» »

Iščem igro (RPG, MMORPG, FPS, RTS, ...)

Iščem igro (RPG, MMORPG, FPS, RTS, ...)

««
6 / 29
»»

Testman42 ::

Ej, jaz iščem igro ki je po igralnosti zelo podobna temu raptorju, samo da se dogaha v prihodnosti v vesolju.
Začetek vsake stopnje izgleda nekako kot Space Invaders, nato pa ko vse postreliš greš naprej, streljaš nezemljane, pobiraš nadgradnje ladije ki omogočajo močnejše iztrelke... na koncu stopnje je pa asteroidno polje.

lombardi ::

živjo ali mogoče kdo ve za igro kjer si volkodlak pa da je podobna vampire the maskerade

lombardi ::

al pa če mi lahko samo nekdo našteje igre kjer si volkodlak

jizzer ::

Zdravo

Iščem eno igro ze zelo dolgo ker mi je v otroštvu bila zelo dobra...Nikakor je ne moram najti igral sem jo ko sem bil star okoli 5-8 let to je 1999-2002 nekje tu...
Igra je bila FREE ROAM ampak nisi mogel iz avta(Voznja v avtih se mi zdi nisem siguren) lahko si povozil civiliste in take fore menjaval avte pa tak....Grafika je bila malo bolj zelena(vse je bilo bolj v zelenem)

ČE KERI VE ZA TOLE IGRO MU RES HVALA!!!

particle ::

Carmageddon?

jizzer ::

Ne...Boljša grafika je bla...za tiste čase po mojem mnenju zelo dobra!

EDIT: Mogoče pa je bom pogledal malo travnike :)
Ne...Verjetno ni...Ko dobim igro še povem samo se mi zdi da ni...youtube tak pravi :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jizzer ()

particle ::

Carmageddon 2 ?

;((

jizzer ::

Nep sem probo pa ni :)

RazzorX ::

Kakšna dobra tretjeosebna igra? Podobna Mafii, Bad Boys 2...?

CaqKa ::

ko ste bli zgoraj pri shottemupih...
eno je starmonkey: http://www.smallrockets.com/pc/starmonk...
še en pa je tyrian 2000.

A. Smith ::

Saladin je izjavil:

Sam pa iščem dve igre, ki sem jih v mladosti igral samo in zgolj v arkadah:

Prva je side-scroller letalska streljačina z res kul grafiko (power-upi, ščiti, itd.). Divje zabavna zadeva, o kateri pa ne vem nič dodatnega povedat (moral bi videti slike za potrditev).


poskus št. 2:

A je bil Platypus?

"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Saladin ::

A je bil Platypus?

Nene ;)

Veliko bolj realistična in če bolje razmislim bi si skoraj upal reči, da si fural nek futurističen helikopter in ne letalo.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

dolenc ::

jizzer je izjavil:

Zdravo

Iščem eno igro ze zelo dolgo ker mi je v otroštvu bila zelo dobra...Nikakor je ne moram najti igral sem jo ko sem bil star okoli 5-8 let to je 1999-2002 nekje tu...
Igra je bila FREE ROAM ampak nisi mogel iz avta(Voznja v avtih se mi zdi nisem siguren) lahko si povozil civiliste in take fore menjaval avte pa tak....Grafika je bila malo bolj zelena(vse je bilo bolj v zelenem)

ČE KERI VE ZA TOLE IGRO MU RES HVALA!!!


Moje ugibanje, Interstate 82 ali pa Driver :)

Citer ::

Zdravo

Iščem igro staro nekje 10let, v kateri sem upravljal helikopter. Bila je podobna tej igri (land, grafika - mogoce malo bolsa) sam da ni bila arkadna. Helikopter si lahko upravljal kot na tem linku sam da si se lahko malo spušal gor in dol, da si se izogibal raketam in se vozil nad hribi itd. Pogled na ozemlje je bil podoben kot v kakšni strategiji.
Spomnem se misije pri kateri sem mogel mogel pač skozi sovražno ozemlje ob cesti in sem mogel uničiti limuzino (če se ne motim) in razne tanke, jeepe, helikopterje, bunkerje, tovornjake...

To igro že iščem kar dolgo, ker mi je bla res legendarna.

jizzer ::

dolenc je izjavil:

jizzer je izjavil:

Zdravo

Iščem eno igro ze zelo dolgo ker mi je v otroštvu bila zelo dobra...Nikakor je ne moram najti igral sem jo ko sem bil star okoli 5-8 let to je 1999-2002 nekje tu...
Igra je bila FREE ROAM ampak nisi mogel iz avta(Voznja v avtih se mi zdi nisem siguren) lahko si povozil civiliste in take fore menjaval avte pa tak....Grafika je bila malo bolj zelena(vse je bilo bolj v zelenem)

ČE KERI VE ZA TOLE IGRO MU RES HVALA!!!


Moje ugibanje, Interstate 82 ali pa Driver :)



Jao pa tudi ni...škoda...malo boljša grafika je bla kolko se spomnim ... :/

def0r ::

carmagedon?

Saladin ::

@Citer

Desert strike?
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

A. Smith ::

aaah, Desert strike je stara precej več kot 10 let.

Jaz bi stavil na Seek & destroy. Je sicer tudi >10, a vseeno.

"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Citer ::

Ni desert strike je pa zelo podobna, sam mogoc mal novejša, ker je grafika mal bolsa, sem pa našel Nuclear strike. Jo bom sprobal, mogoče je taprava.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Citer ()

Alamar ::

Airstrike 3D


ali heli heroes

Tomozuki ::

Pomoje misliš Nuclear Strike. Sicer je pa še Swiv 3D nekaj podobnega, ampak še starejšega...

Glodko ::

Iščem naslov že kar zelo stare igre. Nažigali smo jo kakih 10 let nazaj. Šlo se je za skupke raznobarvnih pravokotnikov ki si jih zbijal s pomočjo neke ploščice ki si jo lahko premikal levo desno na dnu zaslona. Odvisno kateri pravokotnik si razbil si dobil dvojne ali ognjene žogice, večjo/ožko dloščico, dodatno življenje, dodatne točke,.... Vem da je najverjetneje ogromno iger na ta sistem, če se kdorkoli spomni naslova?

Bor H ::

DX Ball

Glodko ::

:D To bo točno ta. Hvala!

rezator ::

A veste za kakšno takšno igro, ki bi bila podobna kot oblivion ali pa fallout 3? sam rajš bi vidu da namesto nekih zombijov in podobnega kolješ oziroma ubijaš ljudi ?:D

kaj pa kakšn, ki bi bla kot total war-i? masovne bitke in pa še camping mapo da vidiš, da lahk osvajaš:D

Bor H ::

če mislš action rpg pol maš recimo "podobne" Borderlands in Mass Effect

nejko8 ::

Oblivionu je podoben Dark Messiah of Might and Magic, vendar bolj akcijski. Drugače pa predhodnjik Obliviona - Morrowind.

rezator ::

Super hvala:D kaj pa kaj podobnega kot total war "serije"?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rezator ()

Berserker ::

Sej imaš ogromno TW delov. Dvomim če si vse preigral. drugače pa probaj še z modami.

Nejc1994 ::

Iscem igro ko sem jo igral ko sem bil majhen: imel si 2 strani usaka je imela na voljo : jeep, tank , AA tank(anti air), helikopter. Z jeepom si mogel ukrasti zastavico drugemu nasprotniku(samo jeep je lahko ukradel zastavico.) Prosim povejte mi katera je( ce se kdo spomni)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nejc1994 ()

rezator ::

Ja TW je res edinstven :D igral sem vse razen prve. Zadni dve mi pa tudi niso nekako všeč... nevem zakaj, pomoje zaradi pušk in tega sranja. Rome, Medieval 1 in 2 pa trgajo gate:D a je za medieval 2 še kak drug dodatkek? al so samo tisti 4 campingi, bližni vzhod, amerika, anglija in tisti ki se odvija na severu nemčije?

Berserker ::

Ne drugih dodatkov ni, vsekakor probaj z modami pa doživiš vse od gospodarja prstana do angleške državljanske vojne, 100 letne vojne , kitajskih dinastij do rome tw remake (EB mod), recimo pri določenih modih imaš še večjo mapo, več narodov.

Nejc1994 si me spomnil na eno igro kjer si tudi imel nekaj vozil, pogled je bil z ptičje perspektive, mapa je bila v obliki japonske, vzadi pa se je vrtel wagner pa kradel si zastavice.

Nejc1994 ::

Berserker je izjavil:

Ne drugih dodatkov ni, vsekakor probaj z modami pa doživiš vse od gospodarja prstana do angleške državljanske vojne, 100 letne vojne , kitajskih dinastij do rome tw remake (EB mod), recimo pri določenih modih imaš še večjo mapo, več narodov.

Nejc1994 si me spomnil na eno igro kjer si tudi imel nekaj vozil, pogled je bil z ptičje perspektive, mapa je bila v obliki japonske, vzadi pa se je vrtel wagner pa kradel si zastavice.

ime igre?

rezator ::

ja glede prvega odstavka gre za total war rome in pa total war medieval 2

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rezator ()

Nejc1994 ::

mislu sm uno igro.Drugace je tista igra sam bi rabu ime.

Bull13 ::

LP

Jst pa iščem naslov pustolovske igrce. Špil je star več kot 10 let.
Vem samo to kar se spomnem še iz demo igre je blo, da so to osebo s katero si igral ugrabili vesoljci in so ga s posebnim žarkom iz pištole pomanjšali in vrgli v hrčkovo kletko s katere si mogu pol pobegniti.
Nikakor se ne morem spomnat naslova špila.
Za odgovor se vam vnaprej najlepše zahvaljujem.

lp

Bull13 ::

LP

Mi je uspelo najdit sn se spomnu. Orion Burger. :)

Bolf3nk ::

Iščem ime ene strategije, ki se je dogajala na japonskem. Igral si lahko 3 različne klane. Od osnovnega kmeta, si lahko spremenil v samuraja. Moral pa je skozi več vmesnih šol. Za surovine si moral nabirat riž in vodo... mogoče kdo ve ime te strategije?

nejko8 ::

Za ime te, ki jo opisuješ sicer ne vem, je pa najboljša japonska iz časa poznega srednjega veka Shogun: Total war

Bolf3nk ::

SlimDeluxe ::

Aha, jaz sem pa takoj imel v mislih Three Kingdoms, samo tisto so Kitajci :)
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

Berserker ::

Iščem eno FPS star wars igro, spomnim se da se na začetku pripeljaš v neko trdnjavo ali postojanko pa se tam boriš z kloni. Igro sme igral ziher pred par leti pri enem frendu.

SlimDeluxe ::

Jedi Knight: Jedi Academy?
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

Testman42 ::

Star wars: Dark Forces?

Outsajder ::

Jst mam pa počitnice in bom WOW in L2 nažigu XD.

Berserker ::

Malo pozno ampak hvala za odgovore. Sicer imam drugo prošnjo, zadnje čase sem premišljeval da bi se spet lotil igranja kakšnih iger ki se dogajajo v antiki, najsi gre o mitologiji ali o resničnih dogodkih , na žalost poznam samo RTW , age of mythology in god of war, zato me zanima če se kdo pozna kaj drugih naslovov.

nejko8 ::

Titan Quest - dijablovščina na tematiko antike

Rotaidal ::

Zeus Master Of Olympus:)

Berserker ::

nejko8 je izjavil:

Titan Quest - dijablovščina na tematiko antike


Bom probal, kaj si cer je še kaj podobnih RPG-jev v orientalskem stilu (zahodni so preveč dolgočasni).

MecH ::

zivjo


mene sam zanima ce je kdo igrou flyff(fly for fun) k mam en problem pa me zanima ce kdo kej ve.

problem je pa ta da se ne morm upisat ker mi loada guarda po mi pa igrcu zakljuci.igrca je multiplayer

ze vnaprej hvala za odgovore
««
6 / 29
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali kdo igra 20 let stare igre? (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Igre
736120241 (320) GupeM
»

Kaj trenutno igrate? (strani: 1 2 3 458 59 60 61 )

Oddelek: Igre
3015475236 (2272) Jernej88_
»

Oldies goldies (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6410658 (1060) blabling2
»

Katera je vaša najljubša igra vseh časov? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20536389 (14408) msms
»

Stare igre, ki ste jih igrali (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7820875 (17228) BorutO

Več podobnih tem