» »

Diablo III

Diablo III

Temo vidijo: vsi
««
34 / 157
»»

St235 ::

Matev je izjavil:

Ne razumem


škoda zate

mnogo zamujaš


jap, cc 10.000 rutinskih klikov med tem, ko gledaš nadalevanko. not my cup of tea.

Matev ::

jap, cc 10.000 rutinskih klikov med tem, ko gledaš nadalevanko.


kaj pa tebe navduši

s čim se ukvarjaš?

oziroma kaj počneš z računalnikom
(resno sprašujem)

ahac ::

Sej ni edini, ki se je hitro naveličal Diablo 3...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

]Fusion[ ::

ahac je izjavil:

Sej ni edini, ki se je hitro naveličal Diablo 3...

Enako pri meni :P
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

Dami ::

ahac je izjavil:

Sej ni edini, ki se je hitro naveličal Diablo 3...

+1

+2
Rabil več ko mesec (lack of time & interest) da sn prišu do inferno, potem pa sploh nisem več logal. Pa nisem tak preveč proti farmanju, sam tole ni način.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: ahac ()

ABX ::

Dami je izjavil:

ahac je izjavil:

Sej ni edini, ki se je hitro naveličal Diablo 3...

+1

+2
Rabil več ko mesec (lack of time & interest) da sn prišu do inferno, potem pa sploh nisem več logal. Pa nisem tak preveč proti farmanju, sam tole ni način.


+3

Jaz bom kar prodal account.

Igro sem kupil ker sem zaupal Blizz-u, ampak ta igra me je razočarala in naslednjič bom bolj skeptičen do njihovih iger.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

BladE_ ::

Dami je izjavil:

sam tole ni način.


Kaj pa je način? Ne razumem nekaterih, ki mislijo/so mislili, da bo igra delovala po principu "začneš in končaš", simple as that... Tudi meni ni všeč, da je potrebno toliko farmanja ampak spet, če bi bilo tako enostavno bi se pa pritoževali, da je prehitro konec.
Akcija - Reakcija

St235 ::

Matev je izjavil:

jap, cc 10.000 rutinskih klikov med tem, ko gledaš nadalevanko.


kaj pa tebe navduši

s čim se ukvarjaš?

oziroma kaj počneš z računalnikom
(resno sprašujem)


Glede na to da govorimo o igrah obstaja konkretna razlika med tem ali rutinsko natepavam miškin gumb medtem, ko gledam serijo ali taisto počnem medtem, ko z zanimanjem spremlajm zgodbo/uživam v izzivu, ki ga nudi igra itd.

Ne vem, enako kot v življenju ne bi mogel uživat v delu za tekočim trakom mi je tudi diablo po začetnem navdušenju začel hitro dojedat. Sploh ko naj bi za uspešno nadalejvanje cc 50 ur drgnil nightmear za denar in butcherja za iteme.

BladE_ je izjavil:

Dami je izjavil:

sam tole ni način.


Kaj pa je način? Ne razumem nekaterih, ki mislijo/so mislili, da bo igra delovala po principu "začneš in končaš", simple as that... Tudi meni ni všeč, da je potrebno toliko farmanja ampak spet, če bi bilo tako enostavno bi se pa pritoževali, da je prehitro konec.


Obstaja bistvena razlika med tem, da je igra dolga in med tem, da je igra dolga zao ker 90% časa grindaš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

PARTyZAN ::

Ti si itak PR, in tvoje mnenje ne šteje.

Also: Vsi, ki ste "razočarani" nad igro: Koliko ur imate preigranih? Koliko ste pričakovali?

Remember: gre za igro brez monthly subscriptiona.

Vajenc ::

Koliko ur imate preigranih? Koliko ste pričakovali?

Če me že sprašuješ ...

Pričakoval sem precej več ur, kolikor sem jih preigral.

Remember: gre za igro brez monthly subscriptiona.

Ravno zato.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

]Fusion[ ::

PARTyZAN je izjavil:

Ti si itak PR, in tvoje mnenje ne šteje.

Also: Vsi, ki ste "razočarani" nad igro: Koliko ur imate preigranih? Koliko ste pričakovali?

Remember: gre za igro brez monthly subscriptiona.

Preigranih nekje okoli 80ur. Samo ko pogledam nazaj sem se res zabaval samo četrt časa. Ostali čas je blo obsesivno klikanje iz navade. Aja pa seveda brskanje po AH je blo tudi nekaj ur :P
Recimo za Skyrim imam več kot 100ur preigranih in mi ni niti za eno žal. Pri D3 pa se lahko za marsikatero preigrano uro zamislim, če je bila res potrebna ali zabavna.
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ]Fusion[ ()

PARTyZAN ::

No vidiš, okusi so različni. Meni pa recimo Skyrim ne paše. Pa kaj? Torej igra te je zaposlila za 80 ur, koliko jih dobiš za enak denar pri veliki večini konkurence?

Vajenc: Tebe ne sprašujem, ker si PR :>

Vajenc ::

PARTyZAN je izjavil:


Vajenc: Tebe ne sprašujem, ker si PR :>


Me moraš potem specifično izvzeti, ker napisal si:
Vsi, ki ste "razočarani" nad igro: Koliko ur imate preigranih? Koliko ste pričakovali?
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

ABX ::

PARTyZAN je izjavil:

Ti si itak PR, in tvoje mnenje ne šteje.

Also: Vsi, ki ste "razočarani" nad igro: Koliko ur imate preigranih? Koliko ste pričakovali?

Remember: gre za igro brez monthly subscriptiona.


60-80 ur, se ne spomnim zdaj.
Za primerjavo. Total War: Fall of the Samurai, 15Eur za 110 ur.

60Eur ni vredna, 10-20 Eur je bolj realno.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

PARTyZAN ::

Upam, da ne hodiš v kino. Ali na kavice for that matter.

ahac ::

Eh, 60€ za Diablo 3 ni blo najslabš porabljenih 60€ v lajfu. :P
Si pa nisem mislu, da mi bo tako hitro postal tako dolgočasen...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Vajenc ::

ahac je izjavil:

Eh, 60€ za Diablo 3 ni blo najslabš porabljenih 60€ v lajfu. :P
Si pa nisem mislu, da mi bo tako hitro postal tako dolgočasen...

+1

jaz sem tudi že slabše zapravil 60€, ampak dolgočasen je pa res postal prehitro

:P
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

]Fusion[ ::

PARTyZAN je izjavil:

No vidiš, okusi so različni. Meni pa recimo Skyrim ne paše. Pa kaj? Torej igra te je zaposlila za 80 ur, koliko jih dobiš za enak denar pri veliki večini konkurence?

Vajenc: Tebe ne sprašujem, ker si PR :>


Saj če gredaš €/h se je diablo splačal in mi ni žal, da sem si nabavo. Samo tak ko nazaj gledam na preigrane ure imam iz Skyrim več zanimivih zgodb kot pa iz D3 :). Za D3 je povzetek to da si klikal kot nor :P. Za skyrim pa le lahko razlagaš kako si raziskoval svet in videl zanimive reči. Na kratko povedano mi je žal, da sem tolko preigral D3 :P Bi bilo čisto dovolj če bi končal pri lvl 60 al pa še prej.

V začetku ko sem še bil navdušen nad D3 sem razmišljal tudi o nakupu Torchlight 2, ki je na steam za manj kot 20€ al nekaj takega. Samo sem čez čas spoznal, da bo zadeva spet samo neki grind na koncu :P Potem pa raje špilam nekaj z več zgodbe (recimo the walking dead ep1&2 sta me navdušla).

Aja pa še eno razočaranje pri D3 je zgodba. Vsaj ta glavna zgodba, ki je zelo plehka :P Kaj pa ne morem rečt za ostali svet. Zgodbe tvojih follower-jev in ostalih ljudi ter pošasti je zelo zanimiv. Zaradi tega me je malo začelo skrbet kaj bo Blizz naredil iz Warcraft the movie :)
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

ABX ::

PARTyZAN je izjavil:

Upam, da ne hodiš v kino. Ali na kavice for that matter.


Ni samo eur/čas. Diablo 3 mi ni pustil kakega dobrega spomina/okusa. To mu zamerim.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Peters ::

Tisti, ki ste razočarani nad igro, ste igrali tudi prvi in drugi del Diabla? Ker sam koncept ni tako drugačen (razen tega, da se oprema prodaja po uradni poti in ne na ebayu).

Sicer pa: 140ur igranega, zlevelal 2 karakterja ... to se mi zdi še relativno zanimivo, medtem ko samo inferno nabijanje niti ne toliko.

detroit ::

slab ti je argument da je nekdo velik ur preigral vs ni subscriptiona. Sj ne bi niti kupu če ne bi pričakoval tega ane?
Skero

sash69 ::

Peters je izjavil:

Tisti, ki ste razočarani nad igro, ste igrali tudi prvi in drugi del Diabla?


Točno to se tudi jaz sprašujem, ko berem ves ta "gnev" nad igro. Fani serije in tisti ki so v igranje D2 v 10 letih vložili verjetno vsaj 50-kratnik tistega časa, ki ga je zaenkrat najbolj zagret igralec D3 "preživel" v igri, so dobili točno tisto kar so želeli.

Jaz si to razlagam tako: igralcev in fanov igre D2 je (bilo) ogromno, zato so ustvarili taksen velik hype ob najavi nadaljevanja serije, da se je ta hype razlezel se na tiste ljudi, ki Diabla prej tudi povohali niso. Sedaj pa ko ti vidijo v bistvu kaksen Diablo je že od samega zacetka, pa jamrajo, da "uh, kako je beden spil", "uh, obrnil sem ga na normal v 2h dneh, kaj pa zdej? a zdej moram pa se 3x skozi eno in isto??!". Dobro, res da je Blizzard dodal nekaj funkcij katerim res po večini niso po godu (RMAH je po eni strani katastrofa, ampak dejstvo je da so s tem zaščiteni predvsem igralci, ki bi takšne servise iskali na nelegalnih straneh, kjer obstaja velika možnost zlorabe - D2 flashback), ampak ostaja dejstvo, da je igra v svojem core-u tocno tisto kar so bili predhodniki.

Če vam pa to ni všeč ste se pa sami nategnili, ker niste a) preizkusili bete, b) preigrali D2 da vidite kaj je poanta te igre. (in ne, tu ni niti zgodba, niti dolžina igre, ampak grind, grind, grind, klik, klik, klik do onemoglosti, da dobis najboljse iteme v igri)

Aphanisis ::

sash69 je izjavil:

Peters je izjavil:

Tisti, ki ste razočarani nad igro, ste igrali tudi prvi in drugi del Diabla?


Točno to se tudi jaz sprašujem, ko berem ves ta "gnev" nad igro. Fani serije in tisti ki so v igranje D2 v 10 letih vložili verjetno vsaj 50-kratnik tistega časa, ki ga je zaenkrat najbolj zagret igralec D3 "preživel" v igri, so dobili točno tisto kar so želeli.

Jaz si to razlagam tako: igralcev in fanov igre D2 je (bilo) ogromno, zato so ustvarili taksen velik hype ob najavi nadaljevanja serije, da se je ta hype razlezel se na tiste ljudi, ki Diabla prej tudi povohali niso. Sedaj pa ko ti vidijo v bistvu kaksen Diablo je že od samega zacetka, pa jamrajo, da "uh, kako je beden spil", "uh, obrnil sem ga na normal v 2h dneh, kaj pa zdej? a zdej moram pa se 3x skozi eno in isto??!". Dobro, res da je Blizzard dodal nekaj funkcij katerim res po večini niso po godu (RMAH je po eni strani katastrofa, ampak dejstvo je da so s tem zaščiteni predvsem igralci, ki bi takšne servise iskali na nelegalnih straneh, kjer obstaja velika možnost zlorabe - D2 flashback), ampak ostaja dejstvo, da je igra v svojem core-u tocno tisto kar so bili predhodniki.

Če vam pa to ni všeč ste se pa sami nategnili, ker niste a) preizkusili bete, b) preigrali D2 da vidite kaj je poanta te igre. (in ne, tu ni niti zgodba, niti dolžina igre, ampak grind, grind, grind, klik, klik, klik do onemoglosti, da dobis najboljse iteme v igri)


Točno tako - bolje se ne bi mogel strinjati. Vendar pa ostaja vsaj pri meni in precej starih Diablo fanov majhna zamerica, da niso naredili random map, kot so bile v D2. Vse ostalo pa je točno to, kar sem pričakoval.

jijetelu ::

Aphanisis je izjavil:

sash69 je izjavil:

Peters je izjavil:

Tisti, ki ste razočarani nad igro, ste igrali tudi prvi in drugi del Diabla?


Točno to se tudi jaz sprašujem, ko berem ves ta "gnev" nad igro. Fani serije in tisti ki so v igranje D2 v 10 letih vložili verjetno vsaj 50-kratnik tistega časa, ki ga je zaenkrat najbolj zagret igralec D3 "preživel" v igri, so dobili točno tisto kar so želeli.

Jaz si to razlagam tako: igralcev in fanov igre D2 je (bilo) ogromno, zato so ustvarili taksen velik hype ob najavi nadaljevanja serije, da se je ta hype razlezel se na tiste ljudi, ki Diabla prej tudi povohali niso. Sedaj pa ko ti vidijo v bistvu kaksen Diablo je že od samega zacetka, pa jamrajo, da "uh, kako je beden spil", "uh, obrnil sem ga na normal v 2h dneh, kaj pa zdej? a zdej moram pa se 3x skozi eno in isto??!". Dobro, res da je Blizzard dodal nekaj funkcij katerim res po večini niso po godu (RMAH je po eni strani katastrofa, ampak dejstvo je da so s tem zaščiteni predvsem igralci, ki bi takšne servise iskali na nelegalnih straneh, kjer obstaja velika možnost zlorabe - D2 flashback), ampak ostaja dejstvo, da je igra v svojem core-u tocno tisto kar so bili predhodniki.

Če vam pa to ni všeč ste se pa sami nategnili, ker niste a) preizkusili bete, b) preigrali D2 da vidite kaj je poanta te igre. (in ne, tu ni niti zgodba, niti dolžina igre, ampak grind, grind, grind, klik, klik, klik do onemoglosti, da dobis najboljse iteme v igri)


Točno tako - bolje se ne bi mogel strinjati. Vendar pa ostaja vsaj pri meni in precej starih Diablo fanov majhna zamerica, da niso naredili random map, kot so bile v D2. Vse ostalo pa je točno to, kar sem pričakoval.


hehe, ostajajo D3 fanboyi in ostali (kjer je predvsem veliko tudi D2 fanboyev), slednji smo vsekakor nad igro razočarani

ales85 ::

Random mape in pa Free-roam world :) Med akti tudi seveda. Trenutno waypointi resnično skoraj nimajo smisla. Edino, ko spet začneš igro in si v mestu.

Peters ::

Ok, random mape bi res izboljšale situacijo in moram reči, da sem jih pričakoval glede na to, da dejansko poskrbijo za manj repeticije.

Nemixxx ::

|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

neboben ::

ja pol jest ne razumem. Ko sem prebral tvoj link, sem ugotovil da čakamo samo še patch 1.1, ki bo prinesel PVP v igro. Kje je ta dost ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neboben ()

Izi ::

neboben je izjavil:

ja pol jest ne razumem. Ko sem prebral tvoj link, sem ugotovil da čakamo samo še patch 1.1, ki bo prinesel PVP v igro. Kje je ta dost ?

Prebrati je treba cel članek in ne samo zadjih par odstavkov. Je precej dolg članek in patch 1.1 s PvP je omenjen samo na kratko na koncu članka. Do tam je še dolga pot.
Več se omenja patch 1.0.4, ki naj bi nadaljeval kar je malenkost že začel patch 1.0.3. Balansiranje igre, klasov in skilov.
Omenja se skile, ki jih ljudje najmanj uporabljajo, in ki jih bodo naredili bolj zanimive. In to tako, da jih bodo naredili močnejše, kar je do sedaj nekaj še ne videnega, ker se balansiranje vedno dela z nižanjem premočnega in nikoli z višanjem preslabotnega.
Posebej omenja tudi Legendarne predmete, ki jih mislijo narediti resnično legendarne. Pravi, da bodo tako legendarni, da si tega sploh ne moremo predstavljati.
In še in še je teh napovedi v precej dolgem članku. Kaj se bo uresničili, pa bomo še videli. Edino kar je jasno, je da na igri veliko delajo in nameravajo delati tudi v prihodnosti.

jijetelu ::

D3 je dead game, to je danes že dejstvo in ni več variante da to odpravijo...
PvP?! kaj za vraga bo PvP v money(gear)-dependent igri ? NFS dirkačina z real $$$ anyone ?

Peters ::

No recite karkoli želite, ampak meni je recimo uspelo pokriti 30 eur stroškov nakupa igre z rmah. To da je možno legalno kupovat/prodajat in dejansko kaj zaslužit z igro je kar ok.

Kar se pa tiče PVP-ja pa dvomim, da bo lahko precej kompleksen. Igra nujno potrebuje expansion z novimi classi, acti, skilli in professioni, samo PVP je ne bo naredil dovolj zanimive :)

jijetelu ::

nažalost se pri denarju na tem svetu vsa "zabava" konča
Pro-Gaming je isto kot če na vaški fuzbal obračun pripelješ Mesija ali CRja.

glede na to da tudi pro gamerji zapuščajo D3, pomeni samo, da je kritična masa casual igralcev pod ekonomsko mejo...

Izi ::

jijetelu je izjavil:

D3 je dead game, to je danes že dejstvo in ni več variante da to odpravijo...

Dead game? Ob polnih forumih in polnih serverjih si Blizzard lahko samo mane roke?
Dokler se o igri debatira (čeprav je večina kritik) po vseh možnih forumih je igra svetlobna leta od mrtve.
Igra je mrtva takrat ko se o njej ne govori več in je na forumih nihče več ne komentira. Diablu 3 se to verjetno ne bo zgodilo še kar nekaj let.
In da si tukaj podal svoj komentar, pomeni da tudi zate igra še zdaleč ni mrtva :P Igralci na teme o igrah, ki jih ne zanimajo več niti ne klikajo, kaj šele komentirajo.

Kar se mene tiče še vedno z užitkom igram in nič ne kaže, da se bom kmalu naveličal.
Je pa treba za uživaško igranje najti pravi poklic, ki ti leži. Jaz sem moral Wizarda upokojiti in začeti z novim klasom. Pravzaprav z vsemi.
Na koncu se je izkazalo, da mi od vseh ustreza edino Monk. Z njim letim skozi Inferno, s povprečno opremo, brez večjih težav.

Barbar se je izkazal za prepočasnega in neuživaškega. Brez ščita ne preživi na Inferno, s ščitom pa traja celo večnost, da karkoli ubije in to v igri, kjer je bistvo ravno pobijanje neskončnega števila pošasti. Pri bossih pa povsem odpove, ker jih ne uspe ubiti dokler vse skupaj ne gre k hudiču in ta čas je na Inferno precej omejen.
"Range" klasi pa so vsi po vrsti poden. Ni čudno, da so ljudje besni in zafrustrirani, ker igranje z njimi na Infernu je muka. Eno samo bežanje in skrivanje pred sovražniki in to v igri, kjer je bistven juriš nad sovrage in čim hitrejša deratizacija temnic.
Seveda je nekaj tudi v meni, ki mi "kiting" ne leži najbolje kar se je najbolj izkazalo pri Demon Hunterju, ki je naletel na "zid" že v 3. Actu Normal stopnje ;). Da sem lahko z njim sploh končal Normal stopnjo sem moral že na veliko kupovati najboljšo opremo za njegov level v AH.

Vsem standardom za junaka sekljaških iger ustreza edino Monk. Juriš v največjo gručo peklenščkov in potem taktična in pravočasna uporaba pravih skillov, dokler vsa zalega ne obleži. Nekaj malega premikanja je seveda potrebno, da predolgo časa ne stojiš v goreči ali strupeni luži ali da te laserji ne sežgejo.
Monk je tisti, ki lovi, peklenščki pa bežijo. Pri vseh ostalih klasih je ravno obratno.

Izogibanje je vedno boljše kot oklep. Če se udarcu izogneš ostaneš popolnoma nepoškodovan, oklep pa samo zmanjšuje vrednost poškodbe in si vedno poškodovan ne glede kako hud oklep imaš.
Druga stvar pa je, da Monk tolče precej hitreje kot ostali klasi, čeprav ima enako hitrost osnovnega udarca. Ampak osnovni udarec pri Monku pomeni več zaporednih hitrih udarcev in še na več sovražnikov se ti prenesejo. To pomeni da se zdravje in spirit vračata z velikansko hitrostjo in Monk je dokler tolče praktično nesmrten četudi na Inferno stoji pri miru obkrožen s celo skupino Elitnežev.
Problem je ko neha tolči, takrat lahko v sekundi umre, če je med bojem stal ravno sredi goreče lave in obkrožen s laserji. Pa še Elitni sovragi nekaj sekund po smrti ponavadi eksplodirajo z uničujočo močjo in če takrat ne tolčeš več zagotovo umreš.
Tako moj Monk na Inferno če že umre, umre od eksplozije zadnjega Elitneža ali pa če me nekajkrat zaporedoma zamrznejo ali zaprejo v kletko, da ne morem več tolči.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

jijetelu ::

Izi, ti si že v tem temi doživel 4 rasvetljenja, bom počakal še kak teden...

sicer pa nisem nikoli rekel da je D3 zame mrtev, ga še vedno igram, pač trenutno ni nič boljšega na voljo, pač low lewel AH abuse ima svoj čar

sicer pa ne vem kaj ti počneš v igri, Akt 3 imam DH in Wizard, lahko igram "načeloma" (kok se pač igra), brez nekih večjih investicij v opremo, tam cca 10milijonov za oba skupaj, še celo Ghoma sem spokal solo.

Izi ::

jijetelu je izjavil:

Izi, ti si že v tem temi doživel 4 rasvetljenja, bom počakal še kak teden...

:D
Edino, če bodo kot razširitev dodali kakšen nov klas, ne pričakujem novega razsvetljenja.

jijetelu ::



Wizard GOD Mode, enjoy while it lasts

Izi ::

jijetelu je izjavil:

Wizard GOD Mode, enjoy while it lasts

Nikoli mi ne bo jasno, kako lahko kdo sploh najde tak exploit. Več možnosti je, da boš zadel na lotu, kot da boš slučajno imel kurzor na določenem mestu in še kliknil 2 točno določena skila hkrati. Praktično nemogoče.
Tudi če nekje ugotoviš, da si postal nesmrten verjetno ne boš vedel, kaj točno si klikal in kje je bil kurzor, da bi to ponovil. Čudno.

Sem pa probal in dejansko deluje. Izvesti exploit je popolnoma enostavno, samo vse 3 stvari je treba izpolniti.
Vsak udarec, ki ga Wizard dobi je "Dodge" in tako si popolnoma nesmrten. Exploit deluje dokler ne uporabiš teleporta, ki prekine 100% izmikanje.

Bi pa rekel, da je svinjarija, da si kdo upa kaj takega javno objaviti na YouTube, predno je bug odpravljen. Tudi EULO kršiš na precej področjih in tale, ki je prilepil video na YouTube si več kot zasluži ban iz igre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Pero_SLO ::

1.0.4 patch bo zame naredil recimo igro kot bi morala biti v štartu. Dejansko se bo farmalo za točno specifične iteme in ne totalno random generated rare. Bodo legendary in set itemi imeli dejansko veljavo in bodo nekje med 90-95% top itemi(tudi 95%+ z pravim RNG rollom). Top itemi bodo pa še vedno rare, kot je bilo v D2. Sedaj dejansko nima poante farmat rare, ker je večja možnost da te strela zadane kot pa da dobiš 90-95% item za tvoj class.

Kolk polemike je bilo okoli WoW-a, ko so bosse zanalaš buggali od začetka, da folk ni mogel prehitro progressirat in je bil enako upad igralcev kot berem tu, pa poglejte koliko ljudi ga še vedno igra.

Komur je playstile všeč bo ostal, komur pa ne bo, bo pa zapustil igro. In igra je vredna 60€. Vsak Xbox in PS3 game je že 5let in več po 50€+.

LP

jijetelu ::

načeloma mi je izpod časti izkoriščat raznorazne buge oz. exploite, samo pri tem špilu sem pa dejansko užival

tale zadevščina je menda znana že lep čas, javno Blizzard ve za to že več kot 10 ur, da niso sposobni v tem času tako zadevo sanirat, marsikej pove o sami integriteti firme.

Peters ::

Zanimiv bug, sicer ne vem čemu mi bo služil, ampak vseeno zanimiv. Mogoče lahko a4 počistim z mf opremo in upam na kakšen drop :)

ABX ::

Po 2 tednih brez 1 prijave v igro sem se odločil da prodam account. Če koga zanima najde oglas na Bolhi.


Za leto 1996 bi še šlo, ampak za današnje standarde je igra preveč monotona.

P.S: Sem igral tako D1 kot D2.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

swiftpwns ::

Zgodba je narjena dobro in predvsem kvalitetno, cinemaitcsi so top, če bi daljšali zgodbo, bi se krajšala kvaliteta le te, menim da so nardili ravno dovolj, da lahko vsak casual, ki nima namena grindat, doživi enkraten gaming session, ter da ima možnost izzivov, kot so težavnosti in achievementi in kot je nekdo že omenil, to ni subscription based špil, ne zahtevajo od tebe da igraš vsak dan, vsak mesec, lahko bi rekli da je kar soliden filler za MoP, Heart of the swarm ter Titan.

Kaj se mi je pri diablotu zdelo najbol všeč je je bla ta gladkost gameplaya, vse se je zdelo ravno prav, za primer, če si igralec LoLa in sprobaš Dota 2, zelo hitro občutiš razliko med nivojema gladkosti gameplaya.

Facepalmam pa samo kako se pikate en drugega z nepomembnimi malenkostmi.

Če rabi kdo pomoč pr višjih stopnjah al pa nasvete za demon hunterja dodajte Swiftpwns#2639, po 2 mescih pavze mislim da mam dovolj energije da grem dokončam inferno, bi blo fun če se mi kdo pridruži^^

vorantz ::

ABX je izjavil:

Po 2 tednih brez 1 prijave v igro sem se odločil da prodam account. Če koga zanima najde oglas na Bolhi.


Za leto 1996 bi še šlo, ampak za današnje standarde je igra preveč monotona.

P.S: Sem igral tako D1 kot D2.




šaljivec :))

koyotee ::

lol, a z diablom je kot z vinom? starejši je, več je vreden? XD
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

ABX ::

Včeraj sem malo čekiral po netu in cena igra je še kar visoka, accounti se prodajajo od 50$ navzgor. Verjetno bot farmerji kupujejo accounte ker jih redno banajo. Ampak očitno se jim še vedno splača.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

AnWar ::

Če rabi kdo Guest Password, naj piše na ZS, imam namreč 2 ;)))

Lp AnWar
[Asus ROG Strix SCAR III]

jijetelu ::



Barbarian "GOD-mode"

jijetelu ::

mind me being wrong, a še kdo igra tole record-selling igro ?

Aphanisis ::

jijetelu je izjavil:

mind me being wrong, a še kdo igra tole record-selling igro ?


Jaz sem začel cash outat par dni nazaj. Trenutno nekaj čez 200€ (sam seveda nisem uporabljal RMAH). Ne vem še, ali bi prodal tudi acc ali bi ga pustil, da poskusm PVP, ko pride ...

Smurf ::

Jaz se nisem obupal, res pa da nisem imel casa igrati zadnjih 10 dni.
««
34 / 157
»»