» »

kolikšen del vašega življenja predstavlja rutina?

kolikšen del vašega življenja predstavlja rutina?

Goldee ::

Meni se zdi, da kar velik, pa nisem ravno dolgočasen človek.
Kako je pri vas?
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

hamax ::

Uff, skoraj nic.
Edina prava rutina je kava, ko vstanem. Pa se to se
giblje med 7h in 13h...
Urnika nimam. Sploh sedaj, ko ni predavanj.

BuBBle.D ::

Meni je življenje od ponedeljka do petka čista rutina. Vstaneš, se stuširaš, greš na delo..... Edino vikendi so zanimivi, ko se ga ponavadi pošteno nasekam. No ja, tudi to je neke vrste rutina. :)
|MSI MPG Z690 EDGE|Intel Core I7-13700K|64GB Viper Steel 3600Mhz|
|Zotac Trinity 3090 OC|EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB|
|ASUS TUF Gaming GT501|Corsair AX1200W|Samsung Odyssey G7 32"|

El Nino ::

Mah, zelo malo. Edina rutina mi je vsakodnevno brskanje po Slo-techu in pa fuzbal ob osmih zvečer na šolskem igrišču ;) Tudi, ko je šola, je pač vsak dan različen urnik, tako, da bi o rutini težko govorili. Mi je všeč moj lajf, tak kot je in ga ne bi spreminjal (zaenkrat).

krucymucy ::

vsaj 75%. 6ur spanje, 8ur sluzba +1 ura voznje. Seveda precekirat forume je spet 1 ura. In pa seveda krozenje in kofetkanje med barcki.

Saircor ::

spanje in vožnja v službo in nazaj :P

jrtjtejtt ::

Odvisno kaj je rutina. Zase lahko rečem da je cel lajf rutina. Sedaj naprimer je 8 +/- ur spanja, 8+/- ur službe, 1 ura računalnika, pol pa razni kofeti pa pijače s frendi, pa basket ob določenih dnevih. Vikend je pa tud isti skor vedn, zjutri nč kej - samo poležavanje in visenje na računalniku (razen pozimi, ko sta oba dopoldneva rezervirana za smučanje) do kosila, pol pa se začne obiskavanje gostiln, ki ponavadi traja v noč. Včasih pa kako turnejo izpustim in zabijem dan na računalniku.

V bistvu je vse rutina, resda so dogodki vsebinsko malo drugačni, ampak vseeno je to zame rutina. Tko da...

So pa tudi izredni dogodki - včeri smo npr. pri frendu estrihe delal, jutr grem prvič na Metal Camp...torej se tud najde neki nerutinskega.

Goldee ::

V bistvu je res vse rutina. Še skakanje s padalom postane rutina, ko se vržeš v petstotič...
No, pa da ne bo to tok morbidna tema - kaj pa vam ne predstavlja rutine?
Meni služba. Pa petki zvečer.
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

pivo ::

šiht pa vikendi
teden je več ali manj res rutina (vstajanje,vožnja na šiht,po šihtu tuš,hrana,forumi,...)
žiulenje ni potica...pa tut testu za štrudl ne

jype ::

Pasji sprehodi so tempirani (a vsak dan drugačni), sicer pa imam bolj malo rutine.

SkIDiver ::

Edina rutina je spanje, prevoz v službo in jutranja aktivnost preden sploh kamorkoli grem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vsakdanja rutina (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8111750 (9877) branimirII
»

Kako vi svoj čas čez dan razdelite v te 4. kategorije?

Oddelek: Loža
313024 (1435) m0LN4r
»

zasvojenost

Oddelek: Loža
456532 (4387) MIHAc27
»

Stanje IT-ja na Štajerskem

Oddelek: Loža
82492 (1815) smoke
»

Koliko kave spijete na dan? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12110978 (7443) DOOM_er

Več podobnih tem