» »

Iščem igro (RPG, MMORPG, FPS, RTS, ...)

Iščem igro (RPG, MMORPG, FPS, RTS, ...)

««
5 / 29
»»

detroit ::

hidalgo jst sm probou zdj flashpoint2 je ena bolj realističnih (al sm pa jst nub k falim vse:), je very mucho uber mislim cod6 arkada se lahk skrije proti temu, malenkost je hardware hungry ampak oook:)
Skero

roli ::

Mene pa zanima če kdo pozna kak dober space shooter/vesoljska simulacija - marsikaj kličejo to zvrst iger. Morda kaj novejšega. Preigral sem že Starlancer/Freelancer/Darkstar One... V glavnem iščem nekaj podobnega temu. Če ima možnost LAN igranja (kar sicer v tem tipu igre ne vem kako bi lahko izvedel) še toliko bolje.
http://www.r00li.com

Rippy ::

rolihandrej I-War2 (Independence War 2), sicer je solo igra ampak odlična in dobra fizika.

Outsajder ::

Zdej mene zanima če obstaja še kakšen špil kot hearts of iron 3 samo da je bolj preprost :8)

Testman42 ::

A je dandanes zunaj ali pa v pričakovanju kakšen RTS/FPS hibrid?
Sicer sem igral C&C Renegade vendar se mi zdi da mu je še malo manjkalo.
So imeli dve podobni C&C igri v delu, vendar so obe odpovedali (Renegade 2, Tibrium)
Videl sem tudi Battlezone (1 in 2), vendar si želim igrati kak bol sodoben RTS/FPS.

Hvala

robotek87 ::

powder toy, falling sand.... Pozna morda kdo kaksno podobno igro? Mogoc boljsa grafika...

Mavrik ::

Testman42 je izjavil:

A je dandanes zunaj ali pa v pričakovanju kakšen RTS/FPS hibrid?
Sicer sem igral C&C Renegade vendar se mi zdi da mu je še malo manjkalo.
So imeli dve podobni C&C igri v delu, vendar so obe odpovedali (Renegade 2, Tibrium)
Videl sem tudi Battlezone (1 in 2), vendar si želim igrati kak bol sodoben RTS/FPS.

Hvala



Edina ki mi pade na pamet je Savage 2... samo je pa MP only.
The truth is rarely pure and never simple.

Berserker ::

Tudi mene zanimajo kakšne vesoljščine, recimo kjer lahko upravljaš z težkimi križarkami pa je vsaj toliko taktična. Recimo preigral sem nexsus, probal X3 terrain in reuniona(oba sta kr težka in zajebana, pa še kr zamorjeno vzdušje je) tudi EVE poznam sam je online, iščem tudi kakšne mode sam nič pametnega.

strictom ::

Sins of a Solar Empire. Vesoljska, taktična, določene mape se lahko zavlečejo na cel tedn jebarije ...
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

TehDucky ::

Mene pa zanima, če obstaja kakšna taka igra kot je Alien Shooter: Vengence. Abnormalno sem se zabaval, ko sem jo igral in jo posledično tudi 2x preobrnil. Sedaj me pa zanima, če sploh še obstaja kakšna taka v svetu iger.

Testman42 ::

Alien Shooter: The Experiment?
Sicer starejši, ampak vseeno abnormale količine raztreljenih nezemljanov.

Bor H ::

Zombie Shooter, Shadowgrounds?

TehDucky ::

Pa ti si car =) tale Shadowgrounds bom sprobal.

Desty ::

Zdravo,


doma imam očeta, ki bo kmalu dopolnil abrahamova leta in velikokrat rad odigra kakšno Call of duty na PCju. Ker je vse dele že dokončal, iščem novo podobno streljačino. Poizkusil sem že z Sniper Elite in raznoraznimi Medal of Honour, a mu nekako ni najbolj pri srcu. Torej, iščem streljačino podobni CoD.

matonson ::

Od half life 1 do half life 2 episode 2. Ma dost dela.

nejko8 ::

Half Life ni ravno podoben COD-u.

Mogoče raje Medal of Honor serija?

enadiz ::

Že nekaj časa igram Making History in mi je zelo všeč.
Iščem podobno strategijo, poznate kakšno?
Rad bi tudi kakšno simulacijo letenja iz druge svetovne vojne. Kaj priporočate?

Desty ::

HL mu nekako ne odgovarja.

subby ::

Mora bit samo gameplay podoben ali storyline, čas dogajanja...?

enadiz ::

Želim si nekako tako...
Čas dogajanja: Prva svetovna vojna, Druga svetovna vojna, po 2. svet. vojni lahko tudi sedanjost..
Gameply, storyline: Želim si le da si v igri vodja ene države in da upravljaš industrijo, vojsko, .... ali pa da si general...
Poznate kakšno igro ki bi bila podobna zgornjemu opisu?

Desty ::

Čas dogajanja so lahko bilokakšne vojne in podobno. Gameplay pa naj bi biu nekako enak oz. podoben CoD-u.

nejko8 ::

Desty,

kot sem rekel, probaj Medal of Honor serijo. Sicer ne vem kakšen je enoigralski način, ampak predvidevam da obstaja. Lahko kdo potrdi?

Desty ::

Bom probal pa potem poročam kako bo zadovolen, vsekakor pa hvala za nasvet. :)

Berserker ::

Iščem kakšno 2D Ski jump igro ki bi delala na win7(tisti stari jih ne) zaželjeno je novejše izdelave.

Bor H ::

Deluxe ski jump 3 ne dela?

Berserker ::

Ne ker se mi zdi da je DSJ3 3D, jaz iščem tak 2D špil.

Bor H ::

pol pa dsj 2 :)

RazzorX ::

Iščem eno dirkaško igro, kjer si lahko sestavljal motor avtomobila. Ne spomnim se naslova, mislim pa da je malo starejša.

subby ::

najbrž iščeš street rod.. bila sta dva dela(še dos varianta)
potem je pa še nek sodobnejši poskus "Hot Rod: Garage to Glory"

RazzorX ::

Ja to sem iskal, hvala.

Mavrik ::


Čas dogajanja: Prva svetovna vojna, Druga svetovna vojna, po 2. svet. vojni lahko tudi sedanjost..
Gameply, storyline: Želim si le da si v igri vodja ene države in da upravljaš industrijo, vojsko, .... ali pa da si general...
Poznate kakšno igro ki bi bila podobna zgornjemu opisu?


Paradoxov Hearts of Iron 2 ali pa 3.
The truth is rarely pure and never simple.

darkolord ::

Hmmmmpf...

A kdo ve, kako se kliče ena Flash igrica, kjer se je šlo za ene vrste multitasking - mislim da je ene 8 različnih iger (v stilu asteroids, bricks, balansiranje, ...), ki se naključno izmenjujejo vsakih nekaj sekund, vse skupaj pa gre vedno hitreje?

Bananovec ::

Jaz pa imam eno zelo obsežno prošnjo. Iščem čimveč (različnih) dobrih iger, ki bi delovale na tem računalniku (omenjen spodaj):
Pentium 4 (3GHz)
1GB rama
NVIDIA GeForce 7300 GS

Rabim pa seveda ČIMVEČJE število iger.
Vsem, ki mi bodo kakorkoli pomagali, se že vnaprej zahvlajujem.

Edit: Napišite vse igre, ki so bile po vaše dobre in bi delovale na takem kompu.
Rabim +20 iger.

Zgodovina sprememb…

Rotaidal ::

Morale bi večinoma delat vse igre izdane pred 2006/07, tudi kakšna novejša. Katere pa so, pa use google :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

Saladin ::

Sam pa iščem dve igre, ki sem jih v mladosti igral samo in zgolj v arkadah:

Prva je side-scroller letalska streljačina z res kul grafiko (power-upi, ščiti, itd.). Divje zabavna zadeva, o kateri pa ne vem nič dodatnega povedat (moral bi videti slike za potrditev).

Drugo pa je bila pretepačina v stilu Street Fighterja, ampak z precej bolj odštekanimi liki. Eden izmed meni najljubših je bil mali debel kitajec/japonec (ne diskriminiram) v zeleni srajci, rjavih hlačah, očalami in "tauntom" da se je udarjal po riti. Spet - kaj več se niti ne spiomnim - potrebni so screeni.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

janko5213 ::

Saladin a je mogoče Fatal Fury????:)

Saladin ::

Cheng is Fatal Furrya, ja 8-)
Thanks.



Katera je najboljša konverzija ali emulacija tega špila za PC?
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

janko5213 ::

Nerabis emulacijo al konverzijo.Jst sm zej pobraw Fatal Fury 1 in mi dela na win 7.
Samo u googlu napis fatal fury download

MadMicka ::

A mogoče kdo ve, kako se je imenovala igra (zdi se mi, da je tekla že na 486-tkah), šlo je za strateško potezno, premikal si vojake, narisane v kvadratkih, takšne in drugačne, pa čarovnike, začel si na sredini, računalniški nasprotnik te je pa napadel z obeh strani, ko si končal s premikanjem vojske, so se vojske spopadle med sabo in sicer tako, da je prikazalo vsakega vojaka posebej in mu je odbijalo točke, več sovražnikov, kot se ga je dotikalo, hitreje je točke zgubljal, čarovniki pa so lahko streljali preko dveh kvadratkov.

SlimDeluxe ::

Nisem ga nikoli igral, ampak Heroes of Might and Magic je taka potezna igra, oz. serija iger.

outofspace ::

Išče kdo free online igro med rpg in frp? Tukajle je en link pa poglejte:
a> href="http://s3.gladiatus.com/game/index.php?...>. Ne zahteva veliko časa, pa kar dobro dodelana... :D

//
Odstranil ref. - Tilen

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

emmentaler ::

Mi lahko kdo priporoča kak špil v stilu Silver ali Gothic???
Saj ne vem kater žarn je to, mislim da RPG....Silver mi je bil najjači....
hvala
lp

Rotaidal ::

Risen mogoče? Dobesedno gothic s drugim imenom :) Sprobaj tudi Fable, The Witcher, Divinity II, Morrowind in Oblivion, če strojna oprema to omogoča.

A. Smith ::

Saladin je izjavil:

Prva je side-scroller letalska streljačina z res kul grafiko (power-upi, ščiti, itd.). Divje zabavna zadeva, o kateri pa ne vem nič dodatnega povedat (moral bi videti slike za potrditev).


Stargunner?

"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

emmentaler ::

Rotaidal je izjavil:

Risen mogoče? Dobesedno gothic s drugim imenom :) Sprobaj tudi Fable, The Witcher, Divinity II, Morrowind in Oblivion, če strojna oprema to omogoča.


aha...sep pregledal malo ja, tale Oblivion zgleda zanimiv...Med tem sem naletel na Dragon Age: Origins...na gamespotu je dobil dobro oceno, je igral kdo?
aja, strojna oprema ni problem...
hvala
lp

Saladin ::

@A. Smith
Žal ne.
Streljačina je bila "kvazi-realistična" (dogajalo se je na Zemlji-podobnem planetu, letalo je bilo nekakšen futurističen air-fighter, tudi nasprotniki so bili nabuffani air-fighterji).

SF - ampak v Zemljini atmosferi.
Pa tudi grafika se mi zdi, da je bila novejša od te.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

tinlad3n ::

A mogoče kdo pozna kak res DOBER sniperski špil. Čas dogajanja ni važen, samo da ni future.

nejko8 ::

aha...sep pregledal malo ja, tale Oblivion zgleda zanimiv...Med tem sem naletel na Dragon Age: Origins...na gamespotu je dobil dobro oceno, je igral kdo?
aja, strojna oprema ni problem...
hvala
lp


Dragon age je dober ja, prav tako neverwinter nights serija.

Vendar pa tudi mene zanima, če obstaja kakšen špil, ki je precej podoben Silverju? (všeč mi je bil vmesnik, igranje zgolj z miško, in risankasta grafika - čeprav za današnje čase precej kvadratasta :)

dolenc ::

Mogoče tale letalščina?

Saladin ::

Dolenc:

Žal ne.
Gre se za horizontalno streljačino.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"
««
5 / 29
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj trenutno igrate? (strani: 1 2 3 458 59 60 61 )

Oddelek: Igre
3037481108 (116) TrashMaker
»

Ali kdo igra 20 let stare igre? (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
755124368 (1256) Gagatronix
»

Oldies goldies (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6410795 (1197) blabling2
»

Katera je vaša najljubša igra vseh časov? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20536898 (14917) msms
»

Stare igre, ki ste jih igrali (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7821016 (17369) BorutO

Več podobnih tem