» »

usb miška ne dela

usb miška ne dela

megadeth ::

najprej sem imel to misko ki je na usb prikljucek. potem sem zacel uporabljat logitechovo ki je na ps2 prikljucek, zdaj pa sem hotel spet uporabiti to na usb pa jo zazna pa jo nikakor ne namesti in ne dela... poskusil sem vseh 6 usb prikljuckov pa ne dela na nobenem. zdi se mi čudno ker je na istem računalniku že delala nekaj časa nazaj...

mogoče kdo ve kaj bi lahko bilo narobe?
Are you feeling lucky? Google me!

SkIDiver ::

Klikni Start, zaženi pa vpiši notr sfc /scannow in nežno klikni na V redu. Poskusi, ko konča (vmes boš potreboval Windows XP CD).
Če ne bo delovalo iz C:\Windows\inf\ premakni na namizje file INFCACHE.1, ponovno zaženi PC in priklopi USB miško.

megadeth ::

Klikni Start, zaženi pa vpiši notr sfc /scannow in nežno klikni na V redu. Poskusi, ko konča (vmes boš potreboval Windows XP CD).
Če ne bo delovalo iz C:\Windows\inf\ premakni na namizje file INFCACHE.1, ponovno zaženi PC in priklopi USB miško.

na visti velja enako?
Are you feeling lucky? Google me!

SkIDiver ::

Ja stvar je zelo specifična. Vprašanje je zakaj USB miška ne deluje. Seveda pa lahko poskusiš z zgoraj omenjenim postopkom tudi v Visti.

Če je napaka v katerem izmed .inf datotek, ki se začnejo z usb bo težavo odpravil že sfc /scannow. Če je to ok je mogoče vzrok ravno v INFCACHE.1, ki hrani informacije o napravah, itd...

megadeth ::

Ja stvar je zelo specifična. Vprašanje je zakaj USB miška ne deluje. Seveda pa lahko poskusiš z zgoraj omenjenim postopkom tudi v Visti.

Če je napaka v katerem izmed .inf datotek, ki se začnejo z usb bo težavo odpravil že sfc /scannow. Če je to ok je mogoče vzrok ravno v INFCACHE.1, ki hrani informacije o napravah, itd...


zgronji postopek sem poskusil pa ne dela... bom poizkusil še premaknit infcache datoteko...
Are you feeling lucky? Google me!

megadeth ::

premikanja te datoteke pa mi ne pusti windows... pravi da potrebujem dovoljenje
Are you feeling lucky? Google me!

SkIDiver ::

Očitno ti je nekaj premešalo pravice. Prevzemi lastništvo (ownership) nad datoteko pa jo potem premakni.

megadeth ::

ok... sem premaknu na namizje na novo zagnal pc pa nič... zdej te datoteke sploh ni vec v inf mapi..
Are you feeling lucky? Google me!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows se ne boota če ne "Disable driver signature enforcement"

Oddelek: Pomoč in nasveti
181758 (1558) solatko
»

Čudna težava s novo pošiljko PCjev | Ali rabim bioenergetika?

Oddelek: Pomoč in nasveti
172429 (1815) solatko
»

Ne morem odpreti mape

Oddelek: Pomoč in nasveti
111107 (849) xine
»

Sfc javi napako - kako jo odpraviti?

Oddelek: Operacijski sistemi
10790 (667) k4vz0024
»

Problem certifikat

Oddelek: Pomoč in nasveti
7864 (762) MTB

Več podobnih tem