» »

Kje v Italiji/Avstriji najceneje do kamere?

Kje v Italiji/Avstriji najceneje do kamere?

Tomson ::

Mogoče kdo ve, za kakšno trgovino ali tehnični center v Italiji/Avstriji, pač čim bližje meji, da bi se dalo ugodno dobit tehnično robo. Kupujem kamero Sony HDR-SR11 pa so pri nas cene od 1100EUR - 1300EUR, v tujini se verjetno dobi še ceneje, ima kdo kakšno idejo?
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

zalostni ::

Probaj tukaj: http://www.1adigital.de/product_info.ph...
cena: 911 EUR + 19 EUR poštnine v Slo
zalostni

kmetek ::

upaj samo, da v primeru garancije upoštevajo pri nas :)

roCkY ::

Pri nas imaš 2 leti garancije. Mislim, da se za kamero splača dat nekaj več in vzet tle iz uradne verige. Ne kak BB ali podobno.
Sem tudi najprej gledal te opcije. Res pa so bile, ko sem narocal, cene v tujini visje.

Kamerca je pa špica!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roCkY ()

Tomson ::

Po malo daljšem premisleku sem se odločil da jo bom vzel kar pri nas. Ziher je ziher! :)

Pa 2leti garancije pri nas je tudi nekaj vredno ...


Rocky: upam da je kamera res vredna svojega denarja, glede na to da ni ravno poceni, hehe ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Calligulla ::

Vzami Panasonica SD9. Pri nas dobis za manj kot 700m Eurov.Boljsa in cenejsa kamera. Vse ostalo je metanje denarja po nepotrebnem.

vasquez ::

Tomson, kako si zadovoljen s kamero? Si opazil probleme z avtofokusom pri slabi svetlobi ali artefakte pri gibajočih predmetih kakor se trdi po forumih. Odločam se med HV30 ter SR11 in poleg tega me bega še 30p (oziroma 25p) pri Canonih, ki ga Sony nima. Prepletena slika naj bi bila nekaj najbolj groznega v videu, ampak kakor berem večini to ni nek faktor, ki bi prevagal na Canonovo stran.

Tomson ::

Bolj zadovoljen ne bi mogel bit. Že ko jo vzameš iz škatle dobiš občutek da je to res en kvaliteten kos opreme, kar za Canona ne bi mogel trditi.

Problemi z avtofokusom v manjši svetlobi res so tu in tam (ne vedno), ampak to pomeni 1-2s v najslabšem primeru, nato avtomatsko sfokusira, drugače pa je na sprednji strani kamere en gumb, kamor pritisneš za manual focus in je stvar takoj rešena. Skratka težko bi rekel da je zadeva s fokusom kakorkoli moteča, pa še tako redko se zgodi da ni omembe vredno.

Artefaktov do sedaj nisem opazil nikjer, res pa je da ne snemam prav vsak dan. Do sedaj sem posnel za nekaj ur videa v različnih kvalitetah, artefaktov nikjer, kvaliteta videa je 1A, res vrhunska, že SD video je bistveno boljši kot na navadnih kamerah, ko pa pogledaš posnetek v HD v pravih pogojih, pa samo strmiš. Res super.
Je pa res, da slabši kot so svetlobni pogoji, slabša pride slika. Ampak to je tako ali tako problem vseh kamer.

Skratka, sam sem zaenkrat super zadovoljen, sem vesel da sem se odločil v prid Sonya, je pa možno da se bo v prihodnosti pokazala še kakšna slabost katere se še ne zavedam. Bomo videli ...

O still image(fotografijah) pa tako ni za izgubljat besed, lahko rečem samo da dela lepše slike kot moj stari fotoaparat Canon, za katerega sem pred 3-leti dal 400EUR.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Planetarium ::

Rocky al pa Tomson bi lahko prosim aploudala en sample pa mi dala link na ZS, sam da vidm. Pa še nekaj me zanima če bi šou fisheye gor sam zdej trenutno nimam podatka točnega o fisheyeu : /

Zgodovina sprememb…

Tomson ::

Na netu imaš že cel kup posnetih filmčkov od SR11, npr: TUKAJ ali pa cel album različnih uporabnikov TUKAJ
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Planetarium ::

Na netu imaš že cel kup posnetih filmčkov od SR11, npr: TUKAJ ali pa cel album različnih uporabnikov TUKAJ

tole Anini si že dau in je prov hard, zato me zanima če je pe kater. Sam še neki me zanima če je ta zadeva kompresirana?

edit2: http://www.vimeo.com/969877 točno tole sm iskau ker se bo verjetno v take namene nucala pa je res noro, kašna kvaliteta. Kej bo treba delat med počitncami pa bo padla upam

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero HD kamero?

Oddelek: Kaj kupiti
324242 (3326) assez
»

digitalna kamera

Oddelek: Kaj kupiti
474835 (3166) Dead_Meat
»

HD kamera (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
509321 (7987) Pton
»

Katero kamero (HDD) naj kupim?

Oddelek: Kaj kupiti
294875 (3811) 5er-->
»

Digitalna kamera

Oddelek: Kaj kupiti
102409 (2222) Tomson

Več podobnih tem