» »

Diablo III

Diablo III

Temo vidijo: vsi
««
17 / 157
»»

klasicni ::

Kdaj dobiš Nephalem Cube? Act1?

chief ::

klasicni je izjavil:

Kdaj dobiš Nephalem Cube? Act1?


V actu 1 ga nisem zasledil..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chief ()

Tribal ::

Kaj ko bi nekdo naredil spisek vseh Battletagov tukaj, da se mal dodamo pod friends. Glede na to da ni več chat kanalov v igri tko k so bli v dvojki.

moj battle tag: Ovc4#2364

klasicni ::

Moj BattleTag: klasicni#2181

Sicer bom tak ponavadli le v večernih urah online..

Ahiles ::

klasicni je izjavil:

Kdaj dobiš Nephalem Cube? Act1?


Nikol Prijazni blacksmith prevzame to vlogo.

The Nephalem Cube was an item that was removed during development.[1]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ahiles ()

detroit ::

heh zjutrej sm dobu trial key 10min špilou opazil da špil ain't all that in da še vedno ne podpira smernih tipk whadafak. Ampak če še kolegu ni pošla zaloga vseeno kupim za 45€ pa mirna bosna:D

detroit#2828
je pa tag
Skero

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: detroit ()

St235 ::

Včeraj sem opravil z Butcherjem in za razliko od skeleton kinga, fight zgleda dobro zastavljen. Če bodo nadaljni bosi v tem stilu zna bit hell in insane vsekakor izziv.

klasicni ::

Ahiles je izjavil:

klasicni je izjavil:

Kdaj dobiš Nephalem Cube? Act1?

Nikol Prijazni blacksmith prevzame to vlogo.
The Nephalem Cube was an item that was removed during development.[1]

To sm očitno spregledal...
Aha se pravi je treba vse iteme nosit v town? Kaj se splača pretvarjat samo magic iteme v material za craftanje, lahko tudi druge - navadne iteme?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klasicni ()

Ahiles ::

Ne sam blue and up

Sivih/belih se še pobirat ne splača ker je blizzard njihovo ceno pri npcju zbil skor na nulo prav zado da se jih ne pobira razen prvih par lvlov ko je vsak item upgrade skor ko nič nimaš

krneki ::

DH je prava zabava igrat. Moj battletag je krneki#2112. Trenutno končujem nm act1.

Good Guy ::

detroit je izjavil:

heh zjutrej sm dobu trial key 10min špilou opazil da špil ain't all that in da še vedno ne podpira smernih tipk whadafak. Ampak če še kolegu ni pošla zaloga vseeno kupim za 45€ pa mirna bosna:D

detroit#2828
je pa tag


Smerne tipke pri Diablu? upam da se hecaš

Xserces ::

to bi blo pomoje podn XD
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

klasicni ::

Izi je izjavil:


Craftanje sem tudi probal in ga dvignil ne level 2 in moram reči, da je narejeno posrečeno za tovrstno igro. Scraftana oprema je opazno boljša kot jo lahko dobiš s svojim levelom z najboljšim dropom.:D


Kako dvigneš craftanje na level 2? Tako da craftaš veliko stvari ali je dovolj da delaš slavage items?
Ali kako drugače?

Izi ::

klasicni je izjavil:

Kako dvigneš craftanje na level 2? Tako da craftaš veliko stvari ali je dovolj da delaš slavage items?
Ali kako drugače?

Z denarjem. Plačuješ zlatnike in level ti počasi raste. Z vsakim vplačilom dobiš nove recepte. Do level 2 craftinga je potrebno okoli 5 plačil po 2000 zlatnikov.
Pa vsakič ko kaj scraftaš moraš poleg tistih predmetov, ki jih dobiš z razbijanjem plavih predmetov, tudi plačati nekaj 100 zlatnikov.
Vse v Diablu se vrti okoli denarja.

Še nekaj stvari.

Auction House deluje v redu, ampak zaenkrat samo za ingame denar. Pravi denar naj bi uvedli 23.5. kot se napiše, če hočeš izbrati valuto. Seveda dvomim, da bo kdo šel kupovati robo za pravi denar, že za ingame denar se pomoje ne splača, razen morda na koncu tiste epske level 60 predmete, ki bodo verjetno hudo redki.

Lahko si narediš 10 svojih likov, ki si vsi skupaj delijo isto skrinjo v mestu, tako da lahko izmenjuješ predmete. Količino prostora v skupni skrinji je treba počasi dokupovati in ni ravno poceni.

Tudi znanje craftanja je vsem likom skupno. Kar si se drago naučil s prvim likom potem lahko craftaš z drugim likom.

Pa zgodbe se celo malenkost razlikujejo med posameznimi razredi. In tudi zemljevidi in podzemne jame so vsakič drugačni. Kot kaže se vse skupaj naključno generira.

Razredi so dokaj enakovredni in je treba izbirati po tem kaj ti bolj odgovarja glede na način igranja.
Prva krogla z zdravjem je za vse enaka in nanjo vpliva statistika Vitality. Druga krogla pa je za vsak razred malo drugačna, ne samo po barvi ampak tudi po delovanju.
Na primer Monk jo z osnovnimi udarci polni, z drugotnimi pa prazni, med počivanjem količina miruje.
Wizard pa z osnovnimi uroki ne vpliva na količino, z drugotnimi jo prazni, med mirovanjem pa se polni sama od sebe.

Najboljši razred po moje je tisti, ki ima najboljše "AoE" uroke (območni uroki, ki delujejo na več sovražnikov hkrati). Kateri razred pa je to pa trenutno še nimam pojma. Verjetno kar vsi.
Večino časa te napada več sovražnikov hkrati in če tolčeš vsakega posebej ne prideš nikamor. Nujno je treba pobijati več sovražnikov hkrati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

klasicni ::

Super info! Hvala :)

Tr0n ::

Kak ste drugega bossa killai z Wizardom? Mene one-shoota prasica, pa imam 900 armorja (pac max armor za moj level). :)

Tr0n ::

Tr0n je izjavil:

Kak ste drugega bossa killai z Wizardom? Mene one-shoota prasica, pa imam 900 armorja (pac max armor za moj level). :)


Never mind, uspelo za las. :)

fireX88 ::

ej eno vpr, kaj se da diablo 3 aktivirat še na kakšnem battle.net account? ker razmišljma o prodaji igre. Zakaj? ker sem fan d2 in sem jo ogromno preigral mi ta po stilu čisto nič ne dopade.. pa še dodatno me pre prizadelo tole kar je napisal enden v novici na prvi strani:
Poznavalci serije oz. tisti, ki so šli skozi zaprto oz. oprto beto, glede samega igranja ne bodo opazilili pretiranih razlik z dvojko oz. celo enko.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

ABX ::

Ne, konec je, edini način je da prodaš cel account. Za to se igre vedno registrirajo na ločene accounte, da jih lahko posojaš ali prodaš.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

fireX88 ::

ok..vidim da se da spremenit mail, kaj pa battle tag pa ime/priimek?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fireX88 ()

Izi ::

Tr0n je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Kak ste drugega bossa killai z Wizardom? Mene one-shoota prasica, pa imam 900 armorja (pac max armor za moj level). :)


Never mind, uspelo za las. :)

Vseeno bom omenil, da je igrati Wizarda najtežje med vsemi razredi. Malo neprevidnosti in mimogrede umreš že tam pri level 6. Treba je biti zelo taktičen in uporabljati vse Croud control skille.
Barbara ali Meniha se igra najlažje. Skoraj ne moreš umreti. Barbar je tank in že kar malo dolgočasem, Menih pa je zame tisto pravo saj vzame najboljše od vseh klasov. Ubija najhitreje, se uspešno izmika udarcem in še zdravi se lahko.

korenje3 ::

A ima diablo 3 kakšen integriran benchmark?

krneki ::

ctrl-r ti kaže fps

Tr0n ::

Jup, mors bit previden z wizzom. Diamond skin je zlata vredn.

Rok Woot ::

hmm zdaj mam guest pass, samo ko grem na battle.net (https://eu.battle.net/account/managemen... mi sploh ne kaže nikjer clienta za downloadad. Tudi starter edition ne... A je isti installer kot za celo?

korenje3 ::

je kdo že pršu do inferno?

Rok Woot ::

gre lahko kdo v svoj account pa če ma tmk starter edition download, da mi sam link prpne, hvala

korenje3 ::

Mene pa znaima, če je kdo kupil diablo 3 v ameriških dolarjih... namreč taka različica je ~42€.

Rok Woot ::

korenje ti maš tm starter edition download, na linku https://eu.battle.net/account/managemen...

Hvala za info

korenje3 ::

kaj mi bo starter edition?

diablo 3 se za američane prodaja za 59,99 USD, za evropejce pa za 59,99 €. razlika je 15€.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

Rok Woot ::

teb nič, jaz bi pa probal, pa kr nimam linka v battle.net

ma dobr sem ga kupu

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rok Woot ()

klasicni ::

Kaj pri pomogačih lahko skile tudi spreminjaš ko jih enkrat izbereš?

Tr0n ::

korenje3 je izjavil:

je kdo že pršu do inferno?

Verjetno je ze kdo ja.

Aramis ::

Ali ima D3 tudi endgame ali je samo singleplayer v več težavnostih?

Tr0n ::

Ta drugo. Normal je skoraj neke vrste tutorial, ker ne bos dobo nic pametnega loota. :)

Wee_Master ::

kaj folk kdo kupi diablo 2....mam use dele:)

Nemixxx ::

na kakšnih zahtevnostih igrate?
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Tr0n ::

Po vrsti moras, torej najprej normal itd.

Nemixxx ::

aha nisem vedel da je tako narejeno sepravi ko na normal preigraš začneš z drugim charom in potem lahko izbereš nasledno težavnost
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Good Guy ::

RuskiSnajper ::

Guest pass prosim! PM

Frend je kupo digitalno pa ni dobo nič zravn ... meh.

fireX88 ::

Good Guy je izjavil:

http://www.own3d.tv/live/153518/Destiny

Epic diablo 3 stream :)):)):))


te pa so geeki...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

detroit ::

wiihii kupu pred 6 urami in geek kot sm sm level 16:P
Skero

Turak ::

lahko me dodate Turak#2781 sem trenutno lvl 37 wizard

Primoz78 ::

Osebno sem malo razocaran nad D3...me je bolj pritegnil Torchlight kot D3 ceprav pri TL ni neke hude zgodbe. To odklepanje skillov itd mi ni vsec pri D3, ker si ne mores izbirat kaj naj ti odklene ampak je ze v naprej doloceno...pa tudi nekam prevec lahko vse skupaj (izjema so biiig bossi...) ne vem, mal sem res razocaran...will see...
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Tr0n ::

Nemixxx je izjavil:

aha nisem vedel da je tako narejeno sepravi ko na normal preigraš začneš z drugim charom in potem lahko izbereš nasledno težavnost

Z istim charom gres naprej. Ne vem, ce lahko z level1 na nightmare kaj pametnega naredis. :)

Zmajc ::

Z starter passom probal in igral cca 2 uri ... ne vem kaj si naj mislim. Po eni strani je čisto solidno nadaljevanje D2, po drugi strani pa se mi igra ne zdi vredna hypa ki se okoli nje dogaja. Bom počakal par mesecev da cena pade za vsaj polovico in mogoče potem kupil.

Aeroplane ::

Kakšne so minimalne strojne zahteve za Diablo 3?
Imam prenosnik:

    nVIDIA GeForce 9650M GT, 1 GB VRAM
    Intel Core2 Duo P8600 (2,4 GHz, 3 MB L2 predpomnilnika, 1066 MHz FSB)
    4 GB (2x 2 GB) DDR2, 800 MHz

bdoxx ::

je že kdo sprobal multiplayer? oz co-op al karkoli že že je?

Zmajc ::

Aeroplane je izjavil:

Kakšne so minimalne strojne zahteve za Diablo 3?
Imam prenosnik:

    nVIDIA GeForce 9650M GT, 1 GB VRAM
    Intel Core2 Duo P8600 (2,4 GHz, 3 MB L2 predpomnilnika, 1066 MHz FSB)
    4 GB (2x 2 GB) DDR2, 800 MHz


Prek teče

http://us.battle.net/support/en/article...
««
17 / 157
»»