» »

Diablo III

Diablo III

Temo vidijo: vsi
««
13 / 157
»»

St235 ::

O ja, še posebej z magom. Si šopal spele zraven pa mana potione cuzal kot za stavo:) dobri stari časi ko so potioni še instatnt deloval:)

korenje3 je izjavil:

bistvo diabla 1 je bilo v tem, da si odkrival nove pošasti in nova orožja. šel si vedno globje v zemljo, začne se z malimi do kolen visokimi do enako veliki.


Da je 99% itemov bilo tako ali tako random generiranih je seveda irelavantno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

vorantz ::

St235 je izjavil:

O ja, še posebej z magom. Si šopal spele zraven pa mana potione cuzal kot za stavo:) dobri stari časi ko so potioni še instatnt deloval:)


Dis :(
Na spisku napitkov ni mana potionov :/

ahac ::

Na spisku napitkov ni mana potionov :/

Kar je čist gut, ker moraš uporabljat določene skille, da se ti resource (mana, itd.) spet napolni namesto, da bi samo potione pil.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Ahiles ::

korenje3 je izjavil:

vedno se en pameten nergač najde...

http://us.battle.net/d3/en/item/


In vedno se ena glavca najde k ta link linka kjer so testni itemi in zadeva že od začetka bete ni updejtana 100x so že povedal da bojo bazo posodobil šele ob izidu ali celo še kakšen dan kasnje ko bojo mel zadevo 100% ferik in je ne mislijo vsak dan sproti ko se enmu sprdne item naredit/popravt ter sprot updejtat.

Item data we've exposed is by and large placeholder, and we're actually in the process of pulling it down due to a lot of reactions just like this. We thought it'd be cool to show some pre-release items in very temporary states, but it's just a matter of fact that people are going to take it at face value. Not that you or anyone else isn't able to discuss the particulars without assuming it's final content, we don't believe that to be true, but in general we don't think the discourse is healthy when it's going to be largely based on placeholder data.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ahiles ()

korenje3 ::

St235 je izjavil:

O ja, še posebej z magom. Si šopal spele zraven pa mana potione cuzal kot za stavo:) dobri stari časi ko so potioni še instatnt deloval:)

korenje3 je izjavil:

bistvo diabla 1 je bilo v tem, da si odkrival nove pošasti in nova orožja. šel si vedno globje v zemljo, začne se z malimi do kolen visokimi do enako veliki.


Da je 99% itemov bilo tako ali tako random generiranih je seveda irelavantno.


ne, ker je vizuelna reprezentacija predmeta predstavljala stopnjo nošenosti in tako obsegala določen razpon lastnosti.

Ahiles ::

Nažalost ne bo midnight launca v EU serverje bojo vključil ob 09:01 CEST on May 15

http://eu.battle.net/d3/en/blog/4278737

Oz zgleda so zbrisal

Tole je pisal preden je bil 404 error

We're inviting you to join us for the midnight launch of Diablo III! In addition to local retail shops' midnight launches, we're holding a number of demonically charged worldwide launch events in major cities where you can join Blizzard to celebrate the release of Diablo III and pick up your copy of the game. Each event will have its own activities, giveaways, and contests, so see the press release for further details and be sure to check the launch event site for more info on the one nearest you.
Diablo III Midnight Launch Events
Whether you're attending a launch event, grabbing the game at a local store, or waiting patiently at home for your digital version to unlock, you'll want to be ready to jump in right when the servers open. For the European region, the game servers will go live at 09:01 CEST on May 15. As a reminder to our Russian players, the Russian-language version of the game will be available digitally and at retail starting June 7.
Don't forget to create your BattleTag -- it's important to do so now if you haven't already, as it's REQUIRED TO PLAY DIABLO III. Also note that if you'd like to receive a digital copy of Diablo III free, there are still a few days left to sign up for the World of Warcraft Annual Pass.
We hope to see you at one of our Diablo III launch events, and we look forward to seeing you in-game on May 15!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ahiles ()

Ahiles ::

Zgleda je spet nazaj ob 00.

Update 3: Blizzard has re-added the blog again. The time is once again 00:01 CEST
Update 2: Blizzard has deleted the blog post AGAIN. Will update if the time is changed once more.
Update 1: Blizzard has re-added the blog post, and has changed the time to 09:01 CEST instead of 00:01

korenje3 ::

no lepo da nekdo živi za igrico.

MrX ::

a se je kdo naveličal bete in bi posodil account za sprobat?

lahko se dogovorimo na ZS...

Outsajder ::

MrX je izjavil:

a se je kdo naveličal bete in bi posodil account za sprobat?

lahko se dogovorimo na ZS...

drugače rečene posoditi battle.net acc ta bo pa težka;)

Outsajder ::

Outsajder je izjavil:

MrX je izjavil:

a se je kdo naveličal bete in bi posodil account za sprobat?

lahko se dogovorimo na ZS...

drugače rečeno posoditi battle.net acc ta bo pa težka;)

fireX88 ::

sj če se ga bi sploh dalo, bi bil kdo tako dobra dušica :))
no vsaj jst nebi bil! sorry!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

MrX ::

vem... : )
pač upal sem na koga, ki je naredu bnet samo za d3 beto in ne bo kupu špila...

Tribal ::

Sej si imel open beto prejsni teden. Beta se pa itaq konca 1.5. tko da ni vec veliko casa.

MrX ::

bete je blo tok hitr konc z vsemi problemi k so bli, da zal nism mogu useh klas sprobat...

tko da se zdej ne vem kaj bom igral :)

Tribal ::

Jaz sem uspel vse klase spravit na lvl 13 in v craftano opremo. Tko da sem pri vseh prišel nekje na okoli 50 dpsja.
Uspel stestirati vse kar me je zanimalo, tako da sem že v soboto zaključil z beto.

štartal bom z Monkom ali WDjem, barbar pride na 3. mesto, DH in pa Wiz me pa sploh nista pritegnila. Čeprav sem največji dps dosegel ravno z DHjem.

edit: mi je pa zelo všeč naključnost pri craftanju opreme, preden scraftaš tisto kar rabiš pokuriš ogromno materiala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tribal ()

MrX ::

nekako sem kolebal med wizardom in barbarom... verjetn bom kr barbara vzel, wizarda sem uspel samo nekje do lvl 8 igrat.

fireX88 ::

sicer nisem igral bete, ampak mislim da bo zame prava izbira monk... drugač pa iz dvojke je Necromacer-ju in Druid-u najbolj podoben WD? s temi sem full prešpilal D2:)
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Tribal ::

WD je zakon s pošastmi, sam se bojim da ne bo pri višjih lvlih prehitro brez ostal. Nekako gledam monka za 1. ker z dodge pridobi fenomenalen surv. + heale ima za tiste res kritične trenutke. Sploh pa v MMojih sem vedno igral healerja ali tanka, monk je pa kombinacija obeh in mi nekako playstyle leži.

>JJ< ::

fireX88 je izjavil:

drugač pa iz dvojke je Necromacer-ju in Druid-u najbolj podoben WD?

Da.

Berserker ::

Naj si nekam vtaknejo beto, že od prejšnjega tedna ne uspem priti v igro.

ahac ::

btw. Bigbang v BTCju bo imel midnight opening od polnoči do enih.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

korenje3 ::

ahac je izjavil:

btw. Bigbang v BTCju bo imel midnight opening od polnoči do enih.


kaj to pomeni? da bodo 1 uro prodajal diablo 3?

ahac ::

Ja.

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: ahac ()

mayne ::

Kakšna bo pa cena u BB?

ahac ::

Glede na tole:
http://www.bigbang.si/igre-in-konzole/i...
bo tam po moje 60€ (na netu pa 51€).
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Berserker ::

Folk je pa danes res postal razvajen, da za njih sred noči odprejo trgovine, ali pa so zgolj hardcore g33k folk. Pametn folk se vrjetno nebo nategnil, ter plačal konzolno ceno 70 €.

Ahiles ::

Polnočne prodaje v tujin so zelo razširjene v nekatere štacune ponavad pridejo še razvijalci igre in podpišejo škatlo etc np pridejo tud iz usa v eu razne države ponavad UK/DE/FR pri nas se je pa šele zarad wowa parkrat to zgodil da je bla kakšna stacuna ob 00 odprta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ahiles ()

Ahiles ::

Pol pravis da je pol zemlje prizadete?

Folk stoji 2 dneva v vrsti zarad kakšnega novega izdelka
Folk gre na nočne premijere novega filma
Folk gre na nočne prodaje knjige
....

Matev ::

Folk je pa danes res postal razvajen, da za njih sred noči odprejo trgovine


temu se reče ponudba in povpraševanje

a tebi se tudi zdi čudno da so nekatere bencinske črpalke odprte tudi ponoči
da o kakih horseburgerjih niti ne govorim

Ahiles ::

Matev mors zastopt mladca k še ni bil po 20.00 zunej takrat se svet ustav. :=)

Berserker ::

Matev je izjavil:

Folk je pa danes res postal razvajen, da za njih sred noči odprejo trgovine


temu se reče ponudba in povpraševanje

a tebi se tudi zdi čudno da so nekatere bencinske črpalke odprte tudi ponoči
da o kakih horseburgerjih niti ne govorim




Iz vidika normalnega človeka ti ljudje zagotovo niso normalni, pač bedaki v vsaki državi. Črpalke in obrati z hrano so vsekakor odprti zaradi popotnikov in poklicnih voznikov, kot osnovna/obvezna potreba. Nekaj pa je da greš kupit video igro za zabavanje sredi noči. Daj razmisli malo no, komot bi lahko odšel naslednji dan. Da si tako nestrpen ob izdaji, že dosti pove o kakšni odvisnoti. Če so v tujini takšni čudaki, še ne pomeni da moramo biti tudi mi.

Ahiles upam da tole ne leti name. Zagotovo sem pa dal prednost vedno spanju. Na žalost pa je bilo dosti več nočnih delovnih izmen kot pa partijov in spanja.

Zgodovina sprememb…

Matev ::

Iz vidika normalnega človeka ti ljudje zagotovo niso normalni, pač bedaki v vsaki državi.


a zate so bedaki tudi tisti ki gredo na nočni sprehod
in pa tisti ki sexajo podnevi

???

...
recimo da gre model gledati en film od 22h in po njem zavije še v mcdonalds in za nazaj še kupi zadevo v tej predpremierni prodaji

a zate je tak človek nenormalen

jaz bi bil z veseljem zate nenormalen

korenje3 ::

po moje bodo prišli samo brezposelni ali taki ki ne hoidjo v šolo...

Berserker ::

Matev je izjavil:

Iz vidika normalnega človeka ti ljudje zagotovo niso normalni, pač bedaki v vsaki državi.


a zate so bedaki tudi tisti ki gredo na nočni sprehod
in pa tisti ki sexajo podnevi

???

...
recimo da gre model gledati en film od 22h in po njem zavije še v mcdonalds in za nazaj še kupi zadevo v tej predpremierni prodaji

a zate je tak človek nenormalen

jaz bi bil z veseljem zate nenormalen



Razloži mi kje najdeš za primerjavo tako različne dogodke ? Ljudje imamo do vsake navade ali dogodka mejo tolerance. To da nekdo gleda tv ob 22. še je nekako sprejemljivo, ampak nočni nakup igre je za večino ljudi nesprejemljiv /čudaški. Če se pa rad izpostavljaš pa ti ne morem pomagat.

Matev ::

ampak nočni nakup igre je za večino ljudi nesprejemljiv /čudaški


ne gre toliko za nakup
kot gre za dogodek - kot recimo premiera filma
zakaj ljudje hodijo na premiero če bi pa lahko počakali in si film v kinu ogledali takrat ko je redno na sporedu

...
pa da ne bo napisano preveč

zadeva je predvsem reklamne narave - bodo zastonj po medijih

in iger se bo več prodalo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matev ()

Tribal ::

Dejte rajš debatirat o Diablo 3 igri in ne o vaših mnenjih o polnočnih nakupih. Lahko si odprete svojo temo ne pa klele smetit!

Tribal ::

Če koga zanima, en kup razkritih stvari:
SPOILER!!!

http://www.diablofans.com/news/1191-off...

Good Guy ::

Ahiles je izjavil:

Pol pravis da je pol zemlje prizadete?

Folk stoji 2 dneva v vrsti zarad kakšnega novega izdelka
Folk gre na nočne premijere novega filma
Folk gre na nočne prodaje knjige
....


je tako

Matev ::

vsaj v miru opraviš nakup

ahac ::

To da nekdo gleda tv ob 22. še je nekako sprejemljivo, ampak nočni nakup igre je za večino ljudi nesprejemljiv /čudaški. Če se pa rad izpostavljaš pa ti ne morem pomagat.

Ah, ja... kam smo prišli... zdaj je normalno, da si doma in si čudak, če greš med folk z enakimi interesi. :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

neboben ::

btw a je že kdo naročeval pri maxplay.si ? Sej to je zihr trgovina ?

Good Guy ::

ahac je izjavil:

To da nekdo gleda tv ob 22. še je nekako sprejemljivo, ampak nočni nakup igre je za večino ljudi nesprejemljiv /čudaški. Če se pa rad izpostavljaš pa ti ne morem pomagat.

Ah, ja... kam smo prišli... zdaj je normalno, da si doma in si čudak, če greš med folk z enakimi interesi. :))


a bejž, kje pa je to normalno da stojiš/šotoriš pred štacuno da kupiš kos plastike pa mal kartona? kaj je špil drugačen od tistega, ki ga kupiš naslednji dan po kavici brez gužbe na blagajni oz še boljše s parimi kliki preko interneta?

vidim da je folk ušlatan tut tuki gor

BALAST ::

Good guy, kapitalizem prinaša čuda smešnih ampak resničnih navad modernega sveta.

Recimo pred dnevi so v ameriki začeli prodajat omejeno različico Valve-ovih Portal-gun in vsa zaloga je pošla v 30min.
Kdo bi si mislil da bodo ljudje noreli za to plastično-svetlikajočo igračo po vzoru računalniške igre.

Še ekonomski vidik: Kdor jo je prednaročil za slabih 500$ jo enostavno prvi mesec lahko prodaja s 20-50% dobičkom, kasneje pa lahko še večjim od 50%.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

Berserker ::

ahac je izjavil:

To da nekdo gleda tv ob 22. še je nekako sprejemljivo, ampak nočni nakup igre je za večino ljudi nesprejemljiv /čudaški. Če se pa rad izpostavljaš pa ti ne morem pomagat.

Ah, ja... kam smo prišli... zdaj je normalno, da si doma in si čudak, če greš med folk z enakimi interesi. :))



Potem smo čudni vsi, ki ob tem času spimo, saj nas vsak dan čaka služba/šola. Še enkrat ponavljam komot lahko greš naslednji dan kupit. Mislim pa da kupci blizzard izdelkov ravno ne blestijo po socializaciji (osebno poznam par takšnih oseb).

Zeitgeist ::

kje je trenutno najceneje kupit d3?

neboben ::

Jest cenejšega od wotam.com in mayplay.si ne najdem. Mene pravtako zanima kje je najcenejša ponudba.

mihec87 ::

Berserker je izjavil:

ahac je izjavil:

To da nekdo gleda tv ob 22. še je nekako sprejemljivo, ampak nočni nakup igre je za večino ljudi nesprejemljiv /čudaški. Če se pa rad izpostavljaš pa ti ne morem pomagat.

Ah, ja... kam smo prišli... zdaj je normalno, da si doma in si čudak, če greš med folk z enakimi interesi. :))



Potem smo čudni vsi, ki ob tem času spimo, saj nas vsak dan čaka služba/šola. Še enkrat ponavljam komot lahko greš naslednji dan kupit. Mislim pa da kupci blizzard izdelkov ravno ne blestijo po socializaciji (osebno poznam par takšnih oseb).


Vau poznaš par takih oseb to je koliko % blizzard fanov aja saj res 0,0000000000001% pa misliš da vse veš...

Problem bigbanga če je ugotovil da bo tako nekaj ekstra zaslužil..

Ja si povedal mmnenje ne rabiš se ponavljat čao..Ne vem zakaj nekatere tok boli kaj drugi delajo...

PARTyZAN ::

Heh Berserker in njegovi stereotipi. Zato pa so Starcraft "barcrafti" in tournamenti v takšnem vzponu, right? Noben izmed mojih SC2 prijateljev in diablo fanov ni basement dweller. Bitch please.

Jaz razmišljam, da bi šel pogledat tja ... zaradi družbe, igro imam prednaročeno na zavviju za 35€.

vorantz ::

Po moje bo prišlo kup ljudi zarad družbe, noben pa ne bo kupu ker ma že prednaročeno na netu :))
««
13 / 157
»»