» »

Asus F7Se in Windows XP

Asus F7Se in Windows XP

jejo996 ::

Živjo...

Problem se pojavi pri instalaciji slednjih. Ko pridem do koraka kjer izberem #to set up windows XP, press ENTER" dobim sporočilo "Setup did not find any hard disk drives installed in yout computer". Disk v Biosu vidim. Po drugih forumih sem zasledil, da je verjetno problem v driverjih za disk vendar driverjev za XP na najdem nikjer niti na uradni strani Asusa. Ima kdo iskušnje s istim prenosnikom?

Lp

moowy123 ::

Potrebuješ Intel Matrix Storage driver (SATA driver za XP-je). Lahko jih integrirap v Win XP cd, ali jih inštaliraš iz zunanje usb enote ob inštalaciji windowsov na začetku.

jejo996 ::

Windowsi XP so gor, problem zdaj so driverji. Čudno se mi zdi, da tudi na uradni strani nimajo nobenih driverjev za XP-je...

sebas4 ::

Ja problem so driverji, sam sem dobil tole http://btoforums.com/showthread.php?p=8... Če si kdo uspe s tem pomagati naj prosim zbere in uploada stvari na eno mesto in tako poenostavi delo vsem ostalim.
Izgleda, da nas podjetja hočejo prav prisiliti v uporabo in nabavo viste. Grrrr

bucko1 ::

Živjo!
Tudi jaz imam enake probleme! Nikakor ne najdem driverjev za XP. Za mrežno mi je sicer vzel driver od Viste medtem ko wireless in Bluetooth.... nikakor

bucko1 ::

Živjo!

Jaz imam ASUS F3SG in mi je uspelo naložiti tako XPje kot vse potrebne driverje.
Vse sem našel na http://vip.asus.com/forum/view.aspx?id=...

kanzyani ::

sej tudi za visto x64 ni uradnih driverjev..... a jih je kdo našel kje drugje?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows XP - prva izdaja, kje dobiti?

Oddelek: Operacijski sistemi
232992 (1934) StarMafijec
»

Acer Aspire 5315 wireless driver

Oddelek: Omrežja in internet
3410507 (4495) amigo_no1
»

xp/vista?

Oddelek: Operacijski sistemi
191561 (1094) solatko
»

HP laptop 6715b free dos: setup windows xp in driverjev

Oddelek: Operacijski sistemi
277561 (6292) Gwanaroth
»

WinXP + Win98

Oddelek: Operacijski sistemi
8842 (681) Lunik

Več podobnih tem