» »

Diablo III

Diablo III

Temo vidijo: vsi
««
9 / 157
»»

>JJ< ::

Nemixxx je izjavil:

ka to pomen da je pol več folka na serverju al kak recem tem

To pomeni, da so tvoji trije soigralci povsem naključne osebe katerih ne poznaš od prej. Na "serverju" poleg tebe in treh soigralcev ni nikogar.

Nemixxx ::

aha hvala
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Nemixxx ::

še nekaj bi vprašal :D

Če se igra potem ščasoma updata da je nekaj novega/novejšega (podobno kot wow) ali ko prideš do konca pridobiš vse najbolše iteme itd...nimaš več kaj delati razen da greš drugo raso igrat?
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

vorantz ::

odstrani iz glave "podobno kot wow" pa boš na boljši poti razumevanja :P

>JJ< ::

Kolikor vem se bo nova vsebina dodajala samo preko dodatkov, ki naj bi bila dva. Namesto tega bo špil dolg in se ti ga bo splačalo večkrat obračat iz drugih razlogov.

Glavni razlog je predvsem pet raznolikih class, ki se še dodatno razvejajo z različnimi skill buildi. Prav tako bodo itemi ločeni po težavnostnih stopnjah tako, da boš najboljše iteme lahko dobil samo na najtežji stopnji, kar pa ne bo ravno mačji kašelj. Še eden izmed razlogov za ponovne igranje je tudi, da so stopnje do določene mere naključno generirane, kar pomeni, da je lahko nek dungeon zelo drugačen kot takrat, ko si ga prvič igral.

Opažam, da folk na forumu zelo rad primerja D3 z MMOji kot sta WOW in GW, kar je napačno. Predlagam, da odigrate Diablo 2 in se sami prepričate za kakšno igro gre ob tem pa dobite še vpogled v zgodbo, ki se je odvijala pred Diablom 3.

tt2 ::

Ma jest sem dal za primerjavo MMO, ker sem mislil, da je igra zelo osredotočena na online igranje z drugimi ljudmi, ampak sedaj kolikor vidim je le neka varianta enogralske igre, z možnostjo povezave do 4 igralce preko neta, kjer je neka zgodba, ki jo pač preigraš. Upal sem, da bo bolj osmerjena v pvp, kot je na primer league of legends, kjer imaš pač kar lepe mape in dober sistem igranja, medtem ko ima ta diablo do sedaj kar sem videl le nek komaj da lako rečemo pvp, kjer se le spopadeta 2 mini ekipi dokler se ne spokoljeta. :D Upam, da bodo do izida kaj nadgradili tale pvp, ker grafika mi je res fenomenalna.

Nemixxx ::

lepo si tole razložu hvala :D
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Izi ::

Izid so znova malo preložili.
Prej je veljalo "early 2012", sedaj so to spremenili na "Q2 2012".

tt2 ::

pfff. Upam, da delajo na pvp mapah^^. xD

Izi ::

tt2 je izjavil:

pfff. Upam, da delajo na pvp mapah^^. xD

Kakšne PvP mape? Za PvP bo samo par Aren in to je to. PvP je v Diablu 3 popolnoma postranskega pomena. V Arenah, se bo dalo boriti med seboj, ampak samo za slavo. Nobene opreme ali kaj podobnega ti ne bo prinesel PvP.
Vso opremo boš moral najprej pridobiti v dolgih urah raziskovanja in prodiranja v vedno globlje in težavnejše podzemne jame. Potem pa boš šel lahko malo še v Areno, da boš preveril, če si že najbolje opremljen na svetu ali pa bo treba še globlje raziskovati in ubiti še nekaj tisoč pošasti :P

Izid se je pa podaljšal zaradi večjih sprememb statistik in skillov, ki so jih v igro vnesli v šele v pred kratkim.

Tr0n ::

Po zaslugi Jokerja, sem si koncno priboril beta key.

Kr fun tale Diablo 3. :) Barbarian ma tak fajn smashy-smashy feel. Combat in atmosfero so definitivno zadeli.

PARTyZAN ::

Naročil si se na revijo? :)

Bolf3nk ::

dobili so vsi naročniki.... naj bi no8-)

Tr0n ::

Ze vrsto let nisem vec narocnik, sem pa vseeno dobil. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Cuginator ::

Ej Tr0n kk si dobil si jim pisal al kako?

Ker jest sem tud bivsi narocnik Jokerja zato sprasujem.

HighBane ::

Prek njihovega foruma:
http://www.joker.si/mn3njalnik/index.ph...

btw so že razdelili

Nemixxx ::

važič :(
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Nemixxx ::



:D Pomoje bo res nekje v tem terminu
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Izi ::

Kdor še ni igral bete si lahko tukaj ogleda prvih 20 minut igre:
Diablo 3: First 20 minutes of gameplay

^TMS^ ::

Kakšne težke špekulacije, me prav spomni na tole sliko.
 Conspiracy

Conspiracy


Vendar potiho upam, da bo res nekje v tistem času.
To iterate is human, to recurse divine.

Nemixxx ::

http://eu.battle.net/d3/en/blog/3786563...

No pa je prišla beta tudi končno v evropo.
Preglejte si malo acc. mogoče imate kaj sreče...Jaz še zaenkrat nič nisem dobil
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Ahiles ::

Serverji so se vedno v ameriki

en citat enga k je dobu dons "Just got my beta invite during the first wave :D Latency is awful though, between 350-450ms.. "

upam pa da cim prej postavjo eu serverje pa da beto probamo se na teh serverjih z 50ms. K trenutno na ameriskih serverjih je 400ms in včasih vidis mal laga pri dropih.

>JJ< ::

Jaz imam med 200 in 250 pinga. Vpliva na igranje ni praktično nič.

def0r ::

Blizzard ... y u no give me Diablo 3 Beta!

Tr0n ::

Nemixxx ::

sam cena je pa kr :P
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

PARTyZAN ::

http://www.zavvi.com/games/platforms/pc...

Jaz imam prednaročeno za še manj :).

Tr0n ::

Ahiles je izjavil:

Serverji so se vedno v ameriki

en citat enga k je dobu dons "Just got my beta invite during the first wave :D Latency is awful though, between 350-450ms.. "

upam pa da cim prej postavjo eu serverje pa da beto probamo se na teh serverjih z 50ms. K trenutno na ameriskih serverjih je 400ms in včasih vidis mal laga pri dropih.

Ah, za D3 ne rabis glih nekega nizkega pinga, razen ce hoces resno PvPjat.

Pesimist ::

americani imajo praviloma shit internet. Kolko gledam njihove speed teste od teh ki stremajo na twichtv na kabelskih povezavah imajo 70ms do majn kot 50 mil serverov. Tako da je cisto verjetno da imamo celo evropejci bolse pinge na US game serverih. LOL.

Zadnic sem gledo ovega kekeca ko je Tero spilal na EU serveru pa je warpal all over the place. Ko sem pa jaz na US probal pa nisem cisto dobenega laga zaznal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Tr0n ::

10 let or something ze pacajo ta Diablo, ne znajo pravilno zimplementirat drag & dropa skillov, zdaj pa bodo se brez PvPja releasali igro, ker ga niso uspeli dokoncat v tem obdobju?

http://us.battle.net/d3/en/blog/4574895

Seriously?

Pa prosim brez komentarjev v stilu "gre se jim za standard in kvalitetno igro". Po vsem tem casu to ne sme bit vec izgovor.

Tribal ::

Pocarji so da ni večjih, men je kr slabo k berem forume. Sem pa tudi nehal spremljati ker se ne zgodi nič. Igre pa ne bom mogel igrati ker bom prej očka, preden bo tole uzun.

Nemixxx ::

Saj nevem ali se naj smejim ali jokam....:O
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Izi ::

Ampak tole pa daje upanje, da bomo Diablo 3 vendarle igrali še letos :D

PvP verjetno nekoč bo v igri, ampak ne ob izidu. Kolikor poznamo Blizzard bodo nekje leta 2015 izdali en patch, ki bo v igro dodal tudi PvP.
Po moje je to dobra odločitev, ki so jo sprejeli kar nekaj let prepozno. Če bi se tako odločili že na začetku bi mi Diablo 3 igrali že nekaj let, Blizzard pa bi medtem počasi in zanesljivo delal na nadgradnji, ki bi dodala še PvP.

Moje osebno mnenje je, da PvP v to igro ne sodi. Ker so ga na silo hoteli vgraditi v igro, Diablo 3 ni več tisto, kar bi moral biti. V zadnjem letu so toliko stvari spremenili, ravno zaradi PvP, da je igra samo še bleda senca tistega kar naj bi Diablo bil.

Če hočejo v igri dober PvP bi morali resno razmisliti o najetju skupine kakšnih Korejskih strokovnjakov za MMORPG.
PvP igre še nikoli nobenemu ni uspelo izdati iz prve. Že desetletja je običaj, da ko je PvP igra končana se eno leto preizkuša na zaprtih serverjih ampak vseeno z nekaj 100 igralci. Potem 2 do 3 leta beta preizkušanja na serverjih odprtih za javnost. Šele potem se PvP igro uradno izda in se lahko začne prodaja in plačljive storitve.
Blizzard pa je hotel izumljati toplo vodo in kar iz prve vgraditi v igro PvP. Po nekaj tednih javnega beta testiranja so seveda ugotovili, da so si zastavili popolnoma nemogočo nalogo in potem na hitro in tako drastično spreminjali igro, da so jo skoraj uničili.

Sedaj jih je končno srečala pamet in bodo izdali igro brez PVP. Jaz samo upam, da bodo spremembe zadnjih mesecev, ki so RPG igro že počasi začele spreminjati v MMORPG odstranili in da dobimo dobri stari Diablo.
Za PvP pa nimam kaj dosti upanja, čeprav mislijo naredi zaprt sistem PvP-ja v Arenah, jih čaka kar nekaj let dela, izkušenj z PvP-ji pa nimajo, do takrat ko bodo kaj uporabnega naredili bo Diablo 3 že zastarel.
Najbolje, da se sprijaznijo, da Diablo pač ne potrebuje PvP. Multiplayer, ki ga pač mora imeti vsaka moderna igra imajo povsem soliden in to je več kot dovolj za dobro prodajo.

St235 ::

Blizzard, ki fura WoW z 10 milioni naročnikov, nima PvP izkušenj za MMORG?

Nemixxx ::

Meni osebno mi pa res "diši" pvp sistem. Ker se mi zdi ko igro preigraš se jo nenaveličaš tako hitro ker potem geekaš pvp in mi je to res zanimivo. Res pa je da mora biti pvp narejen na zanimiv način,da se dobijo novi itemi da je v pvp odvisen od znanja/izkušenj. Kr če tega ni pol je res brez veze da je sploh pvp
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nemixxx ()

detroit ::

St235 je izjavil:

Blizzard, ki fura WoW z 10 milioni naročnikov, nima PvP izkušenj za MMORG?

wow nima pvpja at all
edini pravi pvp je v ultimi online :D
Skero

klasicni ::

Glede na to da še nisem nikoli pred naročil nobeno igro vas prosim če mi lahko priporočite kje bi to naredil za Diablo 3?
Obstaja opcija kjer jo lahko ob izidu kar potegnem dol z neta?
Kaj je boljše vzeti box?
Se cena še kaj spreminja?

Hvala z pomoč in LP

zee ::

Diablo 3 se ni izsel.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

detroit ::

z večim besedami:
your point is valid
Skero

klasicni ::

zee je izjavil:

Diablo 3 se ni izsel.


Sej sem napisal PRED naročil :)

>JJ< ::

@tursca
Jaz sem za 35€ prednaročil pri Zavvi.

http://www.zavvi.com/games/platforms/pc...

Bryn ::

Zdravo,

mene pa samo zanima če kdo, ki je imel dostop do bete, ve če se slabša internetna povezava (10/1MB) kaj pozna na sami igrabilnosti (lag, preskakovanje, prekinitve) ?

St235 ::

klasicni je izjavil:

Glede na to da še nisem nikoli pred naročil nobeno igro vas prosim če mi lahko priporočite kje bi to naredil za Diablo 3?
Obstaja opcija kjer jo lahko ob izidu kar potegnem dol z neta?
Kaj je boljše vzeti box?
Se cena še kaj spreminja?

Hvala z pomoč in LP


preko battle.net lahko prednaročiš in potem dljaš ko bo izšla.

PARTyZAN ::

10/1 ni slabša internetna povezava. Delalo bo brez problema.

Also, ne naročat na battle.net. Razen, če radi mečete stran denar (60EUR, pri zavviju je 35EUR)

PS: Uraden izid Diabla 3 je 15. maja

Nemixxx ::

http://eu.battle.net/en/int?r=d3


Pa smo dočakal 15.maj uradni datum :D
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Tribal ::

To mi deli clo 1 mesec bom lohka nažigu Diablo 3 :D pol pa pride malo vreščalo bo pa konec.

Tr0n ::

Dear god, finally! :)

neboben ::

lepa novica, a se že ve kje bo najceneje možno dobit ?

korenje3 ::

neboben je izjavil:

lepa novica, a se že ve kje bo najceneje možno dobit ?


www.demonoid.com

fireX88 ::

kaj tale stran se deluje:-D
verjetno je mislu bolj legalno:-)
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!
««
9 / 157
»»