» »

Diablo III

Diablo III

Temo vidijo: vsi
««
33 / 157
»»

St235 ::

enako se je zgodilo meni. cc en teden po začetku igranja. Frišen email, unikatno geslo in vseeeno spucan račun. Saj je blizzard zadevo obnovil v par urah ampak vseeno ni neumno imet autenticatroja.

ABX ::

Smurf je izjavil:

ABX je izjavil:

Ma to so blodnje. Folk je tako glup da uporablja isti email in geslo za 1000 različnih web strani.

P.S: Zoomhack je nehal delat. :(

P.S.S: Nekdo je pogruntal da avtentikacija poteka samo 1x, torej ko se enkrat logiraš, lahko zamenjaš email in se ponovno prijaviš na drugi PC, tako da laufajo več botov istočasno.

Niso uporabljali istih gesel, niso imeli keyloggerje, ali vpisaval gesel na kaksne druge strani, kot ze receno gre za ljudi, ki so tudi profesionalno ukvarjajo z IT podrocjem (ironicno se en ukvarja s securityom). Ja, je mejhna moznost, da so oni krivi sam bi dal vecjo verjetnost blizzardu v tem primeru (vsem pa se je to zgodilo prvi ali drugi teden).

Za dokazovanje pa ni cajta =P, iskreno me niti ne zanima toliko.


Če so tudi strokovnjaki vmes, potem zna bit kaj na tem. Vem da meni je nekdo izvedel transakcijo na WoW računu 4 leta po tistem ko sem nehal igrat. Na srečo sem vmes tudi zamenjal kartico. Ampak ti pove nekaj o varnosti. Ko sem zasral na mail naj takoj poberejo ven moje podatke iz njihove baze so se delali neumne da oni nimajo nič notri. Ko sem naredil copy/paste maila, kjer je vse razvidno da te podatke še vedno imajo nisem več dobil odgovora.

Na srečo obstaja Paypal.

St235 je izjavil:

enako se je zgodilo meni. cc en teden po začetku igranja. Frišen email, unikatno geslo in vseeeno spucan račun. Saj je blizzard zadevo obnovil v par urah ampak vseeno ni neumno imet autenticatroja.


Če so jim udrli v sistem, lahko imaš 30 dodatnih preverjanj in ne bo pomagalo nič. To je dodana varnost samo če je uporabnik problematičen.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

St235 ::

na kakšen način je prišlo do udora ne vem, je pa res da odkar imam avtentikator problema ni.

Smurf ::

Verjetno je tist problem (ce je bil) blizzard hitro popatchal, nisem slisal da bi se komu kaj takega ponovilo po prvem tednu. Ampak ja, tudi jaz uporabljam avtentikator cist zarad boljsega feelinga.

Zmajc ::

Na netu sem pogledal par videov kjer gold farmerji/account stealerji pripovedujejo o svojem načinu dela.

Večina vdorov in kraj accountov temelji na dejstvu da večina uporablja iste kombinacije uporabniških imen/gesel na več straneh.

Tako z različnimi metodami dobijo dostop do baz podatkov različnih 3rd party forumov/strani in z skriptami preverijo ali katera user/pass kombinacija slučajno dela na popularnih blizzardovih igrah to so SC, Diablo 3 in WOW. Tako pridobljenih gesel je ogromna večina.

En je celo povedal da bi Blizzard lahko preprečil veliko večino kraj accountov če bi nastavili da uporabniki 1x na mesec MORAJO spremeniti password ki mora vedno biti drugačen.

Truga ::

Zmajc je izjavil:

En je celo povedal da bi Blizzard lahko preprečil veliko večino kraj accountov če bi nastavili da uporabniki 1x na mesec MORAJO spremeniti password ki mora vedno biti drugačen.

Tudi to je slaba praksa. Pol si pa zapisujejo gesla na post-ite pa dajejo na monitor. Ali se slabse, dajejo na disk, da jih vsak trojanac najde.

detroit ::

še kdo špila to? Ima kak wiz item za stradat:P
Skero

Smurf ::

Vsake toliko casa nardim kaksen butcher run, drugace sem se zmeraj v act 3 (pomoje bi ga lahko naredil, sam res ni uzitek igrat, ker umiras non stop). Zal sem prodal vecina predmetov, ki jih nisem rabil pred kratkim.

fireX88 ::

nisem igral že en mesec..

am kaj se da ob prodaji diablota pe podatke spremenit. Za mail sem našel kar se pa tiče ostalih kot je up ime, ime, priimek pa nisem.. Je možno? samo informativno, ker brezveze da mi igra doma stoji..
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fireX88 ()

jijetelu ::

detroit je izjavil:

še kdo špila to? Ima kak wiz item za stradat:P

za kak povprečen L6X crap, ki ga BTW dobiš na AH za par deset K golda, povej kaj rabiš, itak vsako rundo zmečem stran cel kup, za več, pa AH, kot kaže drugje itak ne obstaja.

tinlad3n ::

Žal mi je da sem kupil Diablo3! In sedaj ga še prodat ne morem, ker imam na enem accountu skoraj vse blizzardove špile in SC2 redno igram.

I hate you blizz!!

Izi ::

Jaz še igram z Barbarom, s katerim je igranje neprimerljivo lažje kot z Wizardom. Nisem pa še prišel do Inferno, da vidim, kako se obnese na koncu.
Z Wizardom sem že na Normal stopnji umrl okoli 20-krat, prvič me je sesul že Skeleton King. Da umiranja na Nightmare in Hell niti ne omenjam, kjer sem umrl vsaj 2-krat na uro.
Z Barbarom sem sedaj na Nightmare stopnji okoli level 40 in nisem umrl še NITI ENKRAT, pravzaprav nisem bil nikoli niti blizu smrti. Šele na Nightmare Act 2 sem prvič opazil, da mi občasno malenkost začenja porabljati zdravje, ampak nikoli več kot četrtino. Pa da ne bo kdo mislil, da sem kaj kupil v AH. Nič. Vsa oprema je najdena ali scfaftana, pa še to je vsa okoli level 25, ker več trenutno sploh ne rabim.

Ne verjamem, da se bo na Inferno vse drastično obrnilo. Wizard je daleč najslabši klass v Diablu 3, jaz bedak pa sem zanj zapravljal desetine milijonov in je bilo, kakor da bi metal denar v jamo brez dna. Wizard ne more čez Act 3 Inferno brez nekaj 100 milijonov vredne opreme, medtem ko sem sedaj že prepričan, da Barbara že za slabih 10 milijonov opremiš tako, da solo ubije Diabla na Inferno.

St235 ::

ahhhh... daj najprej vsaj do inferna pridi...
Vse do inferna je sprehod in razen kake neugodne kombinacije elitov na hell praktično ne umreš če vsaj približno veš kaj delaš. Ravno tako, do konca hell niti centa ne rabiš porabit v AH pa gre čisto lepo naprej brez.

Se pa v inferno vse drastično obrne. Osebno mi je šlo z wizardom dost hitreje naprej kot z barbarom. Z barbarom je bil survivability preprosto v kurcu že v act1. Je pa res, da je na wizardu treba sestavit primeren build in da z desintigrate ne prideš daleč.

kam si pa ti desetine milionov zmetal pa samo ti veš. Sploh glede an to, da za wizarda v ACT 3 inferno še nisem dal več kot 1 mil za en item.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Matev ::

drugace sem se zmeraj v act 3 (pomoje bi ga lahko naredil, sam res ni uzitek igrat, ker umiras non stop


a na normal stopnji

no tam ti pa res ne bi bilo potrebno umirati

sajmonmofo ::

če na hell umirate, bolše da sploh ne probate infernota, preskok v težavnosti je like x10 ;D

Nemixxx ::

Jaz igram wizarda in sem na infernu act 1 ki sem ga že preigral acta 2 se še nisem dotaknil, ampak v act 1 z pol moči sesujem elitneže trenutno nabiram gold in farmam act 1 če pade kakšen primeren lvl63 item pa samo v AH.
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

ABX ::

tinlad3n je izjavil:

Žal mi je da sem kupil Diablo3! In sedaj ga še prodat ne morem, ker imam na enem accountu skoraj vse blizzardove špile in SC2 redno igram.

I hate you blizz!!


Zato si jaz za vsako tako igro naredim novi account. Ampak novi EU pravilnik naj bi to spremenil. Pravna podlaga je postavljena, zdaj jih more samo še kdo tožit da premaknejo rit.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

tinlad3n ::

ABX je izjavil:

tinlad3n je izjavil:

Žal mi je da sem kupil Diablo3! In sedaj ga še prodat ne morem, ker imam na enem accountu skoraj vse blizzardove špile in SC2 redno igram.

I hate you blizz!!


Zato si jaz za vsako tako igro naredim novi account. Ampak novi EU pravilnik naj bi to spremenil. Pravna podlaga je postavljena, zdaj jih more samo še kdo tožit da premaknejo rit.


Steam že dela na tem, da boš lahko prodajal igre (neka provizija valvu bo vseeno šla).

Smurf ::

Matev je izjavil:

drugace sem se zmeraj v act 3 (pomoje bi ga lahko naredil, sam res ni uzitek igrat, ker umiras non stop


a na normal stopnji

no tam ti pa res ne bi bilo potrebno umirati

Ne, inferno.

@Izi glede na tvoje komentarje cez celo temo ugotavljam, da mogoce wizard ni bil primeren tvojemu stilu igranja ali kaj takega. Jaz sem z wizardom prvic umru nekje na Hell stopnji. Imam 2 kolega, ki igrata Barba na inferno stopnji pa jima gre trenutno slabse s precej vec urami igranja kot meni. Porocaj ko prides do inferna (mozno, da je res boljsi ampak dokler ne bos na infernu po mojem mnenju ne mores ugotoviti kaj dosti).

Mimogrede je kdo tukaj ze prisel cez inferno?

Aphanisis ::

Izi je izjavil:

Jaz še igram z Barbarom, s katerim je igranje neprimerljivo lažje kot z Wizardom. Nisem pa še prišel do Inferno, da vidim, kako se obnese na koncu.
Z Wizardom sem že na Normal stopnji umrl okoli 20-krat, prvič me je sesul že Skeleton King. Da umiranja na Nightmare in Hell niti ne omenjam, kjer sem umrl vsaj 2-krat na uro.
Z Barbarom sem sedaj na Nightmare stopnji okoli level 40 in nisem umrl še NITI ENKRAT, pravzaprav nisem bil nikoli niti blizu smrti. Šele na Nightmare Act 2 sem prvič opazil, da mi občasno malenkost začenja porabljati zdravje, ampak nikoli več kot četrtino. Pa da ne bo kdo mislil, da sem kaj kupil v AH. Nič. Vsa oprema je najdena ali scfaftana, pa še to je vsa okoli level 25, ker več trenutno sploh ne rabim.

Ne verjamem, da se bo na Inferno vse drastično obrnilo. Wizard je daleč najslabši klass v Diablu 3, jaz bedak pa sem zanj zapravljal desetine milijonov in je bilo, kakor da bi metal denar v jamo brez dna. Wizard ne more čez Act 3 Inferno brez nekaj 100 milijonov vredne opreme, medtem ko sem sedaj že prepričan, da Barbara že za slabih 10 milijonov opremiš tako, da solo ubije Diabla na Inferno.


Lol, na desetine mio si zmetal, pa ti ne gre? Sorry za to, ampak verjetno ti D3 res ne leži, upam, da v drugih igricah ti gre kaj bolje, ker glede na to, koliko se vedno tu razpišeš, zveni kot da poznaš mehaniko igre v nula, pa ... :)

Smurf je izjavil:

Matev je izjavil:

drugace sem se zmeraj v act 3 (pomoje bi ga lahko naredil, sam res ni uzitek igrat, ker umiras non stop


a na normal stopnji

no tam ti pa res ne bi bilo potrebno umirati

Ne, inferno.

@Izi glede na tvoje komentarje cez celo temo ugotavljam, da mogoce wizard ni bil primeren tvojemu stilu igranja ali kaj takega. Jaz sem z wizardom prvic umru nekje na Hell stopnji. Imam 2 kolega, ki igrata Barba na inferno stopnji pa jima gre trenutno slabse s precej vec urami igranja kot meni. Porocaj ko prides do inferna (mozno, da je res boljsi ampak dokler ne bos na infernu po mojem mnenju ne mores ugotoviti kaj dosti).

Mimogrede je kdo tukaj ze prisel cez inferno?


Jaz sem prišel z monkom čez inferno. Gear v vrednosti kakšnih 15 mio. Je pa res, da mi je dropalo eno specialno oržje: 1h 970 DPS, 70% crit, 900 life on hit, 120 vit. Ta reč je vredna OGROMNO. :)

Zgodovina sprememb…

NoName ::

Aphanisis je izjavil:

Jaz sem prišel z monkom čez inferno. Gear v vrednosti kakšnih 15 mio. Je pa res, da mi je dropalo eno specialno oržje: 1h 970 DPS, 70% crit, 900 life on hit, 120 vit. Ta reč je vredna OGROMNO. :)


Maš tole mogoč kje pri roki? Men bi zdle pr mojem monku prav sedel...
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!

Aphanisis ::

NoName je izjavil:

Aphanisis je izjavil:

Jaz sem prišel z monkom čez inferno. Gear v vrednosti kakšnih 15 mio. Je pa res, da mi je dropalo eno specialno oržje: 1h 970 DPS, 70% crit, 900 life on hit, 120 vit. Ta reč je vredna OGROMNO. :)


Maš tole mogoč kje pri roki? Men bi zdle pr mojem monku prav sedel...


Imam, samo ne posodim. ;)

detroit ::

ma diablo je piss easy:D

Iščem
helmet 200+ int, 100+ vit, 4.5 crit, X arcane on crit
tunic cca 150int, 150vit, 3socket, 50cca all resists
bracers 140+int, 100+ vit, 50all resists, 5+ critical chance
source cca100 int, cca 100vit, 10arcane on crit, 8+ critical chance, 100-320dmg
boots: zunimassa's journey z 100int 100vit

če ma kdo nej pove da najdem kak pixel za zamenjavo ali prodajo:)
Na ah redko kaj najdem ker so vsi zabiti do jaja.

Jst uporabljam vse buffe za dmg in imam okol 65k dps...wizard. In če res ne uporabljaš "bugov" ki jih odpravijo potem čez tedn je wiz res mal tko cvilimožek, proti kakem monku ali barbu, samo kot za vse classe velja da moraš imet quip pa je vse np.

Za ljudeke ki iščejo pot iz act1-diablota: join random game. V parih urah lahko obrneš np
Skero

jijetelu ::

swiftpwns ::

Več ne igram tolko diablota, kot sem prej, ker sem začel WoW, takrat sem bil verjetno eden izmed prvih slo max lvl, kljub temu da se je začel sred tedna sem šel na 24h marathon.

Mam par dobrih nasvetov za demon hunterje, sam sem na act 3 inferno, bi že zdavnaj končal, pa me je minlo za špilat, sploh pa s tem op buildom ko je blo vse naenkrat preenostavno.

V glavnem, nabaviš si 4 natalyas set iteme, da dobiš discp / sec bonus, ki ful pomaga, gear pa gradiš na crit chance, moj je okol 46%, in uporabljaš nightstalker ki ti da 1 discp ko critneš, pr 50% torej vsaki drugi hit 1 discp, jaz ne uporabljam preparationa, ker s tem buildom imaš dovolj discp za vse kar rabiš in zaradi tega lahko vzameš kak drug skill, in to je ena izmed glavnih prednosti tega builda, da se znebiš preparationa.

kaj je še pomembno pri tem buildu je, da uporabljaš elemental arrow z runom, ko stunaš za 1.5 sec, ko critneš, caltrop pasti tut pomagajo pri kitanju, da držiš razdalje, rune ko jih unmova je ful dober, torej imaš dosti ccja, kar pomeni več časa da se ti regena discp, in skoraj ni možnosti da bi ti zmanjkalo discp.

Če to vse združiš še z malo skilla( poznaš kako mobi/ rare packi napadajo,jih dobro opazuješ, ker večinoma se vsi napadi dajo predvideti, se izogibaš tem napadom, po možnosti tako da lahko kitaš v neskončnost) boš dokaj hitro videl, da je dh še vedno OP kljub ATS nerfu, ker sem imel crit build že pred nerfom sem zgubil samo 3k dps in to pri 50 k dps, saj sem imel ATS samo v natalyas redemption(1 hander crossbow).

uživajte v ownanju

~swift

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: swiftpwns ()

Peters ::

Igram nekaj malega. Trenutno sem obtičal z a3 inferno z barbarom in nisem pri volji nenehno farmat a1, tako da pade kakšen run ali dva tedensko. Igra bi realno morala stati 39 eur, pa bi bila vredna svojega denarja.

ABX ::

Isto zame, 1 ali 2 run-a tedensko na Act 1. Za kaj več me ni volja in resno razmišljam o prodaji account-a. Nekako upam na PvP, ampak nisem preveč optimist.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

jijetelu ::

swiftpwns je izjavil:

V glavnem, nabaviš si 4 natalyas set iteme, da dobiš discp / sec bonus, ki ful pomaga, gear pa gradiš na crit chance, moj je okol 46%, in uporabljaš nightstalker ki ti da 1 discp ko critneš, pr 50% torej vsaki drugi hit 1 discp, jaz ne uporabljam preparationa, ker s tem buildom imaš dovolj discp za vse kar rabiš in zaradi tega lahko vzameš kak drug skill, in to je ena izmed glavnih prednosti tega builda, da se znebiš preparationa.


še dobr da so Nat's set in critical itemi tko cenovno dostopni,

300h igranja ~ 7 m golda, bilokater pameten item ~ 10 m golda

detroit ::

:D PVP ne bo rešil te igre ker pvp v igri ki je 100% odvisna od itemou in 6gumbov (...ja mal je omejenim ljudem prirejena) ne more bit dober
Skero

ABX ::

Tudi LOL ima 6 gumbov in je vrhunski PvP. Čeprav se strinjam da diablo ne bo imel za burek.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

detroit ::

ultima online period:)
Skero

swiftpwns ::

jijetelu je izjavil:



še dobr da so Nat's set in critical itemi tko cenovno dostopni,

300h igranja ~ 7 m golda, bilokater pameten item ~ 10 m golda


Ja to pa je problem če si hočeš zdaj kaj nabavit, takrat sem še dobil stvari poceni, zdaj pa tale inflacija ubija, nevem kako so trenutno cene, že 2+ tedna nisem pogledal, moj natalyas set je bil SKUPAJ 5.5 mil

Pač probaš farmat hell act 4, pol pa počasi stopnjuješ.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: swiftpwns ()

Smurf ::

jijetelu je izjavil:

swiftpwns je izjavil:

V glavnem, nabaviš si 4 natalyas set iteme, da dobiš discp / sec bonus, ki ful pomaga, gear pa gradiš na crit chance, moj je okol 46%, in uporabljaš nightstalker ki ti da 1 discp ko critneš, pr 50% torej vsaki drugi hit 1 discp, jaz ne uporabljam preparationa, ker s tem buildom imaš dovolj discp za vse kar rabiš in zaradi tega lahko vzameš kak drug skill, in to je ena izmed glavnih prednosti tega builda, da se znebiš preparationa.


še dobr da so Nat's set in critical itemi tko cenovno dostopni,

300h igranja ~ 7 m golda, bilokater pameten item ~ 10 m golda

Nafarmat se da 300k-600k na uro brez posebne opreme, pac nabijes si GF in gres igrat siegebreaker nightmare, alternativa je farmanje v act 1 inferno, kjer jaz dobim okoli 150k na uro + kaksen item, ki ga lahko prodas.

Je pa se zmeri dolga, da dobis kej pametnega ja.

BladE_ ::

Je že kdo probal Whirlwind Spec za barbara? Ne razumem čisto kako mu ne zmanjka ragea pri spamanju WW... včeraj sem probaval ampak ni realno...
Akcija - Reakcija

Izi ::

Zanimivo, kako imam na tem forumu kar nekaj svetovnih rekorderjev, ki uspejo nafarmati več denarja kot boti kitajskih farmerjev 8-)
Normalen človek lahko nafarma okoli 100k na uro, pa še to se mu po parih urah zmeša, ker je delo hudo enolično. Če imaš jekleno voljo in si že na meji čudaka lahko tako farmaš kakšnih 3 ure na dan, kar pomeni okoli 2 milijona na teden.
Če komu uspe več je bolje, da to dejstvo zadrži zase, ker je očitno več kot zrel za psihiatrično zdravljenje :P

Izi ::

BladE_ je izjavil:

Je že kdo probal Whirlwind Spec za barbara? Ne razumem čisto kako mu ne zmanjka ragea pri spamanju WW... včeraj sem probaval ampak ni realno...

Critical Hit Chance 50% ali več pa gre.
Tip pravi, da bistvo tega builda ni skill Whirlwind, ampak skill Sprint. Sprint proizvaja tornade, ki za teboj uničujejo vse živo. Po 4 do 5 tornadov na vsake 3 sekunde. Večjo hitrost premikanja imaš več tornadov bo, zato je nujno imeti okoli +25% movement speed, da vedno dobiš 5 tornadov vsakič ko zašprintaš. Whirlwind pa uporablja samo ko je obkrožen z več sovražniki hkrati, ker ta omogoča premikanje skozi sovražnike in tudi skozi ovire.
Rage pa nabija s Battle Rage z Runo Into the Fray, ki ti poviša critical, vsak critical pa ti da 15 Rage. Tip pravi, da je minimalno za ta build imeti 30% critical chance, ampak da vse v redu deluje rabiš več kot 50% critical hit chance. On jih ima v videu kar 56.50%.
Se pravi najprej rabiš opremo za visok Critical Chance, nato ves čas uporabljaš Battle Rage z Runo Into the Fray in imaš skoraj neomejen Rage.

Zmajc ::

Izi je izjavil:

Zanimivo, kako imam na tem forumu kar nekaj svetovnih rekorderjev, ki uspejo nafarmati več denarja kot boti kitajskih farmerjev 8-)
Normalen človek lahko nafarma okoli 100k na uro, pa še to se mu po parih urah zmeša, ker je delo hudo enolično. Če imaš jekleno voljo in si že na meji čudaka lahko tako farmaš kakšnih 3 ure na dan, kar pomeni okoli 2 milijona na teden.
Če komu uspe več je bolje, da to dejstvo zadrži zase, ker je očitno več kot zrel za psihiatrično zdravljenje :P


Eh jaz sem že prešel na druge oblike zapravljanja časa saj mi ni do tega da cele dneve farmam gear s katerim potem tako ali tako nič ne morem delat. Če v prihodnje dodajo še kak content se mogoče vrnem drugače sem pa več ali manj z D3 zaključil.

Peters ::

Igra bi lahko bila bolj zanimiva že s preprostim upgradeom achievement sistema ... unique oprema, dodatne rune, recepti za crafting, ipd. ne pa da dobiš neumen banner accent, ko ubiješ Diabla na inferno.

Tudi kak nov profession ne bi škodil. Če se ne motim so imeli prejšnji diabli scrolle? Nekaj takšnega, ali pa eliksirje bi se tudi dalo dodati. Skratka karkoli, kar bi dalo videz, kot da so se z ustvarjanjem igre dejansko ukvarjali toliko časa :)

Smurf ::

Izi je izjavil:

Zanimivo, kako imam na tem forumu kar nekaj svetovnih rekorderjev, ki uspejo nafarmati več denarja kot boti kitajskih farmerjev 8-)
Normalen človek lahko nafarma okoli 100k na uro, pa še to se mu po parih urah zmeša, ker je delo hudo enolično. Če imaš jekleno voljo in si že na meji čudaka lahko tako farmaš kakšnih 3 ure na dan, kar pomeni okoli 2 milijona na teden.
Če komu uspe več je bolje, da to dejstvo zadrži zase, ker je očitno več kot zrel za psihiatrično zdravljenje :P

Normalno, da clovek s farma vec kot 1 bot na uro, a se ti ne zdi. Pa kot ze receno 300k na uro lahko s farma kdorkol z 100k gold vredno opremo (igralci z boljso opremo zmorejo tam okoli 500k), tako da dela siegebreaker rune na nightmare stopnji z 250%+ mf opremo. Ampak sedaj se verjento bolj splaca farmat na infernu act1/act2 z upanjem, da dobis kaksen soliden predmet.

Aphanisis ::

Lol, logično da človek boljše farma kot bot. Zakaj misliš, da farmerji kupujejo kot nori gfind+increase pickup radius za svoje bote? Ker skripte težko pobirajo ves gold, ki pada naokoli. Ne spet kozlov streljat, raje daj mobe. :)

Truga ::

Aphanisis je izjavil:

Ker skripte težko pobirajo ves gold, ki pada naokoli.

Skrpta vredna vsaj pol piskavega grosa pobere ves gold se preden ta do konca pade na tla. Tudi nikoli ne spregleda nicesar, in tudi za iteme tocno ve, kere se ji splaca pobirat in kere ne (dump cen iz AHja), se preden se ti dotaknejo tal ko jih enemy dropa.

Ja, kilavi boti verjetno tega ne znajo. Zato pa so public, ker so kilavi. Taki, ki si jih folk sam napise znajo vse to kar sem gor napisal pa se kej vec. In taki pol sluzijo na racun RMAH velike pare.

Kako vem? Sem pisal ze macro/bota za MMO. Vem kako to dela. Ce naredis custom botnet in ga pustis 1 teden farmat si bogat, ne glede na to kaj pravijo/znajo boti ki jih dobis na googlu.

Matev ::

Ce naredis custom botnet in ga pustis 1 teden farmat si bogat,


a to ti v igralnem "denarju" govoriš?

St235 ::

Truga je izjavil:

Aphanisis je izjavil:

Ker skripte težko pobirajo ves gold, ki pada naokoli.

Skrpta vredna vsaj pol piskavega grosa pobere ves gold se preden ta do konca pade na tla. Tudi nikoli ne spregleda nicesar, in tudi za iteme tocno ve, kere se ji splaca pobirat in kere ne (dump cen iz AHja), se preden se ti dotaknejo tal ko jih enemy dropa.

Ja, kilavi boti verjetno tega ne znajo. Zato pa so public, ker so kilavi. Taki, ki si jih folk sam napise znajo vse to kar sem gor napisal pa se kej vec. In taki pol sluzijo na racun RMAH velike pare.

Kako vem? Sem pisal ze macro/bota za MMO. Vem kako to dela. Ce naredis custom botnet in ga pustis 1 teden farmat si bogat, ne glede na to kaj pravijo/znajo boti ki jih dobis na googlu.


Seveda, sploh ker bot lahko svoje delo opravlja 24/7.

Truga ::

Ja, dejstvo da bot farma 24/7 je se dodaten razlog zakaj je boljsi od cloveka.

Spomnim se, ko sem enkrat gledal v eni igri varjanto raid na bossa. Snemal je en clovek, vse pa je zanj naredil botnet. Ko imas healerje, ki v milisekundah (ping, doh) healajo ljudi, nikoli ne overhealajo, ko imas ljudi ki delajo najvecji mozen teoreticen dps, (perfektna rotacija skillov za max dps+minimalen threat glede na to kaj je na cooldownu, "client" prediction naredi to mogoce kljub pingu), milisekunde preden se vsak character umakne iz AoE efektov itd., naredi katerkoli encounter v katerikoli igri cakewalk, ceprav mas enga v grupi ki sploh nic ne pocne in je tam samo zato da snema.

Bi su iskat youtube video, pa se niti priblizno ne spomnem imena...

Zdej, kaj je point tega je tezko rect. Meni je bil kar vsec izziv narest bota ki igra priblizno tako dobro kot jaz. Na reci iscer reagira veliko bolje, ker se lahko v trenutku odloci kaj je najboljsa akcija, ampak ko naleti na prepreko za katero ne pozna pravilnega odgovora (ni kode) bo verjetno umrl/se zataknil.

Enkrat (ce bo cas) bi blo fajn narest bota ki se uci sam od sebe, na izkusnjah. Ga spustis v igro, prides 1 mesec nazaj in je vse koncano. :P

Matev je izjavil:

Ce naredis custom botnet in ga pustis 1 teden farmat si bogat,


a to ti v igralnem "denarju" govoriš?

Igralni denar brez problema prodas na ebayu. Oziroma v primeru D3, kar v igri not, pa dobis nakazano na paypal. Tudi ce ti dokaj redno banajo accounte si v vecini primerov precej v pozitivnih cifrah, kljub temu da skos kupujes nove kopije igre (in seveda se lastnik igre ne trudi prevec, dokler mu dajes dnar je tud zanga to dobro).

Se v EVE online, kjer rabi account kak mesec ali dva preden je dobr res hitro farmanje denarja (skilli se trenirajo glede na cas, in nic drugega, tako da tega pac ne mores pospesit niti tako da igras 24/7) folk sluzi kar konkreten denar s prodajanjem denarja na ebayih, ceprav zadnje case CCP redno bana tak folk.

Ok, dost off-topica.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Truga ()

Peters ::

Par dni nazaj sem naredil preskus koliko golda lahko v eni uri naberem.

Igral sem z wizardom, s +250% gold finda, farmal pa sem Dank cellar. Gre za dolgočasen postopek farmanja ene kleti, izgleda takole.

Skupni izkupiček: 420.000 golda.

Dolgočasno, a dobičkonosno.

>JJ< ::

Ne razumem folka, ki se jim da ukvarjat s tem. Špil, ki naj bi bil zabava spreminjajo v ponavljajoče delo.

Matev ::

Ne razumem


škoda zate

mnogo zamujaš

Peters ::

Hmm, jaz tega ne počnem rad, je pa tako, da če že igram rad maksimiziram učinkovitost. Ta igra itak bazira na repeticiji, tako nekako kot solitare.

detroit ::

pa ne zamuja baš nešto^^

Ekola nočem SPET propagande delat, ampak če kdo želi igrat skill based game naj me klikne se podebatiramo. Diablo lahko špilamo pa medtem ko "počivamo"...
Skero

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: detroit ()

ales85 ::

Lahko pa vseeno narediš malo propagande, da vidimo kaj je zanimivo in skill based :)
««
33 / 157
»»