» »

Double DIN 6.91" TFT-LCD Touchscreen + NAVIGACIJA

Double DIN 6.91" TFT-LCD Touchscreen + NAVIGACIJA

Anton013 ::

Malo sem gledal po forumu,pa nisem vedel kam naj bi napisal to temo.Odločil sem se jo napisati kar sem,ker je dosti štromarjev in računalničarjev tukaj,pa bom pravgotovo izvedel kaj več.Pred kratkim sem tudi zastavil eno podobno uprašanje,pa nisem bil z odgovorom najbolj zadovoljen.Če ta tema ne sodi v to rubriko,naj jo prosim admina da jo prestavi.Hvala
Kot veste so taki radiji (2 DIN )dobre firme kar dragi,zato bi jast tole zadevo raje speljal malo ceneje z vašo pomočjo.Recimo da bi kupil en tak radijo http://www.avto.net/2004/oprema/oglas.a...
in dodatno montiral še navigacijo.Vem da taki radiji niso ravno dobri vendar kljub temu se mi gre predvsem zaradi navigacije da bi jo imel na tem radiju.Ne gre se mi kupit kakšno prenosno navigacijo,ki ima majhen displej,res je da jih dobiš tudi z velikimi,vendar so to kar drage zadeve,predvsem pa mi ni zagledat v avtu dveh zaslonov,tako da bi uporabil kar tega od radija.Po internetu sem že nekaj iskal,vendar kaj konkretnega nisem našel.Rad bi dobil kakšen tak komplet http://cgi.ebay.de/Navi-Box_W0QQitemZ22...
ki bi imel adrio route(slovenska,hrvaška...mapa,po možnosti garmin,ki se mi zdi da je za sedaj še najboljši.
Ali mogoče kdo ve,kako bi tole uskladil,ali obstaja sploh kakšen tak navi box?Hvala za odgovore.
www.slo-byte.net

madviper ::

Po moje bo najlažje če vgradiš računalnik v avto, kateri bo na sliko prikazoval na tem radiju, navigacijo pa priklopiš na ta računalnik. Če najde kdo vmesno pot brez računalnika, naj pove, sam men trenutno ne pade nobena izvedba na pamet. Vsaj takšna ne, kjer ne bi rabil razvojnega oddelka in primeren proračun :D
I'd like to do something crazy!

Tonći ::

Hm kaj pa kakšen asus eee? Ga lepo predelaš in dodaš vse kar potrebuješ če seveda to obladaš (štromarska dela)! Link do predelave imaš pa men novicami!

Anton013 ::

Ja,res sem že razmišljal v smeri car-pcja,vendar nisem mogel zložiti komponent,tako kot bi jih rad.Ne vem,kako bi v 2DIN odprtino spravil 7 inčni displej in CD enoto.Malo me skrbi tudi za radijo,ne vem kako se kaj obnesejo modemi radija v compu,kako to potem kaj lovi.Ima kdo kakšno idejo?Vem da mi boste rekli,da ne rabim Dvd enote,ker imam hdd,vendar še vedno prav pride...
www.slo-byte.net

Tonći ::

Za radio ne vem (mogoče je kvaliteta celo ista, če priklopiš original anteno na pc vrjetno ni razloke). Dobronamern predlog! Če imaš tak radio, oz display ti ga bo nekdo pohopsav pa bo. Tako pa tale pc odneseš in si miren! Ne predstavljam si, kako bi nanj gledal med vožnjo, tvoja varnost je seveda na prvem mestu.Obstaja vrjanta da loči monitor od ostalega pca in ga daš na kakšno stojalo! Ko končaš z vožnjo ga lepo pospraviš v majhno torbico!

Anton013 ::

To je vse res kar si napisal,saj ne da bi med vožnjo gledal filne ali kaj podobnega.Meni se gre predvsem zaradi navigacije,ki bi jo namontiral na pc.To pa ne maram,da bi imel posebej monitor na stojalu ali pa še eno dodatno navigacijo.Če pa imaš komp pa vse to lahko uskladiš skupaj,pa še displej je velik.Kar se pa kraje tiče pa vsi vemo da so te stvari mamljive,tako pač je.Tudi vsi novejši avti imajo že vgrajen tak 2 DIN radijo ali nekateri že pc.Dobijo se že 2Din radiji z v vgrajeno navigacijo,vendar se mi zdi da tista navigacija ni ravno koristna,pa še adriaroute nima,posodabljati se pa menda ne da,sam nisem siguren.Za komp pa imaš na izbiro polno stvari.Pač imam ta problem,da moram ustaviti 2 DIN radijo noter,ker imam originalni radijo in ne dobim zanj maske.Poskušal sem jo dobiti po vseh servisih in internetu,pa mi jo ni uspelo najti.Ta originalni radijo,ki pa ga imam pa mi ne dela,popravljati ga pa itak nima smisla,ker nima niti mp3-ja.
www.slo-byte.net

_Dejan_ ::

Hm vse se da če se hoče :D
Lahko si naprimer pogledaš moj izdelek na tem forumu LINK
Sicer sem uporabil 8" LCD touchscreen samo brez DVD-ja katerega bi se tudi še dalo stlačiti notri(Slim) vendar ga ne potrebujem...
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri DAB+ avtoradio kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
779923 (4884) stratosD
»

Kateri avto radio z navigacijo in bluethoot vmesnikom za Passata priporočate?

Oddelek: Zvok in slika
263662 (2668) nokia6310
»

Modificiranje notranjosti avta

Oddelek: Na cesti
314524 (3308) IL_DIAVOLO
»

Avto zvočniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8711158 (6405) dottor
»

Avtoradio

Oddelek: Zvok in slika
192553 (2160) Joseph033

Več podobnih tem