» »

Diablo III

Diablo III

Temo vidijo: vsi
««
18 / 157
»»

Tr0n ::

bdoxx je izjavil:

je že kdo sprobal multiplayer? oz co-op al karkoli že že je?

Jup.

detroit ::

da se raszpi... mal. Mal me jezi ker igra DOBESEDNO teče na serverju, sm loudal s celo kapaciteto in duuurh igra je lagirala:D Mislim wtf sj sm hotu single player:/


p.s.


http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w...!YXf!ZaYaac

tkole bo moj geek zgledu:)
Skero

finkec ::

Se dobi se kje kaksna kopija ali key za 40-45eur?

Diablo 2 sem igral pred mnogimi leti in med tem nisem igral nobene podobne igre, tak da mi je 3 kar vsec. Probat moram se coop. Loke ipd. lahko uporablja monk? V 2 sem vecinoma igral archerja.

Tag napisem ko pridem domov.

detroit ::

Hmm 49,99 je na mimovrste, bih bang je 59,99 jst nism imel časa čakat in sm kr v bangu kupu hehe
Skero

finkec ::

Saj jaz sem sel tut kar v Bigbang iskat, ker mi je na poti domov. Se eno kopijo pa bi rabil za kolega, ki je malo manj pri denarju.

bdoxx ::

Tr0n je izjavil:

bdoxx je izjavil:

je že kdo sprobal multiplayer? oz co-op al karkoli že že je?

Jup.

In?XD

Izi ::

Fizične trgovine so vedno drage. Big Bang ima igro po 60, Mantis pa po 57 EUR.
Če pa naročiš prek internetnih trgovin pa jo imajo za 50 EUR, ampak čakaš par dni, pa povsod je treba prišteti še dostavo, ki je nekje med 3 in 6 EUR, tako da kaj bistveno ne profitiraš.

Da bo cena padla za polovico, kot nekateri pričakujejo je po moje utopija, saj se Diablo 2 še vedno prodaja po okoli 20 EUR in to po dobrih 12. letih.
Torej Diablo 3 bo okoli 30 EUR šele tam nekje leta 2024 :P

Kar pa se tiče "laga", ki ga je nekdo omenjal, moram reči, da ga jaz nisem opazil popolnoma nič.
Bojevanje samo teče izključno na klientu, tako da tukaj nima kaj "lagirati", pri "dropih", se pravi takrat ko pošast ubiješ in "loot" pobiraš pa bi se znalo kaj zatakniti, ker to pa gre iz serverja. Ampak kot rečeno serverji dobro opravljajo svoje delo, tako da morebitno zatikanje v trenutkih, ko pošati odmetavajo robo in ko jo pobiraš je najverjetneje kriv kar tvoj ponudnik interneta.
Ko s svojim junakom hodiš naokoli, se server nič ne vmešava, saj le ta zabeleži samo ko prideš na "checkpoint". Snemanja pozicije v igri ni.

Če torej igro kadarkoli prekineš vedno začneš od zadnjega "checkpointa", ki si ga obiskal. In vse pošasti in zemljevidi se nastavijo na začetne nastavitve, kar pomeni, da server ne beleži tvoje pozicije in kaj si že pobil. Pomeni pa to tudi, da lahko vsako že počiščeno ozemlje ponovno čistiš, če vmes prekineš igro, kar je po svoje pozitivno, saj pošati tako nikoli ne zmanjka. In če nisi dovolj močan za naslednje ozemlje je bolje, da greš še enkrat "čistiti" že znano ozemlje z bolj šibkimi stvori.
Server beleži samo "loot" in zadnji obiskani "checkpoint". Pa seveda vse statistike in opremo za vsakega našega junaka izmed 10. možnih. Pa robo v skupni skrinji tudi.

Tr0n ::

bdoxx je izjavil:

Tr0n je izjavil:

bdoxx je izjavil:

je že kdo sprobal multiplayer? oz co-op al karkoli že že je?

Jup.

In?XD

Pac Diablo z vec folka in tezjimi mobi. Ne vem, kaj tocno bi rad vedo. :)

detroit ::

moj battle tag:

detroit#2828

Sm wizz če kdo rabi company na actII

čez 6h :)
Skero

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: detroit ()

klasicni ::

A kdo ve če pri pomogačih lahko skile tudi spreminjaš ko jih enkrat izbereš?

Tr0n ::

klasicni je izjavil:

A kdo ve če pri pomogačih lahko skile tudi spreminjaš ko jih enkrat izbereš?

Lahko.

fireX88 ::

da se spremenit..v levem koti zgoraj je njegova slika, pritisni desno tipko in piše retrain...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

RuskiSnajper ::

Primoz78 je izjavil:

Osebno sem malo razocaran nad D3...me je bolj pritegnil Torchlight kot D3 ceprav pri TL ni neke hude zgodbe. To odklepanje skillov itd mi ni vsec pri D3, ker si ne mores izbirat kaj naj ti odklene ampak je ze v naprej doloceno...pa tudi nekam prevec lahko vse skupaj (izjema so biiig bossi...) ne vem, mal sem res razocaran...will see...


http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/...
http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/...

ah9559 ::

Če ima kdo kakšen guest pass se priporočam :D

lukslo ::

Če še komu ostaja kje kak guest pass, pm me, hvala!

zilavi ::

Ta igra sploh nima in ne bo imela single player-ja??? Ali kako je zdaj s tem?
Prosim naj mi nekdo razloži...

motorc ::

Tudi jaz prosim za en guest pass. Hvala vnaprej!

St235 ::

zilavi je izjavil:

Ta igra sploh nima in ne bo imela single player-ja??? Ali kako je zdaj s tem?
Prosim naj mi nekdo razloži...


Single player je, samo je igra ves čas v stiku s serverjem, ki skrbi za shranjevanje lika, generacijo mobov in ozemlja, drope, achivemente itd.

Ne bo pa obstajala offline verzija.

Marix ::

Prosim za kakšen guest pass, da malo sprobam, preden jo kupim hvala!

def0r ::

Malce bv se mi zdi to :) Lahko bi vsaj dali moznost offline in online characterja.

Bolf3nk ::

zakaj? jokajo samo pirateki, ker ne morejo igrat:))

fireX88 ::

Bolf3nk je izjavil:

zakaj? jokajo samo pirateki, ker ne morejo igrat:))


res? meni je tudi tole brezveze da moreš bit za sp povezan na internet, in glede na zasedenost linije se vidi zaostanek v igri(300 letency ali več je že fajst moteče, tolk pa mam velikokrat...)...drugač pa, če bi blo možno piratizirat bi bil ziher tudi ti med njimi...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

mihec87 ::

Rečmo kar hočmo ta sistem ko moreš bit povezan na internet je butast-ker ni interneta ne moreš igrat,zjebejo zadevo za kakšen lan party itd..

Bolf3nk ::

jebiga. to je njihova "zaščita", ki je učinkovita. da bo igra tako delovala, se je že vedelo veliko naprej. A folk vseeno kupi in potem joka.

drugač pa, če bi blo možno piratizirat bi bil ziher tudi ti med njimi...


niti ne.

mihec87 ::

Ter bodo še serverji čez par let za igrat?

Ja to če si folk ni prebral njihov problem..Pač zaščita je učinkovita čeprav vse skupaj nerodno ko ne vem kaj..

fireX88 ::

Bolf3nk je izjavil:

jebiga. to je njihova "zaščita", ki je učinkovita. da bo igra tako delovala, se je že vedelo veliko naprej. A folk vseeno kupi in potem joka.

drugač pa, če bi blo možno piratizirat bi bil ziher tudi ti med njimi...


niti ne.


a si ziher?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Tr0n ::

Ok, koncal na normal. Zdaj pa se mi ne da se enkrat vsega spilat. :(

fireX88 ::

Tr0n je izjavil:

Ok, koncal na normal. Zdaj pa se mi ne da se enkrat vsega spilat. :(


že? kaj je pol vredna igra sploh 50€??zame skor ni, ker glede na d2 so pokvarli igro, kaj pa zate ki so je v 2h ali 3h dneh končal?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Sims ::

@Tr0n
Kaj pa zdaj to pomeni? Te ni potegnilo za naprej?

Matev ::

kat pri vsakii gri je tudi tu samo vprašanje časa kdaj jo skrekajo

Tr0n ::

fireX88 je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Ok, koncal na normal. Zdaj pa se mi ne da se enkrat vsega spilat. :(


že? kaj je pol vredna igra sploh 50€??zame skor ni, ker glede na d2 so pokvarli igro, kaj pa zate ki so je v 2h ali 3h dneh končal?

13 ur na normal. Seveda bi sedaj moral koncat Nightmare, potem Hell in potem se Inferno, ker skoraj nobenih pametnih itemov ne dobis na normal.

Lame.

fireX88 ::

@Tr0n
haha :D počak mene, pa bova šla lahko na nihgtmare...sm dolker bom jst do tam prišel boš ti že končal inferno :D

@Matev
enako, sam razmišljam v smeri kak server emulator..ampak če ne to, bojo ziher kaj drugega pogruntali!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fireX88 ()

Tr0n ::

Server emulator bo kr tezki zalogaj za scene skupine. V bistvu morajo napisat skoraj celoten server, ki bo posiljal podatke o mapi, mobih, itemih etc. Torej razvozlati morajo kompleten client-server protokol.

Povedano po domace: don't hold your breath. :)

Bolf3nk ::

a si ziher?


Ob Blizzarda ziher :) Imam sc1 &2 Wow, in d2 in sedaj d3 :)



kat pri vsakii gri je tudi tu samo vprašanje časa kdaj jo skrekajo

@Matev
enako, sam razmišljam v smeri kak server emulator..ampak če ne to, bojo ziher kaj drugega pogruntali!


tako kot so wow ne? :D dela že, vendar vse na pol

fireX88 ::

ah potem ti pa naj bo :)

ampak, vseeno veliko folka igra...sam sicer nisem igral, vendar kolk sem kolega poslušal se je dalo igrat, če si pa znal za buge si pa še lažje igral :D

edit: če kdo rabi wow guset pass? prvi ki se javi na zs dobi!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fireX88 ()

zilavi ::

St235 je izjavil:

zilavi je izjavil:

Ta igra sploh nima in ne bo imela single player-ja??? Ali kako je zdaj s tem?
Prosim naj mi nekdo razloži...


Single player je, samo je igra ves čas v stiku s serverjem, ki skrbi za shranjevanje lika, generacijo mobov in ozemlja, drope, achivemente itd.

Ne bo pa obstajala offline verzija.

Tako da kdo nima interneta, ne bo sploh mogel igrat...

Nemixxx ::

lol tip je že kr ubrnu igro na normal ta pa deluje kratka :S
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Bolf3nk ::

zilavi je izjavil:

St235 je izjavil:

zilavi je izjavil:

Ta igra sploh nima in ne bo imela single player-ja??? Ali kako je zdaj s tem?
Prosim naj mi nekdo razloži...


Single player je, samo je igra ves čas v stiku s serverjem, ki skrbi za shranjevanje lika, generacijo mobov in ozemlja, drope, achivemente itd.

Ne bo pa obstajala offline verzija.

Tako da kdo nima interneta, ne bo sploh mogel igrat...



glede na to, da že vsaka babica in stric visita na fb, pa še kak sosedov pes, me resno zanima kdo nima vsaj adsla... drugače pa žal, obstajajo alternative

lol tip je že kr ubrnu igro na normal ta pa deluje kratka :S


igra je predvidena za 4 težavnosti.. torej 4 igranja. predno bomo ne-g33ki na inferno prišli do konca, po kako leto prej mimo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

Bolf3nk ::

Le kaj bodo haterji rekli na vso to barvno paleto :D


:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

fireX88 ::

lol...


am, nekaj drugega mi je še smešno..igram monka in katerokoli orožje imam v roki in ko mu ukažem da udari to orožje pospravi in ko je konece udarca ga ima nazaj v roki..nevem zakaj so potem sploh orožja če vse kar naredi naredi z pestmi/dlanjo....
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

>JJ< ::

Bolf3nk je izjavil:

zakaj? jokajo samo pirateki, ker ne morejo igrat:))
res? meni je tudi tole brezveze da moreš bit za sp povezan na internet, in glede na zasedenost linije se vidi zaostanek v igri(300 letency ali več je že fajst moteče, tolk pa mam velikokrat...)...drugač pa, če bi blo možno piratizirat bi bil ziher tudi ti med njimi...
Tudi Starcraft 2 kjer je odzivnost dosti večjega pomena ima takšen sistem, pa se nihče ne pritožuje. Za hack & slash RPG moral biti 300ms latency čisto v redu.



fireX88 je izjavil:

lol...


am, nekaj drugega mi je še smešno..igram monka in katerokoli orožje imam v roki in ko mu ukažem da udari to orožje pospravi in ko je konece udarca ga ima nazaj v roki..nevem zakaj so potem sploh orožja če vse kar naredi naredi z pestmi/dlanjo....
Veliko igralcev se je pritoževalo nad tem in jim je Blizzard obljubil, da bo popravil animacije v patchu.

fireX88 ::

Tudi Starcraft 2 kjer je odzivnost dosti večjega pomena ima takšen sistem, pa se nihče ne pritožuje. Za hack & slash RPG moral biti 300ms latency čisto v redu.


si resen? za singel player? veš kolk bi moralo bit. točno 0! sej zato pa se reče SINGEL PLAYER!!

Veliko igralcev se je pritoževalo nad tem in jim je Blizzard obljubil, da bo popravil animacije v patchu.


:D cool, kdaj pa pride patch?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Bolf3nk ::

Diablo ni "single player" igra kot si misliš
Diablo III @ Wikipedia

Je ONLINE single player. To pa je malo razlika

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

def0r ::

Bolf3nk je izjavil:

Diablo ni "single player" igra kot si misliš
Diablo III @ Wikipedia

Je ONLINE single player. To pa je malo razlika

Ja se pritozujejo da je online single player ker ni potrebe ravno po tem, kakor sem rekel bi lahko bilo malce loceno da bi cheatanja se znebili. Samo forcirajo auction house vsem.

Ahiles ::

Igra poteka nekako tako 1-30 lvl Normal, 30-45/50 Nighmare, 45/50-60 Hell, 60 Inferno (End Game) Tko da če en reče da je obrnu game ko je preigral samo normal se mu lahko sam zasmejis v faco ker ta prav game se začne šele v inferno.

St235 ::

Predvem pa tudi normal (če se vsaj malo pogovarjaš z liki in ne leufaš samo naprej) traja več kot 10 ur. Vsaka višja težavnost to samo stopnjuje.

Je pa smešno ko se folk pritožuje, da je D3 zanič špil in pri tem našteva točno tiste elemente, ki ga delajo Diablo. Kot če bi se pri COD pritoževal, da se samo streljaš in je Need for speed brezveze, ker kar neki dirkaš.

]Fusion[ ::

Smo včeraj skupaj s kolegi preigrali Act I in je zadeva kar všečna. Edini problem je ker zgodbi težko slediš, ko se štirje derejo v Teamspeak :) Je pa zdaj na Normal hudo enostaven špil. Ne spomnim se če sem kdaj kaj taktiziral pri bitki. Mogoče samo kaki "don't stand in shit", ki je bolj pri boss bitki.
Me pa zanima če se mi bo dalo še enkrat preigrat zadevo, ko bomo končali na Normal. Ponavadi se mi ne da :/
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

Tr0n ::

Ahiles je izjavil:

Igra poteka nekako tako 1-30 lvl Normal, 30-45/50 Nighmare, 45/50-60 Hell, 60 Inferno (End Game) Tko da če en reče da je obrnu game ko je preigral samo normal se mu lahko sam zasmejis v faco ker ta prav game se začne šele v inferno.

Ampak to je ravno najvecja bedarija.

Zakaj moras grindat in igrat skozi isti story 4x, da prides do nekih pametnih itemov in "prave igre"?

Gre za umetno podaljsevanje igre brez dodatnega contenta. To je bilo vcasih ok, v casih D1 in D2, sedaj pa samo leta 2012 in je to samo lazy. In ne, random dungeoni, ki niti niso tako zelo random, pri tem prav nic ne pomagajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

krneki ::

Normal je en tutorial. Zabava se začne v nm, v hell so pa championi že kar pošteno tečni in boji postanejo celo zanimivi (ni sam eno bebavo klikanje levim knofom miške). AH je skor nuja, da se dobro opremiš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krneki ()

DOOM_er ::

zanima me kje bi lahko najceneje digitalno kopijo diabla 3?
Robots will steal your job. But that's OK
««
18 / 157
»»