» »

Kako ugotoviti kateri CMS uporablja neka stran?

Kako ugotoviti kateri CMS uporablja neka stran?

Roych ::

LP

Mene pa zanima, če obstaja kakšem porogram ali bilokaj podobnega, ki bi ugotovil kakšen CMS uporablja neka spletna stran. Ali je to sploh možno?

Hvala že v naprej :)
Insanity is making me nutz!! ;)

Gost ::

Niti ne. Joomlo lahko sicer tudi sam identificiraš.

Kaj ti bo program povedal, če je cms custom varianta?

Roych ::

LP

Gre v bistvu za to, da bi rad imel enak CMS kot ga ima neka določena stran. Samo ne morem izvedeti katerega uporablja. In ne gre za Joomlo je nek flash CMS vsaj izgleda tako.
No, stran pa je tale http://www.pimex.com.ro/


LP
Insanity is making me nutz!! ;)

Witboy ::

po moje je to cist navaden flash... nbenga CMSja

Roych ::

LP
Po moje pa ga imajo ker vsak dan pridno updajtajo pa dvomim, da se jim da v flashu zafrkavat vedno.
Pa pol na novo uploadat...
LP
Insanity is making me nutz!! ;)

Vice ::

A pa ti veš kaj je to CMS? Praviš da bi rad imel enak CMS kot je na tej strani. Ne vem kaj te je tako prepričalo, da bi imel enak CMS, če pa ga sploh videl nisi.

BluPhenix ::

Velikokrat imajo strani lasten CMS, ki jim ga je nekdo izdelal za plačilo in ti do njega ne boš prišel.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Roych ::

LP

Sorry mogoče izpadem kot en kreten s temi vprašanji. Bolj ali manj uporabljam več različnih CMS-jev za različne moje stranke, ampak sem se nekako sedaj pičil v prejšnjo spletko in dvomim, da tele nimajo CMS-ja za urejanje njihove strani!

V bistvu pa je bilo vprašanje samo, če se da to kako ugotoviti ali ga imajo ali pa ne. Gre pa v bistvu za samo postavitetv strani saj nekateri CMS-ji pač ne omogočajo ali ne dovoljujejo vsega. Tale stran pa ima eno zadevco katero bi pač rabu.

Še definicija na CMS!!!
http://www.sisplet.org/index.php?fl=0&p...

LP
Insanity is making me nutz!! ;)

t3hn0 ::

ugotovis lahko ce si ga ze kdaj videl (ponavadi po obnasanju strani)

kar se tega flasha tice, bi jst reku da je costum made, z nekim adminom zadaj, ali pa je vse skupaj v datotekah iz katerih se bere (seveda je vse skupaj lahko tud v samem flashu)

priporocam da poisces alternative...men osebno flash niti ni ql (sej efekti so ze vredu, to je pa tud vse)...SEO ipd. pa bl slaba s flashom
^.^


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

izdelava spletne strani, nasveti (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8014599 (8415) Netrunner
»

Problem s stranjo - pošilja spam

Oddelek: Izdelava spletišč
101212 (731) Ales
»

Spletna stran z login

Oddelek: Izdelava spletišč
201772 (1219) krikoman
»

[cms] - vprašanje glede skripte

Oddelek: Programiranje
8773 (648) JayKay
»

Je izdelava web strani na podlagi joomle sprejemljiva?

Oddelek: Izdelava spletišč
293164 (2297) _Beast

Več podobnih tem