» »

Diablo III

Diablo III

Temo vidijo: vsi
««
12 / 157
»»

St235 ::

A si ti sploh prebal da govorimo o temu, da blizzad posiljuje z stalno online povezavo in brezveze (oziroma z $$$$$$ vezo) uvaja koncepte MMO?

Ahiles je izjavil:

NE če si hotel igrati preko bneta varno igro si rabil internet povezavo in ta pravi igralci so igrali tam ker pri nepovezani igri je bilo vse shekano do nule item editorji char editorji etc ker je bil save game na tvojem računalniku. Singleplayer/multiplayer tuki nima veze ker si lahko prek bneta komot igral singleplayer isto kot zdej v D3 le da so bile zadeve shranjene na njihovem serverju.



Obstaja bistevna razlika, ki jo zgleda ti ne dojameš: D1 in D2 si SP lahko igral brez itnernetne povezave. DIABLO 3 sploh NE deluje brez interneta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

MajorM ::

Točno. D1 in D2 nista potrebovala constant online connection.
Razen če si želel igrati co-op.

D3 mi izgleda kul. Tudi na moji ne najnovejši mašini. Je pa res, da bi bil bolj v pričakovanju, če bi špil prišel pred letom, dvema.

krneki ::

Določeni runewordi v D2 so delovali samo na ladderju...za SP si moral uporabljati mod.

Ahiles ::

Zgleda vi ne dojamete V D1/2 si imel na izbiro Igraj na BatleNET SP/CO-OP ter se druge povezave ki pa so bile ločene od bneta lan etc ter SP.

Če si igral na bnetu kar je 90% resnih igralcev igralo (SP/CO-OP) ladder. SI RABIL konstanto povezavo ker so se zadeve shranjevale na server isto kot je zdej pri D3

MajorM tuki nima SP/CO-OP nobene veze ker na BattleNetu si lahko isto igral SP verzijo le da je bila zadeva nekoliko bol varna pred cheaterji ker so se zadeve shranjevale na njihovem serverju isto kot zdej z D3 vendar tuki je 80% piratov ki niso niti 1x igrali originala na bnetu tko da jim razlagat je isto kot da bi opici razlagal o kvantni fiziki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ahiles ()

St235 ::

Ja, če nisi hotel/mogel igrat online pa si lahko noramlno igral SP. Če so serverji crknili si lahko igral SP. Če si sedel na vlaku, is lahko igral SP...

Zdaj tega ni, zgolj in le zato, ker bo blizzard tako več zaslužil. Pa ne govorim sploh o piratstvu. S to potezo se efektivno ubili tudi prodajo rabljenih špilov, ker boš moral prodat celoten battle.net account če boš hotel prodat špil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Ahiles ::

Noben ki je mel original ni resno igral lokalne verzije ker je blo itak brez veze pač folk rad kaze Epenis na Bnetu. In zakaj bi zapravu 50-100 ur za lokalno verzijo ko je pa sosedov janez z chareditorjem v 5 min zeditiru loklani sejv v lvl 99 z vso max opremo.

In kot sem reku 80% folka tuki je zgleda igral sam piratski SP in znjimi se ne mislm razglablat kva je D3 in kolk sux k so skenslal lokaln gajme.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ahiles ()

Good Guy ::

Ahiles je izjavil:

Noben ki je mel original ni resno igral lokalne verzije ker je blo itak brez veze pač folk rad kaze Epenis na Bnetu. In zakaj bi zapravu 50-100 ur za lokalno verzijo ko je pa sosedov janez z chareditorjem v 5 min zeditiru loklani sejv v lvl 99 z vso max opremo.

In kot sem reku 80% folka tuki je zgleda igral sam piratski SP in znjimi se ne mislm razglablat kva je D3 in kolk sux k so skenslal lokaln gajme.



Kaj imaš dial up da se zdej sekiraš glede takih bedarij?

koyotee ::

sploh pa, moraš biti dosti neumen, če internetno povezavo imaš in bi igral SP.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Ahiles ::

Good Guy je izjavil:

Ahiles je izjavil:

Noben ki je mel original ni resno igral lokalne verzije ker je blo itak brez veze pač folk rad kaze Epenis na Bnetu. In zakaj bi zapravu 50-100 ur za lokalno verzijo ko je pa sosedov janez z chareditorjem v 5 min zeditiru loklani sejv v lvl 99 z vso max opremo.

In kot sem reku 80% folka tuki je zgleda igral sam piratski SP in znjimi se ne mislm razglablat kva je D3 in kolk sux k so skenslal lokaln gajme.



Kaj imaš dial up da se zdej sekiraš glede takih bedarij?



?????? na kurac mi grejo sam pirati k tuki jokajo.

St235 ::

Noben ki je mel original ni resno igral lokalne verzije ker je blo itak brez veze pač folk rad kaze Epenis na Bnetu. In zakaj bi zapravu 50-100 ur za lokalno verzijo ko je pa sosedov janez z chareditorjem v 5 min zeditiru loklani sejv v lvl 99 z vso max opremo.


Zato ker nekateri igramo igre še za kaj drugega kot merjernje epenisa s sosedi? In ja so bli številni ljudje, ki so igral ljubiteljsko zato, ker je blo zabavno in jim je dol viselo za lestvice internet in dolžino epenisa.

In ne boš si misli, ampak nekateri ne igramo iger zaprti v etmni čumrati v kleti ampak nam je to zabava na poti, ko je treba vsak vidend ubit par ur na vlaku/letalu in takim je posiljeavnje s stalno online povezavo absurd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

shadeX ::

Ma kaj se kregate? Prej al slej bojo scrackal tud to da ne bo potrebno imeti konstantne povezave z blizz serverji. Saj diablo 3 ni edini špil k to zahteva. So še drugi, ki pa so že davno scrackani. Tako da lepo vas prosim..

Tr0n ::

švrk ::

@Lakotnik29
+1

Tudi sam sem preigral D1 in D2 po dolgem in počez. Igral sem izključno SP ker se mi za MP kratko malo jebe. Užival sem v zgodbi in opravljanju nalog ter končal vse like na hell. Ko mi je špil dosadil sem se lepo s char editorjem poigral, sprobal še nevidene iteme, rune itd.... Save file sem kakopak shranil, če me je čez par let spet prijelo mal pošpilat..skratka ql.

Za D3 pa bom očitno moral (pa ne bom) dat 50€ za špil, biti skos online, za dobre iteme plačat(ali se j...), pa še kakšno mesečno naročnino se bodo izmislili(neki slišal) skratka poden od podna.

Tekmovati z drugimi igralci je pa itaq brez veze ob dejstvu: več ko maš keša boljši si.

ahac ::

]Fusion[ je izjavil:

To bi lahko naredili tudi brez konstantne internet povezave :) Bi se pač prijavil, ko bi potreboval battle.net. Je pa res, da je odvisnost od njihovih serverjev nujno potrebna, če se hočejo it AH z pravim denarjem :P
Ne bi mogl naredit isto, ker bi SP in MP morala bit čisto ločena. Potem bi pa želel z svojim SP characterjem malo igrat MP z prijateljem... pa ne bi šlo in bi moral začet novega characterja od začetka.
Drugače ne gre, ker če logika špila ni na serverju, potem je 1000x lažje goljufat. Edina možnost bi bila, da imaš "privat" MP, kjer bi bilo možno igrat z prijatelji (in masovno goljufat) in čisto ločen public MP, ki bi se dogajal na uradnih serverjih. Ampak to pa stvar za povprečnega userja zakomplicira bolj kot zahteva po internetu. (+ Seveda, bi potem bilo tudi veliko več piratstva.)


shadeX je izjavil:

Ma kaj se kregate? Prej al slej bojo scrackal tud to da ne bo potrebno imeti konstantne povezave z blizz serverji. Saj diablo 3 ni edini špil k to zahteva. So še drugi, ki pa so že davno scrackani. Tako da lepo vas prosim..
No, kateri? WoW? Guild Wars?

Bom ponovil, kar sem že 100 rekel:
Igrat tak špil na privat serverju je tako kot, če z leseno palco zbijaš kamne po njivi in praviš, da igraš golf. Sej mogoče se ti čist fajn zabavaš, ampak to pač ni ista igra.
Tudi Diablo 3 na piratskih serverjih ne bo nikoli niti blizu originalnim.

švrk je izjavil:

Za D3 pa bom očitno moral (pa ne bom) dat 50€ za špil
Za špil bi moral itak plačat razen, če bi imel piratskega tko, da to ni noben problem.

švrk je izjavil:

za dobre iteme plačat(ali se j...)
To ni res. Blizzard itemov NE BO prodajal. Edini, ki jih bodo prodajal so ostali igralci, katerim bodo pa itemi dropal ravno tako kot tebi. Sicer je res, da se boš lahko v AH na hitro opremil, ampak to so itemi, ki so že v igri in jih ostali igralci ne potrebujejo. To bi se prodajalo tudi, če v Diablo 3 ne bi bilo real money AH (pač bi se prodajalo po neuradnih straneh).
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

tattoo ::

Kako bo pa kaj z nedeljskimi igralci? Predvidevam da bomo v SP načinu izolirani od "agresivnega trženja" vsega živega in bomo lahko zgodbo v miru odigrali do konca, brez dodatnih stroškov, right? Tudi jaz bom pogrešal igranja SP-ja v offline načinu, ker ponavadi v tujini nimam interneta :|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tattoo ()

MrX ::

Tr0n je izjavil:

Cenejse alternative.

http://www.gamekeyfinder.de/games/Diabl...

si že kupil kaj tukaj?

ahac ::

tattoo je izjavil:

Kako bo pa kaj z nedeljskimi igralci? Predvidevam da bomo v SP načinu izolirani od "agresivnega trženja" vsega živega in bomo lahko zgodbo v miru odigrali do konca, brez dodatnih stroškov, right? Tudi jaz bom pogrešal igranja SP-ja v offline načinu, ker ponavadi v tujini nimam interneta :|


V glavnem meniju imaš dostop do auction house, kjer se prodajajo in kupujejo itemi za gold ali evre.
Lahko pa vse preigraš (SP in MP, ker je itak isto) brez, da bi kliknil tja gor.
Če ti pa dropa (tudi v SP) nek super item, ki ga ne potrebuješ, ga greš pa lahko tudi ti prodat.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Mipe ::

hidetr je izjavil:

Mipe je izjavil:

Potem je single player MMO? Krasno. Še en razlog, da grem daleč stran od teh razvijalcev.


Diablo MMO? si kdaj igral diablota, ali pa sploh prebral kakšno stran od te teme?

Ne mi ti pametoval. Igral sem oba diablota, v obeh primerih single player offline. Multiplayer je bil milo rečeno katastrofa s vsemi temi goljufi in nesramneži. Jebat ga.

neboben ::

No Open Bete je konc. Blo je kar zanimivo. Barbar se dobr špila. Tudi wizard in demon hunter sta še nekak okej.

St235 ::

No, kateri? WoW? Guild Wars?

Bom ponovil, kar sem že 100 rekel:
Igrat tak špil na privat serverju je tako kot, če z leseno palco zbijaš kamne po njivi in praviš, da igraš golf. Sej mogoče se ti čist fajn zabavaš, ampak to pač ni ista igra.
Tudi Diablo 3 na piratskih serverjih ne bo nikoli niti blizu originalnim.


V večini se strinja, samo zgornje preprosti ni res iz enostavnega razloga Diablo NI MMORG. Če bi bilo res kar trdiš potem bi bil D1 in D2 popolnoma brezveze, če ga nisi igral online. Kar pa kot vidiš za številne igralce ni res.

Piratski server bo tako čist sprejemljiva opcija, če boš hotel igro obrnit kot single player špil. Seveda pa se strinjam da multiplayer komponenta na piratskem serverju ne bo na nivoju uradnih serverev. Sam kot že 100x rečeno: Diablo je v osnovi single player špil in ga številni tudi igrajo kot takega.

AH za pravi denar pa je v bistvu odgovor na vse gold farmerje in preprodajo računov itemov, ki se dogaja tudi v WOW.

Konkretno, če prodaje v AH za pravi denar v igri ne bi bilo bi se online ravno tako za prave denarce preprodajala oprema iz igre. Blizzard je z integracijo tega zgolj dosegel, da bo imel delež pri tem, kar je nenavsezadnje tudi prav. Bistveno je, da menjava ostane na nivoju igralcev in da blizard ne uvede direktne prodaje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

ahac ::

Single player in multiplayer je ISTO. Tudi, če boš single player igral na piratskem serverju bo manjkalo ogromno stvari, nasprotniki ne bodo pravi, item dropi bodo drugi, questi bodo mogoče manjkali, niti mape ne bodo prav generirane (ker ti jih generira server!), itd...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

shadeX ::

ahac je izjavil:

]Fusion[ je izjavil:




shadeX je izjavil:

Ma kaj se kregate? Prej al slej bojo scrackal tud to da ne bo potrebno imeti konstantne povezave z blizz serverji. Saj diablo 3 ni edini špil k to zahteva. So še drugi, ki pa so že davno scrackani. Tako da lepo vas prosim..
No, kateri? WoW? Guild Wars?

Bom ponovil, kar sem že 100 rekel:
Igrat tak špil na privat serverju je tako kot, če z leseno palco zbijaš kamne po njivi in praviš, da igraš golf. Sej mogoče se ti čist fajn zabavaš, ampak to pač ni ista igra.
Tudi Diablo 3 na piratskih serverjih ne bo nikoli niti blizu originalnim.



Ma kaj govoriš neumnosti? Nisem pod nobenim primerom govoril da bo diablo 3 , skrekan na tak način kakor WoW ali pa kak drug špil. Naj samo omenim vendar jaz sem velik WoW privrženec. Vsak mesec plačujem 13€ za igranje na offical serverjih. (4leta) Vem kako bedno je igrati na private serverjih ker več kot pol reči ne deluje. Vendar nisem mislil v takem smislu, da bo skrekan diablo 3. Govora je o single player načinu. In kar jaz vem se single player način odvija IZKLJUČNO NA TVOJEM RAČUNALNIKU in ne potrebuješ dodatnih map oz. dodatnih "storitev" da ti jih loada iz blizzardovih serverjev. Zato bo ta špil lahko skrekan ( SINGLE PLAYER ) . Seveda če bo pa folk hotu igrat MP bodo pa špil seveda mogli kupit, če bodo hoteli igrati na blizz serverjih. Seveda bodo pa tudi tako naštimali pri blizardu da če tudi boš hotel igrati single player boš potreboval povezavo z njihovim strežnikom. Vendar če maš vse potrebne datoteke na tvojem PCju se vse to da SKREKAT!!

Sam sem igral špil ki je prav tako potreboval konstatno povezavo z serverji za single player ( se mi zdi da je bil assassins creed 2 ali 3. Nevem točno )Potreboval jo je pa za shraniti igro. Vendar v roku meseca je bil špil skrekan in tudi single player se je dalo igrat brez njihove povezave in s tem da si tudi igro lahko shranil...

St235 ::

shadex tukaj se motiš. Diablo III se nikoli ne bo odvijal povsem na tvojem računalniku. Ne glede na to ali boš igral sam ali v družbi bo centralni server pošiljal podatke o dropih, nasprotnikih, kartah.... Tvoj računalnik bo enako kot pri WoW služil samo kot klient, sama igra bo recimo temu tekla na serverjih.


Špili, ki jih ti omenjaš v celoti tečejo na tvoji mašini, medtem ko povezava z internetom zgolj preverja ali imaš legalen špil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

ahac ::

In kar jaz vem se single player način odvija IZKLJUČNO NA TVOJEM RAČUNALNIKU in ne potrebuješ dodatnih map oz. dodatnih "storitev" da ti jih loada iz blizzardovih serverjev.

Veš narobe.
Igra teče na serverjih tako kot WoW, oz. še hujše, ker tukaj imaš random mape, ki jih pa verjetno tudi generira server.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

St235 ::

ahac je izjavil:

Single player in multiplayer je ISTO. Tudi, če boš single player igral na piratskem serverju bo manjkalo ogromno stvari, nasprotniki ne bodo pravi, item dropi bodo drugi, questi bodo mogoče manjkali, niti mape ne bodo prav generirane (ker ti jih generira server!), itd...


Odvisno, če bo uporalbjal enake algoritme kot blizzardov server to ne bo problema. Še vedno to ni MMORG, je pa seveda problem, da ga lokalno tudi tako praktično ne bo mogoče poganjat.

Berserker ::

koyotee je izjavil:

sploh pa, moraš biti dosti neumen, če internetno povezavo imaš in bi igral SP.


Ti nisi normalen, torej če kupim špil, potem bodo oni odločali v kakšnem načinu bom igral ? Če hočem SP špil, to pomeni, da nočem nikogar da se mi štuli zraven, hočem zgodbo in queste popolnoma sam predelat, sploh ko je povezava obremenjena z drugimi programi. Sicer pa z mojega vidika v D3 druga kot klikat po sovražniki, ter pobirat čim boljše itemse , ne vidim kaj bi pripomoglo k timskemu igranju.

Mipe ::

Zakaj moram imeti vozovnico za vlečnico, če hočem samo na pohod?

shadeX ::

ahac je izjavil:

In kar jaz vem se single player način odvija IZKLJUČNO NA TVOJEM RAČUNALNIKU in ne potrebuješ dodatnih map oz. dodatnih "storitev" da ti jih loada iz blizzardovih serverjev.

Veš narobe.
Igra teče na serverjih tako kot WoW, oz. še hujše, ker tukaj imaš random mape, ki jih pa verjetno tudi generira server.



Če je tako res se opravičujem za moj post vendar močno dvomim da bo tukaj tako. Kaj pa ljudje ki nimajo interneta? ( ja še vedno so danes taki ki ga nimajo oz. imajo dial up) A tuki so potem oni odrezani od špila al kako?? hmm nevem če bo tako kot vi pravite.

Dosedaj vsi Single Player špili so se odvijali na tvojem računalniku. Ne vem zakaj bi sedaj bilo drugače. Če boš pa hotu Multiplayer pa boš seveda mogu met internet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

PARTyZAN ::

Če nimaš povezave v svet pa igraš ne. Tolk simple je.

Nehite jokat. Patetični ste.

ahac ::

Sej pravim, da sta single player in multiplayer tolk integrirana, da sploh ni razlik. Vse laufa na serverju in to je to. V beti je bilo to lepo razvidno. Nikjer ne izbereš, če začenjaš single ali multiplayer igro. Ti začneš igrat in špil se poveže na server (kar je bilo očitno v open beti, ko so bli polni), potem pa lahko kadarkoli povabiš prijatelje v svojo igro pa se čisto nič ne spremeni.
Kar se tiče igre in igralca ni razlike med single in multiplayer razen v tem, da si v enem primeru sam v drugem pa ne.

Tistih, ki nimajo interneta je pa tolk malo, da niso več relevantni. Sorry.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

St235 ::

shadeX je izjavil:

ahac je izjavil:

In kar jaz vem se single player način odvija IZKLJUČNO NA TVOJEM RAČUNALNIKU in ne potrebuješ dodatnih map oz. dodatnih "storitev" da ti jih loada iz blizzardovih serverjev.

Veš narobe.
Igra teče na serverjih tako kot WoW, oz. še hujše, ker tukaj imaš random mape, ki jih pa verjetno tudi generira server.



Če je tako res se opravičujem za moj post vendar močno dvomim da bo tukaj tako. Kaj pa ljudje ki nimajo interneta? ( ja še vedno so danes taki ki ga nimajo oz. imajo dial up) A tuki so potem oni odrezani od špila al kako?? hmm nevem če bo tako kot vi pravite.

Dosedaj vsi Single Player špili so se odvijali na tvojem računalniku. Ne vem zakaj bi sedaj bilo drugače. Če boš pa hotu Multiplayer pa boš seveda mogu met internet.



A pa si ziher da govoriš o diablo 3?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

shadeX ::

Ja čisto ziher =).. Maja saj nima veze :D

Tr0n ::

MrX je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Cenejse alternative.

http://www.gamekeyfinder.de/games/Diabl...

si že kupil kaj tukaj?

To je samo iskalnik strani s kljuci. Drugace sem pa ze kr nekaj zadev kupil na tak nacin ja (BF3, MW3).

madnez ::

Lol ej kakšne razprave. Več kot logično je zakaj rabiš internet za igrat D3 in prav je tako. Ko pa nisi online pač ne morš igrat. D3 ni narjen, da boš špilu na vlaku/avionu tako kot Angry Birds:)

Blazz ::

Diablo 3 bo izšel brez multiplayerja.

St235 ::

sam online bo pa še vedno treba bit:)

No ni tako grozno, špil bo izšel brez PvP ne pa čisto brez multiplayerja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

ahac ::

Blazz je izjavil:

Diablo 3 bo izšel brez multiplayerja.


Brez PvP, coop bo seveda imel.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

MajorM ::

No jaz zase vem da imam vse dele igre legalne in tudi kolegi, pa smo 99% časa preigrali offline. Z drugimi nam ni bilo za igrat med sabo smo pa časovno težko uskladili.
Da je 80% tistih, ki so igrali offline piratov je tako, na pamet postavljen procent...

Blazz ::

meni je bila tale open beta malce razočaranje... kje zaboga so mana potioni, scrolli in bolj premišljeno tolčenje po nasprotniku kot run and gun... zgodbo sem preigral ene 6x , enkrat v co-op, v vseh primerih je bilo hardcore rukanje po monsterjih, kot bi igral god of war... monk pa barbar sta takorekoč ista, mal drgačni skilli, pa monk ne more dual hand weaponov nost, ostalo je skor isto... samo nažiganje nima razlik...tud itemov se sploh ne splača poberat, k so vredni po 2 golda in take neumnosti, vmes pa vsekaš enga monsterja pa dobis 40 golda ali več....

zdej pa ne vem, a bodo te zadeve ornk spremenil in je bila ta beta bolj stress test in so izklopili vn iz nje vse... al bo to res tako na koncu???? ker če ne bo, ne vem če bo tole vredno nakupa... sploh 60 eur...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blazz ()

St235 ::

V bistvu je bla to 1/3 prvega poglavja in se s tvojimi kritikami čist strinjam. upam pa da bo v nadaljevanju drugače. Tudi pri D1 D2 si imel tone belih in sivih itemov, ki si jih preprosto ignoriral.

ahac ::

kje zaboga so mana potioni, scrolli

Mana potionov ne rabiš, če večina classov nima mane. :P Itak so pa vsi resourci narejeni tako, da se polnijo in praznijo med bojem. Torej moraš pazit katere skille uporabljaš in ne samo žret potionov.
Scrolli so pa menda bili na začetku v D3 in so jih vrgl ven, ker nimajo nobenga smisla.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

krneki ::

Meni kar paše da so se znebili scrollov (same tečnosti so bile z njimi v D2). Večji inventory, oziroma manjši predmeti, je pa tudi zakon poteza! :D Kencept s cooldowni pa prinese tudi malo več taktiziranja pri skillih in pa pri life potionih.

Blazz ::

smisla?.... čedalje bolj se mi dozdeva, da bi tale špil lahko poimenovali vse kaj drugega kot Diablo...

potioni za filanje 'desne flaše' bi komot lohk bili in bi se recimo počasnej filal med bojem, ne pa da 2x usekaš nasprotnika in že lahko skillaš ko zmešan... nerfat bi bilo treba to in uvest drage potione, pa povečat lepo inventar al pa kej...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blazz ()

ahac ::

In kaj je tolk fajn na scrollih, da Diablo brez njih ni Diablo?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Blazz ::

problem je v temu, da se mi zdi, da so čisto preveč stvari ukinili in premalo novega dodali, oz tisto kar je dodano je bolj neko nažiganje brez pameti in brez nekega player skilla. Vsak zna se zabit v monsterje in stiskat k zmešan po ingame skillih...Pač Diablo 3 trenutno izgleda, da gre v smer, ki ni več blizu 1ki in 2ki. Za širšo publiko, večino jo D1 in D2 sploh še videla ni, kaj šele preigrala, bo špil super, tisti, ki pa so čakali ne vem kolk let na takorekoč novo zgodbo v novi grafiki in podobnim gameplayem pa bodo razočarani. Business bo ziher super, sej to je Blizzard....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blazz ()

korenje3 ::

bistvo diabla 1 je bilo v tem, da si odkrival nove pošasti in nova orožja. šel si vedno globje v zemljo, začne se z malimi do kolen visokimi do enako veliki.

pri diablo 3 vidiš vse na internetu kakšna orožja lahko pričakuješ, kakšne pošasti ipd. večinoma si nad zemljo. v glavnem igra je nič posebnega.

Ahiles ::

korenje3 kolk place mas pri blizzardu k si obrnu d3 že?

Ostali folk k ne dela pri blizzardu je vidu okol 10% gejma in 1% opreme.Tko da si car k si d3 ze obrnu! in zadevo komentiraš kot celoten gajme.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ahiles ()

korenje3 ::

vedno se en pameten nergač najde...

http://us.battle.net/d3/en/item/

]Fusion[ ::

Če ne boš hotel imet samo nažiganje po sovragih, boljše da izbereš eno težavnost nad normal in je to to :) Kolko sem jih poslušal je Normal naravnana tako, razen mogoče pri večjih fajtih. Višje težavnosti pa bo treba bolj premišljeno igrat...
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

ahac ::

Vsak zna se zabit v monsterje in stiskat k zmešan po ingame skillih...

Jaz sem Diablo 1 glih tko igral. Zraven mene je pa sedel brat in je pritiskal tipke za potione. :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW
««
12 / 157
»»