» »

Avdio driverji ne delajo

Avdio driverji ne delajo

racunalnicar ::

Zdravo!!

Mam problem. Kr naenkrat mi ne delajo zvočniki. Driverje od matične (Gigabyte EX38-DS5), na kateri je zvočna kartica, sem zbrisal in jih poskušal na novno nasnet. Javi mi napako: Neuspešna namestitev Realtek HD Audio datoteke!!.
Mi lahko kdo kako pomaga, da bom nasnel driverje za zvočno kartico?

HVALA!!!

racunalnicar ::

Zanima me še sledeče: Če formatiram računalnik, najprej nasnamem windows XP gor, pol pa šele gonilnike za grafično kartico in matično ploščo, al je kakšno drugo zaporedje. Kr bom mogoče zdej rajš kr računalnik formatiral.
HVALA!

racunalnicar ::

Tolk ogledov pa nobenga odgovora. Men še zdej ne dela zvočna kartica!!!

MadMicka ::

Če formatiraš računalnik, normalno, da naložiš prvo OS, kam neki bi pa nalagal driverje za matično, grafično, itd.?

Glede drivejev, na uradni strani poišči zadnjo IN PRAVO verzijo in jo poskusi naložiti. Moralo bi delati.

kixs ::

Tu mas driverje za tvojo mama plato:
click

Dol potegni prve in instaliraj. Preveri se, ce imas pravilno priklopljene zvocnike - da se ni kaj iztaknilo, saj zvocna sama od sebe ne bo kar nehala delat - edino, ce crkne.

lp

bluefish ::

kar pa se tiče zaporedja namestitve - najprej matična, potem grafična in nato vse ostalo.

racunalnicar ::

Najprej sm driverje zbrisov za računalnika in jih nato hotu nasnet nazaj. Javlo mi je napako:
http://shrani.si/f/34/s3/2sH96QEG/napak...

Zdej sm si potegnu ta driver z neta, pa sm ga hotu nasnet na računalnik, pa mi je javlo izto napako:
http://shrani.si/f/34/s3/2sH96QEG/napak...

??

racunalnicar ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

USB vhod za slušalke vs Headphone jack

Oddelek: Pomoč in nasveti
213319 (2788) Gapi
»

5.1 zvočniki na 2.1 vhod (laptop)

Oddelek: Zvok in slika
61120 (1045) matonson
»

Ali se splača nakup zvočne kartice?

Oddelek: Zvok in slika
10984 (669) -ninja-91-
»

soundmax driverji windows 7

Oddelek: Pomoč in nasveti
71030 (899) xxurban
»

5.1 sourround sound sistem

Oddelek: Zvok in slika
162037 (1533) speljak

Več podobnih tem