzetek uradne Evropske Hardcore lestvice za 12 sezono.
Gledal sem samo Hardcore, ker tam ne moreš riniti z glavo skoti zid, dokler se ti enkrat ne posreči in zato so to bolj realni rezultati.

Hardcore rekordi 12 sezone: (paragoni so okoli 3000)
Barbarian (P2864) - GR 114 - Immortal, Hota
Crusader (P3081) - GR 118 - Akkhan, Condemn
Demon Hunter (P3269) - GR 113 - 6 Natalya / 4 Marauder, Sentry
Monk (P3268) - GR 112 - Sunwuko, Wave of Light
Necromancer (P3268) - GR 117 - Pestilence, Corpse Lance
Witvh Doctor (P2663) - GR 113 - Arachyr, Firebats
Wizard (P3503) - GR 117 - Firebird, Meteor

Hardcore s Paragoni okoli 1200: (izbral sem prvega na lestvici, ki je bil najbližje P1200)
Barbarian (P1258) - GR 108 - Immortal, Ancient Spear
Crusader (P1257) - GR 109 - Akkhan, Condemn
Demon Hunter (P1172) - GR 105 - 6 Natalya / 4 Marauder, Sentry
Monk (P1270) - GR 105 - Sunwuko, Wave of Light
Necromancer (P1254) - GR 107 - Pestilence, Corpse Lance
Witvh Doctor (P1148) - GR 104 - Zunimassa, Gargantuan
Wizard (P1125) - GR 108 - Tal Rasha, Meteor

Prva lestvica je neuporabna, ker za P3000 moraš igrati več kot 8 ur vsak dan skozi celo sezono.
Druga lestvica pa je za nas navadne smrtnike, ker do P1200 se da sedaj prilesti brez večjih problemov že v enem mesecu s približno 3 ure igranja na dan.
P1200 se mi zdi tudi najbolj optimalen paragon za razmerje vloženi čas / učinek. Naslednjih 1800 paragonov prinese komaj 10 dodatnih GRiftov, vložiti moraš pa vsaj dodatnih 500 ur farmanja :D

Razlike so zelo majhne. Med najslabšim in najboljšim klasom je maksimalno 5 GR razlike.
Če že moramo izbrati najboljšega in najslabšega potem je kot je videti najboljši klass 12. sezone Crusader z Akkhan opremo in Condemn skillom. Najslabši klass pa je kot kaže Witch Doctor.

Nekateri najboljši buildi so težki oziroma nevarni za Hardcore igranje, zato večina igra lažje builde, ki samo za malenkost zaostajajo so pa mnogo lažji in veliko bolj varni za Hardcore igranje.
Tako na primer pri Wizardu skoraj vsi igrajo Tal Rasha, Meteor, kljub temu, da je bil rekord dosežen s Firebird, Meteor. Tal Rasha je v primerjavi s Firebird precej bolj trpežen in bolj varen na Hardcore.
Enako je pri Witch Doctorju, kjer se rekordi dosegajo z Arachyr, Firebats pri katerem moraš stati sredi sovražnikov in hitro narediš napako, zato večina raje igra Pet Doktorje, kjer praktično ne moreš umreti saj se borijo naši ljubljenčki, medtem ko je Doktor zadaj na varnem. Zanimivo, da je Zunimassa Gargantuan praktično enakovreden Helltooth Gargantuanom.

Če se komu zdi, da se je po 12 sezonah že malo naveličal Diabla, naj preklopi na Hardcore. Igra dobi čisto novo dimenzijo.
Pravi Diablo fani bomo vsi na Hardcore. Premišljujem celo, da bi tukaj spremljali samo še Hardcore lestvico. A res še koga zanima tisti dolgočasni softcore popolnoma brez adrenalina?
Ni ga čez občutek, ko pri visokem GRiftu nepremično obtičiš sredi največje gužve, hkrati opaziš da so vsi skilli na cooldown in ti srce za hip zastane :))

Zmajc ::

Osebno sem se naveličal diabla, period. Sicer je pa prav očitno, da gre igra počasi a sigurno v maintanance mode.

Izi ::

Zmajc je izjavil:

Osebno sem se naveličal diabla, period.
Potem si moraš pa na namizje nujno namestiti ta novi wallpaper za 13. sezono :P

Smurf ::

Jaz bom pomoje kar softcore poskusil, nisem ze vsaj 2 leti igral tega, tako da ne grem hardcore iz nule. Me prav zanima, ce me bo nazaj prijelo, ali mi bo spet postalo dolgcas po parih urah.

Izi ::

Kdor podrobno ne spremlja vseh novic verjetno ne ve, da je 2 dni nazaj prišel en zelo pomemben patch, ki sicer ne spreminja nič kar se tiče gameplaya ampak ima pa ker nekaj drastičnih background sprememb.
Bistveno je, da je sedaj memory od igre in celotna komunikacija med serverjem in clientom kodirana, tako da jo ne more noben stranski program več brati. Posledica je, da ne deluje več noben Bot in Hud program :D
Hkrati so naredili še en banwave in bannali vse goljufe iz 12. sezone.
13. sezona bo torej popolnoma 100% čista vseh Botov in goljufov s Turbo HUD in ostalimi overlay pripomočki. Je pa vprašanje koliko časa bo kodiran memory zadržal hackerje, ki sigurno ne bodo počivali. Še posebno izdelovalci Botov se bodo trudili, ker dobri Boti se prodajajo za drag denar. Jih pa po moje čaka kar težko delo, če jim bo sploh uspelo.

Kenpachi ::

To je pa dejansko fina novica.
Zaraki Kenpachi.

togo ::

Oprosti IZI, a če je velik interes, zaščita ne bo zdržala več kot en teden.
Tako pač je to, v tem svetu denarja. Reveži se bomo pač trudili kakor do sedaj.

Samo neomadeževana duša lahko reši nebesa pred peklom8-).

Izi ::

togo je izjavil:

Samo neomadeževana duša lahko reši nebesa pred peklom8-).

A si preigral story mode? Kar se tiče ljudi so nebesa enako ali pa še bolj nevarna kot pekel. Angeli iz nebes so bili prvi, ki so hoteli uničiti ljudi.
Imamo 3 strani in iz naše Nephalem strani so sovražniki oboji, tisti ki prihajajo iz zgoraj in tisti iz spodaj. Naš Nephalem je močnejši od obojih in na koncu 5. poglavja se tudi Angeli zavejo, da je samo še vprašanje časa kdaj bo naš super Nephalem izgubil živce in začel čistiti tudi nebesa >:D


Tole pa je najnovejši Tier list buildov za 13. sezono:

Očitno je Rhykker prišel do iste ugotovitve, kot jaz včeraj. Crusader z Akkhan setom in Condemn skillom je trenutno najmočnejši build v igri.

Tukaj je podroben opis za ta build:

Najlepše pri tem buildu je, da se pushing build in speed build samo malenkost razlikujeta. Resno premišljujem, da bi se ga lotil, ampak Crusaderja nisem še nikoli resno igral in verjetno ne bi bilo pametno, da se kar takoj lotim Hardcore variante :D

togo ::

20 ur in 1 minuta

season journey finish 8-)

Izi ::

Čestitke.
Sem opazil, da ste nekateri čisto divji. Nuclid se že bliža P900 8-O. Togo in Kkemikk pa sta tudi že preko 600.

Jaz sem to sezono bolj počasen, šele P440, sem se moral najprej naučiti Thorns build, da sem sploh lahko začel igrati Crusaderja. Šele danes sem za silo zbral opremo za prehod na Akkhan set.

Smurf ::

Matr, jaz sem si izrecno vzel za vikend cas za d3 pa se komaj pri P385 :p.

guybrush ::

Season journey koncan 14ur16min :P

Curses conquest je zabugan btw.

togo ::

A toliko BUGov, kot je v tej sezoni, pa še nisem doživel.
Tako, da tudi sezono, kao še nisem končal.
No ja, se vidi, koliko jim je še mar.

Matev ::

najhujša napaka
max 2 igralca v public igri

zakaj tega ne popravijo - mislim in izgleda kot da hočejo namerno ugasniti igro

Zmajc ::

Matev je izjavil:

najhujša napaka
max 2 igralca v public igri

zakaj tega ne popravijo - mislim in izgleda kot da hočejo namerno ugasniti igro


Hmm se mi je zdelo čudno da ni nikogar v bounty igrah. :))

Izi ::

Samo dva buga sta. Glede na precej drastičen zadnji patch, ki je močno spreminjal tako serverski del kot klient del je to melenkost :P
1. Pri sezonskem journeyu je napaka ker ne registrira tretjega Conquesta in zato ne moreš postati Guardian. Napaka je že prijavljena Blizzardu.
2. Pri multipleyerju pa je menda nek problem pri nekaterih javnih grupah, kjer se tretji in četrti igralec nikoli ne pridružita.
Problem je samo pri Public grupah. Grupe iz preko komun in klanov delujejo brez problemov. Ampak pravi Nephelemi tako ali tako igrajo samo solo zato se jih ta napaka ne tiče ;)

Jarno ::

Zanimiva anekdota iz te sezone. S crusaderjom sem zadnja dva set itema "zadel na loteriji" kar v griftih (16 in 18), ko sem delal seasonal journey. LOL.
Thorns build v solo postane dolgočasen tam po griftu 60, ker moraš enega po enega moba čistit, bom verjetno kar condemn build farmal.
#65W!

Zmajc ::

Thorns build je bolano nefunm od 1. minute naprej.

Izi ::

Meni se pa Thorns build ni zdel slab. Res da moraš praktično vsakega sovražnika posebej kliknit, kar po nekaj urah začne boleti prst ;), ampak vsakega ubiješ z enim udarcem vključno z Rift Guardianom.
S Thorns buildom sem z bolečim prstom prilezel do GR 75, potem sem pa preklopil na Condemn in je občutno boljši, sedaj sem že končal GR 87 :D in to v samo osmih minutah s še vedno začetno opremo.
Condemn je res močan, ampak je pa treba kar precej pazljivo krmariti med sovražniki in zraven usklajeno delati s skilli. Tam okoli GR 90 te vsaka napaka hitro stane življenja. Čeprav bo šlo verjetno nad GR 100 tega Crusaderja ne bi priporočil za Hardcore.

Izi ::

Ta tedenski Challenge Rift pa bolje da pozabite. Škoda časa.
Demon Hunter s tako neumnim buildom, da ne samo da ne moreš nič ubiti, še preživeti se ne da. Noben normalen igralec ga ne bo zmogel končati, zato ne izgubljajte čas. Jaz bi rabil okoli 30 minut, da bi ga končal ;)
Končati ga uspe zgolj Wudio, ki ga je sestavil in še par najbolj profesionalnih igralcev. Do sedaj se je našlo 5 norcev, ki so ga končali pravočasno :))
Če kdo želi pravi Challenge pa naj le poskusi :P

Izi ::

Akarat favors me! :D
GR 92 je padel že pri P700. Crusader je res super to sezono. Sicer konstantno umiram ampak divjam pa kot tornado, ki za seboj ne pušča ničesar živega.

krneki ::

LoL no...gledam malo leaderboard in en folk se je matru po 2 ure s tem challenge riftom. Jaz sam takoj vedel da tuki neki ne štima k me je neki fental v prve 10 sekundah :))

Izi ::

The following hotfix is now live:

General
- Fixed an issue that would prevent games set to Public from filling up beyond two players

yxiz ::

Pozdravljeni.

Po slabem letu grem malo nazaj v diablo pogledat, bi me bil kdo pripravljen danes zvečer boostat do lvl 70, v tej aktualni sezoni?

LP

nickname pa mam: coupet#2299
««
143 / 157
»»