» »

...::: Voodoo OR Ge-Force :::...

...::: Voodoo OR Ge-Force :::...

EvilK|NG ::

Prosim če mi svetujete kaj bi vi naredili če bi bili na mojem mestu !!! Problem pa je tak , na izbiro imam Inno3D Ge-Force 2MX 32MB SDR rama in pa Voodoo-ja 3 3500TV.Če je razlika v igrah na 16-bit zelo malo opazna na teh dveh grafičnih karticah potem se bolj splača Voodooja saj s tem pridobim TV tuner katerega bi tudi zelo potreboval :D !!!
Play your Cards Right !

ender ::

če misliš uporabljat TV tuner za zajemanje slike (ne le za gledanje), potem izberi GeForca + kupi nek drug TV tuner. Pri Voodooju 3 3500 (imam ga že od začetka) TV tuner ne zajema najbolje v polni ločljivosti...
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

EvilK|NG ::

Mel bi sam za gledanje , k bom itq mogu kupt kmal novo grafično pa en TV tuner. Pa še neki bi prosu , če mi lahko kdo pove kako inštalirat program za gledanje TV-ja:8) !!!
Play your Cards Right !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: EvilK|NG ()

ender ::

za VisualReality (ki bi ga moral dobit zraven Voodooja) samo klikneš na install.exe (na mojem CDju je bil inštalacijski program sicer v kitajščini [samo klikaš Next pa se inštalira], vendar je sam program angleški)

EvilK|NG ::

Jst mam Win XP pa je nastal problem , ko instaliram visual reality mi rece da morem na control pannel in add/remove programs --> windows setup in da morm tm inštalirat WebTV , sam jst tega v win xp nism najdu , se prav kako instalirat TV da bo delu v win XP;( ????
Play your Cards Right !

ender ::

WebTV? prvič slišim...

EvilK|NG ::

Look at thiz :





Windows Setup je samo pri Win 98/Me , pri win xp pa je drgac ampak se vseen ne najdem WebTv-ja , Plz Somebody Who Knows HELP ME :| !!!
Play your Cards Right !

Sumo ::

Ce imas kaksen pocasen procesor (~300MHz) potem se ti pomoje bolj splaca Voodoo3...

EvilK|NG ::

Mam Durona 800@1000 , 1024Mb rama , Abit KT7A-RAID . Razlike v igrah tut niso velik opazne na 16bit z Voodoojem 3 3500 na 200/200 (Hyundai RAM)>:D . Zdej bi pa sam še enga prosu da mi naj razloži kako mu dela TV-tuner v Windows XP , če sploh komu dela :\ ???
Play your Cards Right !

gigaherz ::

znemi patch
:D
"Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul
ash nazg thrakatuluk, agh burzum-ishi krimpatul"


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dual GeForce 7600GT

Oddelek: Novice / Grafične kartice
194178 (3632) piscanc
»

Voodoo 3 2000-navijanje in modificiranje

Oddelek: Navijanje
281972 (1547) Paradajz_
»

xDSL =>KDAJ ?

Oddelek: Omrežja in internet
111235 (874) [t502]
»

Vudu3 driverji za Xp

Oddelek: Programska oprema
241454 (1125) Klemenn
»

voodoo3_3k -> voodoo3_3k5 ??

Oddelek: Navijanje
241299 (1014) Trubar

Več podobnih tem