» »

Diablo III

Diablo III

Temo vidijo: vsi
««
141 / 157
»»

togo ::

Malo spodbude pred novo sezono.

Od čertka 6.9. po 17h DOUBLE GOBLIN EVENT.

Kar pomeni, ko vidiš enega, VEŠ, da je drugi ne daleč stran.

potepuhec ::

togo je izjavil:

Malo spodbude pred novo sezono.

Od čertka 6.9. po 17h DOUBLE GOBLIN EVENT.

Kar pomeni, ko vidiš enega, VEŠ, da je drugi ne daleč stran.


A si ziher, da je datum pravi? ;)

Matev ::

goblini

čas za manjkajoče petse za tiste ki jih še nimajo

menagerist goblin - only in bounties

togo ::

Pardon, 6.11. Hvala Pote, se opravičujem.

klasicni ::

Tole bi naj bili top buildi v naslednji sezoni, če koga zanima...

FireSnake ::

To ratuje že tako neokusno, da sploh ne veš več, kje si ....
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Izi ::

Povzetek je, da so LON buildi zaostali tako daleč, da nimajo več smisla sploh glede na to kako težko jih je sestaviti. Treba je izbrati en set, pri tem pa je sedaj praktično vseeno kateri klas in kateri set. Povprečni igralec bo z vsemi prišel nekje do GR 95.
Se pravi sedaj lahko končno vsak izbere svoj najljubši klas in najljubši set in se še vedno bori za lestvice.

togo ::

Zgodilo se je, kakor je napovedal IZI - moja prva stotka 8-) HC gr 100 ELEKTRIČNA SENCA:D.

Angeli v nebesih sedaj mirno dremljejo :).

togo ::

Še slika,. Upam, da mi je uspelo narediti prav.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: togo ()

Freya# ::

Congratz !!!
Moji angeli se bojo moral pa se mal nacakat :)

potepuhec ::

togo je izjavil:

Zgodilo se je, kakor je napovedal IZI - moja prva stotka 8-) HC gr 100 ELEKTRIČNA SENCA:D.

Angeli v nebesih sedaj mirno dremljejo :).

Cestitke... pa se na HC ;)

nuclid ::

togo je izjavil:

Zgodilo se je, kakor je napovedal IZI - moja prva stotka 8-) HC gr 100 ELEKTRIČNA SENCA:D.

Angeli v nebesih sedaj mirno dremljejo :).


Čestitke :)

togo ::

V zahvalo za čestitke še SC gr1008-)



Lp

sixxs ::

togo...respect...

KaiV6 ::

Kaksna "sramota" na Blizzconu za Diablo3, vse ostale Blizz igre so imele neko zanimivo "whats next?" prezentacijo, za D3 pa so govorili o tem kako so razvili vizualne efekte za bonespear skill od necrota .. :)
wow :)
dejansko karkoli drugega o D3 bi povedali, bi bilo bolje, kot to vceraj :)
no, vsaj razocaran nisem, ker dejansko nisem nic pricakoval :)

p.s. togo .. respect .. se vidimo v cetertek naslednji teden :)
<insert>podpis.html</insert>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KaiV6 ()

Izi ::

Počasi se bo treba začeti ogrevati. Pred začetkom sezone poglejmo še naše kompletne paragone.


Slo-Tech Diablo 3 karierna lestvica



Hardcore Paragon

_1. 1463 __ togo
_2. 1143 __ Izi
_3. 1044 __ potepuhec
_4. 1028 __ Actarus16
_5. _977 __ nuclid
_6. _916 __ Freya#
_7. _826 __ Andreos1
_8. _750 __ Vajenc
_9. _729 __ Matev
10. _705 __ Tribal
11. _694 __ killer86
12. _663 __ ru7
13. _567 __ Kenpachi
14. _547 __ KaiV6
15. _523 __ miskoslo
16. _368 __ kkemikk
17. _105 __ Zmajc
18. __59 __ klasicni
19. __40 __ guybrush
20. ____ __ sixxs
21. ____ __ kentrix


Normal Paragon

_1. 2902 __ nuclid
_2. 2866 __ potepuhec
_3. 2734 __ killer86
_4. 1563 __ ru7
_5. 1558 __ kkemikk
_6. 1430 __ Izi
_7. 1428 __ togo
_8. 1358 __ sixxs
_9. 1214 __ Matev
10. 1195 __ klasicni
11. 1120 __ Actarus16
12. 1088 __ Freya#
13. 1008 __ guybrush
14. _946 __ Vajenc
15. _917 __ KaiV6
16. _910 __ Zmajc
17. _860 __ miskoslo
18. _858 __ kentrix
19. _815 __ Kenpachi
20. _803 __ Tribal
21. __46 __ Andreos1

sajmonmofo ::

ouu vidim da bo treba skompletirat nekega wol monka spet :P

btw neki sem skozi padel na lestvici (ja sem v komuni ze od zacetka ;P)

Izi ::

sajmonmofo je izjavil:

btw neki sem skozi padel na lestvici (ja sem v komuni ze od zacetka ;P)
Že 10. sezono si zelo hitro zaključil, celo 11. sezono pa si sploh popolnoma izpustil. Sem sklepal, da si končal z Diablom če te pol leta ni bilo na spregled :P
Ampak ni panike, iz komune in mojega spiska brišem samo tiste, ki že več kot leto niso zagnali igre. Še vedno si na spisku in če boš igral 12. sezono boš tudi na lestvici.


Kar pa se tiče buildov sem testiral WD Helltooth Gargantuana in brez večjih problemov prilezel do GR 95. Seveda z dobro opremo in 1400 paragoni.
Najbolj enostaven build za igranje v celi igri, praktično ne delaš nič, samo občasno moraš pritisniti eno ali dve tipki in to je vse, umreti tudi skoraj ne moreš ampak GR 95 je pa praktično maksimum saj za kaj več zmanjka časa. Na obnašanje Gargantuanov ne moreš kaj dosti vplivati.
Na GR 96 so Garganutani že enostavno prepočasni in tudi huda spretnost in velika sreča tega builda ne spravita do GR 100. Morda če bi imel več kot 2000 Paragonov.
Se pravi za rekorderje, ki mislijo iti preko GR 100 Gargantuani to sezono še vedno niso prava izbira. Po drugi strani pa bodo (po mojem mnenju) solo igralci ravno s tem buildom najhitreje prilezli do Paragon 1000. Build je konstanten in pri GRiftih ne rabiš prav nobenega "ribarjenja". Ne glede kako slab ali dober je GRift ga končaš skoraj istočasno. GR 90 je pa že speed farm saj ga brez problema končuješ v manj kot 7 minutah.

sajmonmofo ::

ja poletne sezone mi ne sedejo prevec, bomo zdaj vec ko je tema ob 16h :P

togo ::

No, tudi sam sem testiral WD Helltooth Garga, le da na HC.
GR 90 v 10 min na 95 mi pa zmanjka časa, morda z dobrim riftom, vendar to ni moj pajac, tako da sem zelo zadovoljen z dosežkom.

Ne pozabite, jutri pa do začetka sezone DOUBLE GOBLIN EVENT.

Lp

Matev ::

a ni goblin event samo za ameriko

kkemikk ::

Bolje bi bilo z začetkom sezone tale goblin event, ne pa zdaj do začetka. Bedno

Matev ::

goblin eventa ni
je samo za ameriko

Zmajc ::

Patetika po celi črti.

Diablo franšizo spet tretirajo kot nezaželjenega bastarda

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Izi ::

Matev je izjavil:

goblin eventa ni
je samo za ameriko

To ne drži, širiš dezinformacije :|
Eventa ni, ker se začne šele danes popoldne ob 17:00

Tukaj imaš najavo Goblin Eventa za Evropo: https://eu.battle.net/d3/en/blog/211645...
This Double Goblin event will begin in the EU region on November 6 at 17:00 CET,
and ends on Thursday, November 9 at 17:00 CET.


Pa potrebno je omeniti, da ta dvojni event deluje samo na tiste Gobline, ki se pojavljajo posamezno. Tu bosta vedno po dva.
Supine Goblinov, ki pridejo iz Banditskega stopla in pa Rift Goblin skupine ostenejo enako številčne.

Zmajc ::

Itak irelevantno, wtf še sploh igra D3 v času med 2 sezonama?

Izi ::

Zmajc je izjavil:

Itak irelevantno, wtf še sploh igra D3 v času med 2 sezonama?

Ne boš verjel, ampak kljub častitljivim letom Diabla 3, še vedno v igro vsakodnevno prihajajo čisti novinci. Brez večjih problemov se da najti noobe, ki v kampanji prvič počasi lezejo proti level 70.
Vse skupaj je bilo menda prodano že preko 40 milijonov kosov. Medtem ko sezone igra kakšnih 10 milijonov igralcev jih tudi vmes med sezonami najdeš kakšnih milijon. In v te številke se sploh ne šteje velikanska Azijska regija, kjer je igra zastonj imajo pa seveda mikrotransakcije s katerimi Blizzard služi več kot z Američani in Evropejci, ki samo na vsakih par let plačamo 15 € za kakšno nadgradnjo.

Matev ::

goblin event
vsepovsod sem zasledil samo za ameriko ...

my bad

očitno je tudi eu ... izi - car
si mi polepšal dan

glih danes sem naredil angy chicken build... bo idealen za gobline lovit
https://eu.battle.net/d3/en/profile/Pet...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matev ()

KaiV6 ::

Diablo 3 je imel vec updejta v Overwatchu kot v Diablu 3 za letosnji Blizzcon :),
3 legendary skini Zarya - barb, Roadhog - butcher, Reinhardt - crusader, pa en del nove mape je skeleton king lair :)
<insert>podpis.html</insert>

Izi ::

Na voljo je nov Challenge Rift, ki ga ne končajte ampak si ga prišparajte za štart nove sezone !!!
Tokrat je to WD Helltooth Garg build, ker pomeni, da bo na začetku sezone vse skupaj vzelo največ 5 minut in že bomo bogatejši za sledeče dobrote:
 Klikni na sliko za povečavo

Klikni na sliko za povečavo

Na sliki manjka še 4,6 milijončka Golda. S takim bogastvom bo začetek sezone neskončno lažji ;)

klasicni ::

Kaj to odšpilaš ko prideš do lvl 70, ali lahko kar takoj?

Zmajc ::

Kadarkoli po začetku sezone, mail claimaš lahko kjerkoli.

KaiV6 ::

Zakaj pa se Gem of Ease lvl 25 in takoj vseh 6 itemov seta ne dajo zraven ? :)
<insert>podpis.html</insert>

Zmajc ::

Bi blo še najboljše. :P

kkemikk ::

Pa najboljše da štartamo kar s paragon lvl 1000

Izi ::

Foro z Challenger Riftom smo izkoristili že prejšnjo sezono, bistvena razlika sedaj pa je, da so dvignili nagrado za končani challenge in sedaj dobimo zraven še 10 kosov Death's Breath.
Prav ta Death's Breath je najdragocenejši material, ki ga je drugače nemogoče dobiti pred level 60. Vse ostalo lahko nafarmaš kadarkoli če si le vzameš čas.
Death's Breath je nujen, če hočeš nadgraditi našega kovača in ciganko do level 12, za uporabljati Kocko in za konvertirati beli meterial v rumenega.

Zaradi možnosti, da si že od level 1 naprej lahko scraftaš level 70 2H orožje z -30 level reduction, marsikdo dela načrte kako bo že od level 40 naprej uporabljal level 70 orožje :))
Teoretično je to sedaj mogoče, praktično pa bo marsikdo razočaran, ker bo zapravil ves denar za craftanje in rerolanje pa ne bo nikoli dobil level reduction affixa, če pa že bo prej padlo tam okoli -5 kot pa -20 ali več :P
Če pa se ti slučajno userje pa seveda dobiš velikanski pospešek in z level 70 orožjem kar poletiš tam nekje do level 65, ko tudi to mogočno orožje izgubi vso svojo moč.
In ravno te najpočasnejše levele od 65 do 70 bo še vedno treba mukoma in počasi trpeti skoraj pol ure da se prebiješ skozi, tu pomaga edino kakšno legendarno 2H orožje, če imaš srečo da ti pade.

KaiV6 ::

Ne vem ce je kdo v nasem communitiju naredil kaksno slo d3 groupo v battle.ne, kolikor sem zasledil sprejme več članov kot klan v D3, no sej ce bi kdo do zdej naredil, bi ze objavil link :)

no tukaj je link, naj povem da za fancy moderiranje nimam casa :) bom pa vse znane v tej temi povisal v mode :)

https://blizzard.com/invite/wB30ytNaX
<insert>podpis.html</insert>

kkemikk ::

Je kdo za začetno grupo ob startu sezone? Bi šlo napredovanje do lvl 70 malo hitreje.
Mogoče celo grupa za farmanje paragonov?

Jaz bom igral necro (Rathma DPS in zDPS)

Izi ::

Sem malo testiral trenutni Challenger Rift in moram reči, da ga je dokaj težko opraviti v zadanem času.
Američani imajo Heltooth build, ki je močan in simple ko pasulj, v Evropi pa imamo Zuni build, ki dela precej manj damagea, pa še mane zmanjkuje. Se bo treba kar malo potruditi na začetku sezone.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

KaiV6 ::

Eno noob vprasanje :) nisem se delal chalenge riftov ... a to imas en poizkus in pol konec, al imas poljubno poizkusov dokler pac ne dosezes boljsega casa ? :)
<insert>podpis.html</insert>

Izi ::

Na voljo imaš neomejeno poskusov. Tudi ko ga že enkrat končaš lahko še naprej igraš, da izboljšaš svoj čas. Challenge Rift ima namreč svojo lestvico.
Build in težavnost sta fiksna in ne moreš nič spreminjati edino tistim šestim skillom lahko premikaš mesta, da si jih prirediš po svoji želji.
Buildi so večinoma dokaj lahki, ampak čas v katerem moraš zadevo končati, da se šteje kot končano, je pa ponavadi samo okoli 5 minut in se je treba kar potruditi, da ti uspe. Redko gre v prvem poskusu.

Rift lahko treniraš že sedaj, samo končati ga ne smeš pravočasno, da boš lahko nagrado, ki jo dobiš skozi mail na prvem liku, ki ga zaženeš po končanem Challenge Riftu, prevzel šele v novi sezoni.
Pa dobro je vedeti, da se Rift ne spreminja in si torej lahko zapomniš kje so stolpi in katera je najlažja pot.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

KaiV6 ::

za tiste, ki smo res tapravi lenuhi :) route challenge rifta :)

https://imgur.com/a/84WNA
<insert>podpis.html</insert>

sajmonmofo ::

kdaj je zdaj start? 17h normalno ali -1h zimski cas :P

Matev ::

challenge rift sem naredil solo v tretjem poskusu

Izi ::

sajmonmofo je izjavil:

kdaj je zdaj start? 17h normalno ali -1h zimski cas :P

Točno ob 17:00
Mimogrede, zimski čas ne obstaja :P, ker je to normalni pravi čas, ki se uporablja že tisočletja. Poletni čas je pa moderna iznajdba, ki se čez poletje uporablja zadnjih par desetletji in uro prestavi za eno uro naprej od prave ure.

Tukaj imaš tudi Countdown, da ne boš zamudil ;)
Pa še močno uporaben Season 12 Journey Tracker, do boš lahko načrtoval kako čim hitreje dobiti "free" set.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

potepuhec ::

kkemikk je izjavil:

Je kdo za začetno grupo ob startu sezone? Bi šlo napredovanje do lvl 70 malo hitreje.
Mogoče celo grupa za farmanje paragonov?

Jaz bom igral necro (Rathma DPS in zDPS)


Midva s Kito isceva grupo za zacetek sezone... ce se nimas skupine bi lahko skupaj startali pa potem rabimo se samo enega :)

Matev ::

mene lahko date poleg

bom koristen

Izi ::

To pa je brzinska sezona, paragoni še nikoli niso leteli tako hitro :))

WD je imel to sezono hud problem, da je dobil daleč najmanj uporaben set. Tako sem moral najprej nafarmati Helltooth set, da sem sploh lahko začel, ampak potem je pa poletelo.
Sem mislil probati GR 70, pa je šlo brez ustavljanja vse do GR 80 in to z najbolj osnovno opremo. Par GR 80 GRiftov pa sem bil že Paragon 500 :D

sajmonmofo ::

jaz pa nedobim rorg pa da se jebes ;D zgleda nerfali drop al kaj...

Matev ::

guardian dosežen
:)
««
141 / 157
»»