» »

popolnoma isti prenosnik, vendar različna vsebina paketov???

popolnoma isti prenosnik, vendar različna vsebina paketov???

šernk ::

jaz in nekdo ki ga poznam sva kupila do potankosti isti prenosnik (thinkpad R61 T8100) vendar pri različnih prodajalcih (ali je isti dobavitelj ne vem še), nakar učeraj mimogrede nanese debata na prenosnik in windowse. povedal sem mu da sem brez večjih težav dal delujoče XPje gor s pomočjo takšnih in drugačnih recovery CDjev, ki sem jih dobil ob prenosniku.

on me nato le debelo pogleda da o kakšnih CDjih govorim in da jih on ni dobil zraven. dejstvo je da se mi dozdeva da ga hočejo prodajalci že pošteno nategniti, saj so najbrž ugotovili da nima pojma o računalnikih. prav tako so mu naložili sedaj nove windowse gor, ki mu delajo katastrofalno počasi. recovery CD kar mi je rekel prodajalec kjer sem sam kupil prenosnik naj bi bil zraven vsakega prenosnika, on pa ga enostavno nima.

pojavlja se mi vprašanje ali so mu njegovi prodajalci enostavno zasegli CDje ki mu pripadajo???
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Samson ::

Zadeva je v tem, da si ti kupil prenosnik z prednalozenimi winsi, spodaj imas nalepko. On pa nima nalepke, torej je verjetno kupil brez winsov. Sej na racunu ponavadi pise kaj je v paketu. Ali pa obrnita notebooke na hrbet in poglejta kater ima in kateri nima nalepke. Tist ki ima nalepko ima tudi recovery cd. Ce pa so v firmi kjer so kolegu prodali notija in nalozili winse, ni pa nalepke je pa problem ker je prodajalec nalozil nelegalne winse in je posledicno odgovoren ,hehe. Seveda pa ni nalepke ne recovery cd-ja poleg...
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

šernk ::

oba sva dobila prenosnik s prednaloženo visto, s tem da jaz sem samostojno naložil XP gor, on pa je za to plačal 70 EUR. downgrade pa microsoft omogoča, tako da bi moralo biti vse legalno
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

zee ::

Downgrade iz Viste na XP je za uporabnike Lenovota zastonj. Pise na spletni stran Lenovota. Ja, zadeval velja worldwide.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

šernk ::

@:zee to vem, moje vprašanje je bilo, kako je možno da je on brez recovery CDjev na katere se nanašajo praktično vsa navodila??

edit: kako to misliš zastonj??? da ti serviserji to naredijo brezplačno??? 8-O
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: šernk ()

MadMax ::

Zastonj (oziroma bolje rečeno brezplačna) je licenca.
Delo plačaš.
Tudi nalaganje kakršnekoli izvedenke OS-a zahteva delo, katerega ceno ne plačaš npr. Microsoftu, ampak serviserju.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ponovna namestitev win vista na star prenosnik z novim trdim diskom

Oddelek: Pomoč in nasveti
252250 (1977) Alexius Heristalski
»

aktivacija win xp ?

Oddelek: Operacijski sistemi
13825 (595) Han
»

Prednaloženi Windowsi

Oddelek: Pomoč in nasveti
2713391 (12038) `ripper`
»

Doplačilo za Vista DVD ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
202424 (1931) BmN
»

priporocam izogibanje nakupu prenosnika acer

Oddelek: Kaj kupiti
161780 (1257) zee

Več podobnih tem